SP Qatar 2015 - rukomet

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: SP Qatar 2015 - rukomet

Post Postao/la SGD53 » 02 feb 2015, 01:38

Qatar završava, okrećemo novi list koji se zove Poljska 2016. Nadamo se da ćemo i mi biti jedna od 16 reprezentacija koje će se tamo naći, imamo dosta toga još naučiti i uigrati ekipu, Katar je dokaz da ne trebaju neke velike zvijezde da bi se igrao sjajan rukomet potrebno je poslagati ono što imaš u jedan TIM, na ovom prvenstvu pokazali smo toliko loših stvari ali pokazali smo i dosta dobrih stvari meč protiv Bjelorusije i dvomeč sa Litvanijom odlučuju da li ćemo se naći u Poljskoj, zemlji koja je na ovom EP osvojila broncu, malo ko se tome nadao ali Poljaci su vjerovali.


IDEMO LUDO IDEMO JAKO IDEMO U POLJSKU NAPADAMO ZLATO :D
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SP Qatar 2015 - rukomet

Post Postao/la filip13 » 02 feb 2015, 06:56

Jedan od najzaslužnijih za plasman Katara u finale Svjetskog rukometnog prvenstva sigurno je Dobojlija Danijel Šarić.

Šarić je briljirao tokom cijelog prvenstva, mada to nije bilo dovoljno da najveće iznenađenje SP-a danas pobijedi veliku Francusku koja je slavila sa 25:22.

Uprkos tome, Šarić kaže da je sretan zbog rezultata i srebrne medalje.

– Svi trebamo biti zadovoljni srebrom na SP-u jer mnogi nisu očekivali da ćemo stići tamo gdje smo stigli. Iz utakmice u utakmicu smo bili sve bolji, pružili smo jake otpore na čitavom turniru. Na kraju moramo biti zadovoljni jer smo namučili Francuze u finalu da dođu do zlatne medalje. Ostaje žal, ali šta je, tu je. I dalje mislim da trebamo biti prezadovoljni ovim što smo napravili i sljedeći cilj nam je Olimpijada – rekao je Šarić nakon finalne utakmice s Francuzima.

Na pitanje novinara ima li istine u pričama o velikim nagradama – milionima, stanovima, automobilima, koje igrači Katara trebaju dobiti nakon velikog rezultata, Šarić je odgovorio:

– Ja se vraćam u svoj stan u Doboju, gdje sam oduvijek bio. O tim stanovima neka drugi razmišljaju. Vraćam se u moj Doboj poslije završetka karijere.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: SP Qatar 2015 - rukomet

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 feb 2015, 12:27

Prije dvije godine Šarić je tvrdio da neće braniti za reprezentaciju Katara, no njegove tvrdnje se nisu pokazale tačnim. "Tačno je da sam na odmoru u Dohi. Ovdje sam već nekoliko dana, gledao sam utakmice polufinala i finala katarskog prvenstva, što je bilo dovoljno da zli jezici odmah počnu da izmišljaju razne neistine oko nastavka moje karijere. Valjda imam pravo da idem na odmor gdje hoću i da radim šta hoću. Još jednom poručujem onima što brinu o mojoj reprezentativnoj karijeri da ću nakon Dohe na odmor u Dubrovnik, pa u Igalo. Možda i tada nešto izmisle", 2013. je za bh. medije izjavio Šarić.

Kako samo pocne skretati pricu kada ga novinari sa Balkana pocnu pitati za premije.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: SP Qatar 2015 - rukomet

Post Postao/la BelminM23 » 02 feb 2015, 14:11

Boli ga ku.rac osiguro je i sebi, djeci i unucima dobru budućnost sa ovim odlaskom u Katar, jbg moramo shvatiti da Rukomet i nije baš toliko plaćen sport koliko neki misle.

Šara gospodin, a posebno sa ovom zadnjom rečenicom me oduševio.

:clap:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: SP Qatar 2015 - rukomet

Post Postao/la KpbKaka22 » 05 feb 2015, 13:59

Inace samo da kazem jednu stvar koju su govorili ovdje protiv Saračevica
Saračevic jedan veliki gospodin kojeg bi ja odma potpiso za izbornika..je izjavio
Nadam se da ova reprezentacija nije ona koja će reći " ajde kvalificirali smo se ,dosta smo uradili " nadam se da će biti i dalje sudionik velikih natjecanja,odigrali su super prvenstvo niko ih nije nadigro ,znamo svi da su ošteceni od strane sudaca protiv Tunisa..velika buducnost je pred izbornik Bih-a i ove reprezentacije !

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.