Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 28 dec 2010, 08:23

Evo i mene sa zakašnjenjem, jako važna pobjeda sa igračem manje, Rafa je kralj
Audere est Facere

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 28 dec 2010, 13:06

Danas Newcastle, Defoe suspendiran na tri utakmice, izgleda da će Rafa početi sa klupe Redknapp ga neželi previše forsirati nakon ozljede, ako krene sa klupe u napad će Pavlyuchenko ili Kranjčar kao polušpica
.....................Gomes.............
Hutton......Dawson....Kaboul.......Assou-E.
Lennon.....Palacios.....Modrić.....Bale
.........Crouch....Pavlyuchenko..........
Audere est Facere

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Rizah » 28 dec 2010, 13:32

Očekujem od tebe link za utakmicu ;-)
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 28 dec 2010, 13:43

Rizah je napisao/la:Očekujem od tebe link za utakmicu ;-)
ima ih više probaj http://www.saidfoot.com/Chaine_2.php , prenosi i Sportklub.
Audere est Facere

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Rizah » 28 dec 2010, 15:09

M. Scofield je napisao/la:
Rizah je napisao/la:Očekujem od tebe link za utakmicu ;-)
ima ih više probaj http://www.saidfoot.com/Chaine_2.php , prenosi i Sportklub.
Nema u Francuskoj sportkluba ;-) hvala na linku, valjda će raditi ;-)
Također,zbog Liverpoola, nadam se da danas nećete pobjediti :)
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 28 dec 2010, 19:33

2:0, teška ali zaslužena pobjeda i opet sa igračem manje, Lennon i Modrić najbolji danas
Audere est Facere

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 29 dec 2010, 09:49

Kod: Označi sve

Menadžer nogometaša Tottenhama Harry Redknapp ushićeno je komentirao novu pobjedu svoje momčadi u Premiershipu, kod kuće protiv Newcastlea u 20. kolu 2-0… 

- Rezultat je na kraju bio fantastičan. Zabili smo dva odlična gola s krilnih pozicija i jako smo sretni što smo pobijedili. Newcastle je bio vrlo žilav protivnik. Imali su zgusnutu sredinu terena, pa su u prvom poluvremenu naši napadi bili stalno ispresijecani. No, uspjeli smo im ipak zabiti dva puta s krila. Tako se zabijaju golovi! - komentirao je Redknapp. 

Prvi gol zabio je s desne strane Aaron Lennon u 57. minuti, a drugi s lijeve Gareth Bale u 81. minuti, nakon što ga je fino proigrao Luka Modrić, jedini od četvorice Hrvata iz redova Spursa koji je zaigrao u ovoj utakmici. Velšaninu je to bio već deseti pogodak ove sezone. 

Između dva pogotka domaćina dogodio se i crveni karton Younesa Kaboula u 66. minuti, zbog udaranja ili pokušaja udaranja Tiotea. 

- Vrlo sam razočaran zbog tog crvenog kartona. Više me razočarao Younes nego sudac koji ga je isključio. Younes bi trebao znati da na ovoj razini treba ostati discipliniran cijelu utakmicu. Ostali smo s desetoricom na travnjaku i mogli smo na kraju i izgubiti utakmicu samo zbog toga - veli Redknapp, čija je momčad skočila na četvrto mjesto na ljestvici. Istu poziciju zauzimala je i na kraju prošle sezone.
Audere est Facere

Avatar
deyo
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1901
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:10
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la deyo » 29 dec 2010, 10:01

Meni najdrazi klub u engleskoj,zasto ne bi mogli i uzeti titulu,imaju najjaceg trenera i u formi su,ako prodju Milan onda mislim da ih nema ni u LP ni u Premieru.
® GONGASHI POWERHOUSE ® Founder & Capitano ©
Šampioni SS Lige 🏆🏆
SS Kup 🏆
Super Kup 🏆🏆
Strijelac Lige -★★★
Strijelac Kupa-★★★
U sezoni 16★20★21★22★23★24 No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba ⚽ 100, 200,300

Avatar
Lilywhites
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 dec 2010, 14:54
Lokacija: home!
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lilywhites » 29 dec 2010, 15:07

Čitao sam na netu da je Tottenham zainteresovan za Ashley Younga,mogla bi se desiti zamjena igrača u suprotnom smjeru na Villa Park trebali bi otići Bentley koji se nije naigrao ovih sezona i Kranjčar koji je izgubio mjesto u početnih XI.Ovo bi možda bila i dobra odluka,ali ne razumijem zašto želi Younga kad već tamo ima još jednog brzonogog igrača Lennona. :?

Andres
Postovi: 1133
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Andres » 29 dec 2010, 18:35

Blue_He4rt je napisao/la:Bogami,ni Barcelona ne trosi malo(cast skoli i svemu):

Ibrahimovic 66 m+ Eto`o(koji je vrijedio tada oko 29 m )
Villa 40 m
Chygrinsky 25 m
Adriano 9.5 m
Mascherano 20-30 m(ne znam tacno)
Yaya Toure ?
Keita ?
Dani Alves 40 m
pretjerujes previse -Ibra e placen 38 mil i etoo
alves 32 mil , Toure 12 - prodan za 35
Masch-za 20 mil
To je premalo ;) Stim da Barca Od ibre dobija 25 do 30 mil Od Chigya dobili 16 mil itd itd ,a oostatak ekipe je neprocjenjiv ;)
Mislim da Totenham ne moze se mjerit sa Milanom, djaba njima trkaci , kad se postavi Milan to se nece ni primjetit na terenu , odlucice to Ibra nekim proektilom na San Siru a na Laneu bit ce poznati talijanski 0:0

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 30 dec 2010, 08:21

Andres je napisao/la:
Blue_He4rt je napisao/la:Bogami,ni Barcelona ne trosi malo(cast skoli i svemu):

Ibrahimovic 66 m+ Eto`o(koji je vrijedio tada oko 29 m )
Villa 40 m
Chygrinsky 25 m
Adriano 9.5 m
Mascherano 20-30 m(ne znam tacno)
Yaya Toure ?
Keita ?
Dani Alves 40 m
pretjerujes previse -Ibra e placen 38 mil i etoo
alves 32 mil , Toure 12 - prodan za 35
Masch-za 20 mil
To je premalo ;) Stim da Barca Od ibre dobija 25 do 30 mil Od Chigya dobili 16 mil itd itd ,a oostatak ekipe je neprocjenjiv ;)
Mislim da Totenham ne moze se mjerit sa Milanom, djaba njima trkaci , kad se postavi Milan to se nece ni primjetit na terenu , odlucice to Ibra nekim proektilom na San Siru a na Laneu bit ce poznati talijanski 0:0
To ćemo još vidjeti
Audere est Facere

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 31 dec 2010, 11:01

Sutra Fulham, naravno očekujem pobjedu. Defoe i Kaboul suspendirani zbog kartona, vraća se Jenas u prvi sastav, Bassong vjerovatno umjesto Kaboula.
Pošto Harry rijetko rotira momčad očekujem sastav
............................Gomes........................
Hutton........Dawson........Bassong......Assou-Ekotto
Lennon..........Jenas.............Modrić.........Bale
.............................VDV............................
...........................Crouch..........................
Audere est Facere

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la jacky09 » 01 jan 2011, 13:13

Evo čitam da Tottenham želi Beckhama :shock: Ajde ako ništa dobar marketinški potez.

Što se tiče transfer roka mislim da bi Tottenham trebao dovesti napadača.. najbolja opcija je Caroll iz Newcastlea.. a riješiti se Pavlychuenka.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 01 jan 2011, 15:04

jacky09 je napisao/la:najbolja opcija je Caroll iz Newcastlea.
:lol: :lol: Ma, lijepo je mastati o nekoj akviziciji, posebno o igracu koji je sigurno jedan od najboljih u ovosezonskom Premiershipu. Sto se tice Romana, to je totalno promasena investicija; pa covjek nije naucio rijec engleskog jezika, a o njegovim nastupima na terenu ne moramo ni trositi rijeci(blago receno, on je katastrofa). Tottenham trenutno igra takvu formaciju da im i nije potreban novi napadac(Crouch, Defoe i Roman su tu), a igraju sa jednim isturenim napadacem i Rafaelom iza njega. U ovom trenutku, Crouch je definitivno najbolji izbor za njihov nacin igre(primanje lopte ili direktno proslijedjivanje na bokove), tako da...:D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 01 jan 2011, 17:51

1:0 dobro je devet bodova iz ove tri blagdanske utakmice. Beckham nam ne treba imamo Lennona. Napadač nam treba imamo ovu trojicu ali za više domete treba nam svjetska klasa u napadu.
Audere est Facere

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Sexmachineboy » 01 jan 2011, 18:01

Bale kralj 8-)
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la _d1n0_ » 01 jan 2011, 19:41

Tottenham je danas došao do zaslužene pobjede,tokom cijelog meča bili su u prednosti i samo se čekala minuta da lopta uđe u mrežu Schwarzera.

Što se tiče Beckhama,u vezi njegovog eventualnog prelaska u Tottenham zadnji se dana mnogo piše i sam Harry je rekao da bi Beckham donio iskustvo momčadi i kako bi Lennon i Bale mogli od njega mnogo naučiti gledajući dijagonalu kretanja Becksa.Također je rekao iako Becks ima 35 godina da on nije još staro oruđe,te da im može pomoći u nastavku sezone.Tottenhamova uprava samo ćeka pristanak LA Galaxya da pošalje Beckhama na posudbu!

P.S.Upravo sam pročitao novu vijest što se tiče transfera u januaru,inače ako Modrić ode iz kluba njegova alternativa bi mogao biti Mathieu Valbuena iz Marseillea.Šta vi mislite o njemu ?
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la jacky09 » 02 jan 2011, 01:14

Monolog je napisao/la: :lol: :lol: Ma, lijepo je mastati o nekoj akviziciji, posebno o igracu koji je sigurno jedan od najboljih u ovosezonskom Premiershipu.
Mislim da je realno i vrlo izgledno da Caroll ubrzo napusti Newcastle jer je on igrač za bolje klubove i veće domete. ;)
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Sexmachineboy » 02 jan 2011, 01:51

jacky09 je napisao/la:
Monolog je napisao/la: :lol: :lol: Ma, lijepo je mastati o nekoj akviziciji, posebno o igracu koji je sigurno jedan od najboljih u ovosezonskom Premiershipu.
Mislim da je realno i vrlo izgledno da Caroll ubrzo napusti Newcastle jer je on igrač za bolje klubove i veće domete. ;)
Još samo da se ošiša 8-)
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 02 jan 2011, 02:51

jacky09 je napisao/la:
Monolog je napisao/la: :lol: :lol: Ma, lijepo je mastati o nekoj akviziciji, posebno o igracu koji je sigurno jedan od najboljih u ovosezonskom Premiershipu.
Mislim da je realno i vrlo izgledno da Caroll ubrzo napusti Newcastle jer je on igrač za bolje klubove i veće domete. ;)
Da, u pravu si. Na sva usta izjavljuju i on i predsjednik, a dakako i trenerski kadar, da jedva ceka da napusti Svrake, te da je produzenje ugovora i Shearerova devetka samo prolazna stvar i nesto sasvim normalno. ;) Pusti ti te natpise iz engleskog zutila, i sam znas koje gluposti su se sve pisale u istim. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.