English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la UnitedWA » 23 jun 2017, 15:31

Romagnoli13 je napisao/la:United je već 4 godine bez ligaške titule a 6 godina bez većeg uspjeha u Ligi prvaka, i bez ozbiljnijih naznaka da će se to promijeniti i naredne sezone, ali bitno je ismijavati Liverpool. :kafa:


Boga mi ako Chelsea uspije dovesti ovaj kvartet o kojem se mnogo piše, teško da će im neko moći parirati naredne sezone, pa čak ni teška artiljerija koju Pep sprema. Lukaku, Sandro, Bonucci, Bakayoko, to je ogroman upgrade na šampionsku ekipu.A osim njih za očekivati je još jednog igrača minimalno.
http://sinceliverpoollastwonatrophy.co.uk/
Normalno, sve dok je ovo ovako ismijavaćemo se :geek: :kafa:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 23 jun 2017, 15:35

Taj link je zapravo i vrhunac inteligencije... :plac:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la UnitedWA » 23 jun 2017, 15:42

Osim13 je napisao/la:Taj link je zapravo i vrhunac inteligencije... :plac:
Kao i ovo: "United je već 4 godine bez ligaške titule a 6 godina bez većeg uspjeha u Ligi prvaka, i bez ozbiljnijih naznaka da će se to promijeniti i naredne sezone, ali bitno je ismijavati Liverpool."

:geek:

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Amsterdam1312 » 23 jun 2017, 15:44

Iako ne vjerujem da će Sandro i Bonucci u paketu u Chelsea ali kada bi došlo do toga Chelsea bi djelovao brutalno dobro: Courtois, Bonucci, Luiz, Cahil, Azpilicueta/Alonso, Sandro, Bakayoko, Kante, Hazard, Willian, Lukaku. Samo teško da će se Juve tako lako odreći dva jako bitna igrača..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 23 jun 2017, 15:44

Pa da vi zapravo ne navijate za United vec za neuspjeh Liverpoola...priznaj i sam da vise pratis Liverpool nego Manchester :stop:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 23 jun 2017, 15:48

Romagnoli13 je napisao/la: Boga mi ako Chelsea uspije dovesti ovaj kvartet o kojem se mnogo piše, teško da će im neko moći parirati naredne sezone, pa čak ni teška artiljerija koju Pep sprema. Lukaku, Sandro, Bonucci, Bakayoko, to je ogroman upgrade na šampionsku ekipu.A osim njih za očekivati je još jednog igrača minimalno.
Chelsea je svakako prvi favorit za titulu naredne godine. Jezgro šampionske ekipe će još dugo vremena biti tu, dok izazivači tek trebaju pokazati da u svojim ekipama imaju crtu sposobnu izdržati pritisak upisivanja tri boda iz utakmice u utakmicu. LP će sigurno biti otežavajući faktor, prvenstveno jer se i u tom takmičenju od Chelsea očekuje da ode najdalje.

Ako dovedu Sandra i Bonuccija imaju dvojicu od top 5 igrača na svojim pozicijama. Zaista ogromno pojačanje. Međutim nisam siguran da će sa Lukakom i Bakayokom dobiti ono što imaju u Costi i Matiću (ako ih zapravo i prodaju). Costa moguće karakterom ne odgovara Conteu, ali igrački ne može boljeg špica naći za svoj sistem. Matić je nedovoljno pokretan, ali defanzivno superiorniji od bilo kojeg veznjaka u Premiershipu. Lukaku je tehnički limitiran, Bakayoko ne nudi defanzivnu protekciju kao Matić. Chelseaju možda i ne treba u tolikoj mjeri ako zadrže tri štopera, ali u njihovom slučaju ne možemo govoriti o jačanju rostera. Chelsea posebno prodajom Coste gubi na kvaliteti.

Conte će morati naći još najmanje trojicu igrača kojim će proširiti rotaciju bez da bilo ko od postojećih igrača napusti ekipu ako želi imati svježu ekipu u martu i aprilu.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tweeds_10 » 23 jun 2017, 15:56

city ima duplo bolju ekipu od chelsea, kakav chelsea i favoriti feld...ovo vrijedi pogotovo jer ce se rijesiti coste, najboljeg spica lige.
pi.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 23 jun 2017, 16:06

City ako nastavi ovako ažurno potpisivati defanzivce je favorit da ostane bez Lige prvaka. Chelsea je provjerena japija.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Baader » 23 jun 2017, 16:45

Potpuno podržavam prozivanje za VEĆ četiri godine bez naslova u Engleskoj. To je za klub kao što je Manchester United nenormalno i neprihvatljivo i mora se sve uraditi da se već naredne sezone to prekine.

No, dok se to i ne dogodi, mi ćemo ovdje još uživati u činjenici da United ima titula u Premier ligi više nego svi ostali timovi skupa. Fun fact :kafa:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 23 jun 2017, 16:54

Tweeds_10 je napisao/la:city ima duplo bolju ekipu od chelsea, kakav chelsea i favoriti feld...ovo vrijedi pogotovo jer ce se rijesiti coste, najboljeg spica lige.
Pa I nemaju. Znam da je ovo neki jinx u pokusaju ali City po meni ima slabiju ekipu od Chelsea, pogotovo kada gledas dio terena koji brani svoj gol a tu ne mislim samo na odbranu. Prelazni je poceo, na kraju cemo vidjeti ali City uopste nije jaci od vas, naprotiv.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 23 jun 2017, 16:58

Feldmarschall je napisao/la:City ako nastavi ovako ažurno potpisivati defanzivce je favorit da ostane bez Lige prvaka. Chelsea je provjerena japija.
Potpisat će ih, ne mogu ih ne potpisat i uć u sezonu bez bekova. Samo se vjerovatno nećkaju oko odabira i najidealnije opcije.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tweeds_10 » 23 jun 2017, 17:15

Trenutno city ima bolji napad i bolju vezu, jedino odbrana na strani plavaca ali i tu ce se city pojacati, sanse nema da u sezonu udje s trenutnim igracima u zadnjoj liniji...kakav jynx ovo je realno gledano
pi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 23 jun 2017, 20:32

Pelegrino iz Alavesa novi manager Southamptona.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Hendo » 23 jun 2017, 20:36

Osim13 je napisao/la:Pelegrino iz Alavesa novi manager Southamptona.
Koliko on voli Liverpool? :think:
Kocka je bačena

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Amsterdam1312 » 23 jun 2017, 21:15

Hendo je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Pelegrino iz Alavesa novi manager Southamptona.
Koliko on voli Liverpool? :think:
Ne može ga mrziti više od Puela protiv kojeg Liverpool u prošloj sezoni ima skor od 2 remija 2 poraza s gol razlikom 0-2 (džaba što je filijala i što im redovno dovode najjače igrače) :mrgreen:

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey16 » 23 jun 2017, 21:20

Fanovi dva najveca engleska kluba o tome ko je manje jadan od ta dva :urnebes:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 23 jun 2017, 21:29

Amsterdam1312 je napisao/la:
Hendo je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Pelegrino iz Alavesa novi manager Southamptona.
Koliko on voli Liverpool? :think:
Ne može ga mrziti više od Puela protiv kojeg Liverpool u prošloj sezoni ima skor od 2 remija 2 poraza s gol razlikom 0-2 (džaba što je filijala i što im redovno dovode najjače igrače) :mrgreen:
Jedan od najgorih defanzivaca koje sam ikada gledao u dresu Liverpoola, a Boga mi je konkurencija zestoka :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 24 jun 2017, 03:03

Prošle sezone sam rekao da će Chelsea uzeti zbog 1.Contea, 2.rostera koji je manje-više bio identičan onome koji je osvojio ligu 2014-15, 3.Kantea i 4.neigranju Evrope.

Ove sezone će Chelsea morati opasno pojačati tim, posebno uz najavljene odlaske igrača (Costa, Fabregas, Matić). Conte je zmaj, ali ih vidim iza oba mančesterska kluba ako ovi riješe svoje rupe u timu. Nema Hazarda na početku sezone kad će imati dosta teških utakmica, a tih ozljeda će biti i kasnije. Prošle sezone se to moglo lakše iznijeti bez evropskog fudbala na grbači.

Kad spomenu rupe mančesterskih klubova, kod Uniteda to znači rješavanje napada dovođenjem pravog napadača, rješavanje lijevog beka konstantnom i prirodnom opcijom i dovođenje veznjaka koji će omogućiti Herreri i Pogbi da rade svoj posao. Kod Cityja to znači dovođenje bekova i normalizaciju defanzivnog dijela tima, uključujući i sredinu terena.

Liverpoolu fali malo više za titulu - bolji golman, vrhunski stoper, prirodni lijevi bek i vrhunski napadač. Ne znam kako će uhavizati Manea i Salaha, obojici je forte igra na desnom krilu (Mane kao wide playmaker, Salah kao inside forward). Kloppov problem je taj što on ni sa Borussijom nije znao kombinovati ligu i Ligu prvaka. I kad je bio prvak po drugi put, morao je prvo ispasti iz grupne faze Lige prvaka (zahvaljujući nama :kafa: ).

Tottenham čeka pad na Wembleyu.

O nama bolje ništa ne pričati.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Gunner4 » 24 jun 2017, 03:55

Ja se taman ponadao sta ces o nama reci... :D

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: English Premier League

Post Postao/la Airwaves » 24 jun 2017, 03:57

Artetitis je napisao/la:Prošle sezone sam rekao da će Chelsea uzeti zbog 1.Contea, 2.rostera koji je manje-više bio identičan onome koji je osvojio ligu 2014-15, 3.Kantea i 4.neigranju Evrope.

Ove sezone će Chelsea morati opasno pojačati tim, posebno uz najavljene odlaske igrača (Costa, Fabregas, Matić). Conte je zmaj, ali ih vidim iza oba mančesterska kluba ako ovi riješe svoje rupe u timu. Nema Hazarda na početku sezone kad će imati dosta teških utakmica, a tih ozljeda će biti i kasnije. Prošle sezone se to moglo lakše iznijeti bez evropskog fudbala na grbači.

Kad spomenu rupe mančesterskih klubova, kod Uniteda to znači rješavanje napada dovođenjem pravog napadača, rješavanje lijevog beka konstantnom i prirodnom opcijom i dovođenje veznjaka koji će omogućiti Herreri i Pogbi da rade svoj posao. Kod Cityja to znači dovođenje bekova i normalizaciju defanzivnog dijela tima, uključujući i sredinu terena.

Liverpoolu fali malo više za titulu - bolji golman, vrhunski stoper, prirodni lijevi bek i vrhunski napadač. Ne znam kako će uhavizati Manea i Salaha, obojici je forte igra na desnom krilu (Mane kao wide playmaker, Salah kao inside forward). Kloppov problem je taj što on ni sa Borussijom nije znao kombinovati ligu i Ligu prvaka. I kad je bio prvak po drugi put, morao je prvo ispasti iz grupne faze Lige prvaka (zahvaljujući nama :kafa: ).

Tottenham čeka pad na Wembleyu.

O nama bolje ništa ne pričati.
Dobro rečeno.. ja mislim da ce United malo bolje zatvoriti rupe i uz to imaju najboljeg trenera za ovo takmičenje...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 9 gostiju.