La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 19:47

Joj jesi lud heheh

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jeftha » 20 sep 2017, 19:52

Nadam se da veceras nece morati intervenisati.

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 19:59

madridist je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ekipitza sa nečastive teme se malo uzjebala i pocela gluposti pisati :facepalm: al vazda iste :tokralju:
Ovo je tema Real Madrida,isto kao i ona lige prvaka.
Vi svoje statisticke podatke i slicice mesija i neymara mozete mijenjati preko pp ili na pdf barsa :lol:
da ne bude zabune ovo sa slicicom neymara,nju uzimate samo da bi je spalili razumijem ,
a vala sad nakon 01.10 imacete i zaseban podforum ili ce vas prebacit na ligue1 pdf :urnebes:
Eto šta se dešava kad ovi što inace prate košarku osvoje neku titulu.

Osvojite jednu titulu Primere u 10 godina i odmah poludite, svojatate teme, tjerate na pdf ligue1 i sl.
Skulirajte se dečki, nije vam dobro od silnog uzbuđenja :kafa:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 20 sep 2017, 20:02

Kako vam ne dosadi

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 sep 2017, 20:05

let3 je napisao/la:
madridist je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ekipitza sa nečastive teme se malo uzjebala i pocela gluposti pisati :facepalm: al vazda iste :tokralju:
Ovo je tema Real Madrida,isto kao i ona lige prvaka.
Vi svoje statisticke podatke i slicice mesija i neymara mozete mijenjati preko pp ili na pdf barsa :lol:
da ne bude zabune ovo sa slicicom neymara,nju uzimate samo da bi je spalili razumijem ,
a vala sad nakon 01.10 imacete i zaseban podforum ili ce vas prebacit na ligue1 pdf :urnebes:
Eto šta se dešava kad ovi što inace prate košarku osvoje neku titulu.

Osvojite jednu titulu Primere u 10 godina i odmah poludite, svojatate teme, tjerate na pdf ligue1 i sl.
Skulirajte se dečki, nije vam dobro od silnog uzbuđenja :kafa:
Cekaj malo,niko nikoga ne tjera.Pdf la lige sam nazvao madridskim cisto jer je Madrid trenutni prvak Spanije.
Dapace,Madrid kao drzavotvoran klub koji postuje zakone i Ustav Spanije svim silama radi na tome da ne dodje do cijepanja.
Ovamo pak barselona godinama podriva Drzavu i podrzava separatiste cak i danas sa javnim istupom .
Tako da ako 01.10 sve prodje onako kako zelite ocekujem ili da postanete broj 1 u drzavi ili da savijete koljeno i zamolite kalifu da vas primi u ligue 1 jer ja kako razumih Tebasa bilo kakav separatizam znaci nogu u dupe iz la lige.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 20:27

madridist je napisao/la: Cekaj malo,niko nikoga ne tjera.Pdf la lige sam nazvao madridskim cisto jer je Madrid trenutni prvak Spanije.
Dapace,Madrid kao drzavotvoran klub koji postuje zakone i Ustav Spanije svim silama radi na tome da ne dodje do cijepanja.
Ovamo pak barselona godinama podriva Drzavu i podrzava separatiste cak i danas sa javnim istupom .
Tako da ako 01.10 sve prodje onako kako zelite ocekujem ili da postanete broj 1 u drzavi ili da savijete koljeno i zamolite kalifu da vas primi u ligue 1 jer ja kako razumih Tebasa bilo kakav separatizam znaci nogu u dupe iz la lige.
Ma ja, sad cemo tumaciti i unutrašnje prilike u Španiji, eksperti smo za to, sve znamo šta se dešava tamo. Branimo po bosanskim forumima maticu Španiju od separatista i podrivaća sistema :lol: Još samo da nas onaj Marić zaposli kod sebe u Paralelama i to je to :thumbup:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 sep 2017, 20:30

let3 je napisao/la:
madridist je napisao/la: Cekaj malo,niko nikoga ne tjera.Pdf la lige sam nazvao madridskim cisto jer je Madrid trenutni prvak Spanije.
Dapace,Madrid kao drzavotvoran klub koji postuje zakone i Ustav Spanije svim silama radi na tome da ne dodje do cijepanja.
Ovamo pak barselona godinama podriva Drzavu i podrzava separatiste cak i danas sa javnim istupom .
Tako da ako 01.10 sve prodje onako kako zelite ocekujem ili da postanete broj 1 u drzavi ili da savijete koljeno i zamolite kalifu da vas primi u ligue 1 jer ja kako razumih Tebasa bilo kakav separatizam znaci nogu u dupe iz la lige.
Ma ja, sad cemo tumaciti i unutrašnje prilike u Španiji, eksperti smo za to. Branimo po bosanskim forumima maticu Španiju od separatista i podrivaća sistema :lol: Još samo da nas onaj Marić zaposli kod sebe u Paralelama i to je to :thumbup:
Nema tu mudrosti nikakve i tumacenja.
Malo sam na salu okrenuo ali mislim da je zadnji cas da i kreteni koji su pokrenuli ovaj hljeba preko pogace proces odvajanja od Spanije stanu u suprotnom ono gore sto sam pisao postace stvarnost.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 20 sep 2017, 20:38

Madridist ko Dodo, referendum, otcjepljenje...još samo da uporediš koju put Kataloniju sa RS-om i Dodo bi bio veoma ponosan, možda bi te učinio i počasnim građaninom Laktaša da prati forum. :P
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 20:41

Madridist


Pa i da postane, pa šta? šta to fali Ligue1 :P

Jel vi stvarno mislite da je jedan sportski klub toliko moćan da kreira javno mijenje i izglasa nezavisnost? eto , naredit ce Bartomeu milionima katalonaca da glasaju za odcjepljenje i to je to :mrgreen: mislim, kakva veze FC Barcelona ima sa ovom politickom pricom.

Cuj kreteni što imaju demokratsko pravo :shock: jesu li bosanci i hercegovci bili kreteni kad su '92 glasali za nezavisnost i htjeli da idu iz miloševićeve "jugoslavije", a zapravo velike srbije?
Mislim, kad me vec vuces za jezik sa tom politikom :mrgreen:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 sep 2017, 20:47

let3 je napisao/la:Madridist


Pa i da postane, pa šta? šta to fali Ligue1 :P

Jel vi stvarno mislite da je jedan sportski klub toliko moćan da kreira javno mijenje i izglasa nezavisnost? eto , naredit ce Bartomeu milionima katalonaca da se glasaju odcjepljenje i to je to :mrgreen: mislim, kakva veze FC Barcelona ima sa ovom politickom pricom.

Cuj kreteni što imaju demokratsko pravo :shock: jesu li bosanci i hercegovci bili kreteni kad su '92 glasali za nezavisnost i htjeli da idu iz miloševićeve "jugoslavije", a zapravo velike srbije?
Mislim, kad me vec vuces za jezik sa tom politikom :mrgreen:
Ne moze se vuci paralela sa Bosnom i Hercegovinom.
Mi smo napadnuti i prijetilo nam je istrebljenje.
Ovo dole je trazenje hljeba preko pogace.

Al zamisli stvarno ligue1 :urnebes:
pa da onda tamo kanta na pdf barsa vs psg postize autogolove protiv romagnolija ili ko su vec fanovi psg na forumu :mrgreen:
Morao sam malo da Vas trznem.
A u stvari sam siguran da celnici kluba mole Boga da ne dodje do referenduma .
A Barselona ti je prijatelju moj simbol katalonskog separatizma.
Espanyol pak nema s time nista.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 20:56

madridist je napisao/la: A Barselona ti je prijatelju moj simbol katalonskog separatizma.
Espanyol pak nema s time nista.
Espanyol je obicna kar.ina, podanici krune, potpuno nebitan faktor. Barcelona je narodni klub katalonije. Barcelona je i grad pobratim sa Sarajevom, veliki prijatelji naše domovine BIH, pomagali ovu državu kad je najteže bilo, , ali taj dio se svjesno preskace :mrgreen:

I ljudi hoce da se odcjepe, što veze nema sa klubovima ni sportom generalno, to je mnogo šira prica. Šta mi bosanci imamo pravo pricati oko toga uopšte :crazy:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 20 sep 2017, 21:01

Unai Gomez :tokralju:
Bilbao stalno iste igrace izbacuje, a svaki dobar. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 sep 2017, 21:02

let3 je napisao/la:
madridist je napisao/la: A Barselona ti je prijatelju moj simbol katalonskog separatizma.
Espanyol pak nema s time nista.
Espanyol je obicna kar.ina, podanici krune, potpuno nebitan faktor. Barcelona je narodni klub katalonije. Barcelona je i grad pobratim sa Sarajevom, veliki prijatelji naše domovine BIH, pomagali ovu državu kad je najteže bilo, , ali taj dio se svjesno preskace :mrgreen:

I ljudi hoce da se odcjepe, što veze nema sa klubovima ni sportom generalno, to je mnogo šira prica. Šta mi bosanci imamo pravo pricati oko toga uopšte :crazy:
Nemojmo grijesiti Barcelona kao olimpijski grad je pobratim sa Sarajevom koje je isto olimpijski grad i to nema veze sa fudbalskim klubom.
Mislim da ja na nivou cijele te pokrajine veoma tijesno glede te ankete.
A pomalo ima veze jer i mi u Bosni i Hercegovini imamo slicnih najava koje su zasad potopljene.
U svakom slucaju za danas dosta o ovome od mene.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 20 sep 2017, 21:07

Nego vidim, Ceballos ne može minute dobit ni kontra bivšeg kluba. :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Mokes
Postovi: 14887
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 20 sep 2017, 21:08

Lillard je napisao/la:Nego vidim, Ceballos ne može minute dobit ni kontra bivšeg kluba. :urnebes:
Krada kazu :problem:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Saurman » 20 sep 2017, 21:10

Separatizmu nije mjesto na ovom forumu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jeftha » 20 sep 2017, 21:14

Mokes je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Nego vidim, Ceballos ne može minute dobit ni kontra bivšeg kluba. :urnebes:
Krada kazu :problem:
:urnebes:
Nije mu konkurencija Andre Gomes da igra svaku tekmu od prve minute. Uostalom, nije ni Lukica prvu sezonu nesto plaho igrao.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Mokes
Postovi: 14887
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 20 sep 2017, 22:15

Jeftha je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Nego vidim, Ceballos ne može minute dobit ni kontra bivšeg kluba. :urnebes:
Krada kazu :problem:
:urnebes:
Nije mu konkurencija Andre Gomes da igra svaku tekmu od prve minute. Uostalom, nije ni Lukica prvu sezonu nesto plaho igrao.
Pa kako onda -4 u Madridu, ako je takva konkurencija :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 20 sep 2017, 22:38

Desna strana Carvajal - Bale, ne znaš koji je gori. Živi očaj. Betis igra fantastično, od noge do noge.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 20 sep 2017, 22:46

Daj penal, nije je primio kako treba.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.