Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 12 maj 2010, 23:59

BAK je napisao/la:Pogledajte samo kad su oni davali golove, isto ko kod nas Borac u zadnjim stotinjkama se provlacili kroz fugu, nemogu da vjerujem, naprosto sam zapanjen da klub koji je na ovakve nacine prolazio do finala i osvojio, strasno.
@NoName, bolje ovakav nick za koji neznas znacenje, nego biti bezimeni ;)
ovo je cikicanga :lol: aj ba razguli imas temu EPL i Arsenala pa ostavljaj retardirane komentare tamo :roll: @No Name de ga ignorisi molim te :? ;)
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 13 maj 2010, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 00:00

NoName je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Ja bih, iskreno, volio da napokon vidim da Arsenal nešto osvoji. Pa makar to bio i Intertoto.
Svako ima neke zelje evo ja bi volio da Real prodje osminu finala Lige Prvaka ali dobro mozda previse ocekujem mozda su premalo ulozili novca, nema veze prodace se opet stadion gradu Madridu.
Dio Arsenala

Avatar
Red_hart_mure
Postovi: 23
Pridružen/a: 09 mar 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Red_hart_mure » 13 maj 2010, 00:01

Pozdrav za navijace Atletico Madrida i cestitka za vase momke sjajna tekma,pobjeda kome god da je pripala ne bi bilo nezasluzeno,al Atletiko sretniji i spretniji i glupost je da se prepirete zasluzeno momci uzeli titulu..jos jednom svaka cast,forlan majstore kapa dole..
LIVERPOOL IN MY HEART....

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Furymaker » 13 maj 2010, 00:04

BAK je napisao/la:kako ste smijesni nemogu da vjerujem, na cemu im cestitate, na golu iz ofsajda, kazete tezi put imo Atletiko, nemojte me nasmijavati, uozbiljite se! Atletiko do finala da go i parkira bus pred golom, kakva igra e, sad lafo cestitate, Fulham je za njih institucija.
Fulham za njih institucija ? taj fulham nema jedan jedini trofej , na tebi Arsenala pljujete po Fulhamu kao da ne postoji , a sada on institucija ?
Fulham je jedan solidan tim s odlicnim trenerom , sa odlicnom strategijom , s svojom borbenoscu su dogurali do finala , al to nije dovoljno da se osvoji jedno takvo natjecanje !
Sada ti i Paja pod ruku pa pricajte o dominaciji zvana Arsenal , ...

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 00:04

bayern4ever je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Koliko ti imas godina 5 ili mozda 6 prestani pricati nebuloze chuj ne cijenis ti ovo takmicenje , ko tebe pita da li cijenis bitno je misljenje miliona ljudi , ovo je poslije cl najjace takmicenje ccc... nije ti ovo intertoto cup ili sl. pozz svim navijacima Atletica cestitke zasluzili ste i cestitke Fulhamu takodje . ;)
Zato i ovako jaki timovi osvajaju ovo takmicenje i igraju finale pretpostavljam da bi ti zelio da tvoj tim svake godine igra u ovom jakom takmicenju?
Dio Arsenala

Avatar
GriFFoNi
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la GriFFoNi » 13 maj 2010, 00:06

Juznjak i ostali navijaci Atletico Mad, iskrene cestitke od fanatika Genoe :D i sve najbolje u buducnosti, jos puno trofeja :D . Uzivao sam gledajuci Atletico.A ove dusmanske i provokatorske komentare samo ignore ;)

Pozdrav

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Furymaker » 13 maj 2010, 00:07

Tko je ono izbacio Liverpool iz Europa lige ?
Ah da , ona mala ekipa iz spanjolske ...
Daj Paja uozbilji se , idi na stranicu jagodice bobice pa tamo pisi o dominaciji engleza i arsenala ,...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Ted Mosby » 13 maj 2010, 00:08

Sve čestitke za osvajanje, mora se priznati da je zasluženo.

P.S. Ne obazirite se na provokatore
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la NoName » 13 maj 2010, 00:09

-Paja je napisao/la:
NoName je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Pricaj ti nekom drugom o statistici gol iz ofsajda uostalom meni svejedno sto je Patetico osvoji, nesto ne cijenim ovo takmicenje i da recimo Arsenal ovo osvoji a (nece posto tu u tom drugom razredu evropskog fudbala i ne igra) ne bi mi bilo nesto drago. Ovo takmicenje dodje ko isprika za luzere koji u svojim ligama ne mogu ni medju 10 biti pa eto da kao spase sezonu.
Ja bih, iskreno, volio da napokon vidim da Arsenal nešto osvoji. Pa makar to bio i Intertoto.
Svako ima neke zelje evo ja bi volio da Real prodje osminu finala Lige Prvaka ali dobro mozda previse ocekujem mozda su premalo ulozili novca, nema veze prodace se opet stadion gradu Madridu.
Ja ne volim Real nikako, al to nije bitno. Volio sam ga dok je igrao Zidane, nakon toga je sve to otišlo predaleko sa vrtoglavim iznosima transfera. Za tvoju informaciju, jer vidim da pokušavaš nešto biti zajedljiv, Arsenal mi je 40x draži klub od Reala :shock: . Stoga, argumente na sunce, a ne šuplju priču.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la drop » 13 maj 2010, 00:10

Ne znam šta ovaj pominje Arsenal kojem je 3 mjesto u domacem prvenstvu maximalan domet i 1/4 finala u LP.
Skoro deceniju ne znaju šta znaci podici neki trofej i opet ubacuje Arsenal u pricu kao neki relevantan faktor.
Ono što su cinjenice jeste da španci dominiraju kao sportska naciju i bilo kojem sportu.
U fudbalu totalna dominacija ,kako klupska tako i reprezentativna, u košarci ista prica (prvaci Evrope Barcelona kao klub, prvak Evrope kao reprezentacija Španija, u rukometu ista slika)
Prema tome, dominacija mocnih španskih sportskih kolektiva ne cudi nimalo.
Atletico je veceras samo potvrdio dominaciju :!: i na tome im još jednom cestitam.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
BAK
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 feb 2010, 20:03
Lokacija: City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la BAK » 13 maj 2010, 00:11

Kako se samo ponasate kao djeca nemogu da vjerujem, sto bijezite od istine, Fulham ce uvjek biti poznatiji i cjenjeniji u svijetu fudbala, mozete da osvajate sta hocete na ovakav nacin. JESTE LI SVIJESNI KOLIKO JE FULHAM DOBIO NAVIJACA OVU NOC?
P.S. Lijepo je porediti Čikčangu samnom, frajeru sam se vazda smijo koliko vas prosipa vas i vasa misljenja!
Manchester City Football Club!

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 00:12

Potvrdili smo da smo daleko najjaci tim u Europa ligi. Pa zar moze bolje, nije mogla stvarno bolja sezona.

Pobjedili smo najbolji tim u povijesti nogometa (Barcu), Liverpoola prosli u stilu, pokazali da smo Realu mogli uzet 1 i 3 boda (al uprava je ipak...), ne znam, presretan sam
Rey de la furia española...

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Furymaker » 13 maj 2010, 00:15

BAK je napisao/la:Kako se samo ponasate kao djeca nemogu da vjerujem, sto bijezite od istine, Fulham ce uvjek biti poznatiji i cjenjeniji u svijetu fudbala, mozete da osvajate sta hocete na ovakav nacin. JESTE LI SVIJESNI KOLIKO JE FULHAM DOBIO NAVIJACA OVU NOC?
P.S. Lijepo je porediti Čikčangu samnom, frajeru sam se vazda smijo koliko vas prosipa vas i vasa misljenja!
Fulham poznatiji i cjenjeniji u svijetu fudbala ?
daj nam dokaze za to , pa ovi na obnu kad su prenosili Fulham vs Wolfsburg su izgovarali ime Fulhama kako se i pise , toliko o tome koliko je poznat taj klub , ...

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la jose » 13 maj 2010, 00:15

slika
1:0 Forlan

slika
2:1 Forlan
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 00:16

drop je napisao/la:Ne znam šta ovaj pominje Arsenal kojem je 3 mjesto u domacem prvenstvu maximalan domet i 1/4 finala u LP.
Skoro deceniju ne znaju šta znaci podici neki trofej i opet ubacuje Arsenal u pricu kao neki relevantan faktor.
Ono što su cinjenice jeste da španci dominiraju kao sportska naciju i bilo kojem sportu.
U fudbalu totalna dominacija ,kako klupska tako i reprezentativna, u košarci ista prica (prvaci Evrope Barcelona kao klub, prvak Evrope kao reprezentacija Španija, u rukometu ista slika)
Prema tome, dominacija mocnih španskih sportskih kolektiva ne cudi nimalo.
Atletico je veceras samo potvrdio dominaciju :!: i na tome im još jednom cestitam.
Nisam znao da je decenija pet godina ali dobro ti si samo slika i prilika navijaca Barcelone tako da ti oprastam. Kao i svaki kompleksas i na ovoj temi ne mozes bez Arsenala, ali ga simpatises ono najvise volim takve beskicmenjake i kad maske padnu.

Trener Atletica mora daje Chuck Norris sa 2 pobjede u 15 utakmica uzeti i ovaj slabasni kup je uspjeh
Dio Arsenala

Avatar
BAK
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 feb 2010, 20:03
Lokacija: City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la BAK » 13 maj 2010, 00:17

Chologol je napisao/la:Potvrdili smo da smo daleko najjaci tim u Europa ligi. Pa zar moze bolje, nije mogla stvarno bolja sezona.

Pobjedili smo najbolji tim u povijesti nogometa (Barcu), Liverpoola prosli u stilu, pokazali da smo Realu mogli uzet 1 i 3 boda (al uprava je ipak...), ne znam, presretan sam
Kad neznas sta supljiras bezveze?
Bitan je fer play, veceras to je bilo zaboravljeno. Atletiko je imo 12 igraca ukljucujuci sudiju!
Ma necu vise da pisem na ovoj temi od par stranica, ja sad da otvorim temu o Fulhamu, kao "gubitniku" bila bi popularnija od ovoga, Fulham je moralni pobjednik, to je bitno.
CMON FULHAM!
Manchester City Football Club!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 00:19

@GriFFoNi hvala takodje ja isto Genovi zelim :D @ drop Valencia Euro cup u kosarci :lol: @Chologol valja zaspavati veceras :lol: 8-)
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 13 maj 2010, 00:20, ukupno mijenjano 2 puta.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la drop » 13 maj 2010, 00:19

-Paja je napisao/la:
drop je napisao/la:Ne znam šta ovaj pominje Arsenal kojem je 3 mjesto u domacem prvenstvu maximalan domet i 1/4 finala u LP.
Skoro deceniju ne znaju šta znaci podici neki trofej i opet ubacuje Arsenal u pricu kao neki relevantan faktor.
Ono što su cinjenice jeste da španci dominiraju kao sportska naciju i bilo kojem sportu.
U fudbalu totalna dominacija ,kako klupska tako i reprezentativna, u košarci ista prica (prvaci Evrope Barcelona kao klub, prvak Evrope kao reprezentacija Španija, u rukometu ista slika)
Prema tome, dominacija mocnih španskih sportskih kolektiva ne cudi nimalo.
Atletico je veceras samo potvrdio dominaciju :!: i na tome im još jednom cestitam.
Nisam znao da je decenija pet godina ali dobro ti si samo slika i prilika navijaca Barcelone tako da ti oprastam. Kao i svaki kompleksas i na ovoj temi ne mozes bez Arsenala, ali ga simpatises ono najvise volim takve beskicmenjake i kad maske padnu.

Trener Atletica mora daje Chuck Norris sa 2 pobjede u 15 utakmica uzeti i ovaj slabasni kup je uspjeh
Ti si ubacio svjesno Arsenal u pricu na ovoj temi, nisam ga ja pominjao nikako.
I simpatišem Arsenal naravno- to mi ne možeš zabraniti ;) ,ali su ovo što sam naveo su cinjenice u vezi njega.
Uostalom pogledaj potpis ispod mog nicka i sve ce ti biti jasno kakve su notorne gluposti lupao a nastavljaš i dalje.
Teško si opterecen španskom dominacijom a posebno Barcelonom.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 00:27

Paja@ Jbg, ipak ima pametnih ljudi pa su stavili da se igraju dva meca (od sesnaestine finala pa do polufinala). I ako ti postignes vise golova u gostima i odigras nerjeseno prolazis, eto da te malo ucim pravilima posto vidim da ih ne znas bas najbolje.

Al nema veze, ovako Realovci slave ulazak u cetvrtfinale LP :D
Rey de la furia española...

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Cartman » 13 maj 2010, 01:29

Forlan dao gol protiv Liverpoola u Madridu, odlucujuci u Liverpoolu i sad dva. Svaka mu cast! Uvjek mi je bilo zao sto nije uspio u Unitedu, jer je ocito bilo da ima potencijal. Isto tako ima vrlo dirljivu proslost, jer je obecao svojoj nepokretnoj sestri da ce postat fudbaler i pomoc joj na najbolji nacin. Ali nesto ga nije islo u Engleskoj, a i jaka mu je konkurencija bila. Bice zanimljivo pratit Urugvaj na SP-u sa njim, Cavaniem i Suarezom.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.