English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 05 dec 2017, 21:38

Boze daj mjesec juni da se sezona zavrsi ova Mourinhova druga sezona uragan cini medju nama.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 dec 2017, 21:54

Ubi Chelsea ovu nejac.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 05 dec 2017, 23:07

Osim13 je napisao/la:Boze daj mjesec juni da se sezona zavrsi ova Mourinhova druga sezona uragan cini medju nama.
slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 06 dec 2017, 11:47

:shifty:
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Besic » 06 dec 2017, 11:51

Mislim da su jači od svih navedenih
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 06 dec 2017, 12:37

Ni PSG ni Barca ove godine nisu nivo Citya npr, samim tim i Chelsea moze igrati s oba i izbaciti ih. S Barcom bih dao 50-50 sanse objema ekipama iako ovo sto Barca pokazuje ove sezone, ali i dobrim dijelom prosle, mene nimalo ne impresionira. Protiv PSGa bi Chelsea sigurno bio favorit.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la reddevil96 » 06 dec 2017, 13:25

Svake godine se priča da city moze s barcom i realom i onda dođe četvrfinale ili polufinale i dođe messi i city nestane s terena
Uostalom City protiv Barce ne moze nametnuti posjed bar 60% kao protiv Engleza pa samim time moraju mijenjati stil igre
A i sami znate da Real i Barca slabije igraju do nove godine a onda kad budu ključne utakmice budu najbolji
City nema pobjednički mentalitet da bude favorit lp jer u nokaut fazi nije najbitniji kvalitet igrača nego i iskustvo i mentalitet i puno stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tweeds_10 » 06 dec 2017, 13:25

samo ne psg. vazda useremo protiv njih
pi.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 06 dec 2017, 13:38

reddevil96 je napisao/la:Svake godine se priča da city moze s barcom i realom i onda dođe četvrfinale ili polufinale i dođe messi i city nestane s terena
Uostalom City protiv Barce ne moze nametnuti posjed bar 60% kao protiv Engleza pa samim time moraju mijenjati stil igre
A i sami znate da Real i Barca slabije igraju do nove godine a onda kad budu ključne utakmice budu najbolji
City nema pobjednički mentalitet da bude favorit lp jer u nokaut fazi nije najbitniji kvalitet igrača nego i iskustvo i mentalitet i puno stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk
City je ekipa koja trenutno igra najbolji fudbal u Evropi. Po prikazanom na terenu ima niko nije ravan. To tvoje je gatanje sta ce biti. To me uopste ne interesuje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la reddevil96 » 06 dec 2017, 13:48

Rooney88 je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:Svake godine se priča da city moze s barcom i realom i onda dođe četvrfinale ili polufinale i dođe messi i city nestane s terena
Uostalom City protiv Barce ne moze nametnuti posjed bar 60% kao protiv Engleza pa samim time moraju mijenjati stil igre
A i sami znate da Real i Barca slabije igraju do nove godine a onda kad budu ključne utakmice budu najbolji
City nema pobjednički mentalitet da bude favorit lp jer u nokaut fazi nije najbitniji kvalitet igrača nego i iskustvo i mentalitet i puno stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk
City je ekipa koja trenutno igra najbolji fudbal u Evropi. Po prikazanom na terenu ima niko nije ravan. To tvoje je gatanje sta ce biti. To me uopste ne interesuje.
Je li che igra bolje od Psga? A ti si izgatao da je che sigurno favorit a PSG ih izbacio vec kad su imali puno goru momčad nego sad


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 06 dec 2017, 14:30

Ko ih je ba izbacio? Rekao da su Plavci favorit, citaj.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la chily-rz » 06 dec 2017, 15:17

Pokazuje i City dosta patnje u zadnje vrijeme ali na kraju dana odrade ono najvažnije,upišu tri boda,.

Po meni je Pep njihov i najveci adut ali u isto vrijeme i nagazna mina i nece osvojiti ligu prvaka ako ne bude mijenjao pristup kontra najboljih ekipa današnjice,.Pep je totalno ofanzivu mogao igrati sa Barsom koja je imala na svim pozicijama tehnicki dominantne igrace a prvenstveno u tom veznom redu koji je pravio minimalan broj grešaka pa ta visoko postavljena odbrana nije bile cesto na udaru protivnickih kontri,.

Ako Pep bude forsirao ovaj totalni fubal City ce proc kao i Bajo sa Pepom,naletit ce na ekipu koja ce ih silovati iz tranzicije,.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Poligon10 » 06 dec 2017, 15:37

A to City sada nema tehnički savršene igrače? Šta su onda De Bruyne, Silva, Sane...?

U prvih 11 Citya jedino bih izdvojio Otamendija i donekle Sterlinga kao igrače koji nisu profili za Pepa (s tim da se Sterling preporodio i da ima savršenu ulogu u timu, dakle jedino Otamendi ostaje). Ovdje mislim i na Mendya koji fali, kao i Stonesa koji su sa ostalima maltene perfektni za Guardiolu. U Bayernu je također imao vrhunske igrače, ali ovo što je sada okupio je čak i bolje od toga. Uloga u Barci se ne može porediti nikako ni sa jednom od ovih gdje je bio posle jer je tamo imao najboljeg igrača svih vremena i najbolji vezni red svih vremena. City djeluje baš jako i volio bih vidjeti duel njih i recimo Reala u osmini finala. Tad bi vidjeli od čega su krojeni, ali u ovom trenutku su bez dileme najbolji tim u Evropi.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ANTIFA ! » 06 dec 2017, 16:43

reddevil96 je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:Svake godine se priča da city moze s barcom i realom i onda dođe četvrfinale ili polufinale i dođe messi i city nestane s terena
Uostalom City protiv Barce ne moze nametnuti posjed bar 60% kao protiv Engleza pa samim time moraju mijenjati stil igre
A i sami znate da Real i Barca slabije igraju do nove godine a onda kad budu ključne utakmice budu najbolji
City nema pobjednički mentalitet da bude favorit lp jer u nokaut fazi nije najbitniji kvalitet igrača nego i iskustvo i mentalitet i puno stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk
City je ekipa koja trenutno igra najbolji fudbal u Evropi. Po prikazanom na terenu ima niko nije ravan. To tvoje je gatanje sta ce biti. To me uopste ne interesuje.
Je li che igra bolje od Psga? A ti si izgatao da je che sigurno favorit a PSG ih izbacio vec kad su imali puno goru momčad nego sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislim da nismo favoriti, ali isto tako da nismo bez sansi u tom eventalnom dvomecu, ali daleko je februar po pitanju forme, povreda igraca itd.
Kad smo kod historije tih duela sa PSG-om 2-1 je za PSG po pitanju prolaska u dalju fazu takmicenja LP.
Sezona 13/14 cetvrtfinale: prolazak Chelsea u polufinale sretan i spretan gol Dembe Ba za 2-0 u 87 minuti i ispadanje PSG-a.
Sezona 14/15 osmina finala: Ispadanje prvenstveno zbog Mourinha i njegovog pickaluka 90 minuta sa igracem vise(ukljucujuci preduzetke) je branio rezultat na svom terenu. :facepalm:
Sezona 15/16 osmina finala: Ovaj dvomec je suludo komentarisati jer je PSG zasluzeno prosao i pobijedio u obe utakmice sa rezultatom 2-1.
Treba uzeti u obzir da je jedan Mikel u svojim poznim godinama cuvao sredinu terena u tom dvomecu, Ivanovic takodjer na odbrambenoj poziciji i mladi i neiskusni Kenedy na beku.
Sve ce se znati u ponedjeljak jedno je sigurno bit ce zanimljivih parova i da naravno navijam za sve Engleze da sto dalje doguraju, ne zaboravljaju se vremena kada su Englezi imali u polufinalu LP 3 ekipe. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la reddevil96 » 06 dec 2017, 17:03

Rooney88 je napisao/la:Ko ih je ba izbacio? Rekao da su Plavci favorit, citaj.
Legendo to i kažem, kako che moze biti favorit protiv Psga koji ima najmoćniji napad Europe i razbili jedan Bayern lakoćom
Chelsejeva najveća snaga Je odlični Konte, u svakom slučaju bio bi to zaninljiv okršaj
Jedva čekam ždrijeb :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jose » 06 dec 2017, 19:27

Ha ja

slika
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Quinlan » 06 dec 2017, 21:06

Ubiše spartaka, ali iznenadio sam se kad sam vidio Coutinha sa kapitenskom, ovo prvi put koliko ja znam?

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 06 dec 2017, 21:10

Sta bi taj kapiten ove sezone da nije Spartaka i Maribora
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 21:18

jose je napisao/la:Ha ja

slika


Trči pred rudu momčina.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 06 dec 2017, 23:24

Daj da izvučemo Basel da osvetimo crvenu polubraću iz Manchestera !
Švicarci našli slabije od sebe dirati, prava bully ekipa cc..
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.