Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
30
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
5%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 182

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 29 dec 2010, 22:59

Dok je bio u Italiji uvjek je govorio da navija za rivalske klubove i slicno, da zeli otici, nepostuje dres i grb, tim, administraciju, stvarno neznam zasto ljudi sa toliko novca ga trpe, navijaci, itd...
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 30 dec 2010, 15:28

Za Santa Cruza i 35 miliona eura, Džeko je stigao u Manchester!!!

Plata Edina Džeke bi trebala iznositi 6.8 miliona godisnje, s tim ako bude bolji nego sto se ocekuje sa premijama i bonusima mogla bi izaci na devet miliona. Ugovor potpisan do ljeta 2014-te. Dobrodošao 8-)
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
Sanchez_8
Postovi: 859
Pridružen/a: 20 okt 2010, 14:43
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Sanchez_8 » 30 dec 2010, 15:47

onoffon je napisao/la:Za Santa Cruza i 35 miliona eura, Džeko je stigao u Manchester!!!

Plata Edina Džeke bi trebala iznositi 6.8 miliona godisnje, s tim ako bude bolji nego sto se ocekuje sa premijama i bonusima mogla bi izaci na devet miliona. Ugovor potpisan do ljeta 2014-te. Dobrodošao 8-)
Koliko su tacne te informacije ?

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la defender » 30 dec 2010, 15:50

Sanchez_8 je napisao/la:
onoffon je napisao/la:Za Santa Cruza i 35 miliona eura, Džeko je stigao u Manchester!!!

Plata Edina Džeke bi trebala iznositi 6.8 miliona godisnje, s tim ako bude bolji nego sto se ocekuje sa premijama i bonusima mogla bi izaci na devet miliona. Ugovor potpisan do ljeta 2014-te. Dobrodošao 8-)
Koliko su tacne te informacije ?
http://www.sportsport.ba/ino_fudbalp-49233.htm

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 30 dec 2010, 15:50

oko 95% :) nisam samo siguran u cifru jel sto posto tacna, jer se spominjalo da ce dobiti 30m, i pet ako se udje u lp direktno.
Edit: Eto i ss.ba je objavio, mora biti to to :)
Big club, great history, Nottm Forest.

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Rizah » 30 dec 2010, 16:18

Da se i ja pridružim ovoj temi s obzirom da je moja liga u pitanju ;-)
Prije svega čestitke na temi :)
Eh kao drugo, do kada imaju važeće ugovore Adam Johnson i Micah Richards?
To me jako zanima, jer bi ih volio vidjeti u dresu Liverpoola :D
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 30 dec 2010, 16:33

Micah ti je vezan ugovorm do Juna mjeseca 2013-te, dok je Adam vezan do Juna 2014-te. Transfer koji spominjes bi mogao biti uradjen samo ako Torres dodje na Eastlands :)
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 30 dec 2010, 17:16

Ljubomoran li je Redknapp :)

Harry Redknapp is not convinced by Manchester City’s pursuit of Edin Dzeko.

The mega-rich Eastlands club look set to spend at least £30million on the Bosnian international, who is rated as one of the best strikers in Europe.

However, Tottenham Hotspur boss Redknapp doesn’t appear to be too convinced by the Wolfsburg ace, who is expected to complete a move to City in early January.

"They are talking about £35million for the boy Dzeko, but is he worth it? It would scare me spending that sort of money unless I was 100 per cent sure,” he said.
Big club, great history, Nottm Forest.

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Rizah » 30 dec 2010, 17:20

onoffon je napisao/la:Micah ti je vezan ugovorm do Juna mjeseca 2013-te, dok je Adam vezan do Juna 2014-te. Transfer koji spominjes bi mogao biti uradjen samo ako Torres dodje na Eastlands :)
Dajte nam njih dvojicu i 30 miliona funti i nosite Torresa sa sobom ;-)
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Steve
Postovi: 590
Pridružen/a: 10 sep 2010, 15:08
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Steve » 30 dec 2010, 21:12

onoffon je napisao/la:Ljubomoran li je Redknapp :)

Harry Redknapp is not convinced by Manchester City’s pursuit of Edin Dzeko.

The mega-rich Eastlands club look set to spend at least £30million on the Bosnian international, who is rated as one of the best strikers in Europe.

However, Tottenham Hotspur boss Redknapp doesn’t appear to be too convinced by the Wolfsburg ace, who is expected to complete a move to City in early January.

"They are talking about £35million for the boy Dzeko, but is he worth it? It would scare me spending that sort of money unless I was 100 per cent sure,” he said.
ta' ce taj ruzni alkoholicar, samo bi ga upitao koliko mu je vrijedan onaj kloc pavljucenko :lol:
Everyone knows deep down that there's only one intimidating ground left in the country....The Den. The only place for big matches where it could go off big scale inside & outside...where over half the crowd would proper fight the oppo...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Ponos Torina » 01 jan 2011, 14:54

Manchester City have made a move for Anderlecht sensation Romelu Lukaku.

The Daily Mail says City have made contact with Anderlecht over Lukaku to say they are ready to meet his £18million asking price.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la gloryhunter » 01 jan 2011, 19:16

Manchester City F.C. je napisao/la:Fino si ovo sročio,samo da znaš Wright-Phillips najvjerovatnije odlazi u januaru u Newcastle na pozajmicu također se špekuliralo da će redove Građana napustiti i Etuhu ;)
Ovako bi po meni momčad izgledala
-----------------------------Hart---------------------------------

-----Boateng----K.Toure---Micah-------Kolarov---------------

--------------------de Jong------------Barry--------------------------

------------------------ Yaya Toure--------------------------

----A.Johnson/Milner-------------------------------------------Silva------

-----------------------------Tevez-----------------------------
micah je desni bek tu di je boateng stavljen....kompany je odlican stoper odlicno ga je mancini instalirao na tu poziciju.....zna iznjeti loptu....
sto se tice kolarova neznam zasto su ga doveli kad imaju tu bridgea i zabaletu. ocito bridgea namjeravaju prodati ali ko ce ga uzet kad ima 30godina :?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Devil » 01 jan 2011, 19:36

Zabaleta je desni bek,nije mozda dve tekme odigrao na levoj strani. ;)
Cek nije valjda da poredis Bridgea i Kolarova. :lol: :lol: :lol:

Kolarov je licno Evra za Bridga. :mrgreen:
Uz Clichya,Evru,A.Colea,Kolarov je zasigurno najbolji levi bek sveta.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la _d1n0_ » 01 jan 2011, 19:49

Čestitke na današnoj može se reći teškoj pobjedi.Da sam ja menadžer Citya pa meni bi Adam Johnson uvijek igrao u prvom sastavu momak je odličan tehničar i igrač,najbolje bi mu bilo kada bi prešao u neku drugu momčad gdje bi imao prostora za igru,jer u Cityu više grije klupu.Još ne mogu vjerovati kako je danas Tevez fulao jedanaesterac :shock:.

Što se tiče lijevih bekova,po meni je bolji lijevi bek Baines (Everton) ;)
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la mexy_whites » 02 jan 2011, 03:00

Devil je napisao/la:Zabaleta je desni bek,nije mozda dve tekme odigrao na levoj strani. ;)
Cek nije valjda da poredis Bridgea i Kolarova. :lol: :lol: :lol:

Kolarov je licno Evra za Bridga. :mrgreen:
Uz Clichya,Evru,A.Colea,Kolarov je zasigurno najbolji levi bek sveta.
Ne mogu da vjerujem da stvarno tako mislis :)

Clichy je katastrofalan defanzivni bek. Kad sam ga gledao protiv Machestera stvarno je sramota koliko je taj momak los igrac, precijenjen u ocima mnogih, vrlo lako se prolazi, fizicki slab, nema agresivnost, ma katastrofa.
A.Cole je slican igrac, na svjestkom prvenstvu je pokazao da je jako opao, u Chelseaju cesto grijesi, u napadu je solidan i tu mu se ne moze prigovoriti, ali u odbrani je amatercina poput Clichya.
Jedino je Evra solidan od navedenih bekova ali i on ulazi u godine, tako da je ovo vjerovatno zadnja sezona u kojoj ce moci da se nosi na visokoj razini.
Sto se tice Kolarova, u Italiji je pokazao potencijal, ali Engleska je druga prica i tu jos mora puno raditi. Do sada nije opravdao ni cent od tih dvadesetak miliona. Gledao sam ga protiv Evertona i bio je uzasan pogotovo sa svojim sutevima i niskim centarsutima koje sigurno ima, ali su tada zakazali bas svaki put.
Side before self - every time

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Devil » 02 jan 2011, 13:26

Clichy je za mene odlican bek,jos uvek mlad i moze da napreduje ali odlican bek,pa sama cinjenica da su i Real i Barca za njega davali bogatstvo nesta znaci.Veoma dobar je u napadu,u defanzivi moze jos da napreduje,ali levi bek je sama po sebi deficitna pozicija sa mnogo manjom konkurencijom za najboljeg nego po drugoj strani.

A.Cole jeste star ali Cole i dalje igra na visokom nivou,polako ulazi u godine ali moze jos dosta toga da ponudi.
Evra jeste najbolji od svih,bio je i on u kanalu nakon SP i loseg izdanja,i u Manchesteru pravio neke greske.

Sto se tice Ace,odlican levi bek,u Lazio je odlicno igrao sto ga je i preporucilo da ga traze Juve,Real,oba Manchestera,Chelsea.Krenuo je sjajno u Engleskoj,odmah zacementirao mesto u timu,sve do one teske povrede kada je 3.5 meseci odsustvovao sa terena.Sada se vratio i polako podize formu za sami vrh.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
THE PSYCHOLOGIST
Postovi: 23
Pridružen/a: 30 dec 2010, 19:46
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la THE PSYCHOLOGIST » 02 jan 2011, 14:09

City je ove sezone pokazao da se se svaka funta isplatila.
Jednostavno, igraj fantastično. Ako dovedu Edina, to će sigurno biti veliki + za njih jer u tandemu
sa Tevezom on može čuda.
E onda će sigurno Adebayor i Santa Cruz da napuste klub a Mancini će nastaviti da rotira treću i
četvrtu opciju napadača ( Edina ? i Balotelija ).
Pričalo se o tome da će Edin već petog da debituje protiv Arsenala ali po svemu sudeći od toga nema
ništa.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 02 jan 2011, 14:12

Neznam odkud nasim medijima ove info al kao Dzeko trazi 180.000 sedmicno, nezeli 125.000 :|
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
THE PSYCHOLOGIST
Postovi: 23
Pridružen/a: 30 dec 2010, 19:46
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la THE PSYCHOLOGIST » 02 jan 2011, 14:15

onoffon je napisao/la:Neznam odkud nasim medijima ove info al kao Dzeko trazi 180.000 sedmicno, nezeli 125.000 :|
A to Cityu problem izdvojiti ??
Ne bih ja baš rekao, ako su već odlučili da kupe Edina, vjerovatno im je jasno da silni napadači moraju
napustiti klub. Odbiti njihove plate i dodati je našem Dijamantu. :)

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la onoffon » 02 jan 2011, 14:16

Pa dobro, tu se slazem, kad ih vec skoro pola odlazi, barem po spekulacijama, nije onda problem podici, jos kad se sjetim da je šeik 60 puta bogatiji od Abramoviča :o :)
Big club, great history, Nottm Forest.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brokula, Judd i 16 gostiju.