English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kontraa » 21 jul 2017, 20:26

Ovaj nesrecnik fakat napisao da Kaseta ima 29 godina :rol:


Postano iz vreće

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tweeds_10 » 21 jul 2017, 20:28

odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
pi.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 21 jul 2017, 20:39

Tweeds_10 je napisao/la:odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
Lazes kao I obicno. 100 puta ponovis laz da postane istina. Standardno.

Chelsea je u ovom transferu sam sebi kriv. Prodati Matica zbog Bakayoka? Glupost.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la BluesForever » 21 jul 2017, 20:57

Rooney88 je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
Lazes kao I obicno. 100 puta ponovis laz da postane istina. Standardno.

Chelsea je u ovom transferu sam sebi kriv. Prodati Matica zbog Bakayoka? Glupost.
A sta ako Bakayoko bude bolji od Matica.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 21 jul 2017, 21:11

Znal ovaj Rooney ista drugo insanu reci osim da "laze" :crazy:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 21 jul 2017, 21:22

Osim13 je napisao/la:Znal ovaj Rooney ista drugo insanu reci osim da "laze" :crazy:
Odgoj
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Hendo » 21 jul 2017, 21:25

Osim13 je napisao/la:Znal ovaj Rooney ista drugo insanu reci osim da "laze" :crazy:
Presaditi kosu. :think:
Kocka je bačena

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 21 jul 2017, 21:29

BluesForever je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
Lazes kao I obicno. 100 puta ponovis laz da postane istina. Standardno.

Chelsea je u ovom transferu sam sebi kriv. Prodati Matica zbog Bakayoka? Glupost.
A sta ako Bakayoko bude bolji od Matica.
Ne pricamo o "ako" nego o "sada".

A nemojte vi o odgoju bgti. ;)

Kad neko laze onda nemam nijednu drugu rijec nego tu koja na istinit nacin opisuje recenicu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
soxx
Postovi: 13596
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la soxx » 21 jul 2017, 22:00

Pa ako pricamo o sada. Bakayoko je imao bolju sezonu nego matic. Matic je par utakmica bio dobar ove sezone. Vise los nego dobar ove sezone a prosla godins s murinjom bila mu je s gora. Zadnja dobra njegova sezona je prije 2 godine. Ona sampionska.

Godila bi mu promjena jer ce u Chelseau bit sve gori i gori.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ozren » 21 jul 2017, 23:20

Matic je vrhunski igrac, o cijeni bi se dalo raspravljati ne samo za Matica nego za svakog igraca koji je kupljen/prodan ove sezone. United bi itekako bio zadovoljan sa ovim transferom, Chelsea takodje.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 21 jul 2017, 23:32

Tweeds_10 je napisao/la:odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
Rasipanje laži po forumu je uvijek prolazilo.

Niko Lukakua nije pominjao jer su svi mislili da ga je Chelsea kaparisao, meni lično je on bio želja, ali sam se pomirio sa činjenicom da ide u Chelsea, čak sam i na ovoj anketi glasao za njega. Kada se Morata pominjao, daj šta daš, lošiji igrač apsolutno, ali ko te pita, treba ti napadač. Na kraju, United upade u trku za Lukakua, Chelsea ispuši i opredijeli se za drugi pick na listi, i kupe Moratu.

Ionako je transfer politika Chelseau u qrcu, doveli Bakayoka, prodaju Matića koji je za klasu bolji igrač (ne mora doći u United uopšte, to je činjenica), vjerovatno što je mlađi, šta li?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ozren » 22 jul 2017, 00:02

Sigurno da je transfer politika u kurcu, vidi se po rezultatima.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 22 jul 2017, 00:14

Transfer politika Celzija je u qrcu. Apsolutno. :salut:
:rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kontraa » 22 jul 2017, 00:23

bega_afc je napisao/la:Transfer politika Celzija je u qrcu. Apsolutno. :salut:
:rol:
Ali to je ironično rečeno, opet si im naletio na volej :salut:

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ozren » 22 jul 2017, 00:37

Giggs, Scholes, Beckham i Roy Keane vs Matic, Pogba, Felaini i Herrera...sto bi to bio zanimljiv duel za gledati :D

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 22 jul 2017, 00:50

Nitro je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:odma se pretvori u najboljeg cim ga united treba dovest :D

tako su za moratu pisali hvalospjeve a lukakua brukali, sad obrnuto pisu :angel:
Rasipanje laži po forumu je uvijek prolazilo.

Niko Lukakua nije pominjao jer su svi mislili da ga je Chelsea kaparisao, meni lično je on bio želja, ali sam se pomirio sa činjenicom da ide u Chelsea, čak sam i na ovoj anketi glasao za njega. Kada se Morata pominjao, daj šta daš, lošiji igrač apsolutno, ali ko te pita, treba ti napadač. Na kraju, United upade u trku za Lukakua, Chelsea ispuši i opredijeli se za drugi pick na listi, i kupe Moratu.

Ionako je transfer politika Chelseau u qrcu, doveli Bakayoka, prodaju Matića koji je za klasu bolji igrač (ne mora doći u United uopšte, to je činjenica), vjerovatno što je mlađi, šta li?
U prevodu,po tvom,sve sto United radi je dobro,a sto Chelsea radi ne valja :lol: Dovoljno je pogledat rezultate u posljednjih par sezona da se vidi cija je transfer politika u kurcu.United je evo drugu sezonu kupio igraca za haman 100 miliona eura sto ih stavlja pod enorman pritisak da ostvare rezultat naredne sezone.Samo sto sad nece bit Europske lige kao svojevrsne izvlakuse :mrgreen:

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 22 jul 2017, 00:52

E yebavat ga sad Matić bolji nego Bakayoko :rol:

Pa da je bolji ne bi jednog dovodili, a drugog prodavali :rol:

United je dva tipa platio 175 miliona, dvojicu Instagram zvijezda, Lukakua i Pogbu.

Čelzi je za 30 miliona funti doveo igrača koji je nadjebao i Lukakua i Pogbu kao i bilo kojeg drugog igrača Mančester Junajteda, igrač koji im je donio novu ligašku titulu, Kante.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 22 jul 2017, 00:56

Chelsea ima najjacu transfer politiku u engleskoju njamanje zadnje tri sezone. Kupuju se igraci nakon prodaje vec postojecih i to se neki polovnjaci tipa oscar uvaljuju za madne pare. Kupuje jedan lante za relativno male pare isti taj kante bi sad kostao 2 3 puta vise. costa isto jeftin hazard itd. Sada su doveli moratu opet za relativno male pare u trzistu gdje cuvar na stadionu kosta 20.miliona. Kako neko moze reci da chelsea ima losu transfer politiku ne ide mi u glavu.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 22 jul 2017, 01:13

Nagomilavanje igrača, bezbroj igrača pod ugovorom, ma ne zna se ni gdje igraju više. Najduži staž-Matej Delač itd itd. Conte želio napustiti klub zbog iste, dali mu ogromnu platu na 2 godine samo da ostane. Nisu bili u stanju dovesti Lukakua mjesec dana, a pri tome na Evertonovu adresu nisu stizale ponude, United ga dogovori u roku od 48h. Naravno, pričam o trenutnom stanju kluba.

Matić i Bakayoko ne mogu u istu rečenicu, Matić je trenutno klasa iznad, ne treba polemisati. Samo ne znam zašto ga navijači Chelsea blate. Ako se ne varam, ova sezona mu je statistički bolja nego u sezoni kada je Jose bio menadzer.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 22 jul 2017, 01:19

Nitro je napisao/la:Nagomilavanje igrača, bezbroj igrača pod ugovorom, ma ne zna se ni gdje igraju više. Najduži staž-Matej Delač itd itd. Conte želio napustiti klub zbog iste, dali mu ogromnu platu na 2 godine samo da ostane. Nisu bili u stanju dovesti Lukakua mjesec dana, a pri tome na Evertonovu adresu nisu stizale ponude, United ga dogovori u roku od 48h. Naravno, pričam o trenutnom stanju kluba.

Matić i Bakayoko ne mogu u istu rečenicu, Matić je trenutno klasa iznad, ne treba polemisati. Samo ne znam zašto ga navijači Chelsea blate. Ako se ne varam, ova sezona mu je statistički bolja nego u sezoni kada je Jose bio menadzer.
Ti nagomilani igraci se redovno prodaju i te pare se falje ulazu to za contea ne znamo ni ja ni to to mogu biti ciste novinarske gluppsti. United je dobio lukakua zbog veve ponude i zbog rooneya i nista vise chelsea.odavno ne preplacuje igrace tu je ulogu united preuzeo odlaskom fergusona. Chelsea ima od svih vecih klubova u engleskoj najbolji sistem uvijek u plusu uvijek dovode dobre ograce pametno se ulaze sto i rezultati govore. Bakayoki bio ne bio trenutno bolji igrac.od matica ima potencijal da bude jedno 100 puta bolji

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.