EP U21 Češka 2015

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la Sabinho » 27 jun 2015, 20:49

:rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
delinjo
Postovi: 24110
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2015, 21:20

Svabe ko da su prodale utakmicu koja nezainteresovanost nevjerovatno razmontirali ih ljudi samo tako :clap:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la sajo10 » 27 jun 2015, 21:27

Trpaaaaaaaaaaaj levate! 2-0!!!!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la bistrikboy » 27 jun 2015, 22:11

delinjo je napisao/la:Svabe ko da su prodale utakmicu koja nezainteresovanost nevjerovatno razmontirali ih ljudi samo tako :clap:
Napisao nakon teme sa Srbijom oni pojma nemaju,ekipa bez glave i repa,guse Can na sredini i trpaju mu sve zadatke,Kimich mali jos zelen za ovaj nivo ali sasvim okay odigrao turnir,Bittencourt super raspolozen a stalno klupa,udje ponekad,Arnold minute nije dobio.Cilj je bila olimpijada i to su jedva izgurali.

Portugal igra bas lijep fudbal,ali se nadam da ce titula u Skandijaviju.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
delinjo
Postovi: 24110
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2015, 22:14

bistrikboy je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Svabe ko da su prodale utakmicu koja nezainteresovanost nevjerovatno razmontirali ih ljudi samo tako :clap:
Napisao nakon teme sa Srbijom oni pojma nemaju,ekipa bez glave i repa,guse Can na sredini i trpaju mu sve zadatke,Kimich mali jos zelen za ovaj nivo ali sasvim okay odigrao turnir,Bittencourt super raspolozen a stalno klupa,udje ponekad,Arnold minute nije dobio.Cilj je bila olimpijada i to su jedva izgurali.

Portugal igra bas lijep fudbal,ali se nadam da ce titula u Skandijaviju.
upravo tako drug su meni danas izgledali,bezidejno nemocno,vidjelo se da nemaju viziju ni jednu uigranu akciju jednostavno ne moze me niko ubjediti da je Portugal tako dobar koliko su ovi slabi,prvi put da gleam Njemacku u nekom sportu da se predali pola sata prije utakmice nevjerovatno :o
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la bistrikboy » 27 jun 2015, 22:31

delinjo je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Svabe ko da su prodale utakmicu koja nezainteresovanost nevjerovatno razmontirali ih ljudi samo tako :clap:
Napisao nakon teme sa Srbijom oni pojma nemaju,ekipa bez glave i repa,guse Can na sredini i trpaju mu sve zadatke,Kimich mali jos zelen za ovaj nivo ali sasvim okay odigrao turnir,Bittencourt super raspolozen a stalno klupa,udje ponekad,Arnold minute nije dobio.Cilj je bila olimpijada i to su jedva izgurali.

Portugal igra bas lijep fudbal,ali se nadam da ce titula u Skandijaviju.
upravo tako drug su meni danas izgledali,bezidejno nemocno,vidjelo se da nemaju viziju ni jednu uigranu akciju jednostavno ne moze me niko ubjediti da je Portugal tako dobar koliko su ovi slabi,prvi put da gleam Njemacku u nekom sportu da se predali pola sata prije utakmice nevjerovatno :o
Gledao sam im evo tri tekme samo sa Danskom nisam to kolo sam Engleze htio upratiti.Grozni su i zao mi je sto su uzeli Cesima mjesto u polufinalu,al' takav je fudbal.Inace navijam za Dance na ovom prvenstvu,po meni prava europska ekipa kakve ja volim,ima nekako sve smisla kad igraju.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14559
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la alan_kardec » 27 jun 2015, 22:36

Njemci primili peticu :lol: ,e nek sam i to doživio. :lol:
Još protiv Srbije se vidjelo da nije to to, Srbija ih je nadigrala u toj utakmici, ista ona Srbija koju su kasnije Česi i Danci lagano riješili. Poslije te prve utakmice se pisalo da su imali problema na pripremama, neki igrači su se navodno sukobili, ekipa se podijelila na klanove... Ko bi reko da toga ima i kod njih.
Ali kad smo već kod petardi Njemcima, ja se sjećam da ih je slično ovako nafilovala i BiH na Bilinom Polju, ima tome 10 godina, možda i više. Selektor bio onaj ćelavi lik, mislim da se preziva Zukanović, a Njemcima kloc Koler.
Pelak, Grujić, Blatnjak, Salihović...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
delinjo
Postovi: 24110
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2015, 22:49

Portugal igra bas lijep fudbal,ali se nadam da ce titula u Skandijaviju.[/quote]
upravo tako drug su meni danas izgledali,bezidejno nemocno,vidjelo se da nemaju viziju ni jednu uigranu akciju jednostavno ne moze me niko ubjediti da je Portugal tako dobar koliko su ovi slabi,prvi put da gleam Njemacku u nekom sportu da se predali pola sata prije utakmice nevjerovatno :o[/quote]
Gledao sam im evo tri tekme samo sa Danskom nisam to kolo sam Engleze htio upratiti.Grozni su i zao mi je sto su uzeli Cesima mjesto u polufinalu,al' takav je fudbal.Inace navijam za Dance na ovom prvenstvu,po meni prava europska ekipa kakve ja volim,ima nekako sve smisla kad igraju.[/quote]
a Dance iskreno nisam pratio ali sam danas vidio da je manja kvota na svedsku nego na njih i vidim rezultat ocigledno navlakusa bila :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la sajo10 » 27 jun 2015, 22:50

FINALE: PORTUGAL - SVEDSKA

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Lillard
Postovi: 26270
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la Lillard » 27 jun 2015, 22:54

Zlobnici bi rekli da imaju previse Svaba u momcadi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Pogba
Postovi: 19701
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

EP U21 Češka 2015

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2015, 01:20

Kakvo je Italija samoubistvo ucinila protiv Sveda u grupi. :facepalm:
Cak i sa realtivno oslabljenom ekipom su morali do kraja ici.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17733
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 jun 2015, 05:21

Vratilo mi ovo sjecanja kad smo i mi napunili Njemacku U21, sa 5:0 ili 5:1, davno bjese. :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la bistrikboy » 28 jun 2015, 10:48

akisarajevo92 je napisao/la:Vratilo mi ovo sjecanja kad smo i mi napunili Njemacku U21, sa 5:0 ili 5:1, davno bjese. :mrgreen:
Do jucer je poraz u Zenici od 5-1 bio najveci poraz u historiji U21 Njemačke :bih:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la marconato » 01 jul 2015, 00:24

Šveđani posle penala do titule!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la Reds96 » 01 jul 2015, 11:49

Imaju ovi Portugalci neko svoje prokletstvo. :D
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: EP U21 Češka 2015

Post Postao/la bistrikboy » 01 jul 2015, 22:43

Reds96 je napisao/la:Imaju ovi Portugalci neko svoje prokletstvo. :D
Gledao sam finale Sveđani mnogo bolje organizovana ekipa bili.Onaj bek njihov sa brojem 2 je po meni nevjerovatan,visok a brz i dobar s loptom moze biti bas opasan igrac,Guidetti dominantan i zasjenio je Hiljemarka totalno,generalno dobro sastavljena ekipa.Portugalci imaju Carvalha koji je vec sada klasa i jucer ih je drzao u igri ali na kraju bas on promasi penal.Cestitke vikinzima uz nadu da cemo Zlatana,Schweinsteiger i Ronalda gledati kao pojacanja ekipama na olimpijadi :thumbup:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.