English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la reddevil96 » 07 nov 2017, 14:40

Artetitis je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Duncan Castles ponovo piše da je Mourinho nesretan i zainteresovan za PSG. Kao patelarni refleks, čim neko pritisne Mourinha eto dobrog Duncana da ga zaštiti svojim žutilom.
Duncan je glasao za Mourinha kao trenera godine. :mrgreen:

Na Twitteru ima priča da Simeone i Griezmann dolaze u United, a da će Mou u PSG. Valjda je došlo vrijeme da vidimo Neymara kao LWB-a.
On bi prodao neymara i doveo perisica :D, ipak se vise uklapa u njegov bunker


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 07 nov 2017, 15:18

Kakav bi mancesterski derbi bio kad bi Sarri dosao u United :ljepota:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 07 nov 2017, 15:28

Feldmarschall je napisao/la:Ovaj što vodi Tottenham. Ako ne može on, onda De Laurentiisu isplatiti šta traži.

Vidi ovo: Everton’s number one choice to replace Ronald Koeman is Diego Simeone. (@SkySports) :mrgreen:
Ja nešto kontam da je Cholova slijedeca stanica Italija, to jest Inter ili Lazio :mrgreen: kad je vec krenuo sa bivšim klubovima :mrgreen:

Sarri i United :crazy: ubitacna kombinacija....ali to su za sad pusti snovi.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 07 nov 2017, 15:33

let3 je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Ovaj što vodi Tottenham. Ako ne može on, onda De Laurentiisu isplatiti šta traži.

Vidi ovo: Everton’s number one choice to replace Ronald Koeman is Diego Simeone. (@SkySports) :mrgreen:
Ja nešto kontam da je Cholova slijedeca stanica Italija, to jest Inter ili Lazio :mrgreen: kad je vec krenuo sa bivšim klubovima :mrgreen:

Sarri i United :crazy: ubitacna kombinacija....ali to su za sad pusti snovi.
Sarriju bi prvo trebala najmanje godina dana da rastjera drvosječe od 2 metra i prilagodi roster svojim metar i pokušaj igračima s kojim će imati priliku igrati JDP, pa bi tek onda United na nešta ličio, previše prljavštine će Mourinho ostaviti za sobom :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 07 nov 2017, 15:58

bodi123 je napisao/la:
Sarriju bi prvo trebala najmanje godina dana da rastjera drvosječe od 2 metra i prilagodi roster svojim metar i pokušaj igračima s kojim će imati priliku igrati JDP, pa bi tek onda United na nešta ličio, previše prljavštine će Mourinho ostaviti za sobom :mrgreen:
Mah, Jozi se svašta nešto zamjera i spočitava, i previše toga, i za šta jest i za šta nije kriv. Ovako se lani spočitavalo i Pepu za sve loše stvari.
Al kad pogledaš realno, United je drugi na tabeli, trkaju se koliko mogu sa komšijama, dobri su i u LP - a City je vjerovatno trenutno najbolja ekipa u evropi, igraju ludacki dobro, kao u transu, ne mogu ni neriješeno odigrati (a kamoli izgubiti)....teško se trkati sa takvim timom...slicno nešto je Jozo pokušavao svojevremeno i sa Realom u Primeri, ali je bilo jako teško se natjecati protiv one Barce.

Fali mu Pogba itekako. Neko ce reci yebo tim koji ovisi toliko o Pogbi, al bogme taj covjek je nenormalno bitan za njihovu igru.
Oduzmi i Cityu De Bruynea naprimjer, pa ces vidjeti kako je odjednom sve drugacije :mrgreen:

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Bullard » 07 nov 2017, 17:35

harden je napisao/la:Kakav bi mancesterski derbi bio kad bi Sarri dosao u United :ljepota:
Plastični. :mrgreen:

PS. Big Sam, Simeone ( :o ), Unsworth i M. Silva kandidati za klupu Karamela. Koliko realno djeluje dolazak Chola u otočki fudbal, pogotovo u klub koji je van TOP4!? Mnogi inostrani mediji su prenijeli ovu vijest, stoga gdje ima dima, ima i vatre. :hmmmmm:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 nov 2017, 17:38

let3 je napisao/la:jbg Rio, sad vam ni Cholo ne valja :mrgreen: pa koji valja :crazy:
Ništa, izvinite se Van Gaalu.
Pa Cholo je Jozo za siromašne :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 07 nov 2017, 17:45

rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:jbg Rio, sad vam ni Cholo ne valja :mrgreen: pa koji valja :crazy:
Ništa, izvinite se Van Gaalu.
Pa Cholo je Jozo za siromašne :mrgreen:
Zadnjih godina je Jozo Cholo za siromašne.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 nov 2017, 17:54

Kawhi je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:jbg Rio, sad vam ni Cholo ne valja :mrgreen: pa koji valja :crazy:
Ništa, izvinite se Van Gaalu.
Pa Cholo je Jozo za siromašne :mrgreen:
Zadnjih godina je Jozo Cholo za siromašne.
Jozo je Cholo za bogate :mrgreen:

I jedan i drugi doktorirali bunker i razne vrste prijevoznih sredstava javnog saobraćaja :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Virtu4l » 07 nov 2017, 22:29

Gdje nam je to prika? Pitam se, uživa li :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 08 nov 2017, 09:57

Ja u vremenu dok je bio u Barci nisam volio Pepa, ali vise jer mi je barca sama po sebi odvratan tim....međutim covjek je najbolji trener danasnjice. Kada je dosao znao je sta mu treba odnosno ko mu ne treba i prema tome je doveo pojacanja. Govori se o parama, a ja se smijem zakleti da je United potrosio jos 100 miliona da ne bi imali uopste veliki upgrade u odnosu na ovo sto igraju danas.

Iduca velika promjena koju ce City napraviti naredne sezone ili mozda na zimu je da ce otjerati Sterlinga i dovesti nekoga drugog...tipujem na ALS.

Ko je geldao City prosle sezone sve mu je jasno, sta je pep uvidio kao gresku i sta je promijenio. Pisao sam dosta postova o odbrani i golmanu prosle godine i svim problemima koji su zadesili City. Nije Pep bio kriv sto kolarov, otamendi, i komapanija nisu mogli odbranit ni jedan jedini kontra napad. Ljudi su gazili, ali svaka tekma ista...dominiraju, polukontra iole opasna BUM GO. Nije on bio kriv sto je Aguero promasio sve moguce i nemoguce i sto onaj levat na golu od pet suteva u okvir primao 4....

Sa druge strane Mou mi izgleda kao neki egoista koji je i sam svjestan da taj njegov sistem ne moze puno toga napraviti, ali ce ga gurati bez obziran na sve. Mozda je city skrsio vise para, ali ovo sto United igra je za bogu plakat...bezidejnost koju pokazju je nevjerovatna. Mozda sam malo i subjektivan jer sam alergican na ove bunkere, recimo kad vidim da Atletiko u najboljim danima povede 1:0 i povuce se protiv Raya ugasio bih fudbal :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Bullard » 08 nov 2017, 21:20

MU predstavlja vrlo lošu sliku, pogotovo u derbi mečevima, statistika je očajna, uračunajte i "lucky" pobjedu kontra Spursa na OT. Igra djeluje sasvim neobjašnjeno, totalno drugačije naspram prijašnjih mečeva, sjetite se savršene moskovske noći u CL. Eh, sad dolazimo i do glavnog pitanja - zašto? Komično sasvim, ali Mou ulogu prepušta rivalu bez ikakvog razloga, dok na terenu posjeduje sasvim OK sastav, bez obzira što fali karika Pogba. Alternative su više-manje solidne, a napad da ne pominjem, pogotovo wonderkid krilne igrače. :?

I baš nakon posljednjeg poraza u duelu s bivšim timom medijske špekulacije su počele, i slijed odlaska u P$G. Sudeći po otočkoj štampi Mou uživa u igrama navedenog tima, baš se pitam, zašto... :mrgreen: Kako god, tek smo u novembru a suludih scena je na pretek. :kafa:

PS. A što tvrdite o dolasku Moyesa u WHU? Kakvu budućnost očekujete!? :roll:

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 08 nov 2017, 21:26

Očekujem ispadanje i sudbinu Sunderlanda. Vrijeme je da se naplate sve greške idiotskog trojca koji vode klub.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la KingJamesMVP » 08 nov 2017, 21:32

Ostat će nekako West ham u ligi. Imaju ipak kadar za to, Moyes je solidan trener i pozna ovu ligu a i igrači će se malo trgnuti
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la LiverpoolREDS » 09 nov 2017, 12:20

Samo mi nije jasno zasto niko nece Monka,nelogicno mi je da Moyes u Hodgson imaju vise kredita od njega na starnu njihovo iskustvo.Monk sasvim solidno radio u Swenseu i Leeds cak i vise od njihove mogucnosti
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la artemis77 » 09 nov 2017, 12:59

Šta se desilo Leedsu? Onako fino su krenuli u sezonu, a sad 6 poraza u zadnjih 7 utakmica.
Walk on, with hope in your hearts.

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tshabalala » 09 nov 2017, 13:05

artemis77 je napisao/la:Šta se desilo Leedsu? Onako fino su krenuli u sezonu, a sad 6 poraza u zadnjih 7 utakmica.
Nema C.Wooda da ih izvlaci iz govancadi kad zapne.

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Bullard » 09 nov 2017, 15:04

Lillard je napisao/la:Očekujem ispadanje i sudbinu Sunderlanda. Vrijeme je da se naplate sve greške idiotskog trojca koji vode klub.
KingJamesMVP je napisao/la:Ostat će nekako West ham u ligi. Imaju ipak kadar za to, Moyes je solidan trener i pozna ovu ligu a i igrači će se malo trgnuti
Surovo se tako izraziti, međutim i kod većine otočke javnosti a čak i Čekićara vlada nezadovoljstvo, uz vrlo malo optimizma za budućnost. Realan procenat svega je odlazak na veći stadion, i zaborav Boleyn Grounda, s tim je i počela negativna saga u klubu. Pročitah podosta anketa na WHU forumu, i uočih kod većine nezadovoljstvo dolaskom Moyesa. Eh pa sad, vidjećemo, ipak realno gledajući Čekićari posjeduju znatno kvalitetniji sastav naspram prošlogodišnjeg Sunderlanda. A epizodu u ManU ne bih komentarisao, ipak nije posjedovao ni približan budžet kao LvG, ili trenutačno Mou. Stoga dolazimo do zaključka, kako je vrlo moguća nada u comeback formu iz Evertona. :pray:
LiverpoolREDS je napisao/la:Samo mi nije jasno zasto niko nece Monka,nelogicno mi je da Moyes u Hodgson imaju vise kredita od njega na starnu njihovo iskustvo.Monk sasvim solidno radio u Swenseu i Leeds cak i vise od njihove mogucnosti
Tshabalala je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Šta se desilo Leedsu? Onako fino su krenuli u sezonu, a sad 6 poraza u zadnjih 7 utakmica.
Nema C.Wooda da ih izvlaci iz govancadi kad zapne.
Moyes i Hodgson važe za zvučna imena, a i također posjeduju dosta širi asortiman u karijeri kao menadžeri naspram Garryja. Na stranu naravno, i loši prošlosezonski rezultati prvonavedenih imena su kulminirali današnjim predstavljanjem u javnosti, međutim posjeduju znatno kvalitetniji CV. :think:
Monk je prošlu sezonu s Leedsom odigrao kao iz bajke, mada završetak sezone je bio apsurd totalni, ostali su bili i bez PO, a računajte da su bili u TOP3, tokom sezone. Šta je razlog, ostaje enigma... Trenutačno ni u Borou ne pruža kvalitetne rezultate, iako posjeduje dosta skupocjenu momčad za rang C'shipa. :kafa:

Woody je svoj kvalitet u protekle 3 sezone, itekako istesao, te postao klasični otočki napadač s odličnim predispozicijama. Leeds je vodio konstantno kroz prošlogodišnji sistem, čini mi se da je i bio najbolji strijelac lige :hmmmmm: (?)
I naravno, vrijedi istaći kako sa svojom reprezentacijom trenutačno nastupa u PO mečevima kontra Perua za odlazak na SP u Rusiju. Chris je 9ka, i kapiten. :cool:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 09 nov 2017, 15:29

Ne znam sta bih rekao po pitanju Moyesa i West Hama. Definitivno da ce imati na raspolaganju bolju ekipu u odnosu na Sunderland, sad je pitanje kako ce ih vratiti u formu jer kako citam, igraci su totalno nespremni.
Ne znam zaista sta se desilo Slavenu, zao mi je sto na takav nacin zavrsi svoju epizodu u West Hamu, pogotovo nakon solidne prve sezone. I dalje smatram da je odlazak sa Uptona glavni krivac za sve ove lose rezultate. Tesko da ce se ikad na onom Olimpijskom stadionu stvoriti atmosfera kakva je bila na Uptonu.
Izgleda da ce se Moyesu na klupi pridruziti i Psiho :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Asteriks
Postovi: 14292
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 09 nov 2017, 15:30

ipak nije posjedovao ni približan budžet kao LvG, ili trenutačno Mou. Stoga dolazimo do zaključka, kako je vrlo moguća nada u comeback formu iz Evertona.
Imao je na raspolaganju preko 100m (druga stvar sto ih nije iskoristio i sto mo ganjali neke nerealne mete) + Vidica, Evru, Ria, Wazzu, RVP-a, Chicarita, Carricka itd. Ebte Rooney je bas tu sezonu prekucao,...

Imas Ferdinu izjavu o pomenutom klokanu gdje ocito vidimo kak je podlegao pritisku te nije imao blage sta cini.

Sigurno da posjeduje neko znanje potrebno timovima manjeg kalibra ali za ovu epizodu nema nikakvih opravdanja.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 09 nov 2017, 15:38, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.