Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će biti osvajač Evropskog prvenstva?

Danska
39
37%
Španija
6
6%
Hrvatska
32
30%
Francuska
23
22%
Mađarska
0
Nema glasova.
Ostali
6
6%
 
Ukupno glasova: 106

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la BaDa12 » 27 jan 2014, 18:43

Virtu4l je napisao/la:Nije ni Juriš k'o što je nekad bio 8-)
Meni su bile interesantne Packe, isto i Engleski pacijent, ali neobjašnjivo prestadoše s pisanjem. Dobro, znam da je Pacak u HNS-u, ali ipak, fale njihove priče.
A, Juriš zna ponekad podsjetiti na dobar tekst.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Virtu4l » 27 jan 2014, 20:35

BaDa12 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Nije ni Juriš k'o što je nekad bio 8-)
Meni su bile interesantne Packe, isto i Engleski pacijent, ali neobjašnjivo prestadoše s pisanjem. Dobro, znam da je Pacak u HNS-u, ali ipak, fale njihove priče.
A, Juriš zna ponekad podsjetiti na dobar tekst.
Da, nekad su bili veliko osvježenje u moru klišea i žutila. Međutim sad su ovo poprilično sažvakane teme, a ova fora predstavljanja sebe (svoje reprezentacije) kao paćenika, kukanje i žalopojke mi ne liči na njih. Veoma rijetko ih pratim, uglavnom posjećujem njihov forum koji je jedan od posljednjih koji nije zaražen nacionalizmom i može se normalno diskutovati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Lillard0
Postovi: 1771
Pridružen/a: 19 nov 2013, 22:30
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Lillard0 » 27 jan 2014, 20:56

Virtu4l je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Nije ni Juriš k'o što je nekad bio 8-)
Meni su bile interesantne Packe, isto i Engleski pacijent, ali neobjašnjivo prestadoše s pisanjem. Dobro, znam da je Pacak u HNS-u, ali ipak, fale njihove priče.
A, Juriš zna ponekad podsjetiti na dobar tekst.
Da, nekad su bili veliko osvježenje u moru klišea i žutila. Međutim sad su ovo poprilično sažvakane teme, a ova fora predstavljanja sebe (svoje reprezentacije) kao paćenika, kukanje i žalopojke mi ne liči na njih. Veoma rijetko ih pratim, uglavnom posjećujem njihov forum koji je jedan od posljednjih koji nije zaražen nacionalizmom i može se normalno diskutovati.
Ma ako si procitao do kraja tekst onda si vidio da je napisao da to nije "samo Hrvatska, da Hrvatska nije jadna eto sama koji svi ostecuju" vec da je to puno veci problem kompletne organizacije kako EHF-a i IHF-a.

Bas mi je zapela jedan recenica kad je napisao da suci nemaju toliki utjecaj na igru mozda bi sport bio i popularniji. Da dođu neke promijene, ogranicen napad kao u kosarci, pa ne razumijem zasto toga nema, to bi valjda trebalo bit osnovno pravilo...

Sportnet kao portal je bio jedan od najboljih u regiji prije par godina. Steta sto se glavni urednik "prodao" HNS-u, a Jurisic preuzeo funkciju. Ocito da od tada nije nista isto pa je tako i "Engelski pacijent" Vukovic promijenio radno mjesto.

Sorry na off-topicu...
RIP CITY!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la MaGiCa » 27 jan 2014, 21:05

Virtu4l je napisao/la: Veoma rijetko ih pratim, uglavnom posjećujem njihov forum koji je jedan od posljednjih koji nije zaražen nacionalizmom i može se normalno diskutovati.
:lol:

Tvoje definicije "zarazhenosti nacionalizmom" su opake, ako ti je sportnet.hr ogledalo anacionalistickog foruma.
Tamo su ljudi danima ispisivali "ZDS" u vezi sa sagom o Shimunicu, a masa njih i dalje ima to u potpisu, tamo postoji chitav niz forumasha koji se diche ustashkim antikomunizmom.

Uz sve vrline i mane ovog foruma, ss.ba je 1 avion za skoro sve forume na SHBC jezickom podruchju. Da ne govorim koliko je ispred 1og sportneta. ;)

Avatar
Lillard0
Postovi: 1771
Pridružen/a: 19 nov 2013, 22:30
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Lillard0 » 27 jan 2014, 21:14

Ne mozes samo tako generalizirat. Ako je 10 ljudi tako zadojeno, onda nije cijeli forum. Pogotovo u to vrijeme...

Prije 5-6 godina je bilo vise vas @Magica tamo da se tako izrazim ( :mrgreen: ), tako da se ne bih slozio. Generalno jedan od boljih...

Al izasli smo duboko :lol: ...
RIP CITY!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Virtu4l » 27 jan 2014, 21:17

Teme koje ja posjećujem su stvarno ok. U suštini posjećujem one teme na kojima sam i ovdje, tenis, rukomet, reprezentacija BiH u fudbalu i ponekad odem na NBA, ostale teme i sportovi me uglavnom ne zanimaju, ali ako ti kažeš da ima bolesnika, onda ok.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la MaGiCa » 27 jan 2014, 21:26

Virtu4l je napisao/la:Teme koje ja posjećujem su stvarno ok. U suštini posjećujem one teme na kojima sam i ovdje, tenis, rukomet, reprezentacija BiH u fudbalu i ponekad odem na NBA, ostale teme i sportovi me uglavnom ne zanimaju, ali ako ti kažeš da ima bolesnika, onda ok.
To su teme koje ne indukuju toliko emocija, sem tenisa - znamo i zashto. ;)

Da vidish odeljak "nogomet" + "ABA liga" - kakvih tu "nepodobshtina" zna da bude. :roll:

IMHO, jedini veliki cro forum na kome se forsira ideja gradjanskog drushtva, sekularizma i anacionalizma je f0rum.hr. To je neshto najblizhe, recimo forumu, b92.net-u u Srbiji. Naglashavam: forumu, ne portalu.


BTW, koji je ovo offtopic jbte. :shock:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la DukeOfWellington » 27 jan 2014, 21:58

fo.rum.hr?

Jest, ako ne čitaš teme tipa Popis stanovništva u BiH 2013, tamo imaš ergelu sa hb foruma.

Kaže u jednoj pjesmi "kad je nestalo meze poče priča bezveze". Meze više nema, o prvenstvu je sve rečeno, zato ovo može samo odvesti u dalji off-topic. Zato najbolje nek ključaju.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la MaGiCa » 27 jan 2014, 23:10

Da, tema neka se kljucha.

Inache, govorio sam o sportskom dijelu f0rum.hr-a, ne o politicko-povijesnom. ;)

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la legenda reala » 27 jan 2014, 23:35

A šta velite o muškom kutku na forumu hr :mrgreen: :mrgreen:


pored ovakvog ss.ba oni idu na forum hr zbog sporta :cry: :cry: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Rukomet do smrti » 28 jan 2014, 16:59

amerosm je napisao/la:
Jucer su u potpunosti nadigrali Dance, koji polahko ali sigurno imaju neki kompleks kada su u pitanju finala velikih natjecanja, jer isto kao da na parket izadje neka druga ekipa za razliku od prethodnih utakmica. Prvo Spanija, pa sada Francuska...

Jedino mi je zao sto se Wilbek nije mogao oprostiti zlatom od svoje trenerske karijere. Uz Onestu sigurno najveci rukometni strucnjak.
Ja nekako imam osjećaj da su Danci u laganom padu, iako su igrali na zadnja dva takmičenja u finalu, ali rezultati finala govore o tome. Iako su 2012 osvojili EP, po meni je Danska bila na vrhuncu 2011, kada su sa Francuzima igrali finale SP sa produžecima. Čini mi se da je tadašnja Danska imala dosta manje slabosti nego sada.
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la filip13 » 30 jan 2014, 21:38

DANTES je napisao/la:patološki mrzim goluzu, ali organski ne mogu nečiju prepotenciju, pa bih volio da hrvati dobiju... što neće biti lako, a bojim se ni moguće...
igraću na golove...
filip ko filip jeziv tip... nema avatar nema potpis, a ponekad napiše 2 rečenice... ko utvara iz nekog horora... ništa strašno niti čudno, malo jezivo, ali ovo je net...

sad ovo vidjeh, :mrgreen:

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la frenki » 31 jan 2014, 14:46

nisam ovaj put nešto posebno pratio prvenstvo, onako usput. zanima me što nisu u kadru bili stepančić i marino marić (onaj musa je stvarno limitiran igrač)? primijetio sam i da je vuković imao malu minutažu...da ne govorim diskutabilnost odluka da nema više nekih "starih" igrača...

onaj slišković bi mogao biti opak igrač...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la SiamoNoi » 31 jan 2014, 22:37

legenda reala je napisao/la:A šta velite o muškom kutku na forumu hr :mrgreen: :mrgreen:
Izgleda da cijela regija posjećuje onu temu :lol:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la legenda reala » 01 feb 2014, 03:05

SiamoNoi je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:A šta velite o muškom kutku na forumu hr :mrgreen: :mrgreen:
Izgleda da cijela regija posjećuje onu temu :lol:
Pa najbolja tema :mrgreen: a MaGiCa i Virtu4l i dalje idu na forum hr zbog sporta :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2014, 20:13

Ne idem ja na druge forume, samo sam na ovom, ponekad odem na sportnetov, ali uglavnom čitam.

Sad sam odgledao utakmicu Gyor - Budućnost, utakmica je završena neriješeno, ali opet se vraćamo starom problemu EHF-a, a to je naravno suđenje. Kakva krađa, pa to je nevjerovatno, na momente je i Adžić bio van sebe, što je nekarakteristično za njega. Budućnost vodi četiri razlike, i onda im se poništavaju golovi bez ikakve osnove, sviraju probijanja, tehničke greške... žalosno.

Najupečatljiviji momenat je bio kada je Knežević ležala na parketu bez svijesti, a sudije ne prekidaju igru i puštaju Gyor da ide u novi napad. Nakon toga igračice Gyora na svoju inicijativu prekidaju napad, a Mileni se čupa jezik i svi oni teški rituali kad nekoga vraćaš u život.

Mehmedović odlična, Voltering mnogo dobra na golu kao i Petrović na krilu. Izgleda da Budućnost ove godine može daleko.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Admir_Sa » 01 feb 2014, 22:57

dabogda crkli :evil:

vraca se Kaća u Budućnost, znaći ako ne ove sezone onda Budućnost sljedeće osvaja :D ne kontam što od ove sezone na arenama nema prenosa Budućnosti :roll:
nema potpisa

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2014, 23:42

Večeras se Kaća nije naigrala, povratak bi bio odličan potez. Imaju ekipu za trofej, fali samo par igračica da se proširi klupa. Milena može i mora još puno bolje, povreda je prošlost, ali još uvijek je neodlučna, kao da se boji. Imala je par asistencija za Draganu Cvijić u Balićevom stilu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la DANTES » 02 feb 2014, 00:47

@virtu na kom si kanalu gledao?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce

Post Postao/la Virtu4l » 02 feb 2014, 01:08

DANTES je napisao/la:@virtu na kom si kanalu gledao?
EHF TV, a bilo je i na RTCG 2.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.