Fudbalska Reprezentacija Engleske

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Koliko daleko može Engleska?

Osmina finala
3
17%
Četvrtfinale
1
6%
Polufinale
1
6%
Finale
4
22%
It's coming home
9
50%
 
Ukupno glasova: 18

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1718
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la NeToBoLa » 27 mar 2011, 16:55

L_blancos je napisao/la:Konacno da i Engleska malo odahne sto se golmana tice, uvijek su muku mucili..
Terry,Ferdinand, Le Scot,King, Carragher
Glen,Ashley,Micah,Bridge
Wilshere,Lampard,Gerrard,Barry,Bently,Carrick,Downing,
Wallcot,Lennon,Young,S.W. Philips
Crouch, Rooney, Bent, Andy

Stvarno slatke muke.. Englezi nisu odavno bili jaci na krilnim pozicijama, zbog ne pozivanja istih su ispastali na WC u JAR..
Jagielku još dodaj u odbrani, igrao je protiv Velsa pred kraj.
Who dares, wins !

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11711
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 mar 2011, 17:48

Cuj ima Bridge a nema Bainesa :lol: :lol: koji je bolji od Bridge-a.. Nego bilo bi samoubistvo igrati sa tri centralna vezna od kojih ni jedan nije defanzivan igrac, jedino ako ce bas svi raditi u defanzivi onda i moze, to Capello moze i natjerati, ali mislim da ce bolje biti sa defanzivcem tipa Parker, nego mislim da bi trebali igrati
---------hart
jonhson-terry-sad ferdinand ili dawson sto je juce igrao ne znam-supak
----------parker---
--------jack-lamp----
-----------gerrard---
--------rooney-caroll(ili moze neko od krila za brzinu tu)
Jack igra kako igra, i ima vise utjecaja na igru od krila, dok Gerrarda staviti da ne igra je glupo, a staviti njih trojicu bez defanzivnog je jos gluplje, posebno protiv jacih reprezentacija, dok Gerrard pa Rooney i Caroll(moze i Young igrati, kao i Theo) bi bili na svojim pozicijama(znamo da Rooney ne igra na spicu vec krilo ili tako nesto, iza spica)
Theo je i ovakav povrijedjen za Younga prof.dr. 19 utakmica 7 golova i 6 asistencija, dok Young ima 26 utakmica 6 golova i 6 asistencija... Asistencije naravno ne pokazuju sve, Young ima bolji sut, mada ni Theo nema los, ali Theo moze svakog igraca preci jer ima brzinu, ima je i Young, ali je mnogo sporiji od Theo-a..
Celik!3,2,2.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la L_blancos » 27 mar 2011, 19:23

AllGunsBlazing je napisao/la:Cuj ima Bridge a nema Bainesa :lol: :lol: koji je bolji od Bridge-a.. Nego bilo bi samoubistvo igrati sa tri centralna vezna od kojih ni jedan nije defanzivan igrac, jedino ako ce bas svi raditi u defanzivi onda i moze, to Capello moze i natjerati, ali mislim da ce bolje biti sa defanzivcem tipa Parker, nego mislim da bi trebali igrati
---------hart
jonhson-terry-sad ferdinand ili dawson sto je juce igrao ne znam-supak
----------parker---
--------jack-lamp----
-----------gerrard---
--------rooney-caroll(ili moze neko od krila za brzinu tu)
Jack igra kako igra, i ima vise utjecaja na igru od krila, dok Gerrarda staviti da ne igra je glupo, a staviti njih trojicu bez defanzivnog je jos gluplje, posebno protiv jacih reprezentacija, dok Gerrard pa Rooney i Caroll(moze i Young igrati, kao i Theo) bi bili na svojim pozicijama(znamo da Rooney ne igra na spicu vec krilo ili tako nesto, iza spica)
Theo je i ovakav povrijedjen za Younga prof.dr. 19 utakmica 7 golova i 6 asistencija, dok Young ima 26 utakmica 6 golova i 6 asistencija... Asistencije naravno ne pokazuju sve, Young ima bolji sut, mada ni Theo nema los, ali Theo moze svakog igraca preci jer ima brzinu, ima je i Young, ali je mnogo sporiji od Theo-a..
Ne poznajem Engleski nogomet ali opet ta tvoja ekipa bez trkaca bi zavrsila kao ona na WC ..
Vidjelo se koliko npr jednoj Bosni znaci trkac tipa Lulica, isto tako su od krucijalne vaznosti Wallcot i Young koji bi po mom misljenju silovali vecinu bekova na svijetu, jos dodas Lennona kao zamjenu i savrsenstvo..
Zanimljivo sve trojica su tamnije puti,celavi i mali.. :D

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la -Paja » 27 mar 2011, 19:25

Cuj trkaci i netrkaci a prica o Engleskoj reprezentaciji :lol: Pa cijela njihova igra je trka taman igrali iz igraci iz Blue Squarea
Dio Arsenala

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la L_blancos » 27 mar 2011, 19:27

-Paja je napisao/la:Cuj trkaci i netrkaci a prica o Engleskoj reprezentaciji :lol: Pa cijela njihova igra je trka taman igrali iz igraci iz Blue Squarea
Potenciram na brze igrace, mislis da jedan Lampard i Gerrard mogu probijati odbranu prodorima ??

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la -Paja » 27 mar 2011, 19:31

Sve su to trkaci neki manje neki vise brzi a dobro ja se slazem da je izostavljanje Wallcota na svjetskom kostao Engleze mada ocajni su bili i sa njim ne bi dalje od cetvrtfinala stigli, jer kakva je to reprezentacija koja misli da ce ih Wooney dovesti do trofeja i koja istog prozove za nekakvog bijelog Pelea :lol:
Dio Arsenala

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 27 mar 2011, 20:21

Dobar je Capello, ali pravi pogodak za Engleze bi bio Owen Coyle, barem ja tako mislim. Obavio je odličan posao u Burnleyu i sad odlično radi sa boltonom i njegove ekipe igraju prelijep i učinkovit fudbal, po meni je on u ovom trenutku ubjedljivo najbolji engleski trener.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11711
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 mar 2011, 20:27

Bosco je napisao/la:Dobar je Capello, ali pravi pogodak za Engleze bi bio Owen Coyle, barem ja tako mislim. Obavio je odličan posao u Burnleyu i sad odlično radi sa boltonom i njegove ekipe igraju prelijep i učinkovit fudbal, po meni je on u ovom trenutku ubjedljivo najbolji engleski trener.
Djes skota na klupu Engleske :lol: :lol:
Celik!3,2,2.

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 27 mar 2011, 20:31

AllGunsBlazing je napisao/la:
Bosco je napisao/la:Dobar je Capello, ali pravi pogodak za Engleze bi bio Owen Coyle, barem ja tako mislim. Obavio je odličan posao u Burnleyu i sad odlično radi sa boltonom i njegove ekipe igraju prelijep i učinkovit fudbal, po meni je on u ovom trenutku ubjedljivo najbolji engleski trener.
Djes skota na klupu Engleske :lol: :lol:
Zar je Škot ? :oops: :oops:

Edit: Jeste, Škot je. slika Sad provjerih. Bio sam ubijeđen da je Englez. :oops:

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Toxicity » 27 mar 2011, 20:49

Wilshere je po meni igrač koji je falio Englezima da dignu igru na jedan veći nivo..
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Andres
Postovi: 1133
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Andres » 28 mar 2011, 04:36

Losa Engleska ,sve nesta na silu...
Najbolji igraci definitivno Ronney i Jack

Avatar
nadoknadavremena
Postovi: 16
Pridružen/a: 21 jan 2011, 10:44
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la nadoknadavremena » 28 mar 2011, 11:20

Toxicity je napisao/la:Wilshere je po meni igrač koji je falio Englezima da dignu igru na jedan veći nivo..
Složio bih se donekle,ali isto tako treba pustit da vrijeme pokaže da li je mali zaista igračina,za sada mislim da je prikladnije koristiti termine tipa veliki potencijal.
Sami Englezi bar taj utisak stičem na osnovu praćenja poslednjih 10 godina njihovu reprezentaciju jednostavno da li zbog pritiska ili ti lošeg duha u svlačionici iako su u većini slučajeva bili jedni od glavnih favorita nisu uradili ništa.

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la gloryhunter » 28 mar 2011, 12:40

ovo je reprezentacija u koju se ne zovu najbolji....više je sramota koliko se joey bartona ignorira a zove jarvisa ili barrya. barton najbolji eng igrač da nije lud svi bi ga htjeli...

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 28 mar 2011, 12:43

Niko nije lud da zove kretena koji će danas-sutra nekog slomit i zbog kojeg će se cijela reprezentacija ocrniti. Taj bi i kod nas bio rezerva Rahimicu i Medunjaninu.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11711
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la AllGunsBlazing » 28 mar 2011, 12:43

gloryhunter je napisao/la:ovo je reprezentacija u koju se ne zovu najbolji....više je sramota koliko se joey bartona ignorira a zove jarvisa ili barrya. barton najbolji eng igrač da nije lud svi bi ga htjeli...
i on bi igrao u prvoj umjesto koga??? :lol: :lol: :lol:
Celik!3,2,2.

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la gloryhunter » 28 mar 2011, 13:10

AllGunsBlazing je napisao/la:
gloryhunter je napisao/la:ovo je reprezentacija u koju se ne zovu najbolji....više je sramota koliko se joey bartona ignorira a zove jarvisa ili barrya. barton najbolji eng igrač da nije lud svi bi ga htjeli...
i on bi igrao u prvoj umjesto koga??? :lol: :lol: :lol:
Barrya ili Younga a ni taj Gerrard nije ko sto je nekad bio...koliko on ima godina? a Lampard isto non stop ozljeden?

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 28 mar 2011, 14:27

Lampard i Gerrard su za Bartona doktori fudbala, a Young je krilo. Da mi je samo vidjet kako bi se Barton uklopio na krilo u reprezentaciji Engleske.

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Saurman » 28 mar 2011, 15:16

Engleska reprezentacija se konstantno bruka na prvenstvima a bgm i u kvalifikacijama dok engleski mediji trube kako su oni favoriti gdje se god pojave.. :)
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Monolog » 28 mar 2011, 15:21

Savršen primjer kako mediji mogu od jedne solidne reprezentacije napraviti svjetskog prvaka.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Saurman » 28 mar 2011, 15:31

Neki od glavnih igrača su na zalasku karijere (Gerrard,Lampard,Tery i ako dosad nisu napravili neki rezultat teško će to ostvariti u budućnosti..
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.