English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la ribery » 25 sep 2008, 23:15

Pa ona vec jeste liga stranaca. Zato im je repka onakva kakva je. Unazad 2-3 posta neko je napisao postavu arsenala i samo 3 engleza, 1 u pocetnoj. Pogledajte sad Bayern-a (njih uzimam za primjer jer im najbolje znam postavu, ali tako je slucaj sa skoro svim vecim timovima, u drugim ligama)
Evo svaba koje su u prvoj: Rensing Lahm Lell Klose Schweinsteiger . Sa klupe udju Borowski, Podolski... Dakle 7 igraca. I onda se neko cudi odkud njemacka u finalu EP-a a engleske nidje... Nije dovoljno imat Lamparda, Gerrarda... Ekipa se sastoji od 11 igraca

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2008, 23:45

ribery je napisao/la:Pa ona vec jeste liga stranaca. Zato im je repka onakva kakva je. Unazad 2-3 posta neko je napisao postavu arsenala i samo 3 engleza, 1 u pocetnoj. Pogledajte sad Bayern-a (njih uzimam za primjer jer im najbolje znam postavu, ali tako je slucaj sa skoro svim vecim timovima, u drugim ligama)
Evo svaba koje su u prvoj: Rensing Lahm Lell Klose Schweinsteiger . Sa klupe udju Borowski, Podolski... Dakle 7 igraca. I onda se neko cudi odkud njemacka u finalu EP-a a engleske nidje... Nije dovoljno imat Lamparda, Gerrarda... Ekipa se sastoji od 11 igraca
Ovo je skroz tačno.
Gerrard je napisao/la:Pa Premiership je i prije Arapa izgubio svoju draz , a izgubio je upravo zbog trenera tipa Beniteza , koji je sa sobom doveo cijelu Spansku koloniju , i nije se zaustavio na tome pa tako svake godine u LFC je novi Spanac :roll:

Ni Wenger nije daleko od njega samo sto on nema puno igraca iz Spanije , vec iz drugih drzava :!:
A jesi se ti uhvatio Beniteza.Pa da je čovek najgori trener,previše je od tebe.Evo da zaobiđemo sad strane trenere u Engleskoj,pogledaj sastave timova Portsmuta,Fulema,Midlzbroa,Njukasla,Aston Vile...Njima su treneri Englezi pa je u ovim ekipama opet kamara stranaca.Englezi ako hoće nešto da promjene,moraju krenuti od sebe.Njihovi treneri koji treniraju neku ekipu u Premiershipu npr. moraju više forsirati svoje igrače iz Engleske,pa onda mogu tražiti da i stranci forsiraju Engleze,a ovako...Engleska liga jeste "Liga stranaca" jer su veliki dio igrača stranci,treneri su stranci,vlasnici su stranci,a i navijači postaju stranci,jer najjači engleski klubovi imaju navijače širom svjeta.Englezi su svoj fudbal skroz usrali kad su pustili da svaka bagra može ulagati novac u klubove.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
brcak 108
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 jul 2008, 20:19
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la brcak 108 » 26 sep 2008, 10:05

ribery je napisao/la:Pa ona vec jeste liga stranaca. Zato im je repka onakva kakva je. Unazad 2-3 posta neko je napisao postavu arsenala i samo 3 engleza, 1 u pocetnoj. Pogledajte sad Bayern-a (njih uzimam za primjer jer im najbolje znam postavu, ali tako je slucaj sa skoro svim vecim timovima, u drugim ligama)
Evo svaba koje su u prvoj: Rensing Lahm Lell Klose Schweinsteiger . Sa klupe udju Borowski, Podolski... Dakle 7 igraca. I onda se neko cudi odkud njemacka u finalu EP-a a engleske nidje... Nije dovoljno imat Lamparda, Gerrarda... Ekipa se sastoji od 11 igraca
O cemu ti pricas covjece!!!Ako Englezi nemaju 11 igraca onda ti ne znas sta je fudbal!! Pa pogledaj postavu Engleza!!!Zadnja linija glava boli, sa Terijem i Ferdinandom na stoperskim pozicijama tu su A. Cole, M. Ricards, vezni red da se najezis Gerard, Lampard, Hargrivs, Joe Cole, Wolcot napad Roony, Owen ima tu jos dosta igraca, treba to neko poslozit pa ces to onda vidjet hoce li ta tvoja svabcad moc parirati Englezima!!!Vi ste se uhvatili Arsenala,to sto Wenger radi nije tipicno svim trenerima on ima neku svoju viziju tima sa mladim igracima, on dovodi talente iz svih djelova svijeta.Pogledajte ostale timove to nije slucaj kao kod kod Arsenala.Pogledajte Chelsea, Mancester, i ostale klubove pa ces vidjet da tu ima dosta Engleza, jeste da je sve vise stranaca ali to je EU svi teze tome svi smo mi evropljani :D nema tu stranaca!!!
A taj tvoj Bajern je vidio da nema nista od tih svabcadi pa sve vise dovodi strance Toni, Ribery, Odo i ostali, i sve vise ce ih dovoditi jer je konkurencija u evropi sve veca to je biznis i Bajern ako misli nesto uraditi u Evropi mora dovodit strance, inace ce i dalje igrati u kupu Uefa kao prosle sezone!!!
I sa "Savskog mosta" vidi se ""Dolina cupova"!!!!!
!!!VOLIM TE ZELJO!!!!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la ribery » 26 sep 2008, 12:19

brcak 108 je napisao/la:
ribery je napisao/la:Pa ona vec jeste liga stranaca. Zato im je repka onakva kakva je. Unazad 2-3 posta neko je napisao postavu arsenala i samo 3 engleza, 1 u pocetnoj. Pogledajte sad Bayern-a (njih uzimam za primjer jer im najbolje znam postavu, ali tako je slucaj sa skoro svim vecim timovima, u drugim ligama)
Evo svaba koje su u prvoj: Rensing Lahm Lell Klose Schweinsteiger . Sa klupe udju Borowski, Podolski... Dakle 7 igraca. I onda se neko cudi odkud njemacka u finalu EP-a a engleske nidje... Nije dovoljno imat Lamparda, Gerrarda... Ekipa se sastoji od 11 igraca
O cemu ti pricas covjece!!!Ako Englezi nemaju 11 igraca onda ti ne znas sta je fudbal!! Pa pogledaj postavu Engleza!!!Zadnja linija glava boli, sa Terijem i Ferdinandom na stoperskim pozicijama tu su A. Cole, M. Ricards, vezni red da se najezis Gerard, Lampard, Hargrivs, Joe Cole, Wolcot napad Roony, Owen ima tu jos dosta igraca, treba to neko poslozit pa ces to onda vidjet hoce li ta tvoja svabcad moc parirati Englezima!!!Vi ste se uhvatili Arsenala,to sto Wenger radi nije tipicno svim trenerima on ima neku svoju viziju tima sa mladim igracima, on dovodi talente iz svih djelova svijeta.Pogledajte ostale timove to nije slucaj kao kod kod Arsenala.Pogledajte Chelsea, Mancester, i ostale klubove pa ces vidjet da tu ima dosta Engleza, jeste da je sve vise stranaca ali to je EU svi teze tome svi smo mi evropljani :D nema tu stranaca!!!
A taj tvoj Bajern je vidio da nema nista od tih svabcadi pa sve vise dovodi strance Toni, Ribery, Odo i ostali, i sve vise ce ih dovoditi jer je konkurencija u evropi sve veca to je biznis i Bajern ako misli nesto uraditi u Evropi mora dovodit strance, inace ce i dalje igrati u kupu Uefa kao prosle sezone!!!
Nisi me shvatio, nije dovoljno imati zvijeri od igraca, moras imati kolektiv, jedinstvo, uigranost... Jer kad ti imas 4-5 igraca koji igraju u istom timu, pa ih zovnes da igraju za repku, mnogo ju je lakse uigrati nego kad zovnes iz svakog tima po jednog il dvojicu. Sjecas se Reala i silnih zvijezda, pa nista...I hvala Bogu, Njemacka je uvijek mogla i uvijek ce moci parirati Englezima.
Bayern mi nemoj dirat, drzi se svog Zelje. (Kao sto rekoh imaju 7 Njemaca, dosta velik broj).
I bolje da imaju 15 Njemaca, nego da ih kupi neki ludi Seik, pa da kupuje sve redom... Nije to to...Onda fudbal gubi svoju draz... 8-)

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la ribery » 26 sep 2008, 12:43

Haha, potrazi na youtubu jos malo materijala prijatelju. Khm, Khm, kolko su puta Englezi osvojili Svjetsko? A Evropsko? Ouuu, a kako su tek ove godine igrali na Evropskom, ma razvaljivali su, stvarno su zasluzili da osvoje...
Zadnji put kad se je Bayern sreo sa nekim Englezom u LP, u knockout fazi, je bilo protiv Chelsea, prije 3 godine, ispali zbog gol razlike, sto koliko ja znam nije sramota :roll:
Vec sam jednom rekao na nekom drugom topicu, da Bog da se sreli u februaru.(mislim na bayern-liverpool)

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la alan_kardec » 26 sep 2008, 14:37

Gerrard je napisao/la:Mene iskreno ne zanimaju drugi klubovi ni treneri , vec samo zelim da se od Liverpoola ne pravi spanski klub , ali izgleda da se tome ne moze stati u kraj , pa cemo i narednih godina , u Liverpoolu gledati polovnjake iz Deportiva i slicnih ekipa :!:
Ništa jarane,ti samo nastavi da ovako kritikuješ Rafu,a on nek samo nastavi ovako voditi Liverpool i sve će biti ok.Možeš li mi reći ime jednog engleskog trenera koji bi bio dostojna zamjena za Beniteza,da LFC ne bi više bio "španski klub" i da ne bi postao portugalski,holandski,italijanski... :?: Mislim da Englezi trenutno nemaju jednog extra trenera da preuzme ekipe poput Liverpoola,Čelzija,Mančestera,Arsenala.Samo nemoj reći da te drugi treneri ne zanimaju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la calcio » 26 sep 2008, 16:21

Gerrard je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:
Gerrard je napisao/la:Mene iskreno ne zanimaju drugi klubovi ni treneri , vec samo zelim da se od Liverpoola ne pravi spanski klub , ali izgleda da se tome ne moze stati u kraj , pa cemo i narednih godina , u Liverpoolu gledati polovnjake iz Deportiva i slicnih ekipa :!:
Ništa jarane,ti samo nastavi da ovako kritikuješ Rafu,a on nek samo nastavi ovako voditi Liverpool i sve će biti ok.Možeš li mi reći ime jednog engleskog trenera koji bi bio dostojna zamjena za Beniteza,da LFC ne bi više bio "španski klub" i da ne bi postao portugalski,holandski,italijanski... :?: Mislim da Englezi trenutno nemaju jednog extra trenera da preuzme ekipe poput Liverpoola,Čelzija,Mančestera,Arsenala.Samo nemoj reći da te drugi treneri ne zanimaju.
Ne znam sta bi ti rekao ne mora biti novi trener Englez , samo da ne dovodi polovne Spance i zidove ;) Npr moj izbor je legenda Liverpoola Kevin Kigen :D Mislim da nijedan navijac na svijetu to ne bi odbio, takva velicina se jednom u 100 godina pojavi , i zasluzuje prililku da se vrati u klub kojem pripada :!: :!:
Dje ces njega, shvatam to da je legenda Liverpoola ali koji god klub preuzme kao trener u crno ih zavije :lol:
Rafa je za njega Ajnstajn...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska liga postaje "Liga stranaca"

Post Postao/la alan_kardec » 26 sep 2008, 16:58

Gerrard je napisao/la:Ne znam sta bi ti rekao ne mora biti novi trener Englez , samo da ne dovodi polovne Spance i zidove Npr moj izbor je legenda Liverpoola Kevin Kigen Mislim da nijedan navijac na svijetu to ne bi odbio, takva velicina se jednom u 100 godina pojavi , i zasluzuje prililku da se vrati u klub kojem pripada
Hm Kigen.To ovako na prvi pogled i ne zvuči loše.On je legenda Liverpoola i vjerovatno se navijači ne bi bunili kad bi on došao na klupu,ali svako ko ne navija za LFC bi se nasmijao na to.Kigen je na EURU 2000-te vodio Engleze i tada su ispali u prvom krugu.Poslije je radio u nekoliko ekipa u Premiershipu,a nije napravio ama baš ništa.Evo skoro je dao otkaz u Njukaslu.Po meni ako već raspravljamo o tome ko bi bio dobra zamjena za Rafu,mislim da je to Martin O`nil iz Aston Vile.Dugo je bio trener Celtica,sad je u Vili,koja je do njegovog dolaska bila dugo godina prosjek,a sad se svake godine bore za Evropu i imaju sasvim solidan tim.On nije Englez,već je iz Sjeverne Irske,ali je njima to maltene isto.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la alan_kardec » 27 sep 2008, 17:21

Everton je poderan.Ajmo dalje.Sljedeći je Mančester Siti.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la calcio » 27 sep 2008, 21:11


Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la hammers » 27 sep 2008, 22:03

Fulham - West Ham 1:2
laganini u LP ove sezone :)


WEST HAM TILL & DIE
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la GunnerS » 28 sep 2008, 23:56

Joj kakva sramota za Arsenal... Stvarno im nije trebalo da sada zijane ova 3 boda... Pogotovo na Emiratesima..... :(
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la Aner » 03 okt 2008, 00:15

Ma Arsenal osvaja...moraju i oni nekad kiksati,ali opet su najjači... ;)
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la calcio » 03 okt 2008, 12:30

novi trener Newcastlea, opsovao 50 puta za 5 minuta na prvoj pres konferenciji :lol:

The following is an edited transcript of Newcastle interim manager Joe Kinnear's first official press conference yesterday

JK Which one is Simon Bird [Daily Mirror's north-east football writer]?

SB Me.

JK You're a cunt.

SB Thank you.

http://www.guardian.co.uk/football/2008 ... mierleague

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la alan_kardec » 03 okt 2008, 13:48

Koji lik. :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la GunnerS » 17 okt 2008, 17:12

Ovaj vikend se igraju tekme u EPL, ima par dobrih utakmica...

Middlesboro v Chelsea
Arsenal v Everton

Aston Villa v Portsmouth
Bolton Wanderers v Blackburn Rovers
Fulham v Sunderland
Hull City v West Ham United
Liverpool v Wigan Athletic
Newcastle United v Manchester City
Stoke City v Tottenham Hotspur
Manchester United v West Bromwich Albion


Ove boldirane su na televiziji, prijenos :) BHT1, mislim !!!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la amerosm » 26 okt 2008, 01:36

Juande Ramos vise nije trener Spursa, vec Harry Redknapp, a Porsmouth preuzeo Sam Allardyce
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la alan_kardec » 26 okt 2008, 02:18

amerosm je napisao/la:Juande Ramos vise nije trener Spursa, vec Harry Redknapp, a Porsmouth preuzeo Sam Allardyce

Šta? :shock: Pa imaju li ovi iz Totenhema oči? Totenhem odavno nije igrao bolje,a oni ga smjenjuju.Pa nema smisla.Ali stvarno :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la obannon » 28 okt 2008, 20:22

A kad i ovaj dobije otkaz, naravno cega ga portsmut mada ako su pametni poslije ovoga ga vise nikada ne bi trebali primiti nazad.Jednom su mu oprostili ali dva puta NE
- " $...

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Engleska premier liga 08/09

Post Postao/la ribery » 30 okt 2008, 17:18

Newcastle - West Brom 2:1
Aston Villa - Blackburn 3:2
Hull City - Chelsea 0:3
Stoke - Sunderland 1:0
Arsenal - Tottenham 4:4
Bolton - Everton 0:1
Fulham - Wigan 2:0
Liverpool - Portsmouth 1:0
Man Utd - West Ham 2:0
M'brough - Man City 2:0

Utakmica Arsenal-Tottenham prejaka, jeste vidjeli Modrica na kraju utakmice, ko da je osvojio Ligu prvaka :)

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.