Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 mar 2017, 15:30

slika

Salutiram!

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 02 mar 2017, 14:32

Veceras protiv Deportiva bi dobro dosla pobjeda bez primljenog gola, iako je to po trenutnoj formi tesko za ocekivat.
Molders je napisao/la:Možda ne bi bilo loše napraviti jednu ili dvije izmjene u prvih 11 protiv Deportiva, čisto zbog rotacije i rasporeda utakmica. Ponovit ću, volio bih malo vidjeti Gaitana na terenu, pa zašto ne i od početka. Mislim da on može pružiti dosta toga, uklapa se među tehnički jake igrače, dobar je u igri 1 na 1 i osim na krilo možeš ga staviti i u sredinu tako da može zamijeniti gotovo bilo koga u sredini. Nismo ga puno gledali na terenu, a valjalo bi taman da odmori nekoga.
Gaitan i Correa bi trebali igrati češće u prvih 11 definitivno.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 04 mar 2017, 16:28

Mogao se Deportivo dobiti itekako, ali to je jedna on onih utakmica gdje neočekivani rani gol poremeti planove. Nije puno nedostajalo zaista, ali na kraju krajeva najvažnije je da je Nando dobro nakon one povrede i da sve bude ok. Ako gledamo kartu za Ligu prvaka, sreća da je i Sociedad kiksao u istom kolu iako je jasno da ne treba tako gledati stvari.



Antoine majstor :). I nije ovo baš golmanov gol uzimajući u obzir putanju lopte.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 08 mar 2017, 19:08

Nakon što je Valencia apsolvirana sa tri gola, slijede Granada, pa Leverkusen u LP i novi susret sa Sevillom. Jeste da je Valencia u lošoj situaciji već neko vrijeme, ali raduje me prikazana igra, kao i govor tijela igrača na terenu i njihovo ponašanje. Sigurno je da se može još bolje u nastavku sezone. @freddy25 U narednom kolu bi dobro došla pobjeda bez primljenog gola da se možda započne neki niz (uključujući i uzvrat u LP) koji bi došao kao injekcija sigurnosti u ekipu, ali vidjet ćemo.
Torres i Juanfran su se vratili treninzima :thumbup:.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 09 mar 2017, 20:29

Sad kada se moze reci da je napad proradio, za samopouzdanje cijele ekipe je da obrana pokaze da je jos uvijek jedna od najboljih u europi, a to se moze pokazati u nastavku lige prvaka kada dolaze tezi protivnici protiv kojih obrana mora biti najbolja.
Odlicna igra protiv Valencije, jaka obrana+presing i kontre su sigurna pobjeda.
Thomas Partey mi se cini sve bolji, zahvalan i koristan igrac, Vrsaljko također sve bolji

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 12 mar 2017, 16:10

Nešto teži meč od očekivanog protiv Granade, ali na kraju pobjeda koja je došla u pravom trenutku i lijep gol Griezmanna. Manje-više sve rutinski odrađeno kao i u prošlom kolu samo možda bespotrebni žuti kartoni ali ok. Filipe Luis, Gaitan i Griezmann su bili najbolji, a ostali su također dobro odradili tekmu. Malo je reć' da volim cijelu ekipu, naravno, ali Filipe Luis mi je zaista među najdražima :salut:.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 15 mar 2017, 23:18

Siguran prolaz u cetvrtfinale lige prvaka, sada cekati zdrijeb gdje se moze izvuci bilo tko.

Avatar
zlatan1982
Postovi: 247
Pridružen/a: 14 apr 2012, 02:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la zlatan1982 » 16 mar 2017, 00:51

freddy25 je napisao/la:Siguran prolaz u cetvrtfinale lige prvaka, sada cekati zdrijeb gdje se moze izvuci bilo tko.
poznavajući UEFU, bilo ko između reala ili barse...

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 16 mar 2017, 02:38

Nekoliko očekivanih rotacija u sastavu protiv Leverkusena što je dobra stvar s obzirom na rezultat koji ti dopušta takvo što. Utakmica otprilike na nivou koji je bio dovoljan uz nekoliko sjajnih odbrana Oblaka, a na drugoj strani je i Leno bio dobar. Vidjet ćemo šta novi žrijeb nosi.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 17 mar 2017, 14:21

Protiv Leicestera u četvrtfinalu LP, nekako ih nisam očekivao uzimajući u obzir dosadašnja izvlačenja parova. Očekuje se prolaz, svakako samo treba biti oprezan kao i inače. Dobro je i što se prva utakmica igra kod kuće.

U nedjelju Sevilla dolazi na Calderonu, ne treba ni napominjati da se radi o važnoj utakmici. Nisu Andalužani u formi u zadnje vrijeme što bi se moglo iskoristiti.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 17 mar 2017, 20:02

Leicester se mora respektirat ali je Atletico ogroman favorit sigurno zbog razlike u kvaliteti i sirini ekipe. Jedini problem ce biti mozda veci pritisak kada se bude igrala prva utakmica na Calderonu u kojoj se ocekuje pobjeda za siguran uzvrat dok ce Leicesteru biti cilj izvuci sto povoljniji rezultat kao i protiv Seville.
Treba iskoristiti povoljan zdrijeb i proci u polufinale, a ako se moze dogurati do polufinala onda moze i do kraja, vrijeme je za naslov LP
Molders je napisao/la:
U nedjelju Sevilla dolazi na Calderonu, ne treba ni napominjati da se radi o važnoj utakmici. Nisu Andalužani u formi u zadnje vrijeme što bi se moglo iskoristiti.
Pobjeda protiv Seville bi dovela ekipu na samo 2 boda od 3. mjesta, mjesta koje je glavni cilj za ovu sezonu.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 19 mar 2017, 18:43

Odlična utakmica danas za tri važna boda, Sevilla je bila nadigrana do kraja. To je igra koja ohrabruje i još jedan svemirski gol Griezmanna kao nagrada za zalaganje i partije vrijedne svake pohvale. Posebno raduje to što ekipa ponovo sve više djeluje prepoznatljivo i moćno uz pravi spoj odbrane i napada sa veznim redom kao odličnom spojnicom. Može se reći da je svako odradio zadatak baš kako i treba, a Carrasco je, između ostalih, baš pravio razliku i odigrao jednu od najboljih utakmica sezone.

Uz sve to i rezultat nije izostao pa je tu već jedan pozitivan niz slika.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Ozren » 21 mar 2017, 19:28

Atlético Madrid have reached a verbal agreement to sign Alexandre Lacazette from Lyon

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 22 mar 2017, 14:13

Mnogo je sada tih nagađanja, ali što se mene tiče, ipak ga ne bih dovodio u Atletico. Poznato je da već dvije ili tri sezone dobro igra u Lyonu i mnogi će reći da je njihov glavni igrač, ali nije me uvjerio da je potrebno pojačanje. Dao je dosta golova tamo, ali isto tako mislim da je veliki broj istih dao iz slobodnih udaraca ili penala. Ima već momaka u klubu koji su uvijek u igri za poziciju na kojoj igra i sumnjam da bi nekoga tek tako mogao izbaciti iz planova.

Vrsaljku je stradalo koljeno i nije poznato koliko će odsustvovati. Šteta jer je u zadnje vrijeme dizao formu i vidjelo se kako napreduje na terenu, nadam se da se vraća što prije.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 apr 2017, 23:23

Utakmica protiv Malage večeras je bila jedna od onih za preskočiti, igrom gledano, dok je rezultat na kraju i više nego dobar. Ipak, možda to nije ni toliko neočekivano poslije pauze ali bitan je dobar zalet i nova pobjeda. Torres pokazuje da i dalje može pružiti veliki doprinos, nevjerovatno je jak na nogama, može navući dvojicu igrača na sebe i tako napraviti prostor za suigrača kao i večeras kada su Koke i Luis pogodili. Može on itekako odigrati na zavidnom nivou.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 02 apr 2017, 21:45

Pobjeda protiv Malage je odlicna u taktickom smislu ali bez puno igre s loptom, posjeda, nimalo atraktivno ali pametno cijelu utakmicu, odlicna odbrana i na kraju lagana pobjeda. Torres 2 spretne asistencije i sjajne reakcije Filipea i Kokea kod golova dovoljno za pobjedu. Vec u utorak dolazi Real Sociedad na Calderon, idemo istim tempom pred derbi protiv R.Madrida.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 03 apr 2017, 17:07

freddy25 je napisao/la:Pobjeda protiv Malage je odlicna u taktickom smislu ali bez puno igre s loptom, posjeda, nimalo atraktivno ali pametno cijelu utakmicu, odlicna odbrana i na kraju lagana pobjeda. Torres 2 spretne asistencije i sjajne reakcije Filipea i Kokea kod golova dovoljno za pobjedu. Vec u utorak dolazi Real Sociedad na Calderon, idemo istim tempom pred derbi protiv R.Madrida.
Ima i ta. Možda je Malaga više vremena provela na protivničkoj polovini sa većim posjedom, ali opet nisu napravili neku izglednu priliku, a sa druge strane iako nije bilo atraktivnosti, dva vješta gola i pobjeda. Na kraju i nemam ništa protiv toga, onakve duele je uvijek dobro odraditi na taj način.

Šta kažeš na onu pobjedu protiv Seville :)? Za mene jedna od boljih utakmica ove sezone iako je Sevilla u lošoj formi. Ondje je ekipa baš pokazala samopouzdanje i prepoznatljivu igru u velikoj mjeri.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 03 apr 2017, 17:10

Šestorica iz početnog sastava protiv Malage iz klupskog pogona. Gabi, Koke, Saul, Thomas, Lucas i Torres.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 03 apr 2017, 18:43

Molders je napisao/la:
Šta kažeš na onu pobjedu protiv Seville :)? Za mene jedna od boljih utakmica ove sezone iako je Sevilla u lošoj formi. Ondje je ekipa baš pokazala samopouzdanje i prepoznatljivu igru u velikoj mjeri.
Sevilla je u zadnjih mjesec dana u velikom padu forme i to je odlicno iskoristeno od strane Atletica i sada su prestignuti na 3. mjestu iako sam mislio da ce Sevilla biti nedostizna jer su bjezali i 10 bodova u jednom djelu sezone. Postignuta i 2 gola poslje prekida, to je dosta falilo ove sezone.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 apr 2017, 23:04

Izgleda da je Atletico konačno u pravoj formi, i to u najboljem mogućem periodu.Jer narednih sedmica sezona se lomi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.