La Liga

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 21 okt 2017, 22:32

Barcelona ove sezone ima vise srece nego Real prethodne.

Ako ih Valenica sad ne rastavi na proste faktore, ne znam kad ce.
Remember, remember the 5th of November.

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Pametan čovjek može biti budala, ali budala ni u kojem trenutku ne može biti pametan.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 21 okt 2017, 22:46

Petardaa WroteColon
Epidaurus WroteColon
Petardaa WroteColon
Kada su glasali? Izgleda da sam nešto propustio...

Pa niko nije kriv Realu što utakmice protiv Betisa, Levantea, Eibara ne shvataju zaozbiljno i što godinama gube titule protiv takvih i sličnih klubova :lol: Real nikad ne bi osvojio titulu u Primeri ni one sezone sa Mourinhom, a ni prošle sezone da nije bilo silnog navlačenja u korist Reala. Isto i one sezone kada je Barca osvojila sve (2014/15) ali tada im ni sudije nisu mogle ništa. I u finalu kupa im je bio poništen čist gol (Neymaru) protiv Bilbao-a. Atleti jeste bolji od Barce u Evropi ali zato su imali u isto vrijeme i sve moguće poraze u Primeri dok je Luis Enrique bio trener Barcelone. I kako to Real dominira u Evropi? Jednom osvojili zbog Ramosa i gola u finalu protiv Atletica u zadnjoj minuti, drugi put osvojili golom iz ofsajda protiv Atletica, a treći put kada je Kassai izmasakrirao Bayern. Dati Vidalu drugi žuti za start na loptu, a ne dati Casemiru 2-3 minute prije toga za 20 puta gori faul je SKANDAL. Još je Casemiro asistirao Ronaldu za prvi gol i protiv Bayerna, a i narednu utakmicu protiv Atletica iako nije trebao ni biti na terenu

:lol: :urnebes: :rol:

Pričamo o dominaciji kluba koji ni Kashimu u finalu svjetskog klupskog prvenstva nisu mogli pobjediti bez pomoći sudija. To i jeste za :urnebes: Čak je na toj utakmici i bila tehnologija ali džaba. Za Real će se krasti i ako bude i ako ne bude tehnologije. Lik izvadio žuti da pokaže Ramosu za napravljen faul i kada je se sjetio da ima već jedan vrati ga u džep. Ovo vjerovatno do sad nikad nije viđeno :puke:

Rajaz ima dupli profil :urnebes:
"My heart can take the pounding
My mind can handle the grind
But my body knows it’s time to say goodbye."

#MambaOut

BALL time baby !

Sergio Ramos - El Capitano eterno

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 okt 2017, 23:16

Valverde ko Zidan prosle sezone u Ligi :lol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 okt 2017, 23:23

leorey WroteColonValverde ko Zidan prosle sezone u Ligi :lol:

Ostavi Valverdea na miru :stop:

Zidane je mnogo lošijom igrom i sa mnogo više sreće uzeo titulu :kafa:

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 22 okt 2017, 03:06

let3 WroteColon
leorey WroteColonValverde ko Zidan prosle sezone u Ligi :lol:

Ostavi Valverdea na miru :stop:

Zidane je mnogo lošijom igrom i sa mnogo više sreće uzeo titulu :kafa:

Dje si losija, Rejal makar iznabada protivnika centarsutevima i uputi koji udarac sa 30 metara. Ovi ni to ne mogu.
Ovo sto sam gledao prvo poluvrijeme Barca-Malaga je bila mrtva katastrofa. I jedni i drugi. Igraci Malage na terenu ko poluinvalidi. :crazy:

Pametan čovjek može biti budala, ali budala ni u kojem trenutku ne može biti pametan.

madridist

PostPostao/la madridist » 22 okt 2017, 10:51

Yebomajku a jesu gluposti iste ,dobro si ga prokuzio :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 22 okt 2017, 11:14

ma Real je znao sravnati ekipe igrom, kontrama, ubacajima, veznjaci izdominiraju pocesto, kod nas toga nema, nekad se znaju Busi-Messi i Iniesta naci i kombinirati, ostalo je mrtvilo u kojem Messi sam mora nesto uraditi. Jako tanko je ovo, poprilicno sam siguran da bi i City i PSG zgazili ovakvu Barcu, iako uvijekvpostoji sansa da Iniesta i Messi sami dobiju utakmicu, ovaj drugi pogotovo, al protiv napada i veze kakve ove 2 ekipe imaju, nemamo sanse.
Madrid bi to mogao ukrotiti i prosle i ove godine.
Mislim obe ekipe su imale svoje mane, al Barca ima jedan plan a to je daj loptu Messiju sta uradi, Real se mogao nadati Ronaldu, Ramosu ili Iscu. Sta, ja trebam da se nadam da ce deda Iniesta odigrati kao protiv Juventusa da imamo sanse u 90min? Neka hvala

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 22 okt 2017, 13:38

Furymaker WroteColonma Real je znao sravnati ekipe igrom, kontrama, ubacajima, veznjaci izdominiraju pocesto, kod nas toga nema, nekad se znaju Busi-Messi i Iniesta naci i kombinirati, ostalo je mrtvilo u kojem Messi sam mora nesto uraditi. Jako tanko je ovo, poprilicno sam siguran da bi i City i PSG zgazili ovakvu Barcu, iako uvijekvpostoji sansa da Iniesta i Messi sami dobiju utakmicu, ovaj drugi pogotovo, al protiv napada i veze kakve ove 2 ekipe imaju, nemamo sanse.
Mislim obe ekipe su imale svoje mane, al Barca ima jedan plan a to je daj loptu Messiju sta uradi, Real se mogao nadati Ronaldu, Ramosu ili Iscu. Sta, ja trebam da se nadam da ce deda Iniesta odigrati kao protiv Juventusa da imamo sanse u 90min? Neka hvala

Ove sezone od ova tri kiksa sto je Real imao jedino je protiv Levantea bila mrtva igra iako je i tu Bale izasao par puta jedan na jedan s golmanom. Protiv Valencie se Benzema ispromasivao, a protiv Betisa takodjer Ronaldo par lopti zapucao nebu pod oblake.

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 22 okt 2017, 13:43

Jeftha WroteColon
Furymaker WroteColonma Real je znao sravnati ekipe igrom, kontrama, ubacajima, veznjaci izdominiraju pocesto, kod nas toga nema, nekad se znaju Busi-Messi i Iniesta naci i kombinirati, ostalo je mrtvilo u kojem Messi sam mora nesto uraditi. Jako tanko je ovo, poprilicno sam siguran da bi i City i PSG zgazili ovakvu Barcu, iako uvijekvpostoji sansa da Iniesta i Messi sami dobiju utakmicu, ovaj drugi pogotovo, al protiv napada i veze kakve ove 2 ekipe imaju, nemamo sanse.

Ove sezone od ova tri kiksa sto je Real imao jedino je protiv Levantea bila mrtva igra iako je i tu Bale izasao par puta jedan na jedan s golmanom. Protiv Valencie se Benzema ispromasivao, a protiv Betisa takodjer Ronaldo par lopti zapucao nebu pod oblake.
a uglavnom se na isto svede za obe ekipe, sad kad pogledas kako valencia igra, taj kiks nije ni tako strasan, nece ni barca bolje proci..

KingJamesMVP
Kontakt:

PostPostao/la KingJamesMVP » 22 okt 2017, 14:46

Utakmicu po utakmicu treba ići. Prvo danas Realu predstoji Eibar protiv koga su lani kiksali kući
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 13x NBA All-star; 2x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

akisarajevo92
Kontakt:

PostPostao/la akisarajevo92 » 22 okt 2017, 17:48

Koliko je Atletico neuvjerljiv i jos dosadniji ove sezone, valjda je i to kad ne mozes dovesti nove igrace i osvjeziti donekle ekipu
Don't believe the hype.

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 22 okt 2017, 18:14

akisarajevo92 WroteColonKoliko je Atletico neuvjerljiv i jos dosadniji ove sezone, valjda je i to kad ne mozes dovesti nove igrace i osvjeziti donekle ekipu

Ma Simeone ništa nije promijenio otkad je došao. Danas vjerovatno ima najjaču ekipu u mandatu, al mu je igra pročitana i ništa ne pokušava promijeniti. Saul, Carrasco, Koke, Antoine i ostali mogu igrati atomski fudbal, a pod njim su samo trkači.
You become awake, unlike the rest of us.

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 22 okt 2017, 18:45

Kud ces dalje kad frajer zavali Kokea na krilo. :crazy:

Da ne pricam o tome kako se raduje ligaskom bodu na Santiago Bernabeu ko da je osvojio LP.

Cholo majmun.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 22 okt 2017, 23:38

Jeftha WroteColonKud ces dalje kad frajer zavali Kokea na krilo. :crazy:

Da ne pricam o tome kako se raduje ligaskom bodu na Santiago Bernabeu ko da je osvojio LP.

Cholo majmun.

Ne raduje se on bodu nego sto je vas zakinuo za dva :rol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 23 okt 2017, 00:56

Leganes gol razlika 8:3 i 17 bodova. :tokralju:

leorey WroteColon
Jeftha WroteColonKud ces dalje kad frajer zavali Kokea na krilo. :crazy:

Cholo majmun.

Ne raduje se on bodu nego sto je vas zakinuo za dva :rol:

Na to sam i mislio. :mrgreen: :lol:

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 23 okt 2017, 20:56

Ovo postalo kao Oscari :lol:

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 23 okt 2017, 21:20

Blejzer10 WroteColonOvo postalo kao Oscari :lol:

Ma ovo sto FIFA organizuje je sranje. Sreca pa se zlatna lopta opet vratila pod okrilje France Footballa gdje glasaju samo novinari.

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 23 okt 2017, 21:29

Iniesta u timu godine.

Pa **** ti pleme i veliki prasak.

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 23 okt 2017, 21:31

Iniesta u timu godine

Neymar u top 3 a ne neko iz vezne linije Reala

Ronaldo najbolji igrač

:lol:

Mozambik
Kontakt:

PostPostao/la Mozambik » 23 okt 2017, 21:40

Iniesta dva dana nakon smrti ce biti izabran u najbolji tim, nevjerovatno

Natrag na “Primera Division”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.