La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jelle » 25 jul 2017, 13:07

Ja budale bgt dragi....uvalili skart vama englezima i doveli najperspektivnijeg mladog igraca na svijetu...

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 25 jul 2017, 13:12

Citajuci vase postove covjek bi rekao dovode najperspektivnijeg mladog igraca za 70 do 80mil a ne za 180mil za one season wondera

Francuski Paco
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Feldmarschall » 25 jul 2017, 13:13

Transfer Pogbe odjednom postade bagatela i potez ispred svog vremena. Svijet bi se, umjesto propitivanja i ismijavanja, češće trebao ugledati na poteze najuspješnije fudbalske korporacije.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jelle » 25 jul 2017, 13:13

Pa Chelsea je platio panja Moratu 80 mil ....frajer za 2 sezone zabio 15 golova...

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jelle » 25 jul 2017, 13:18

Feldmarschall je napisao/la:Transfer Pogbe odjednom postade bagatela i potez ispred svog vremena. Svijet bi se, umjesto propitivanja i ismijavanja, češće trebao ugledati na poteze najuspješnije fudbalske korporacije.
A najsmjesni je sto ismijava transfer navijac manchstera ciji klub zadnji 5 god skrsio miljardu na svakojake panjeve da bi bio 6 u PL

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 25 jul 2017, 13:41

Real je osvojio 3 od 4 zadnje Lp
U zadnjih par godina malo sta da su potrosili
Moze se bi dozvolit luksuz sa jednim igracem
Uostalom kakav je to rekord ako ga ne drzi Real Madrid budimo realni

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4710
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kajzer10 » 25 jul 2017, 14:34

Ja bih ga ostavio jos sezonu u Monacu. Prva postava, potrebna sloboda da igru digne na jos visi nivo. Iako je sezona za jednog 18-godisnjaka impresivna da impresivnija ne moze biti, opet je jedna sezona. Davati sad 180 miliona mi je bezveze, cak i u ovom vremenu gdje i ja vjerovatno vrijedim par stotina hiljada.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la andro234 » 25 jul 2017, 14:46

Pa mi cemo vec za 10 godina napadat 20. LP
Pero :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 25 jul 2017, 16:30

Feldmarschall je napisao/la:Transfer Pogbe odjednom postade bagatela i potez ispred svog vremena. Svijet bi se, umjesto propitivanja i ismijavanja, češće trebao ugledati na poteze najuspješnije fudbalske korporacije.
Smiješno šta se piše. U finansijskom smislu odavno iznad svih ostalih, a izgleda da smo konačno i u sportskom.
Doduše, ja bih ostavio Kyliana još godinu u Francuskoj i onda ga sljedeće ljeto doveo i nabio Ronalda i Balea, al ako Zizu misli da može funkcionisati ovako što da ne.

P.S. Cilj transfera je da bude najveći ikad. Da ga se može dovesti za manje pare sačekali bi još koju godinu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 25 jul 2017, 16:35

Policeman je napisao/la:Citajuci vase postove covjek bi rekao dovode najperspektivnijeg mladog igraca za 70 do 80mil a ne za 180mil za one season wondera

Francuski Paco
Zato je transfer za onog sto je vise frizura promjenio nego dobrih partija odigrao il 90 miliona za Lukakua apsolutno vrhunski potez Mourinha i Uniteda :rol:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 25 jul 2017, 16:36

Feldmarschall je napisao/la:Transfer Pogbe odjednom postade bagatela i potez ispred svog vremena. Svijet bi se, umjesto propitivanja i ismijavanja, češće trebao ugledati na poteze najuspješnije fudbalske korporacije.
Ti kao ogledni primjer pisca koncizno srocenih postova si ovdje uprskao.
Nista ne moze nadyebati potez koji se sastoji od toga da mladica kojeg si imao pod ugovorom pustis bez obestecenja jer je neperspektivan za giganta kojim se smatras a onda ga kroz 30 mjeseci platis 120 miliona eura i jos to predstavis kao briljantan poslovni potez .
Znaci to je nenadyebivo iz bilo kog ugla da pogledas.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 25 jul 2017, 17:23

Pero ce istresti i 200 miliona za Mbappea, cisto da zakuca neke nove transfer momente, stari perverznjak ima tu potrebu svako malo vremena, boli ga tuki, može mu se.
I dok Pero kupi ko gljive najbolje talente po španiji i evropi, mi se natežemo sa yebenim PSG oko Neymara :puke: drž, nedaj, citava drama u više činova :puke: jbm ti sudija majku, šta radi onaj ćoravi bilmez :facepalm:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 17:36

Ne mogu da vjerujem da ce dati 180 mil za neko dijete koje moze propasti za dvije godine :crazy: :crazy: isto govorim i za Neymara koji je afirmisan igrac. Fudbal je otisao u qurac...ovo ovako ne moze opstati i pitanje je vremena samo kada ce se nesto morati poduzeti...jer ovakvim tempom za 5-6 godina prosjecan igrac kostat ce ko stadion sa 50 000 mjesta.
27.10.2020

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jul 2017, 17:42

Pa dali su 40-50M za onog momčića iz Brazila koji još uvijek nije ni profesionalni fudbaler.Nema tu ništa čudno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Feldmarschall » 25 jul 2017, 17:46

madridist je napisao/la:
Poenta je cifra i šta dobijaš za nju, ne konkretno ime. Igrom slučaja radilo se o bivšem igraču koji daje novu dimenziju priči. Pogba je samo primjer rastućeg ekonomskog trenda koji je United predvidio prije ostalih.

Pogbin odlazak iz Uniteda nema nikakve veze sa njegovim igračkim kvalitetama. On je posljedica igre moći koju je njegov agent zaigrao sa Fergusonom. Svima je bilo jasno šta gube, ali na Fergusonovom autoritetu je izgrađena najuspješnija era u historiji kluba. Igrač je bio kolateralna šteta.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 25 jul 2017, 18:32

Iskreno se nadam da će izvaliti ovoliku lovu za dijete za koje se nije čulo do prije par mjeseci. Strašan bi to potez bio.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 25 jul 2017, 18:40

Feldmarschall je napisao/la:
madridist je napisao/la:
Poenta je cifra i šta dobijaš za nju, ne konkretno ime. Igrom slučaja radilo se o bivšem igraču koji daje novu dimenziju priči. Pogba je samo primjer rastućeg ekonomskog trenda koji je United predvidio prije ostalih.

Pogbin odlazak iz Uniteda nema nikakve veze sa njegovim igračkim kvalitetama. On je posljedica igre moći koju je njegov agent zaigrao sa Fergusonom. Svima je bilo jasno šta gube, ali na Fergusonovom autoritetu je izgrađena najuspješnija era u historiji kluba. Igrač je bio kolateralna šteta.
Molim te prijatelju.
Alex Ferguson stari iskusni lisac i prdonja kakav jeste da je nanjusio u Pogbi ono sto je nanjusio u Cristianu nema tog agenta koji bi uyebao stvar.
Ja sam uzeo za primjer Pogbu jer mi je bilo a i danas mi je suludo bilo nekoga pustiti maltene dzaba a onda za nj platiti 120 miliona i to od tih 120 miliona barem 20 masnom stakoru od agenta za kojega tvrdis da je sve i zapoceo..
A glede Mbappea i Madrida i ako dodje do transfera,ja ne vidim sta je tu novoga Madrid uradio?
Pa svako malo bi srusili rekord u visini obestecenja za nekog igraca a opet bi svako malo ostajali u vrhu Deloitove ljestvice najbogatijih sportskih kolektiva,znaci da politika ulaganja brda love nioje donijela pogresku ni na finansijskoj ni na rezultatskoj strani.
Iskreno ja sam za dolazak Mbappea i to ne mogu sakriti a sad koliko ce otici dolara to je stvar do razvoja stvari jer za njeg se bore Madrid i dva arapa(City i Psg) kojima istresti 200 miliona i nije neki problem(Ney i klauzula) i njihov nacin da izbjegnu onaj fair play je znatno drugaciji od Madrida a ko zna i ko ej jos u igri za francuza ispod stola.
Cisto sumnjam da je cifru od 180 miliona Ribolovljev usnio i sam bubnuo...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 25 jul 2017, 18:58

BoixosNois1899 je napisao/la:Iskreno se nadam da će izvaliti ovoliku lovu za dijete za koje se nije čulo do prije par mjeseci. Strašan bi to potez bio.
Real Madrid ga prati od 13. godine.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 25 jul 2017, 19:04

Kawhi je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Iskreno se nadam da će izvaliti ovoliku lovu za dijete za koje se nije čulo do prije par mjeseci. Strašan bi to potez bio.
Real Madrid ga prati od 13. godine.
Trebo si ga ostavit u neznanju,tu je spas :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 25 jul 2017, 19:06

Kawhi je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Iskreno se nadam da će izvaliti ovoliku lovu za dijete za koje se nije čulo do prije par mjeseci. Strašan bi to potez bio.
Real Madrid ga prati od 13. godine.
Bez obzira, vrlo riskantan potez. Može biti igračina ali može i propasti k'o žeton. Primjer Odegaarda i Halilovića. Jes da nijedan od njih dvojice nije imao ni približnu statistiku i sezonu kao on, mada igraju i različite pozicije.
Sa igračima u tim godinama ništa nije sigurno. Jedina prednost Mbappea u odnosu na pomenutu dvojicu je to što dolazi iz većeg kluba i već se dokazao (po meni nedovoljno) na najvišem nivou.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rodju i 20 gostiju.