Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la nidjo_barca » 12 maj 2010, 23:21

Bravo,cestitam.Bili ste bolji citavu utakmicu i zasluzeno slavili na kraju.A i velika podrska sa tribina kroz citavu utakmicu,fantasticno.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 12 maj 2010, 23:21

NoName je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Patetico sa dvije pobjede u Evropi iz 15 utakmica osvoji ovo smijesno takmicenje, sta ti je Uefa i njena pravila...

Fulham pokraden, prvi gol cist ofsajd ali na to su engleski timovi navikli.
Nisu dvije pobjede nego dva engleska kluba izbačena. Malo si se zabrojao izgleda.
Ti si se zabrojao dvije pobjede u cijeloj evropskoj sezoni cak ni u finalu nisu pobjedili u regularnom dijelu.
Dio Arsenala

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 12 maj 2010, 23:31

djaba ti gore pricas neke nebuloze :lol: ovo se pika¡¡¡Atlético campeón!!! :lol:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la NoName » 12 maj 2010, 23:32

-Paja je napisao/la:
NoName je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Patetico sa dvije pobjede u Evropi iz 15 utakmica osvoji ovo smijesno takmicenje, sta ti je Uefa i njena pravila...

Fulham pokraden, prvi gol cist ofsajd ali na to su engleski timovi navikli.
Nisu dvije pobjede nego dva engleska kluba izbačena. Malo si se zabrojao izgleda.
Ti si se zabrojao dvije pobjede u cijeloj evropskoj sezoni cak ni u finalu nisu pobjedili u regularnom dijelu.
Nisam se ja zabrojao niti sam brojao. Govorimo o različitim stvarima, meni je puno bitnije da je Atletico izbacio 2 engleska kluba a noćas su pokazali ko je ko u fudbalu. Kvalitetna lekcija, kako ti imaš običaj reči, "velikom Fulhamu".

Pogledaj malo statistiku pa onda reci da je nezasluženo. Dovoljno je istaći da je bilo 10:3 u udarcima, dalje ne treba ni gledati.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Cartman » 12 maj 2010, 23:33

Opet ovaj paja pametuje o Atleticu vidim :roll:

A Forlan legenda je srusio jos jedan engleski klub. Cestitke navijacima Atletica, uvjek mi je taj klub bio najdrazi u Spaniji zajedno sa Valenciom.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
BAK
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 feb 2010, 20:03
Lokacija: City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la BAK » 12 maj 2010, 23:35

Atletiko je samo klub koji se provlaci. Cak ni u ovim finalima nisu pobjedili regularno, lako je pobjediti kad zabijete "gol" iz ofsajda pa tako rastresete protivnika nepravdom. Nekažem da je Fulham bio bolja ekipa na terenu al Fulham je moralni pobjednik bez obzira na sve ostalo što se tiče utakmice.
Paja svaka ti cast tvoji komentari su tako realni i samo nastavi.
Manchester City Football Club!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Furymaker » 12 maj 2010, 23:36

Najbolji klub iz Madrida uzeo europsko takmicenje , sasvim zasluzeno !

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la NoName » 12 maj 2010, 23:40

BAK je napisao/la:Atletiko je samo klub koji se provlaci. Cak ni u ovim finalima nisu pobjedili regularno, lako je pobjediti kad zabijete "gol" iz ofsajda pa tako rastresete protivnika nepravdom. Nekažem da je Fulham bio bolja ekipa na terenu al Fulham je moralni pobjednik bez obzira na sve ostalo što se tiče utakmice.
Paja svaka ti cast tvoji komentari su tako realni i samo nastavi.
Nemaš ti džaba taj nick.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la drop » 12 maj 2010, 23:41

Šta reci nego cestitati navijacima Atletica na ovoj zasluženoj titulu :!: :!: ...njihov put je bio najteži (Galata,Sporting,Valencia,Liverpool) i ova pobjeda u finalu je šlag na tortu ove sjajne sezone za njih.
Svaka cast momci i uživajte zasluženo 8-)
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 12 maj 2010, 23:45

Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Dio Arsenala

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la adnan_nanda » 12 maj 2010, 23:47

Cestitam navijacima Atletica, zasluzeno ste ovo uzeli i drago mi je sto je tako.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

solidus
Postovi: 187
Pridružen/a: 29 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la solidus » 12 maj 2010, 23:47

Furymaker je napisao/la:Najbolji klub iz Madrida uzeo europsko takmicenje , sasvim zasluzeno !
real ih otreso oba puta

kthxbye ;)

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la drop » 12 maj 2010, 23:48

Možeš ti sad pricati šta hoces,ali španska dominacija se nastavlja na svom frontovima i u svim mogucima varijantama.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Wolverine » 12 maj 2010, 23:49

lijepo je vidjeti da jedan luzerski klub, inace meni nakon barcelone i najdrazi, osvoji kup uefa.

svaka cast momcima, bili su bolji veceras.

Avatar
bayern4ever
Postovi: 522
Pridružen/a: 28 jun 2009, 15:28
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la bayern4ever » 12 maj 2010, 23:49

-Paja je napisao/la:Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Koliko ti imas godina 5 ili mozda 6 prestani pricati nebuloze chuj ne cijenis ti ovo takmicenje , ko tebe pita da li cijenis bitno je misljenje miliona ljudi , ovo je poslije cl najjace takmicenje ccc... nije ti ovo intertoto cup ili sl. pozz svim navijacima Atletica cestitke zasluzili ste i cestitke Fulhamu takodje . ;)
OoOo can tell me nothing now , baby I know how to fly OoOo can nothing hold me down I'm gonna touch the sky!

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la NoName » 12 maj 2010, 23:50

-Paja je napisao/la:Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Ja bih, iskreno, volio da napokon vidim da Arsenal nešto osvoji. Pa makar to bio i Intertoto.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
BAK
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 feb 2010, 20:03
Lokacija: City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la BAK » 12 maj 2010, 23:51

kako ste smijesni nemogu da vjerujem, na cemu im cestitate, na golu iz ofsajda, kazete tezi put imo Atletiko, nemojte me nasmijavati, uozbiljite se! Atletiko do finala da go i parkira bus pred golom, kakva igra e, sad lafo cestitate, Fulham je za njih institucija.
Manchester City Football Club!

Avatar
elva_FCB
Postovi: 2
Pridružen/a: 12 maj 2010, 13:29
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la elva_FCB » 12 maj 2010, 23:52

Cestitam Atletico madridu na zasluzenoj pobjedi.Oni su mi u spaniji i a i inace najdrazi klub poslije barce...27 11 udarci u okvir gola za atletico to sve govori a i citavu utakmicu je igrao samo jedan tim..
visca el barca!!

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la NoName » 12 maj 2010, 23:53

BAK je napisao/la:kako ste smijesni nemogu da vjerujem, na cemu im cestitate, na golu iz ofsajda, kazete tezi put imo Atletiko, nemojte me nasmijavati, uozbiljite se! Atletiko do finala da go i parkira bus pred golom, kakva igra e, sad lafo cestitate, Fulham je za njih institucija.
Stvarno ti lijepo stoji nick i u potpunosti odgovara tvojim komentarima.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
BAK
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 feb 2010, 20:03
Lokacija: City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la BAK » 12 maj 2010, 23:56

Pogledajte samo kad su oni davali golove, isto ko kod nas Borac u zadnjim stotinjkama se provlacili kroz fugu, nemogu da vjerujem, naprosto sam zapanjen da klub koji je na ovakve nacine prolazio do finala i osvojio, strasno.
@NoName, bolje ovakav nick za koji neznas znacenje, nego biti bezimeni ;)
Manchester City Football Club!

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.