English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 15 avg 2017, 18:05

Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 15 avg 2017, 18:07

Artetitis je napisao/la:Opa, United osvaja titulu vec u prvom kolu, i to bez poraza. To jos nismo imali.

Inace, Arsenalovu titulu bez poraza 2003-04. je, uz Wengera, kao mogucnost najavio jos samo...Paul Merson.

Elem, Klopp... Razocarao me hendlovanjem Coutinhove situacije. Rodgers treba da mu odrzi predavanje na tu temu.
To bukvalno niko od Unitedovaca nije rekao. xD

Vi Topnici sami pisete takve prognoze I onda lajete jedni na druge. :D

United nema ekipu za titulu, bez obzira na otvaranje. Bez bekova I krila ne napadas titulu. Nadam se da mogu bolje nego u prethodnoj sezoni ali do titule? Tesko.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 avg 2017, 18:08

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Klopp simpatičan? :urnebes: :urnebes:

Valjda ne postoji odvratnija faca u svijetu nogomet. A da ne govorim o grimasama koje radi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 15 avg 2017, 18:11

Lillard je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Klopp simpatičan? :urnebes: :urnebes:

Valjda ne postoji odvratnija faca u svijetu nogomet. A da ne govorim o grimasama koje radi.
Kako kome.
Zamisli sad neko tebe napadne zbog ovoga, jer si ti napadao druge koji su Rakitića nazivali ublehom. :D

Klopp je, vodeći Dortmund, bio simpatičan. I u Liverpoolu je nastavio tako, al' umjesto da i dalje bude onakav, počeo se "izvlačiti" na neke stvari. Konkretno na suđenje, odmor or sth. like that. Pa na to se može izvlačiti apsolutno svaki menadžer na Otoku.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 15 avg 2017, 18:17

Monolog je napisao/la:Klopp je, vodeći Dortmund, bio simpatičan. I u Liverpoolu je nastavio tako, al' umjesto da i dalje bude onakav, počeo se "izvlačiti" na neke stvari. Konkretno na suđenje, odmor or sth. like that. Pa na to se može izvlačiti apsolutno svaki menadžer na Otoku.
Upravo ovo. I u Liverpoolu je na početku izgled'o ok, ali vremenom, možda u nedostatku očekivanih rezultata, šta li, počeo baš gluposti da priča i ta lista istih se onako baš širi... Mislim da se od svega ipak izdvaja ono s vjetrom. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 15 avg 2017, 18:17

Rooney88 je napisao/la:United nema ekipu za titulu, bez obzira na otvaranje. Bez bekova I krila ne napadas titulu. Nadam se da mogu bolje nego u prethodnoj sezoni ali do titule? Tesko.
Pokušavaš biti previše objektivan, a znaš i sam da ne možeš udovoljiti forumskim trollovima. United ima i krila i bekove za titulu, na način na koji Mourinho igra. Kako nemamo krila, Rashford, Martial, Mata, Lingard, Miki, sve su to igrači koji mogu igrati na krilu, kako ih nemamo? Vjerovatno će biti još koje pojačanje, ali opet je to jako dobro pokrivena pozicija. Lijevi bek je pozicija koja najviše škripi, ali tu opet imaš igrača koji će uskočiti, oporavkom Shawa i Roja dobijaš dodatnu dvojicu. United ima širinu koja je potrebna da bi se s pravom svrstali za top 2 kandidata za titulu sa City-em.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 15 avg 2017, 18:18

Lillard je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Klopp simpatičan? :urnebes: :urnebes:

Valjda ne postoji odvratnija faca u svijetu nogomet. A da ne govorim o grimasama koje radi.
Nesto ko ti na ovom forumu?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 avg 2017, 18:19

Monolog je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Klopp simpatičan? :urnebes: :urnebes:

Valjda ne postoji odvratnija faca u svijetu nogomet. A da ne govorim o grimasama koje radi.
Kako kome.
Zamisli sad neko tebe napadne zbog ovoga, jer si ti napadao druge koji su Rakitića nazivali ublehom. :D

Klopp je, vodeći Dortmund, bio simpatičan. I u Liverpoolu je nastavio tako, al' umjesto da i dalje bude onakav, počeo se "izvlačiti" na neke stvari. Konkretno na suđenje, odmor or sth. like that. Pa na to se može izvlačiti apsolutno svaki menadžer na Otoku.
Nek napadne. Ja znam prepoznat ko je znaš već šta, zato sam i napao lika.

Dobro ajd u Dortmundu i nekako jer je to simpatičan klub, osvojit pored Bayerna je bilo drama. Al bez prodika o suđenju i svemu tome, njegovo ponašanje pored aut linije je nepodnošljivo za moje oči.

Conte je sličan. Dobro, cijenim veselje i srce, ali daj nemoj me yebat i pretjerivat s glupostima.

Znao sam da će se "skauzeri" uhvatit. :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 15 avg 2017, 18:21

"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 15 avg 2017, 18:24

Al lose igra Bernardo Silva ovih 20 minuta, trebace mu vremena.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 15 avg 2017, 18:29

Nitro je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:United nema ekipu za titulu, bez obzira na otvaranje. Bez bekova I krila ne napadas titulu. Nadam se da mogu bolje nego u prethodnoj sezoni ali do titule? Tesko.
Pokušavaš biti previše objektivan, a znaš i sam da ne možeš udovoljiti forumskim trollovima. United ima i krila i bekove za titulu, na način na koji Mourinho igra. Kako nemamo krila, Rashford, Martial, Mata, Lingard, Miki, sve su to igrači koji mogu igrati na krilu, kako ih nemamo? Vjerovatno će biti još koje pojačanje, ali opet je to jako dobro pokrivena pozicija. Lijevi bek je pozicija koja najviše škripi, ali tu opet imaš igrača koji će uskočiti, oporavkom Shawa i Roja dobijaš dodatnu dvojicu. United ima širinu koja je potrebna da bi se s pravom svrstali za top 2 kandidata za titulu sa City-em.
Ima bekove? Koje? Valencia nije bek iako se pristojno snalazi u toj ulozi. Shaw je mentalno hendikepiran, Blind nije od toga posla. Darmiana na beku i ne uzimam za ozbiljno. Rojo je odlican stoper, pokazao je to u prosloj ali na beku se nije snalazio najbolje.

Rash i Martial su odlicni ali je pitanje mogu li oni iznijeti sezonu, pogotovo ovaj drugi jer ce dobijati sansu na kapaljku. Mata protiv bunkera nece s krila pomoci mnogo.

O sansama za titulu mozemo govoriti. O Unitedu kao favoritu za titulu ne mozemo. Hajde da vidimo, tek je prvo kolo proslo a mi jesmo razbili WHU ali do gola sve je licilo na proslu sezonu. Protivnik zatvoren a mi nemamo rjesenja osim jakog tempa. Moguce da ih je Jose svjesno izvukao, moguce da smo samo zahvaljujuci Maticevoj oduzetoj lopti procepili, moguce da bi zavrsilo 0:0 ili da bi ih svejedno dobili 4:0... nemoj ovu zadnju recenicu uzimati previse ozbiljno, samo zelim prikazati kako su stvari stajale u prvom poluvremenu.

City i Chelsea kada se oporave svi su prvi kandidati za titulu, mi uz Liverpool i Arsenal mozemo vrebati svoju sansu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Hendo » 15 avg 2017, 18:30

Ček malo, to je zgoditak Watforda za 3-3 regularan?

Zaboravio sam na Coutunha, vidim da E. Čaušević već dva dana ništa o njemu nije objavio.
Kocka je bačena

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 avg 2017, 18:31

Rooney da nekog ne zaboravi? Zapravo i nisi, samo si krivo napisao da Liverpool i Arsenal mogu do titule.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la UnitedWA » 15 avg 2017, 18:34

gaston je napisao/la:
UnitedWA je napisao/la: slika :rol:
I ne zamišljam te drugačijeg. :rol:
Voliš li me, pošto toliko ličim na vašeg Klopinja? :ljepota:

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 15 avg 2017, 18:35

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ovaj Klopp je nekad bio i simpatičan, sad uglavnom nebulozne izjave daje, šta mu bi? :crazy:
Svi su simpatični dok pobjeđuju. Narativi se svjesno slažu da ih se idealizira i učini uzorima. Problem nastaje kad javnost nađe novu najdražu igračku. Nije stara preko noći postala ni loša ni pokvarena, samo više nije zanimljiva. Zbog toga je ne gledamo kroz ružičaste naočale i ne opraštamo stvari koje ranije jesmo. Štaviše, većina joj traži nedostatke da bi opravdala svoj novi izbor.

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 15 avg 2017, 18:40

Rooney88 je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:Opa, United osvaja titulu vec u prvom kolu, i to bez poraza. To jos nismo imali.

Inace, Arsenalovu titulu bez poraza 2003-04. je, uz Wengera, kao mogucnost najavio jos samo...Paul Merson.

Elem, Klopp... Razocarao me hendlovanjem Coutinhove situacije. Rodgers treba da mu odrzi predavanje na tu temu.
To bukvalno niko od Unitedovaca nije rekao. xD

Vi Topnici sami pisete takve prognoze I onda lajete jedni na druge. :D

United nema ekipu za titulu, bez obzira na otvaranje. Bez bekova I krila ne napadas titulu. Nadam se da mogu bolje nego u prethodnoj sezoni ali do titule? Tesko.
:roll:

Imate najjaču ekipu u Engleskoj, nema šanse da vam ko može otkinut 3 boda.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 15 avg 2017, 19:03

Belmin6 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:Klopp ili Conte? Koji ce prije?
Mourinho?
On ce sljedece sezone. :mrgreen:
Ma Conte ce prvi ako se desi slican pocetak kao prije dvije godine.Gazda nece dopustit da Roman Empire ponovo ispusi deseto mjesto.Mada tesko je nesto predvidit po ovoj prvoj utakmici.Utakmica u kojoj su kola krenula nizbrdo i nisu stajala,mada je Chelsea bio nelos u drugom poluvremenu.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la KingJamesMVP » 15 avg 2017, 19:04

Normalno da će Conte letit prvi
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 15 avg 2017, 19:13

Brokula je napisao/la:Imate najjaču ekipu u Engleskoj, nema šanse da vam ko može otkinut 3 boda.
United gubi od:

Liverpoola,

Arsenala,

Manchester Cityja (možda čak i dvaput),

Chelsea (kad preuzme Hiddink) i

Tottenhama.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ozren » 15 avg 2017, 19:24

Liverpool team to face Hoffenheim tonight...
slika

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: LiverpoolREDS i 19 gostiju.