English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kontraa » 22 jul 2017, 18:46

Tweeds_10 je napisao/la:iskreno da,

ako im dodje mendy, imace uz vec sada najbolji vezni red i napad, najbolji par bekova lige. barem na papiru.
Sta si se usro odmah i dalje imate najbolju ekipu u ligi


Postano iz vreće

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Arnelv52 » 22 jul 2017, 18:59

Manji nedostaci se mogu i istrpiti jer je liga takva da svi imaju nedostatke. I ja se pridružujem ekipi koja City vidi kao najvećeg favorita za prvo mjesto. Jedino što mene čudi je da niko Liverpool ne vidi tako visoko. Ja mislim da su oni najozbiljniji konkurent Cityu. Imaju poseban šarm i sa onm svojim brzim ofanzivcima mogu svakog pobjediti.

Od ostalih: Arsenal k'o Arsenal. Fali bar još jedan ofanzivni igrač koji može prelomiti utakmicu. Premalo kvaliteta u ekipi. Chelsea ima premali fond igrača a i skeptik sam kad su u pitanju ekipe koje brane naslov. United samo ako je mit o Mourinhovi drugoj sezoni stvarno istina. Tottenham zbog stadiona vjerovatno preuzima ulogu vječitog četvrtog.

Naravno, to ja samo o prvaku. Ko će biti drugi, treći, četvrti i peti to drugi put.

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 22 jul 2017, 19:04

Arsenalu ne fali ofanzive, već sredine terena i defanzive

Ramsey i Xhaka neće odigrati zajedno 3 utakmice jer jedan će biti out 2 mjeseca a drugi će zbog crvenih da posmatra mečeve

Matić bi Arsenala najviše pojačao, kad skontaš da te čekaju Elneny i Coquelin iza ćoška skontaš u kakvom.je qrcu sredina Arsenala

Pored nedostatka u sredini terena, fali i štoper, Gabriel je stalno povrijeđen, Koscielny da ne pričamo, Holding je mlad i ne treba od njega tražiti Fabia Kanavara, Mustafi je dobar i on mora da bude odličan ove sezone ako mislimo da napadamo ligašku titulu

Novi veznjak i štoper, ali kvalitetni igrači će ubaciti Arsenal među favorite

Bez veznjaka i štopera, ništa od titule, jedino da svi legnu na teren iz milostinje pa kažu evo osvojite ligu

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la reddevil96 » 22 jul 2017, 19:04

Liverpool nema dovoljno širok roster da moze se ozbiljno natjecati u lp i eng ligi kao i tott
Prva postava je odlična ali kad bude prenatrpan raspored onda se vidi da raspolažu s 14-5 kvalitetnih igrača u rosteru
Stoga tesko da mogu biti konkurentni za naslov ali za top4 imaju velike šanse pogotovo ako rano ispadnu iz lp


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 22 jul 2017, 19:08

Ederson veliki upitnik, Ottamendi rupa, zatim ko ce raditi prljavi posao za tehnicare tipa Silve, Bernarda, KDB-a,...

Tesko da ce Peponi proci sa 4141, treba tu dva osiguraca ispod udarne linije od kojih je jedan i vrsni paser,...

Ta ultra ofaziva u ovoj ligi mora imati neko pokrice, jer slican stil ce naletit na masu nagaznih. Gundogan ak izdura na 25 ligaskih tekmi bit ce vise neg potreban dodatak, onda pitanje kakvu defanzivu radi Mendy itd.

Sigurno da su tehnicki apsolutni lideri, al ostaje da vidimo kak ce sve to da djeluje u drugom pravcu.

Ne treba zaboraviti ni brojne ispade Stonesa, a ak nista ne moze ispod one argetinske ublehe.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Mokes
Postovi: 14870
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Mokes » 22 jul 2017, 20:14

Asteriks je napisao/la:Ederson veliki upitnik, Ottamendi rupa, zatim ko ce raditi prljavi posao za tehnicare tipa Silve, Bernarda, KDB-a,...

Tesko da ce Peponi proci sa 4141, treba tu dva osiguraca ispod udarne linije od kojih je jedan i vrsni paser,...

Ta ultra ofaziva u ovoj ligi mora imati neko pokrice, jer slican stil ce naletit na masu nagaznih. Gundogan ak izdura na 25 ligaskih tekmi bit ce vise neg potreban dodatak, onda pitanje kakvu defanzivu radi Mendy itd.

Sigurno da su tehnicki apsolutni lideri, al ostaje da vidimo kak ce sve to da djeluje u drugom pravcu.

Ne treba zaboraviti ni brojne ispade Stonesa, a ak nista ne moze ispod one argetinske ublehe.
Ista prica i prosle sezone, pa na kraju City ispred Uniteda, koga si hvalio na sva zvona. Malo objektivnosti ne bi skodilo ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 22 jul 2017, 20:23

Pricamo o titulu a to je ono sto oba managera jedino i mora interesovati nikakva treca mjesta,... Na kraju mozda neki min cilj za prvu sezonu, nista vise.

United je debelo podbacio u epl a jedan od glavnih razloga je amaterska realizacija na celu sa Ibrom kao glavnim akterom. Bilo je i nekih problema na poz stopera iako se to na intervale kvalitetno krpilo.

Jozun se pojacao bas u onom segementu gdje je najvise skripalo + u opticaju su jos dva pojacanja (krilo i dm).

Kod Peponija je takvo stanje da prema naprijed skoro nista nije trebao dirati al zato pozadi puse na vise mjesta. Takav sistem trazi super inteligentne defanzivce pogotov sto u fazi napada ide otvorenije neg npr. navedeni United pa to valja sve kvalitetno zatvoriti.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 22 jul 2017, 20:32

Kontraa je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:iskreno da,

ako im dodje mendy, imace uz vec sada najbolji vezni red i napad, najbolji par bekova lige. barem na papiru.
Sta si se usro odmah i dalje imate najbolju ekipu u ligi


Postano iz vreće
Oni su odmah iza junajteda.
Pld W D L
38 26 12 0

let3
Postovi: 28976
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 22 jul 2017, 20:39

Asteriks je napisao/la:Ederson veliki upitnik, Ottamendi rupa, zatim ko ce raditi prljavi posao za tehnicare tipa Silve, Bernarda, KDB-a,...

Tesko da ce Peponi proci sa 4141, treba tu dva osiguraca ispod udarne linije od kojih je jedan i vrsni paser,...

Ta ultra ofaziva u ovoj ligi mora imati neko pokrice, jer slican stil ce naletit na masu nagaznih. Gundogan ak izdura na 25 ligaskih tekmi bit ce vise neg potreban dodatak, onda pitanje kakvu defanzivu radi Mendy itd.

Sigurno da su tehnicki apsolutni lideri, al ostaje da vidimo kak ce sve to da djeluje u drugom pravcu.

Ne treba zaboraviti ni brojne ispade Stonesa, a ak nista ne moze ispod one argetinske ublehe.
Sve tacno, samo teško da ce Gundogan izgurati i 20 utakmica :mrgreen:

Bez obzira što City sad istresa veliku lovu i dovodi nove defanzivce, opet ce im trebati rezervni bekovi, kvalitetan stoper, kvalitetan veznjak (umjesto Yaye i Fernandinha) i možda cak špic ako im ode Aguero.

Uglavnom, ide to preko 200 miliona ovog ljeto :mrgreen: :lol: jbg, ko im je kriv što su se zapustili sa ekipom vetarana 30+ i sad valja što prije podmlađivati i praviti rebuliding.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la BluesForever » 22 jul 2017, 20:41

Rooney88 je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Al Bakayoko jos nije. ni odigrao sezonu a frajer vec zakljucio da je Matic bolji od njega.
Pa kako da zakljucim drugo brate bgti ? Matic koji je sampion EPLa, prekucao vec ligu I standardan clan sampiona nije bolji od prvaka Francuske? Ne znam zasto stices utisak da kudim Bakayoka? Za buducnost je on vjerovatno bolja opcija ali Unitedu treba veznjak ODMAH, I to profil koji se razumije sa Joseom I odgovara stilu igre.
Nisam mislio na tebe nego na kolegu ti.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Pegi10 » 22 jul 2017, 20:46

Zamisli City proizvede igraca :o Oni nisu imali svog igraca jos od Harta, a i on je u prvom timu bio prije nego su dosli novi vlasnici. Tu ne racunam Iheanacha on nije nesto posebno ni zaigrao za City.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 22 jul 2017, 20:47

Uglavnom, ide to preko 200 miliona ovog ljeto :mrgreen: :lol: jbg, ko im je kriv što su se zapustili sa ekipom vetarana 30+ i sad valja što prije podmlađivati i praviti rebuliding.
Nek dovedu Van Dijka + npr. Keitu i et titule. :lol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16509
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 22 jul 2017, 22:11

Evo gledam kroz prizmu i ne vidim šta je smiješno.


I sl.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 22 jul 2017, 23:17

gaston je napisao/la:Evo gledam kroz prizmu i ne vidim šta je smiješno.


I sl.
Ni ja ne kontam.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 23 jul 2017, 02:11

Čuj Keita, njegovo je odsviralo, poslije perioda u Barci je postao nula od igrača.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Valencia » 23 jul 2017, 02:44

Gledam Tot i PSG.

Ovaj Jansen je totalno propao. Nije se nikako uklopio. Bilo bi dobro ako bi ga mogli prodati. Tesko da ce od njega biti koristi u narednoj sezoni.

Ovi mladi, Onoma i Enkudu (ako se tako zovu), veoma tanko. Ne moze se na njih ozbiljnije racunati.

Od novajlija jedino Volker-Peters izgleda solidno naprijed, ali je u defanzivi propuh. Mogao bi mozda uletiti na krilu tu i tamo, protiv slabijih protivnika, na beku je opasno igrati sa njim. Mlad je, mozda nauci, ima odredjen potencijal.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 23 jul 2017, 08:58

Nitro je napisao/la:Čuj Keita, njegovo je odsviralo, poslije perioda u Barci je postao nula od igrača.
Moze i tako, no ipak cojk je dokazan. :) Al zamisli situaciju gdje nespretna Jirgenova uprava primarnu metu ispusta u ruke Pepunu. Ono, nimal nerealno. :kafa:
Ovi mladi, Onoma i Enkudu (ako se tako zovu), veoma tanko
Ma kakav ebeni Nkoundu, zna se da je Winks najjaci potencijal. Onda imas Walker - Petersa kao U20 prvaka svijeta, tu je i Onomah,...
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jul 2017, 10:17

I Danilo je od danas član Citya. :salut:

slika
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nerminovic » 23 jul 2017, 10:23

Walker
51, 00 Mill. €

Danilo
29, 00 Mill. €

Mendy
58, 00 Mill. €

=

138, 00 Mill. €

zalosno. :rol:

slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jul 2017, 10:24

A tek treba da dovede pojačanja na sredini terena, a vezni igrači su još skuplji.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.