Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 24 dec 2012, 00:47

Interesuje me šta vi mislite o ovoj situaciji , do prije par godina na BHTV su se mogle pogledati i utakmice dvoranskih sportova iz BH Liga , a ovo sada je katastrofa , slučajno nekad finale Kupa da odrade prenos , čak više ne prenose ni košarkašku Jadransku Ligu , možda što nema Bosne ... , a o SEHA da i ne pričamo , još one sportske emisije nedjeljom od 10 minuta su smiješne ...

Kako da nam sport krene naprijed kada nam se tako državna televizija ponaša , kako da nam djeca zavole sport i lokalne sportiste kada nemaju priliku da vide da se u njihovim mjestima (klubovima) igra neka liga ... , zašto se ne ugledaju na komšije sa HRT i RTS redovno prenose svoje klubove u domaćim Ligama , a i u regionalnim .

Neki će sigurno reći loše lige , nema se šta vidjeti itd , itd , ali ovako ako nastave sa BHTV-a bit će još lošije ...

Pozdrav !

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la ASD » 24 dec 2012, 12:23

Sto se tice TV prenosa BiH sporta imamo.

Fudbal:
Domace prvenstvo(2 utakmice sedmicno,nekad tri.)
Domaci klubovi u Evropi(To je dobro odradio Face TV,BHT to uopste ne radi.)
Reprezentacija(to svi znaju :mrgreen: )

Kosarka:
Domace prvenstvo(Cini mi se imamo samo prenos finala play offa)
Domaci klubovi u Evropi(To nemamo :mrgreen: )
Reprezentacija(To su dobro odradili)

Rukomet:
Domace prvenstvo(nista)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(to je dobro)

Odbojka
Domace prvenstvo(finale kupa i finale play offa)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(nista)

Sve ovo treba da bude na prenosu,ali rijetko sta ima.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la BosnaSTL » 24 dec 2012, 14:55

Na nasim kanalima ima svega samo sporta nema pa brate imas politike i starih filmova partizanskih kolko hoces!!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la zizu1991 » 24 dec 2012, 17:33

I ja lično osjećam veliku žal za tim da ostali sportovi osim nogometa nisu zastupljeni na javnom servisu.
Bojim se da nam se crno piše ( a ne pišem ništa novo, mi svi to znamo ), čim ne radimo na popularizaciji sportova među djecom.
Danas je vrlo teško naći djecu koja ne treniraju neki sport da igraju rekreativno ako ništa.
Igrališta su prazna. Sjećam se poslije rata, nisi mogao doći na red da igraš, a sada imaju sve djeca a neće ništa.
Žalosna je naša budućnost, nažalost.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 24 dec 2012, 20:52

ASD je napisao/la:
Kosarka:
Domace prvenstvo(Cini mi se imamo samo prenos finala play offa)
Domaci klubovi u Evropi(To nemamo :mrgreen: )
Reprezentacija(To su dobro odradili)

Rukomet:
Domace prvenstvo(nista)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(to je dobro)

Odbojka:
Domace prvenstvo(finale kupa i finale play offa)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(nista)

Sve ovo treba da bude na prenosu,ali rijetko sta ima.
- Sve ovo je loše ili veliko ništa izuzev možda košarkaške reprezentacije , pa prošle godine dvije odlučujuće utakmice Rukometne reprezentacije protiv Grka nam nisu prenosili ... , ali zato Zlatna Liga u atletici je redovna... , a onom uredniku sportske redakcije kada pošalješ mail vazda nisu oni krivi , do drugih je , nisu u mogućnosti bla , bla ...

- Mogao bi neko sročiti mail sa upitom da se prenosi jedna utakmica sedmično rukomet , košarka , odbojka , nebitno muška/ženska pa da baš vidimo koji je to razlog... ,ali teško dok je ovaj BK u sportskoj da će se išta promijeniti ...

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la ASD » 24 dec 2012, 21:02

no rules je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Kosarka:
Domace prvenstvo(Cini mi se imamo samo prenos finala play offa)
Domaci klubovi u Evropi(To nemamo :mrgreen: )
Reprezentacija(To su dobro odradili)

Rukomet:
Domace prvenstvo(nista)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(to je dobro)

Odbojka:
Domace prvenstvo(finale kupa i finale play offa)
Domaci klubovi u Evropi(nista)
Reprezentacije(nista)

Sve ovo treba da bude na prenosu,ali rijetko sta ima.
- Sve ovo je loše ili veliko ništa izuzev možda košarkaške reprezentacije , pa prošle godine dvije odlučujuće utakmice Rukometne reprezentacije protiv Grka nam nisu prenosili ... , ali zato Zlatna Liga u atletici je redovna... , a onom uredniku sportske redakcije kada pošalješ mail vazda nisu oni krivi , do drugih je , nisu u mogućnosti bla , bla ...

- Mogao bi neko sročiti mail sa upitom da se prenosi jedna utakmica sedmično rukomet , košarka , odbojka , nebitno muška/ženska pa da baš vidimo koji je to razlog... ,ali teško dok je ovaj BK u sportskoj da će se išta promijeniti ...
Prije jedno pet godina nije bilo prenosa ni domace fudbalske lige sto je bilo jako smijesno s obzirom da cak i Crnogorci prenose redovno svoju domacu ligu.
Uglavnom je medju narodom vladalo misljenje "sta ce nam to,nece niko gledat",a Bogami je postalo gledano da sad imamo i tri utakmice sedmicno na TV-u i jos na Moja TV se moze naci nekoliko utakmica sedmicno.

Slicno vlada misljenje i za ostale sportove ali ja sam misljenje da bi trebali prenositi i njih.
Prije svega bi trebalo prenositi rukomet jer cini mi se da nam je ta liga mozda i najzanimljivija.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 19 dec 2014, 17:09

Ljudi šta mislite o ovoj "našoj" BHTV1 ... , stvarno maćehinski se ponaša prema domaćem sportu , npr. šta im je falilo da su prenosili sada domaću evropsku utakmicu odbojkašica Brčko Jedinstva (Challenge Cup) , dvorana krcata...jasno mi je da za gostujuće treba platiti TV prava , ali domaće nebi trebao biti problem... par reklama u toku utakmice bi pokrilo troškove prenosa ...

- O domaćim Ligama zastupljenim na BHTV1 ne treba ni trošiti riječi (izuzev fudbala) , BHTV1 je jedan od krivaca zašto BH Lige rukomet , košarka , odbojka... stagniraju i iz godine u godinu su sve lošije , nigdje na svijetu nema da Javni Radio Televizijski Servis izbjegava da prenosi domaće sportove , lige , utakmice...

Niko ne traži da se prenose utakmice iz svih sportova svake sedmice , ali brate mogu bar jednu derbi utakmicu prenositi nebitno ženski ili muški rukomet, košarka ili odbojka ...

Jedini izgovor im je da je to trošak ,a niko neće guzicu da digne i da se uhvati posla ...stalno kukaju slaba naplata pretplate , bla bla ..., pa ako tako nastave neće im niko više plaćati pretplatu...

Dajte nam makar u snimku utakmice omladinskih liga fudbala , rukometa , odbojke i košarke... košarke koja u svojim omladinskim ekipama ima predobrih mladih i perspektivnih igrača , znam sigurno da bi to dalo podstrek tim mladim igračima da treniraju još više i bolje , ali to ovi sa BHTV1 nažalost neznaju ...

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Otelo » 19 dec 2014, 21:07

Ko bi ba to gledao ?

Nogomet haj i nekako ali rukometna lig, kosark, odbojka. Pa ni reprezentacije nemamo a da nam neko prati ligu :rol:


I jos omladince da prenose :rol:


Najzad BHT je jedna od rijetkih tv kuca u Europi, ako ne i jedina da nema drugi kanal :rol:

Najzad, haj ti nadji sponzora da ti prenosi omladinsku ligu BiH u odbojci :tokralju:


Najzad, tu se prenose reprezentativne utakmnice, velika takmnicenja, onda LP I EL te utakmnice BiH klubova u Europi.

Najzad, moras znati da postoji ogranicenje koliko se sporta smije nalaziti u toku godine u programskoj shemi.
Koliko znam HRT 2 ne smije imati vise od 10% u toku godine, dok HRT 4 smije samo sportske vijesti imati, i to kratke.

Da je to tako lako prenositi mogli bi i gledati 3. Kirginstansku ligu u polu, grupa SZZZZI
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la samo_lijevo » 19 dec 2014, 22:53

Otelo je napisao/la:Ko bi ba to gledao ?

Nogomet haj i nekako ali rukometna lig, kosark, odbojka. Pa ni reprezentacije nemamo a da nam neko prati ligu :rol:
I
Koliko si ti puta bio na rukometnom mecu u nasoj ligi?
Odnosno na osnovu cega ti pises ove konstatacije?
Na kraju treba da znas kako javnim emiterima nije bitna gledanost,oni su na budzetu i kao takvi moraju imati raznovrstan domaci program.Ne placam ja njima pretplatu da bih gledao neka osmanksa vremena,seherzade ili kao veceras film iz 1960. godine Doli bel,dok se u isto vrijeme igra polufinale SP u rukometu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 19 dec 2014, 23:51

Kao prvo drago mi je da se nastavila polemika na ovu temu iako si na svaku moju tezu kontrirao ...
Ko bi ba to gledao ?
onaj koga to interesuje... , a vjerujem da ja nisam jedini luđak ...ja naprimjer često pogledam preko "Moja TV" na TV Visoko rukometnu utakmicu kada igra Bosna Visoko , TV Goražde rukometašice i rukometaše Goražda , TV Lukavac rukometaše 2.Liga i košarkaše A2 Liga, SMART TV Tešanj košakaše A1 Liga , TV Vogošća svi sportovi itd...
I jos omladince da prenose :rol:
nisam pisao da omladince prenose , nego da snimku puste ;) , a to i od 23h nije kasno , ionako u to vrijeme puštaju filmove koje vjerovatno niko ne gleda....
Najzad, haj ti nadji sponzora da ti prenosi omladinsku ligu BiH u odbojci :tokralju:
to sam ti već odgovorio ...niko nije spomenuo prenos nego snimku , a to se radi sa 1 ili 2 kamere ... , a sa 2-3 reklame u toku snimka se mogu nadoknaditi troškovi snimanja ....
Najzad, moras znati da postoji ogranicenje koliko se sporta smije nalaziti u toku godine u programskoj shemi.
to ograničenje garant nisu prekršili jer ništa domaće ne prenose :mrgreen: , a poslije rata su prenošene i kašarkaška i rukometna , vjerovatno i odbojkaška liga...

Živ bio :bih:

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Otelo » 20 dec 2014, 09:33

Da je sve to tako lako SPTV iz Hrvatske finansirana od HOObi prenosila hrvatske domace lige no ne prenose.

Slazem se da je BHT drzavna televizija i da bi trebali imati odredjene domace sportove no ni BBC nema, prenose samo neke globalne evente i to je to.

@samo lijevo nisam bio na utakmnici no mogu ti reci da je dvorana u Cazinu ove polusezone bila puna.

I ti njima placas pretplatu, ja s druge strane ne placam (moji roditelji ne placaju) jer nisu spososobni odmaknuti dalje od turskih serija.
Oni jesu duzni da prenose ali imaju samo jedan kanal a tu se mora regulisati pun qrac nekih stvari kao kolicina sporta, kolicina zabavnih emisija, domacih serija, stranog sadrzaja i sl. jer su drzavni kanal.

Da oni imaju dva kanala jedan bi mogao biti za kulturu i ostalo (HRT 1)
onaj koga to interesuje... , a vjerujem da ja nisam jedini luđak ...ja naprimjer često pogledam preko "Moja TV" na TV Visoko rukometnu utakmicu kada igra Bosna Visoko , TV Goražde rukometašice i rukometaše Goražda , TV Lukavac rukometaše 2.Liga i košarkaše A2 Liga, SMART TV Tešanj košakaše A1 Liga , TV Vogošća svi sportovi itd...
Nisi jedini ali si u ogromnoj manjini jer moja interesovanje za domacu rukometnu ligu staje ondje gdje staje i Krajina, isto vazi i za kosarku. Nogomet je izuzetak ali ne odstupa previse.
nisam pisao da omladince prenose , nego da snimku puste ;) , a to i od 23h nije kasno , ionako u to vrijeme puštaju filmove koje vjerovatno niko ne gleda....
Zapravo u 23h je i vise nego kasno da bi se makar i pokrili troskovi putovanja u Banja Luku npr. komentator pa kamere i jednostavno mislim da niko ne bi platio za reklamu omladinske lige u terminu 23h, pa i jos kasnije jer bi to islo na poluvremenu.
to ograničenje garant nisu prekršili jer ništa domaće ne prenose :mrgreen: , a poslije rata su prenošene i kašarkaška i rukometna , vjerovatno i odbojkaška liga...
Tu ulaze i strana takmnicenja.
Pazi imaju onu emisiju HNL, onda prenose Zagreb u LP a nekad znaju i SEHA ligu raditi, onda isto znaju prenositi vaterpolo i skijanje, atletiku, plivanje.
Mada, danas je kriza na Balkanu sto se tice televizija i nema se para da se prenosi odbojka, tu se ukljucuje kad je vec kraj i PO.
Jer svaki ozbiljniji sponzor ce platiti 30 sekundi reklame za 20% gledatelja LP nego 60 sekundi za 5% gledatelja.

Najzad, prije su prava za sportove iz vana bila mnogo jeftinija.

Btw. Oni za svjetske smotre (SP i EP) dobivaju prava besplatno i sad to sto ih ne prenose se jedino moze objasniti sa nesposobnoscu i nicim drugi.

Tu jedino mogu zaraditii reklamama jer komentatore vec placaju a sve ostalo im dodje dzabe. Jedino kad je SP u nogometu ili OI moraju platiti goste u studiju.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la samo_lijevo » 20 dec 2014, 12:48

@norules,ako cemo realno jedini krivci su iz saveza.Sve dok oni ne pocnu raditi dzaba napadamo BHT.To je skup foteljasa koji su tu od rata,ne zna im se ko ih je izabrao,ne zna se do kada im traje mandat.Njima nije u interesu bilo sta promijeniti,samo je bitno odrzavati ligu da bi mogla igrati reprezentacija.
Njima nije u interesu da se na ovom portalu prenose rezultatu kao sto ima za PLBIH u nogometu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la filip13 » 20 dec 2014, 14:19

naopaka država pa i državna televizija

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la kanarinac » 01 jan 2015, 21:35

jedan od glavnih problema sto je nas sport na niskim granama je i bht jer oni trebaju svake sedmice da prenose derbije u kosarci rukometu fudbalu...jace utakmice u odbojci npr malom nogometu finala kadeta juniora na kraju svake godine makar u snimku...da bi se ti momci koji treniraju igraju exponirali na tv imali bi vecu zelju za dokazivanjem jace bi trenirali...djeca bi imala visu zelju da treniraju da se jednog dana pojave na tv kako brane boje svog grada...i odma bi nam sport bio napredniji
Samo Sarajevo

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la FaraonTM » 14 jan 2015, 18:00

Ma ne isplati im se prenositi, vjerovatno to niko ne bi ni gledao osim onih zaljubljenika u taj određeni sport, a realno kvalitet naše lige u ovim sportovima (kao i u svim ostalim) je očajan.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la KK_Bosna » 15 jan 2015, 20:32

Otelo je napisao/la:Tu jedino mogu zaraditii reklamama jer komentatore vec placaju a sve ostalo im dodje dzabe. Jedino kad je SP u nogometu ili OI moraju platiti goste u studiju.
pa ni ot ne placaju. inace se sigurno ne bi usred eura 2012. kao gosca pojavila neka anonimna fudbalerka od 20-ak godina... eto ona ce da nam analizira igru shevchenka :wtf:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la SGD53 » 17 jan 2015, 01:51

Ima masa stvari i sportskih sadržaja za koje ne treba ni novac ni koji vrag, dovoljna je dobra volja, opreme bar naša televizija ima, kakve takve i zato ne vjerujem da se ne može realizovati prenos košarke rukometa ili nekih drugih dvoranskih sportova, kada vidim da recimo jedan RTVTK realizuje prenos Slobode dok je igrala prvu federalnu, onda sve je više lokalnih televizija koje to tako rade, RTV Lukavac, Srebrenik, Goražde..

Mislim da je vrijeme da BHRT počne poslovati prije svega kao kompanija a ne kao državna institucija, kada počnu tako raditi počet će i porizvoditi program, a uostalom mislim da je i vrijeme da se pokrene drugi kanal državne televizije na kojem bi bili filmovi i sport.

Pratim dosta Evropske televizije i znam kako rade Italijani, oni na primjer imaju 2 sportska državna kanala, Rai Sport 1 i Rai Sport 2, ni oni kao ni većina ostalih državnih televizija nemaju pravo prenosa vrhunskih nogometnih sadržaja pa ni košarkaških, nema tu ni Serie A i B (sky Italia je vlasnik licence) ali zato imate Kup Italije, Seria C, Košarkaška, Vaterpolo, Odbojkaška, Rukometna, Malonogometna i ostala takmičenja, reprezentacija je propraćena u svim sportovima, dakle nije problem program realizovati.


Evo recimo, koliko košta pravo prenosa neke košarkaške utakmice BiH prvenstva ? košta onoliko koliko struje potrošiš, plata radnicima (koju bi ionako dobili) uz to bi dobili koju marku od reklame, što se tiče kvalitete utakmice naravno da se to ne može mjeriti sa NBA, Euroligom ili ABA ligom, ali ja bi to nekada i pogledao jer ako već nemam drugog izbora dobro je i to...

I ako već ne znaju šta će, nek vrate rubriku ŠAH poslije dnevnika, oni potezi kako je to Fišer u Rejkjaviku 60 i neke povlačio i tako te stvari :D
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Razbojnik » 17 jan 2015, 02:04

Nije to ni jeftino kad se sve uzme u obzir. U Hrvatskoj postoji kanal Sportska televizija. Nije pod HRT-om, ali je drzavni kanal dostupan u cijeloj HR.
Prenose manje vazne sportove, neke utakmice HNL-a koje nisu bitne i slicno.. Imaju doduse dobrih emisija...

Imaju i stranicu sa streamom ako nekog zamima kako to izgleda:

http://www.sptv.hr/SPTVStream.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;


Sve u svemu sranje kanal koji nitko ne gleda pa su u par godina uspjeli napraviti preko 5.000.000€ duga :crazy:
Nekad su imali formulu 1, eurobasket itd.. ali ocito je to bio prevelik zalogaj.

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la SGD53 » 19 jan 2015, 02:14

Kod njih je to pokrenuo Hrvatski Olimpijski Odbor ako se dobro sjećam, kod nas kada bi pokrenuo državnu sportsku televiziju prvo bi imao vagon uhljeba koji bi se tamo zaposlili a i ako bi imao prenos kakvog sportskog događaja to bi bila prava rijetkost a financirali bi se odakle...
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la kanarinac » 14 feb 2015, 21:21

niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
Samo Sarajevo

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.