Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 14 jun 2017, 11:58

slika

Griezmann produžio ugovor. Ranije sam pisao kako sam optimističan što se tiče njegovog ostanka i to je sigurno veliko pojačanje za narednu sezonu. Na kraju je ipak lijepo sa njegove strane što je ostao najprije zbog bana i nakon raznih izjava. Sada mu je sigurno i plata veća, ali dobro je što ostaje, bez dileme.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Amsterdam1312 » 14 jun 2017, 12:43

Ja sam bio siguran da neće nigdje bez obzira na onaj pritisak novinara i na svakakve natpise. S ovim potezom je pokazao poštovanje i korektno je postupio. Ovu sezonu je sigurno do kraja tu, a šta će biti poslije vidjet ćemo...

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 14 jun 2017, 13:10

Ma znalo se i prije da Griezmann nigdje ne ide. Jos je s produzenjem ugovora to samo potvrdio.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 14 jun 2017, 17:16

Izgleda da je Costa sada bliže povratku nakon isteka zabrane transfera, barem ako su ove izjave pouzdane. Moglo bi doći do potpisa na kraju, vidjet ćemo.
Tellingly Costa said he did not regard Atletico’s transfer ban as an obstacle. "I have a contract with Chelsea for two years. If they decide to sell me I will search for the best choice of team for me,” he explained.

"Atletico are among those teams. Signing for Atletico wouldn't mean not playing, I could go (on loan) to some team in Spain, in Italy, in Brazil...wherever I can continue playing.''

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 21 jun 2017, 12:42

Saul briljira ne euru do 21 godine. Nakon skarica makedoniji zabio je i portugalu sjajno.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 21 jun 2017, 14:30

Saul je zaista nevjerovatan, dobro je što mu ide na ovom u21 prvenstvu. Kod njega mi je najdraže što je siguran sa loptom, prodoran sa krila, jako dobar kao vezni i naravno što je odan klubu. Nebeski igrač. Svestran je i skoro gdje god ga staviš na terenu, može vrhunski odigrati.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 27 jun 2017, 14:08

[Di Marzio] Chelsea ready to sell Costa for 60m euros to Atletico

Ova vijest je izašla neki dan i Di Marzio je uglavnom na glasu kao pouzdan novinar. Kako bi se moglo to izvesti na kraju je već druga stvar, ali pored ovih nagađanja Costa je izgleda prihvatio da prvo ode na posudbu, odnosno ne smeta mu odraditi posudbu prije povratka ili bi možda mogao trenirati sa ekipom do kraja zabrane. Uglavnom, i dalje je moguće da se vrati.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 27 jun 2017, 18:26

Nesto spominju Ibrahimovica ako Costa ne dođe, ali ne vjerujem u to, to su vise neka nagađanja

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 27 jun 2017, 23:03

Saul ponovo sjajan na U21 Euru, ovaj put je zabio tri gola protiv Italije u polufinalu. Kakav igrač Bože dragi. Na ovom prvenstvu je jedan od nositelja mlade reprezentacije.
freddy25 je napisao/la:Nesto spominju Ibrahimovica ako Costa ne dođe, ali ne vjerujem u to, to su vise neka nagađanja
Za njega su već dosta drugačiji izvori koji nisu toliko pouzdani, također mislim da nema ništa od toga.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 28 jun 2017, 22:19

"I have no intention of moving," he told ****.
"I'm where I want to be and things are going to remain the same.''
"They [Atletico] have put their trust in me since I was young, and I want to repay that confidence."


Saul je ovom izjavom zapravo po ko zna koji put pokazao ono što smo znali od ranije, svoju vjernost klubu. Momak je Atleti čitavim tijelom, u potpunosti i ističe kao jedan od najdražih igrača što se mene tiče. Uvijek je neprocjenjivo imati ovakve momke u timu. Volimo te Saule :cool:.

Avatar
Andrej
Postovi: 6746
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Andrej » 01 jul 2017, 14:21

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Romagnoli13 » 01 jul 2017, 14:30

Andrej je napisao/la:slika
Koji gospodin za razliku od mnogih mlađih igrača koji izlude za parama i samo tako napuštaju klubove koji su im dali šansu da postanu nešto. Saul! :tokralju:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Captain4 » 01 jul 2017, 16:00

Saul za par godina kapiten, kakav kralj. :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Donnie Darko » 01 jul 2017, 16:04

Romagnoli13 je napisao/la:
Andrej je napisao/la:slika
Koji gospodin za razliku od mnogih mlađih igrača koji izlude za parama i samo tako napuštaju klubove koji su im dali šansu da postanu nešto. Saul! :tokralju:
Pomaže što je Atletico trenutno top4 ekipa na svijetu.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 jul 2017, 16:09

Saul je odličan momak koji je dosta puta dokazao koliko je ponosan Atleti i zaslužuje svaku pohvalu. Uvijek je odlična stvar imati toliko vezanih igrača iz klupskog pogona, tako se ove sezone znalo desiti da u prvom timu igraju po šestorica igrača iz mlađih kategorija, tačnije Lucas, Saul, Koke, Torres, Thomas i Gabi.

Ima i dosta zanimljivih mladih igrača iz drugog tima koji su na posudbama ili traže novi klub. Oliver Torres je odličan vezni igrač koji je bio na posudbi u Portu i na kraju su ga kupili ako se ne varam. On je imao i dosta nastupa za svoje godine, ali je ipak otišao zbog prejake konkurencije u veznom redu i možda što nije toliko dobar u odbrani. Samuel Villa se također čini kao zanimljiv, a Urugvajac Schiappacasse je pokazao dosta potencijala na Svjetskom prvenstvu U20. Uglavnom, dobro je imati na raspolaganju neke igrače koji bi nekada mogli dobiti svoju priliku.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 jul 2017, 16:27

Donnie Darko je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
Andrej je napisao/la:slika
Koji gospodin za razliku od mnogih mlađih igrača koji izlude za parama i samo tako napuštaju klubove koji su im dali šansu da postanu nešto. Saul! :tokralju:
Pomaže što je Atletico trenutno top4 ekipa na svijetu.
To je šlag na tortu i nagrada za sve. ''Pomaže'' to što je doslovno pišao krv za klub i nakon toga još jače i bolje zaigrao, što je klub bio strpljiv prema njemu i što je on strpljivo čekao svoju pravu priliku, što je tu već dugi niz godina i što je sve to ono po čemu je Atletico prepoznatljiv.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Donnie Darko » 01 jul 2017, 16:36

Molders je napisao/la: To je šlag na tortu i nagrada za sve. ''Pomaže'' to što je doslovno pišao krv za klub i nakon toga još jače i bolje zaigrao, što je klub bio strpljiv prema njemu i što je on strpljivo čekao svoju pravu priliku, što je tu već dugi niz godina i što je sve to ono po čemu je Atletico prepoznatljiv.
Pa dobro, sigurno, ne sumnjam ja u jaku obostranu ljubav između kluba i njega, ali opet na kraju dana Saul radi ono što je najbolje za njegovu karijeru, u ovom trenutku nema razloga da napušta ekipu poput Atletica. Da je priča identična između njega i ekipe, ali da je Atletico recimo ekipa sredine tabele, ne bi bilo razloga da igrač poput njega ne ide negdje drugo i napreduje u karijeri. A pretpostavljam da je na nešto slično ciljao kolega kojemu sam odgovorio.

Svakako jedan od uzbudljivijih mladih igrača, kojeg pratim već godinama i priželjkujem u Barci, ali ovo je sljedeća najbolja stvar za mene, i vjerovatno najbolja objektivno. Teško da će igdje biti bolji nego što će biti u Atleticu.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 01 jul 2017, 22:38

Dok god je Atletico u vrhu europskog nogometa, nema straha za odlaske vaznih mladih igraca, jer u Atleticu mogu napredovati do maksimuma. Saul je ovim samo potvrdio odanost, kao i Koke.
Inace, Cerci vise nije igrac Atletica, njemu je ove sezone uspjeh bio kada je bio na klupi

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 03 jul 2017, 13:50

Napreduje Metropolitano
slika

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 04 jul 2017, 14:11

Diego Costa will sign for Atlético Madrid but NOT go out on loan. He'll remain at the club, only able to train, until January.



Moguće da je Costa blizu dogovora sa klubom. Nisam siguran koliko je tačna ova informacija, ali u zadnje vrijeme mnoge stranice pišu da je njegov povratak izvjestan. Spominjala se brojka od 60m, ali mislim da će biti malo niža cijena koja je ipak realnija. Na kraju bi definitivno najbolja opcija bila da trenira sa klubom do isteka zabrane. Neki drugi igrači koji su se spominjali kao pojačanja su napustili klubove ili su pred drugim transferom tako da je Costa očekivano prvi izbor.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.