Newcastle United F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jeste li zadovoljni dosadasnjim transferima?

1. Da
20
71%
2. Ne
8
29%
 
Ukupno glasova: 28

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 11 okt 2010, 18:28

Boga mi ovaj mali lualula(kazenga) bi mogao biti i bolji ustvari ubjedjen sam da ce biti bolji gledao sam ga dosta puta sigurno ce biti dobar igrac ima veliki potencijal
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 12 okt 2010, 10:00

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :!:

FA neće poduzeti nikakve mjere protiv Nigela De Jonga(nadao sam se da će dobiti barem 3 utakmice neigranja, ali sam "navijao" za onu varijantu da ne zaigra dok se Ben Arfa ne oporavi). Ovo je samo još jedan pokazatelj nestručnosti ljudi u FA-u, te da će ovakvih startova biti sve više i više(dok se ne povrijedi neki engleski reprezentativac, a onda će se njegovom "krvniku" odrediti kazna od 100 utakmica neigranja).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 13 okt 2010, 10:57

Utakmicu protiv Wigana(igra se u subotu u 16:00)će suditi Mark Halsey. Inače, on se uspješno oporavio od raka grla. Ove sezone nije pokazao niti jedan crveni karton, a pokazao je 13 žutih. Newcastleu je sudio utakmicu protiv Arsenala na St. James Parku (1:3) i protiv Tottenhama u gostima(poraz 1:0).

Nego, u javnost je izašla i vijest da smo u trci za mladog Portugalca Rubena Pinta(i Wenger ga želi). Trenutno igra za Benficu i igra za U-19 reprezentaciju Portugala. Igra na poziciji centralnog veznog.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 13 okt 2010, 19:43

Jel protiv wigana kod kuce igramo ili na strani??
A to sto se pojacanja tice treba nam jos po jedan kvalitetan igrac u svakoj liniji duga je sezona ako bude povreda ne daj Boze bice belaja ako ne dovedu nikoga u januarskom prelaznom roku...
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 13 okt 2010, 19:46

__EmIr__ je napisao/la:Jel protiv wigana kod kuce igramo ili na strani??
A to sto se pojacanja tice treba nam jos po jedan kvalitetan igrac u svakoj liniji duga je sezona ako bude povreda ne daj Boze bice belaja ako ne dovedu nikoga u januarskom prelaznom roku...
Kod kuće, svejedno to je ''must win'' utakmica...

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 13 okt 2010, 19:49

Naravno da se mora dobiti eventualnim porazom bi dosli u veoma nezgodnu situaciju...
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 13 okt 2010, 20:42

Magpies je napisao/la:
JamaL je napisao/la:Ma od nas i Liverpoola nemozete u nezgodniju :mrgreen:
Ma nemoj tako misliti,jer imamo mi samo jedan bod više ;) nismo ni mi u nekoj Bog zna formi!
Pa i nismo ali sa ovom igrom u malo sreće možemo završiti sezonu negdje oko 10. mjesta. Evo izgubili smo zadnju protiv Shitya,a realno smo trebali izvuć bod, protiv Stokea smo izgubili više zbog panike u obrani iako smo cijelu utakmicu bili ravnopravni, i trebali smo izvući najmanje bod. Protiv Blackpoola definitivno nismo zaslužili poraz, kroz cijelu utakmicu bili bolji, stalno stvarali prilike itd., a oni imali 2-3 pokušaja i dali dva gola. Prema toma igru imamo i možemo se bez problema nositi s ekipama koje realno pripadaju gornjem dijelu Premeirshipa (Villa, Everton, Shity itd...). Sljedeće tri utakmice su releativno lagane: Wigan doma, West Ham u gostima i Sundelrand doma. U sve tri utakmice uz malo sreće možemo pobjediti, ali poznavajući nas posljednjih godina smo upravo u takvim ''must win'' utakmicama najviše bodova prosuli. Usput pred kraj ovog mjeseca igramo protiv Arsenala u Carling kupu, imamo šanse za prolaz, ali nisam neki optimist što se tiće te utakmice. Imamo stvarno dobro raspoređen raspored utakmica i kroz ostatak sezone tako da... Znanja imamo, ali sreće baš i ne...

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 13 okt 2010, 23:39

@magpies ko sto kazes da ga i perch uvali samo ovaj put nek to bude u protivnicki gol :D.
Po meni je bolje rjesenje R.Taylor za poziciju desnog bocnog
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 14 okt 2010, 21:30

Magpies je napisao/la:NUFC: Hatem Ben Arfa se pridružio listi povređenih igrača, na kojoj se nalaze Steve Harper, Dan Gosling, Steven Taylor i Leon Best. Očekujemo vesti oko fitness levela Fabricio Coloccini-a, dok su Danny Guthrie i Danny Simpson u konkurenciji za tim.

Sudija: Mark Halsey


Latics in Toon -svi mečevi:

2008/09 Drew 2-2 Owen, Martins
2007/08 Won 1-0 Owen
2006/07 Won 2-1 Parker, Ameobi
2005/06 Won 3-1 Shearer 2, Bramble
1953/54 Drew 2-2 Broadis, Milburn (FAC)

Meč DIREKTNO na SPORTKLUB-u 4 sa početkom u 16h (CET)

-Ajmo malo komentara na ovoj temi ;)
Čeka se utakmica, a do tada ništa zanimljivo...

Evo kad si napisao uvod u utakmicu da još napišem da će Hughton vjerojatno igrat 4-4-2... što bi značilo da se kapetan kluba Nolan seli na klupu , a mjesto u prvoj postavi dobiva Lovenkrands. Ali to ćemo tek saznati nekoliko sati prije utakmice.
Iznenadilo bi me da Hughton ''svog čovjeka'' Nolana (kojemu je dao kapetansku vrpcu) stavi na klupu.

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 15 okt 2010, 16:58

Pa ima interneta i u zenici koliko ja znam :D.
Nego sto se utakmice tice i formacije nece tu biti puno izmjena jedino eto da gurne jos jednog pravog spica s andy-em a da nolan ispadne iz prvih 11 al to mi je vece tesko za povjerovati...
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 16 okt 2010, 16:28

Koja katastrofa...jos bivsi igrac nam uvali 2 komada lose da ne moze gore...
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 16 okt 2010, 17:37

Jao majko moja. Igramo katastrofalno. Da budem iskren, ni Wigan ne briljira, ali mi smo na nivou nekog petoligaša. Bezidejni smo. Bezidejni. I, kao šlag na tortu N'Zogbia nam zabija na St. James Parku. Moram priznati da sam očekivao pobjedu, te da tako izađemo iz krize, ali pobjeda se ne nazire. Rekoh već, bolje da svaku utakmicu igramo u gostima, jer kada smo domaćini, onda su šanse za pobjedu minimalne. Zašto je to tako? Nemam blage.

Počeli smo sa Lovenkradsom(Nolana nema ni na klupi) kao podrškom za, do sada, usamljenog Carrolla u fazi napada. Ništa nije napravio, te je zamijenjen Ameobijem(postigao gol u trenutku pisanja posta). Također, Routledge je na klupi(ušao prije 7-8 minuta), a Guthrie je počeo utakmicu.

Nadam se da ćemo u ovih preostalih 15-ak minuta barem izvući bod, te da će Hughton učiniti nešto kada je napadački dio ekipe u pitanju; ne očekujem da se ponovi Aston Villa, ali obzirom na potencijal koji posjedujemo, možemo i moramo puno više.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 16 okt 2010, 18:14

Monolog je napisao/la:Jao majko moja. Igramo katastrofalno. Da budem iskren, ni Wigan ne briljira, ali mi smo na nivou nekog petoligaša. Bezidejni smo. Bezidejni. I, kao šlag na tortu N'Zogbia nam zabija na St. James Parku. Moram priznati da sam očekivao pobjedu, te da tako izađemo iz krize, ali pobjeda se ne nazire. Rekoh već, bolje da svaku utakmicu igramo u gostima, jer kada smo domaćini, onda su šanse za pobjedu minimalne. Zašto je to tako? Nemam blage.

Počeli smo sa Lovenkradsom(Nolana nema ni na klupi) kao podrškom za, do sada, usamljenog Carrolla u fazi napada. Ništa nije napravio, te je zamijenjen Ameobijem(postigao gol u trenutku pisanja posta). Također, Routledge je na klupi(ušao prije 7-8 minuta), a Guthrie je počeo utakmicu.

Nadam se da ćemo u ovih preostalih 15-ak minuta barem izvući bod, te da će Hughton učiniti nešto kada je napadački dio ekipe u pitanju; ne očekujem da se ponovi Aston Villa, ali obzirom na potencijal koji posjedujemo, možemo i moramo puno više.
Dobro ispade na kraju ni meni nije jasno sta hughton izvodi pogotovo s perchom vrijeme e da ga se rijesi a da stavi r.taylora.
E zar ti nisi prestao pratiti fudbal posto auxerre igra u LP? :D
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la GunnerS » 17 okt 2010, 09:16

Šteta, ovakve utakmice trebate dobivat, jer ovo su veoma važni bodovi, al et, bolje vrabac u ruci nego golub na grani ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 17 okt 2010, 19:08

Ne znam zasto al puno bolje igramo na strani nego kuci ,nadoknadit ce se ova 2 boda negdje,iako trebamo biti presretni s bodom...
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 17 okt 2010, 21:35

Eh, opet vijest u vezi Hatema Ben Arfe. Dakle, postoji velika šansa da će se oporaviti i zaigrati prije marta(iako je trebao tek u martu da se vrati na teren), što je u svakom slučaju jako dobra vijest za nas. Ono što je važno je da je jedan od doktora koji je bio na njegovoj operaciji operisao i Djibrila Cissea(znamo za njegove lomove, te su govorili da se neće vratiti na teren nikada), tako da...

Sve u svemu, nije sve tako crno, a nadam se da ćemo i odbranu poboljšati te igru na St. James Parku.

Također, sve špekulacije u vezi odlaska Smitha su prekinute; sam igrač je izjavio da nema namjeru napustiti Newcastle, a i Hughton je rekao da Alan nije na prodaju. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 18 okt 2010, 14:46

Andy Carroll je danas bio na sudu(naravno, opet je u pitanju fizičko zlostavljanje). Žrtva je(iako su Andyjevi advokati prikazali to kao samoodbranu, te postoje neki dokazi da je ona prva digla ruku na njega...Greška djevojko, nemoj na Terminatora)njegova bivša djevojka Laurie Handerson. Kako to obično biva, pušten je uz kauciju, no u istoj stoji da mora biti kod kapitena ekipe Kevina Nolana(eh sad, nekako sumnjam da će živjeti kod njega do januara 2011. za kad je zakazan nastavak suđenja, ali vidjet ćemo). Jbg, on i njegove mušice, valjda će se riješiti ovog; ko zna, možda ga Shearer nauči i nekim drugim stvarima.


Nego, St. James Park će biti domaćin 6 fudbalskih mečeva za vrijeme Olimpijskih Igara. Ostali stadioni su: Old Trafford, stadion Millenium u Cardiffu, Wembley, Hampden Park i stadion Coventry Cityja. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la geronimo » 18 okt 2010, 15:49

Magpies je napisao/la: Nadajmo se prijatelju da ce nam dopustiti da vodimo ovu temu ;)
Royal 04 je napisao/la:Nova tema na forumu,sretno samo nastavite ;)
Rock Bottom je napisao/la:O pa je li moguće da i Scum imaju svoju temu ;),vidim niste dobro krenuli u Ligi,valjda ćete moći opstati.Sljedeće godine će vas Boro dobro razbucati aBd kada budete igrali ;)
Dragi forumaši, i poslije ovoga se pitate zašto smo rigorozni prilikom otvaranja novih tema.
Ovi gore citati su napisani od jednog te istog lika, smijem se usuditi reći da ih ima još nekoliko. Koliko ih je već izbrisano, to ne bih znao tačno reći. U svakom slučaju dvocifren broj.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 18 okt 2010, 17:38

:lol: :lol: Ne mogu da vjerujem.

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la VolimLiverpool » 18 okt 2010, 17:40

OTNYS_YNWA je napisao/la::lol: :lol: Ne mogu da vjerujem.
Ni ja. :o :lol:
You'll never walk alone.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.