English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 15 dec 2017, 18:05

leorey je napisao/la: Mnogi zaboravljaju kako su "mljeli" protivnike Xavi i Iniesta, proslo je ipak 5-6 godina od toga, ali imate uvijek YT da se podsjetite. Oni nikada u svom peaku nisu bili u podredjenom polozaju na terenu, nemate takvih utakmica. Dok je s drugima, drugacija prica.
Pep efekt. Znam ja vrlo dobro kako su oni mljeli. Zato mi je i zao sto ovaj Madrid nije vodio Pep.
Kross od 2011. melje. Luka mozda i od ranije. U peaku su uzeli 3 LP (2 zajedno) i jos milion drugih trofeja.
Kroos je 2014. recimo trebao biti top 3 za bdor. Druga je stvar sto je Neuer guran jer je prototip Bayernovca dok Kroosa boli tuki za Bayernom. Luka je najbolji igrac Madrida zadnje 3 sezone. Isco se tek prosle tu ubacio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Centre forward » 15 dec 2017, 18:07

sljivo je napisao/la:Upravo sto su se mijesali Pep nije produzio. On trazi jednog igraca oni dovedu drugog. Dali su mu Vidala da ga natjeraju da Lahma vrati na beka a zna se da citava igra pociva na igracima kao sto su Lahm.
Stani Muki. Da li je trebalo najboljeg desnog beka žrtvovat' zbog tamo neke ideje koja će moožda da uspije? Da li je to normalno?

Govoriš o Vidalu k'o da je Felaini, a ne o igraču koji u trenutku kada pravi transfer u Bayern, bukvalno može da izabere bilo koji klub na svijetu.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 15 dec 2017, 18:12

Kawhi je napisao/la:
leorey je napisao/la: Mnogi zaboravljaju kako su "mljeli" protivnike Xavi i Iniesta, proslo je ipak 5-6 godina od toga, ali imate uvijek YT da se podsjetite. Oni nikada u svom peaku nisu bili u podredjenom polozaju na terenu, nemate takvih utakmica. Dok je s drugima, drugacija prica.
Pep efekt. Znam ja vrlo dobro kako su oni mljeli. Zato mi je i zao sto ovaj Madrid nije vodio Pep.
Kross od 2011. melje. Luka mozda i od ranije. U peaku su uzeli 3 LP (2 zajedno) i jos milion drugih trofeja.
Kroos je 2014. recimo trebao biti top 3 za bdor. Druga je stvar sto je Neuer guran jer je prototip Bayernovca dok Kroosa boli tuki za Bayernom. Luka je najbolji igrac Madrida zadnje 3 sezone. Isco se tek prosle tu ubacio.
Pep nije vodio Spaniju od 2008 do 2012 godine, 2 EURA i SP i to sve u 4 godine, strasno nesto.

Lik iznad je dobro napisao, Kroos nije metronom kao Xavi, dok Modric uopste nije tip igraca Inieste, nema tu prodornost i finocu, a Boga mi ni talenat kao Andres.

Kroos je po meni vrlo nekonstantan igrac, pogotovo u zadnje 2 godine, jednu prekuca, drugu bude skoro pa najgori na terenu. To ste prvi i vi navijaci Madrida govorili.

Mnogi se zavaravaju ako misle da je ovaj City na nivou one Barcelone, nije ni blizu vjerujte mi. Imate YT pa vidite sta se kroz 4 godine ucinilo:

Unitedu, Rejalu, Chelseu, Atleticu, Bayernu, Interu, Milanu i ostalim velikanima. Svedeni su na rang Getafea u tim utakmicama na Campu, pa i kod kuce.

Ja nikad nisam vidio da Real Madrid recimo tako dominira iako ste osvojili 2 LP zaredom uz mora se priznati i veliku dozu srece i pomaganje sudija. Madrid JESTE svaku tekmu bio najbolji na terenu, ali se niste sprdali s protivnicima kao mi.

City igra prelijepo, ali KAD ONI UCINE MADRIDU NA BERNABEU I BARCELONI NA CAMPU ONO STO SMO MI CINILI DRUGIM VELIKANIMA, TADA CU DA SKINEM KAPU I DA KAZEM DA SU TE 2 EKIPE NA ISTOM NIVOU.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 15 dec 2017, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la sljivo » 15 dec 2017, 18:13

Centro, Nije to poenta vec da li vjerujes treneru I u njegov rad. Ako ne, nema tog posla koji ce doseci svoj vrhunac a to se I trazi. Ti si kuhar, imas svoj recept, ja sam ti gazda I donesm ti kokosku umjesto teletine I ti napravis da se gostima prisere za pola sata. Ne uradis posao, izgubis ugled I kraj.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 15 dec 2017, 18:14

Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 15 dec 2017, 18:19

leorey je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
leorey je napisao/la: Mnogi zaboravljaju kako su "mljeli" protivnike Xavi i Iniesta, proslo je ipak 5-6 godina od toga, ali imate uvijek YT da se podsjetite. Oni nikada u svom peaku nisu bili u podredjenom polozaju na terenu, nemate takvih utakmica. Dok je s drugima, drugacija prica.
Pep efekt. Znam ja vrlo dobro kako su oni mljeli. Zato mi je i zao sto ovaj Madrid nije vodio Pep.
Kross od 2011. melje. Luka mozda i od ranije. U peaku su uzeli 3 LP (2 zajedno) i jos milion drugih trofeja.
Kroos je 2014. recimo trebao biti top 3 za bdor. Druga je stvar sto je Neuer guran jer je prototip Bayernovca dok Kroosa boli tuki za Bayernom. Luka je najbolji igrac Madrida zadnje 3 sezone. Isco se tek prosle tu ubacio.
Pep nije vodio Spaniju od 2008 do 2012 godine, 2 EURA i SP i to sve u 4 godine, strasno nesto.

Lik iznad je dobro napisao, Kroos nije metronom kao Xavi, dok Modric uopste nije tip igraca Inieste, nema tu prodornost i finocu, a Boga mi ni talenat kao Andres.

Kroos je po meni vrlo nekonstantan igrac, pogotovo u zadnje 2 godine, jednu prekuca, drugu bude skoro pa najgori na terenu. To ste prvi i vi navijaci Madrida govorili.

Mnogi se zavaravaju ako misle da je ovaj City na nivou one Barcelone, nije ni blizu vjerujte mi. Imate YT pa vidite sta se kroz 4 godine ucinilo:

Unitedu, Rejalu, Chelseu, Atleticu, Bayernu, Interu, Milanu i ostalim velikanima. Svedeni su na rang Getafea u tim utakmicama na Campu, pa i kod kuce.

Ja nikad nisam vidio da Real Madrid recimo tako dominira iako ste osvojili 2 LP zaredom uz mora se priznati i veliku dozu srece i pomaganje sudija. Madrid JESTE svaku tekmu bio najbolji na terenu, ali se niste sprdali s protivnicima kao mi.

City igra prelijepo, ali KAD ONI UCINE MADRIDU NA BERNABEU I BARCELONI NA CAMPU ONO STO SMO MI CINILI DRUGIM VELIKANIMA, TADA CU DA SKINEM KAPU I DA KAZEM DA SU TE 2 EKIPE NA ISTOM NIVOU.
Pa Real Madrid nije vodio Pep niti ima Messija u ekipi. Meni je Iniesta najbolji veznjak svih vremena, ali kazem ti da bi Kroos i Luka pod Pepom ddominirali ko Xavi i Iniesta. Sjecas li se kako je Njemacka izgledala na SP 2014. kad je Jogi kopirao Pepa? Kroos daleko najbolju igrac i to je uspio nametati onakav stil u paru s Khedirom, koji ne zna nista s loptom. Luka s repkon sigurno nece nista osvojiti jer je Hrvat, dok ce se Kroos sigurno naosvajati s Njemackom jos. Uostalom, Kroosa smo vidjeli pod Pepom i izgledao je genijalno.

Problem Kroosa je sto je upao u kolektivno ludilo zvano boli nas qrac za svim osim za LP, koje vlada u Madridu. Sjecam se kad je dosao da je rekao da mu nije jasno koliko su slabiji treninzi nego u Bayernu. Sad se ponasa ko Ronaldo, Ramos, Marcelo i ostali, koji odmaraju u La Ligi. I razumijem ga jer daleko najvise uradi na utakmici samo da bi neko od njih usrao. Onda Ramos/Ronaldo zabiju gol u LP i svi onanisu na njih.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 15 dec 2017, 18:20

mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Neka pise, u toj temi se najvise spominje City, i kako su spanski timovi derali engleske. Po meni sasvim uredu i nije off topic.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 15 dec 2017, 18:33

Kako god, Pep je u 3 najvece Lige silovao sve zive protivnike i pravio ih cesto i smijesnim.

Naravno da je imao u sve 3 ekipe igracine, ali imali su i drugi pa ni blizu nisu tako igrali. Ko ne vidi napredak tima koji Guardiola preuzme:

Ili se zayebava i trola.
Ili mrzi lik i djelo Pepa i ne zeli vidjeti cinjenice. Trece nema.
27.10.2020

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 15 dec 2017, 19:01

Zaboravlja se da je uvriježeno mišljenje u Španiji prije Guardiolinog preuzimanja Barcelone bilo da su Xavi i Iniesta previše slični igrači da bi igrali zajedno. Xavi je čak bio i na izlaznim vratima kluba i imao razgovore sa Bayernom i Unitedom. Slične stvari su se prošle sezone pisale i govorile o De Bruyneu i Silvi. Obojica igraju pozicije koje nikad ranije nisu igrali u karijeri i obojica igraju najbolji fudbal u karijeri.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 15 dec 2017, 19:30

mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Uzivaj jer ce se ispisati par kvalitetnih stranica i nece biti pokusaja humora od kojeg te glava zaboli.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 15 dec 2017, 19:42

harden je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Uzivaj jer ce se ispisati par kvalitetnih stranica i nece biti pokusaja humora od kojeg te glava zaboli.
Pa sto se ne bi onda ispisalo par kvalitetnih stranica o Chelseau, Unitedu, Cityu... tj. engleskim klubovima, jer je ova stranica tome i namijenjena, a ne o poziciji Lahma u Bayernu, vezi Reala i Barce, te koja bi bila bolja pod Pepom i sl.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 dec 2017, 19:44

mirgerr je napisao/la:
harden je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Uzivaj jer ce se ispisati par kvalitetnih stranica i nece biti pokusaja humora od kojeg te glava zaboli.
Pa sto se ne bi onda ispisalo par kvalitetnih stranica o Chelseau, Unitedu, Cityu... tj. engleskim klubovima, jer je ova stranica tome i namijenjena, a ne o poziciji Lahma u Bayernu, vezi Reala i Barce, te koja bi bila bolja pod Pepom i sl.
slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 15 dec 2017, 19:54

Lillard je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Pa sto se ne bi onda ispisalo par kvalitetnih stranica o Chelseau, Unitedu, Cityu... tj. engleskim klubovima, jer je ova stranica tome i namijenjena, a ne o poziciji Lahma u Bayernu, vezi Reala i Barce, te koja bi bila bolja pod Pepom i sl.
slika
:lol: Pa dobro, tebi je pretpostavljam sasvim svejedno o kojem se klubu pise jer vjerovatno navijas za njega.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 15 dec 2017, 20:09

Jake mi rasprave
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 15 dec 2017, 20:13

mirgerr je napisao/la:
harden je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Uzivaj jer ce se ispisati par kvalitetnih stranica i nece biti pokusaja humora od kojeg te glava zaboli.
Pa sto se ne bi onda ispisalo par kvalitetnih stranica o Chelseau, Unitedu, Cityu... tj. engleskim klubovima, jer je ova stranica tome i namijenjena, a ne o poziciji Lahma u Bayernu, vezi Reala i Barce, te koja bi bila bolja pod Pepom i sl.
Bilo bi i to super vidjeti. Samo sto niko od vas ne zeli pisati o tome. Vaznije je odgovarati Policajcu na gluposti i zayebavati Topnike/Redse/Lillarda/Bluese/Unitedovce. Isto ko sto se na temi Primere svaka kvalitetna rasprava unisti pricom kome sudije vise pomazu.
Treba biti sretan sto mozes nesto procitati pa makar bilo i o Barci i Madridu. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 dec 2017, 21:02

mirgerr je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Pa sto se ne bi onda ispisalo par kvalitetnih stranica o Chelseau, Unitedu, Cityu... tj. engleskim klubovima, jer je ova stranica tome i namijenjena, a ne o poziciji Lahma u Bayernu, vezi Reala i Barce, te koja bi bila bolja pod Pepom i sl.
slika
:lol: Pa dobro, tebi je pretpostavljam sasvim svejedno o kojem se klubu pise jer vjerovatno navijas za njega.
Evo ne znam sta cu sad od bruke kako me spusti
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la KingJamesMVP » 15 dec 2017, 22:11

Da oće sutra Spursi spasiti prvenstvo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la proFCB » 15 dec 2017, 23:53

sljivo je napisao/la: Upravo sto su se mijesali Pep nije produzio. On trazi jednog igraca oni dovedu drugog. Dali su mu Vidala da ga natjeraju da Lahma vrati na beka a zna se da citava igra pociva na igracima kao sto su Lahm.
Ti Sljivo kao da nisi gledao Bayern u te tri sezone. Cista ludost je bila igranje Lahma u sredini terena, svaku utakmicu na kojoj je Lahm bio na beku je bila 3put bolja od suprotne situacije. On trazi ovo, oni dovedu ono...znas kako zvucis? Isto malo dijete. To je razlika izmedju Bayerna i ostalih klubova. Neces kupiti igraca za 70,80 miliona samo da bi ti sebi ispunio neku zamisao iz svemira.
Da li je to razlog zasto nije produzio ne znamo i tesko da cemo saznati. Ja sam opet gledao njegov intervju gdje govori da ce se rijetko gdje zadrzati duze od 3sezone...
mirgerr je napisao/la:Opet se na EPL temi pise o Realu, Bayernu, Barci....
Fair enough ;)
leorey je napisao/la:Kako god, Pep je u 3 najvece Lige silovao sve zive protivnike i pravio ih cesto i smijesnim.

Naravno da je imao u sve 3 ekipe igracine, ali imali su i drugi pa ni blizu nisu tako igrali. Ko ne vidi napredak tima koji Guardiola preuzme:

Ili se zayebava i trola.
Barca je igrala i prije i poslije Pepa ubitacan nogomet. Za Bayern vazi prije, poslije cemo jos vidjeti.
Stern des Südens

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 15 dec 2017, 23:57

Kakav bolan ubitacan, ja bi dao sve zivo da igramo i priblizno onako.

Ti ako ne vidis da on unaprijedjuje nogomet, ti si slijep.
27.10.2020

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 16 dec 2017, 09:01

Pričajte šta hoćete o Kroosu. Da sam menadžer Arsenala i imam neograničen budžet, prvo bih kupio njega. Njemački stroj, komotno je mogao ugravirati znak mercedesa na čelo.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.