Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Shadows » 01 okt 2017, 21:37

Jednostavno se ne slazem.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Unofficialpage » 01 okt 2017, 21:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:Naravno da jest, ne zanimaju me ovi što su uzimali medalje za druge zemlje, govorim o BiH sportašima koji nastupaju za nas i njihovim uspjesima.
Talent je jedno a uspjeh drugo. Da bi uspio moraš raditi, Mirza Bašić je talent ali nije imao mogućnosti da napreduje i ostao je oko 200-te pozicije a takvih ima još dosta.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Texi » 01 okt 2017, 21:47

MaGiCa je napisao/la: ...su sila u ženskom rukometu i muškom vaterpolu. A u oba ta sporta su ispod SRB.
U ženskom rukometu ili generalno rukometu ? Ako je ovo prvo, nisi u pravu. Bilo reprezentacija, bilo klub(ovi).
I think I'm a pussy one.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 01 okt 2017, 22:04

Texi je napisao/la:U ženskom rukometu ili generalno rukometu ? Ako je ovo prvo, nisi u pravu. Bilo reprezentacija, bilo klub(ovi).
U ženskom, dabome.

Zbog Budućnosti su puno ispred nas u klupskom, a u reprezentativnom smo jači od njih, IMHO.

Barem sada, kad su izvozali svoju najbolju generaciju.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 okt 2017, 22:07

E samo da znate koliko crnogorce boli neka stvar za sportom uopšte.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 okt 2017, 22:19

Shadows je napisao/la:Jednostavno se ne slazem.
Ma možeš se ne slagati koliko hoćeš, ali činjenice su jasne.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la marconato » 01 okt 2017, 22:32

rio_Ferdy88 je napisao/la: Ma možeš se ne slagati koliko hoćeš, ali činjenice su jasne.
Mozes reci najneuspjesnija, ali najnetalentovanija nikako! Ovi prostori su puni talenata, samo je pitanje ko i koliko ulaze u sport, kakvu ima infrastrukturu itd...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 okt 2017, 22:33

marconato je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ma možeš se ne slagati koliko hoćeš, ali činjenice su jasne.
Mozes reci najneuspjesnija, ali najnetalentovanija nikako! Ovi prostori su puni talenata, samo je pitanje ko i koliko ulaze u sport, kakvu ima infrastrukturu itd...
Naravno da mogu i hoću, znam stanje u svojoj državi (ako se ovaj frankenštajn može nazvati takvim), živim tu i gledam ga svakodnevno, nažalost.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 01 okt 2017, 22:43

Virtu4l je napisao/la:E samo da znate koliko crnogorce boli neka stvar za sportom uopšte.
Potrošili se sportisti koje je i Srbija čuvala i davala, pa kad nema rezultata - boli ih penis. :lol:

A sutra da pobede tu istu Srbiju, u stanju su da zvocaju danima. Još se prepričava Malaga2008 ili Ivanovićeva trojka sa pola Kombank Arene. :yawn:

Ali, dobra je srpska Sparta, egzotika je to... :kafa:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 okt 2017, 22:45

Zaista ne znam o kojim ti crnogorcima govoriš, ali ovi koje ja gledam svaki dan imaju veliku qrcobolju kad je sport u pitanju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la DANTES » 01 okt 2017, 22:46

Virtu4l je napisao/la:Zaista ne znam o kojim ti crnogorcima govoriš, ali ovi koje ja gledam svaki dan imaju veliku qrcobolju kad je sport u pitanju.
Pa to su srbi.. :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 22:48

BiH je u sportu neuspjesna ne zbog talenta, nego zbog toga sto smo mentalno najvise sjebani.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 01 okt 2017, 22:49

DANTES je napisao/la:Pa to su srbi.. :urnebes:
Opet ovaj četnik ovde na forumu nesankcionisan.

:rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 22:50

Sto se tice qurcobolje prema sportu, na ovim prostorima kod svih vlada qurcobolja, u najpopularnijem sportu su stadioni prazni.


Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: RE: Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la DANTES » 02 okt 2017, 07:27

MaGiCa je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Pa to su srbi.. :urnebes:
Opet ovaj četnik ovde na forumu nesankcionisan.

:rol:
slika

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Mirko » 24 okt 2017, 23:51

A u kom regionu? :think:
Npr. u lombardskom je Italija.
I u toskanskom regionu je najuspjesnija drzava Italija.
U ligurskom regionu opet Italija.
U kalabrijskom opet Italija, mater joj je*em... Svudje Italija... :roll:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la jestamaji » 25 okt 2017, 15:35

ne znam koliko je talenat u pitanju, ali činjenica je da su rezultati poražavajući, tako da rio ima dosta osnove i potpore svojoj tvrdnji

i onda povrh svega imamo situaciju da se srbi i hrvati (pored onih koji imaju druga državljanstva) iz bosne iz raznoraznih razloga takmiče pod komšijskim ili zapadnoevropskim zastavama. nekada tu patriotizam nema nikakvu ulogu, jer kod nas u nekim sportovima ni savez ne postoji. baš sam prije mjesec dva čitao članak koliko srbija i hrvatska imaju nacionalnih prvaka koji su iz bosne i hercegovine, u sportovima tipa jahanja, mačevanja itd. koji kod nas ne postoje ni na mapi ili postoje maksimalno na najnižem amaterskom nivou

elem ugovnima smo svuda pa i u sportu

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Mirko » 25 okt 2017, 22:45

jestamaji je napisao/la:ne znam koliko je talenat u pitanju, ali činjenica je da su rezultati poražavajući, tako da rio ima dosta osnove i potpore svojoj tvrdnji

i onda povrh svega imamo situaciju da se srbi i hrvati (pored onih koji imaju druga državljanstva) iz bosne iz raznoraznih razloga takmiče pod komšijskim ili zapadnoevropskim zastavama. nekada tu patriotizam nema nikakvu ulogu, jer kod nas u nekim sportovima ni savez ne postoji. baš sam prije mjesec dva čitao članak koliko srbija i hrvatska imaju nacionalnih prvaka koji su iz bosne i hercegovine, u sportovima tipa jahanja, mačevanja itd. koji kod nas ne postoje ni na mapi ili postoje maksimalno na najnižem amaterskom nivou

elem ugovnima smo svuda pa i u sportu
U Srbiji 85%-90% reprezentativaca dolazi iz Srbije... Rodjeno i odraslo u Srbiji...
Ostalih 10%-15%: Srbi iz okruzenja i dijaspore...
A za uzroke pogledaj ovaj forum... Tu ti lezi dio objasnjenja...
95% djece iz Republike Srpske se identifikuje sa Zvezdom & Partizanom. Mastaju da obuku njihov dres. Poslednjih par godina 10-ak djecaka-fudbalera iz RS je obuklo taj dres. To je realan i ostvariv san!
Hrvati takodje mastaju o dresu Dinama & Hajduka...
Vasa djeca ovde na forumu navijaju za Real, Barsu, Arsenal, Milan... Vele ''mi'' kada ovi igraju, a vecina ih nije vidila tih zemalja... Koliko djece je iz BiH otislo u te klubove?! Za razvoj sporta u Sarajevu/Tuzli/Zenici/Mostaru je to pogubno, katastrofalno... Bez domaceg brenda nema ni poplularizacije sporta generalno...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Kawhi » 27 okt 2017, 20:49

Mirko je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ne znam koliko je talenat u pitanju, ali činjenica je da su rezultati poražavajući, tako da rio ima dosta osnove i potpore svojoj tvrdnji

i onda povrh svega imamo situaciju da se srbi i hrvati (pored onih koji imaju druga državljanstva) iz bosne iz raznoraznih razloga takmiče pod komšijskim ili zapadnoevropskim zastavama. nekada tu patriotizam nema nikakvu ulogu, jer kod nas u nekim sportovima ni savez ne postoji. baš sam prije mjesec dva čitao članak koliko srbija i hrvatska imaju nacionalnih prvaka koji su iz bosne i hercegovine, u sportovima tipa jahanja, mačevanja itd. koji kod nas ne postoje ni na mapi ili postoje maksimalno na najnižem amaterskom nivou

elem ugovnima smo svuda pa i u sportu
U Srbiji 85%-90% reprezentativaca dolazi iz Srbije... Rodjeno i odraslo u Srbiji...
Ostalih 10%-15%: Srbi iz okruzenja i dijaspore...
A za uzroke pogledaj ovaj forum... Tu ti lezi dio objasnjenja...
95% djece iz Republike Srpske se identifikuje sa Zvezdom & Partizanom. Mastaju da obuku njihov dres. Poslednjih par godina 10-ak djecaka-fudbalera iz RS je obuklo taj dres. To je realan i ostvariv san!
Hrvati takodje mastaju o dresu Dinama & Hajduka...
Vasa djeca ovde na forumu navijaju za Real, Barsu, Arsenal, Milan... Vele ''mi'' kada ovi igraju, a vecina ih nije vidila tih zemalja... Koliko djece je iz BiH otislo u te klubove?! Za razvoj sporta u Sarajevu/Tuzli/Zenici/Mostaru je to pogubno, katastrofalno... Bez domaceg brenda nema ni poplularizacije sporta generalno...
Isti qrac ako neko iz Bosne mašta o Partizanu i Zvezdi ili o Barci i Real Madridu ili o Dinamu i Hajduku. Nema to nikakve veze s tim.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.