Najveci sportas svih vremena?

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la Rokoko87 » 15 jun 2016, 02:07

Draško Albijanić.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la Torres_9 » 15 jun 2016, 19:12

stephen curry


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ASD » 15 jun 2016, 21:03

HankMoody je napisao/la:
xaves je napisao/la:@hank jesi ti ozbiljan?
Da, za mene Ali nije čak ni najbolji bokser svih vremena, meni je lično Lennox najbolji bokser.
Po cemu je to Lennox bolji bokser od Alija?

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la HankMoody » 15 jun 2016, 21:21

ASD je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
xaves je napisao/la:@hank jesi ti ozbiljan?
Da, za mene Ali nije čak ni najbolji bokser svih vremena, meni je lično Lennox najbolji bokser.
Po cemu je to Lennox bolji bokser od Alija?
Po eleganciji, strategiji, snazi... Po činjenici da je strašno dugo trajao i čak sa skoro 40 godina dobijao Tysona, Klitschka u naponu snage i tako to.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ASD » 15 jun 2016, 21:31

HankMoody je napisao/la: Po eleganciji, strategiji, snazi... Po činjenici da je strašno dugo trajao i čak sa skoro 40 godina dobijao Tysona, Klitschka u naponu snage i tako to.
Po eleganciji? Ali je po tome vrh vrhova.

Po snazi jeste bolji, to je i logicno jer je i tezi od njega u primeu, ali nije najbolji jer su danasnji bokseri poprilicno snazniji nego prije, zbog evolucije boksa koja se desavala.

Pobijedio je Klitschka ali taj mec umjesto da potvrdi od njeg sampiona je pokazao da on nije pravi sampion, jer je pred ocima citavog Svijeta rekao da Klitschko zasluzuje revans kojeg mu nikad nije dao.
Lennox je iako bio u godinama, bio je spremniji od Klitschka u tom mecu jer mu je cini mi se dao samo mjesec da spremi.

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la Gifron » 15 jun 2016, 21:33

Rokoko87 je napisao/la:Draško Albijanić.
Gdje ti on pade na pamet :clap: :clap: :urnebes: :urnebes:
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la HankMoody » 15 jun 2016, 23:04

ASD je napisao/la:
HankMoody je napisao/la: Po eleganciji, strategiji, snazi... Po činjenici da je strašno dugo trajao i čak sa skoro 40 godina dobijao Tysona, Klitschka u naponu snage i tako to.
Po eleganciji? Ali je po tome vrh vrhova.

Po snazi jeste bolji, to je i logicno jer je i tezi od njega u primeu, ali nije najbolji jer su danasnji bokseri poprilicno snazniji nego prije, zbog evolucije boksa koja se desavala.

Pobijedio je Klitschka ali taj mec umjesto da potvrdi od njeg sampiona je pokazao da on nije pravi sampion, jer je pred ocima citavog Svijeta rekao da Klitschko zasluzuje revans kojeg mu nikad nije dao.
Lennox je iako bio u godinama, bio je spremniji od Klitschka u tom mecu jer mu je cini mi se dao samo mjesec da spremi.
Meni je Lennox vrh boksa, uporedi ipak njegove godine s Klitachkovim, bio starac Fočo u odnosu na njega, a istujao ga momački, unakazio ga. A naveo sam eleganciju u vezi s njegovom visinom i težinom, toliki čovjek onako da se kreće je fenomenalno nešto.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ASD » 16 jun 2016, 00:59

HankMoody je napisao/la:
ASD je napisao/la:
HankMoody je napisao/la: Po eleganciji, strategiji, snazi... Po činjenici da je strašno dugo trajao i čak sa skoro 40 godina dobijao Tysona, Klitschka u naponu snage i tako to.
Po eleganciji? Ali je po tome vrh vrhova.

Po snazi jeste bolji, to je i logicno jer je i tezi od njega u primeu, ali nije najbolji jer su danasnji bokseri poprilicno snazniji nego prije, zbog evolucije boksa koja se desavala.

Pobijedio je Klitschka ali taj mec umjesto da potvrdi od njeg sampiona je pokazao da on nije pravi sampion, jer je pred ocima citavog Svijeta rekao da Klitschko zasluzuje revans kojeg mu nikad nije dao.
Lennox je iako bio u godinama, bio je spremniji od Klitschka u tom mecu jer mu je cini mi se dao samo mjesec da spremi.
Meni je Lennox vrh boksa, uporedi ipak njegove godine s Klitachkovim, bio starac Fočo u odnosu na njega, a istujao ga momački, unakazio ga. A naveo sam eleganciju u vezi s njegovom visinom i težinom, toliki čovjek onako da se kreće je fenomenalno nešto.
Godine stoje, ali isto tako stoji da je Vitaliu dao jako malo vremena da se pripremi, a Lennox je vec bio pripremljen jer se spremao za drugog boksera.
Ne znam koji si ti mec gledao, ali to je jedna od najsretnijih i najkontroverznijih pobjeda ikad u boksu.
Vitali ga je prebio kao nijedan bokser do tad i uvjerljivo su bodovi isli u njegovu korist. Povreda koju je dobio je od rukavice.

Poslije meca je zbog kontroverzne pobjede dobio salvu zvizduka od publike, a suzbeni komentator ga je isamarao pitanjima poslije meca.
Iako je Lennox govorio kako on nema srce boksera, poslije meca je to ponistio i rekao kako Vitali zbog vrhunskog boks meca ima srce i da zasluzuje revans.
Taj revans mu nije dao iako su svi slozni da je trebao, cak i njegov trener je to rekao, ali bitno je da on i nakon toga je godinama srao po braci Klitschkom i zvao se nepobjedivim sampionom.

Kada smo kod kretanja i tezine, sta reci za Furya koji je dostatezi u odnosu na Lennoxa, a ima odlicne sposobnosti eskiviranja.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la HankMoody » 16 jun 2016, 01:29

@ASD, Furyja ne pratim, slabo skroz gledam boks u zadnje vrijeme, zadnje što sam gledao je Floyd protiv Mannyja.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

ZaZelju
Postovi: 1350
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ZaZelju » 17 jun 2016, 08:14

Lewisu nisu oduzeli najbolje 3 i po godine kao sto su Aliju. Plus, njegova brada koja ga je u dva navrata izdala (oba nokauta samo jedan udarac - staklena brada), stavlja ga nivo ispod Alija. Ali nije nikad nokautiran u svojoj 20 godina dugoj karijeri, a protivnici su mu bili Liston, Foreman, Shavers, sva trojica imali jaci udarac od Tysona. A tu su jos Lyle, Williams, Frazier, Norton, lista je preduga, sve bokseri koji su imali jake udarce. Uz sve ostale kvalitete koje je posjedovao, Ali je imao i najjacu bradu u historiji boksa. Prime for prime, Lewis doesn't stand a chance against Ali.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ASD » 17 jun 2016, 08:47

ZaZelju je napisao/la:Lewisu nisu oduzeli najbolje 3 i po godine kao sto su Aliju. Plus, njegova brada koja ga je u dva navrata izdala (oba nokauta samo jedan udarac - staklena brada), stavlja ga nivo ispod Alija. Ali nije nikad nokautiran u svojoj 20 godina dugoj karijeri, a protivnici su mu bili Liston, Foreman, Shavers, sva trojica imali jaci udarac od Tysona. A tu su jos Lyle, Williams, Frazier, Norton, lista je preduga, sve bokseri koji su imali jake udarce. Uz sve ostale kvalitete koje je posjedovao, Ali je imao i najjacu bradu u historiji boksa. Prime for prime, Lewis doesn't stand a chance against Ali.
Najjacu bradu u historiji boksa je imao Vitaly Klitschko.
Jedini covjek u teskoj kategoriji kome nisu nikad odbrojavali. On nebi bio nokautiran ni da tenkom krenes na njeg.


Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la DoeTz » 22 jun 2016, 02:37

HankMoody je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Pišam ti se po glavi ljiljane, da nije musliman, niko od vas ga ne bi smatrao najvećim, nego brat, pa što da ga ne guramo.

ima i toga vjerovatno,a fakat ne znam po cemu je veci sportas od jordana?
Ma ne da ima, nego sto posto. Isto ko što bi ih bilo baš briga za Palestince da nisu muslimani. Koliko drugih genocida se dešava pa nikog kod nas nije briga, ali nećemo u to, teške teme, nisu za foruma.
Nema 100% znao sam za Alija kad nisam znao sta su vjere... Ne provaljuj se majke ti vise blage ti veze nemas.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la Rokoko87 » 22 jun 2016, 02:55

Nedžad Fazlija, rođen u Bavčićima
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
s4mke1987
Postovi: 189
Pridružen/a: 30 sep 2015, 01:57
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la s4mke1987 » 22 jun 2016, 02:58

Mario Balotelli

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la Kaunas » 22 jun 2016, 21:40

Edin Bavčić i Almir Tolja.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la leorey » 22 jun 2016, 23:36

Da se ponovim: Ali, Jordan, Federer, Messi, Schumi. Nemoguce je jednog odrediti.
27.10.2020

ZaZelju
Postovi: 1350
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la ZaZelju » 23 jun 2016, 02:57

Moja lista 7 najboljih sportista svih vremena.

1. Muhammad Ali
2. Diego Armando Maradona
3. Usain Bolt
4. Pele
5. Michael Jordan
6. Alain Prost
7. Carl Lewis

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la DragonReborn » 23 jun 2016, 18:49

[youtube][/youtube]
i
[youtube][/youtube]
:mrgreen:
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11950
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Najveci sportas svih vremena?

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 jul 2016, 19:07

1. Muhammad Ali
2. Lionel Messi
3. Diego Maradona
4. Michael Jordan
5. Pele
6. Michael Schumacher
7. Roger Federer
8. Usain Bolt
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.