La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:26

madridist je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Kako li će izgledati La Liga nakon što Barcelona istupi.
Ako se sve ovo zavrsi eventualnim proglasenjem nezavisnosti pokrajine onda barselona nece istupiti nego ce biti izbacena iz La lige.
Naravno onda im ostaje opcija formiranja lige u kojoj onda mogu mahati sa zastavama i uzivati u nezavisnosti :mrgreen:
Ili eventualno poljubiti skute onom arapu iz psg-a pa da pogura kod celnika ligue1 da ih primi :urnebes:
:lol: :lol:

Je li moguce da ste toliko ocajni da priželjkujete izbacivanje Barce iz Primere :facepalm:

Vidi ti njima srece što bi Barca mogla biti izbacena :urnebes: :crazy:

Laslo
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 sep 2017, 22:40
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Laslo » 24 sep 2017, 21:27

Kakve pizdarije prica ovaj loncarevic jbt

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 24 sep 2017, 21:30

Furymaker je napisao/la:
madridist je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Kako li će izgledati La Liga nakon što Barcelona istupi.
Ako se sve ovo zavrsi eventualnim proglasenjem nezavisnosti pokrajine onda barselona nece istupiti nego ce biti izbacena iz La lige.
Naravno onda im ostaje opcija formiranja lige u kojoj onda mogu mahati sa zastavama i uzivati u nezavisnosti :mrgreen:
Ili eventualno poljubiti skute onom arapu iz psg-a pa da pogura kod celnika ligue1 da ih primi :urnebes:
sta ti pusis?
Barca biti izbacena? Kralju moj, i kralj bi im na vrata otisao da ih moli da ostanu u primeri, ti ocito ne shvacas koliko je Barca bitna za ekonomiju kako spanjolske La Lige, tako i drzave.
Vjeruj da bi se La Liga bunila i isla na sud da Barca ostane u prvenstvu, a francuska bi ih jedva docekala u prvenstvu, automatski bi francuska lique 1 za level bolja bila, a kroz par godina bi se sve ekipe punim popravile jer bi Barca i PSG, pa i Monaco digli gledanost, tv prava i sponzori bi dosli trceci.

Tako da to tvoje da bi bili izbaceni, okaci macku o rep.

@kawhi
pa sto, zasto swansea igra u engleskoj premier ligi? Ne brini se ti, ako bude profita za jedne i druge, i fifa i uefa bi to odobrila
Celnici La lige su jos davno iznijeli stav da u slucaju secesije barselona gubi pravo nastupa u Primeri.
Licno ne vjerujem u pricu o secesiji pa tako ni u izlazak barselone ali ako doista nesto bude od toga onda sam za da ih se izbaci pa nek igraju sa Huelvom ili idu u ligue 1.
ligue 1 :urnebes:
velecasni ne petljaj se u ova politicka pitanja drz se klade :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 24 sep 2017, 21:32

Furymaker je napisao/la: @kawhi
pa sto, zasto swansea igra u engleskoj premier ligi? Ne brini se ti, ako bude profita za jedne i druge, i fifa i uefa bi to odobrila
FCBarcelona zapravo postoji zbog borbe za nezavisnost Katalonije. Kad Katalonija postane nezavisna ispuniće im se želja da igraju u svojoj ligi. Ja bih razumio da Espanyol traži ostanak u Primeri, al za Barcu to ne ide. Doduše, kad Katalonija postane nezavisna Barca vjerovatno gubi smisao postojanja.

Meni bi baš bilo smiješno da prestanu igrati špansku ligu i presele se u francusku. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:35

Priželjkuju da izbace Barcu, da se igra sa Huelvom i slicnim ili da se ukine kao klub :lol: ....cisto da se mogu raširiti i kurciti po Primeri :mrgreen:
Šta reci, nego lijepi strah :kafa:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 24 sep 2017, 21:37

let3 je napisao/la:Priželjkuju da izbace Barcu, da se igra sa Huelvom i slicnim....cisto da se mogu raširiti i kurciti u Primeri :mrgreen:
Šta reci, nego lijepi strah :kafa:
Kazem ti ja drz se 1x2..
Vidis da smo poslali vojsku i policiju dole da to razyebe i da i ne bude referendooma a ti nas optuzujes da guramo barselonu u nezavisnost :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la Furymaker » 24 sep 2017, 21:37

Kawhi je napisao/la:
Furymaker je napisao/la: @kawhi
pa sto, zasto swansea igra u engleskoj premier ligi? Ne brini se ti, ako bude profita za jedne i druge, i fifa i uefa bi to odobrila
FCBarcelona zapravo postoji zbog borbe za nezavisnost Katalonije. Kad Katalonija postane nezavisna ispuniće im se želja da igraju u svojoj ligi. Ja bih razumio da Espanyol traži ostanak u Primeri, al za Barcu to ne ide. Doduše, kad Katalonija postane nezavisna Barca vjerovatno gubi smisao postojanja.

Meni bi baš bilo smiješno da prestanu igrati špansku ligu i presele se u francusku. :rol:
pa gle, sumnjam da ce se to desiti, i da se izglasa to pozitivno i da se odvoje, za dobrobit i barce i la lige je da ostanu, a eto, lako je pricati da ce ih izbaciti, ajd nek to i urade, ode ti pola profira iste sekunde

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:38

madridist je napisao/la:
let3 je napisao/la:Priželjkuju da izbace Barcu, da se igra sa Huelvom i slicnim....cisto da se mogu raširiti i kurciti u Primeri :mrgreen:
Šta reci, nego lijepi strah :kafa:
Kazem ti ja drz se 1x2..
Vidis da smo poslali vojsku i policiju dole da to razyebe i da i ne bude referendooma a ti nas optuzujes da guramo barselonu u nezavisnost :mrgreen:
Šta veliš, bice svima dobro ako Barcu izbace iz lige :lol: :urnebes:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 24 sep 2017, 21:40

Nema scenarija po kojemu bi neko svjesno u potezu "hljeba preko pogace" izvrsio secesiju i onda kao nagradu od drzave dobio dozvolu da glavni proklamator te secesije ostane u savezu.
Nema teorije,neke stvari nemaju cijenu.
Kazem vam ja ili "bend the knee" kralju ili Huelva ili ligue1 :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:44

madridist je napisao/la:Nema scenarija po kojemu bi neko svjesno u potezu "hljeba preko pogace" izvrsio secesiju i onda kao nagradu od drzave dobio dozvolu da glavni proklamator te secesije ostane u savezu.
Nema teorije,neke stvari nemaju cijenu.
Kazem vam ja ili "bend the knee" kralju ili Huelva ili ligue1 :urnebes:
Mokri snovi i nocne polucije madridista...i reci nam, šta bi kad si se probudio i bacio pogled na tabelu :lol:

Eh da je kakogod otjerati mrske i lojave katalonce iz Primere, to bi bilo idealno, da se možemo raširiti ko ljudi :crazy: ovaj referendum vam je historijska prilika za to.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 24 sep 2017, 21:45

let3 je napisao/la:
madridist je napisao/la:Nema scenarija po kojemu bi neko svjesno u potezu "hljeba preko pogace" izvrsio secesiju i onda kao nagradu od drzave dobio dozvolu da glavni proklamator te secesije ostane u savezu.
Nema teorije,neke stvari nemaju cijenu.
Kazem vam ja ili "bend the knee" kralju ili Huelva ili ligue1 :urnebes:
Mokri snovi i nocne polucije madridista...i reci nam, šta bi kad si se probudio i bacio pogled na tabelu :lol:

Eh da je kakogod otjerati mrske i lojave katalonce iz Primere, da se možemo raširiti ko ljudi :crazy: ovaj referendum vam je historijska prilika za to.
Cemo da vidimo.
I ja sam protiv referenduma i naravno za ostanak barselone u Primeri.
Ali....
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 24 sep 2017, 21:46

Furymaker je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Furymaker je napisao/la: @kawhi
pa sto, zasto swansea igra u engleskoj premier ligi? Ne brini se ti, ako bude profita za jedne i druge, i fifa i uefa bi to odobrila
FCBarcelona zapravo postoji zbog borbe za nezavisnost Katalonije. Kad Katalonija postane nezavisna ispuniće im se želja da igraju u svojoj ligi. Ja bih razumio da Espanyol traži ostanak u Primeri, al za Barcu to ne ide. Doduše, kad Katalonija postane nezavisna Barca vjerovatno gubi smisao postojanja.

Meni bi baš bilo smiješno da prestanu igrati špansku ligu i presele se u francusku. :rol:
pa gle, sumnjam da ce se to desiti, i da se izglasa to pozitivno i da se odvoje, za dobrobit i barce i la lige je da ostanu, a eto, lako je pricati da ce ih izbaciti, ajd nek to i urade, ode ti pola profira iste sekunde

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Ja ih da sam Španac nikad ne bih pustio da ostanu u ligi u takvoj situaciji, niti bih da sam Katalonac tražio da ostanem u ligi. Glupo je. Ja sam iskreno protiv tog referenduma i volio bih da izgube na njemu i da Katalonija ostane dio Španije, al ako ipak ne bude tako ne vidim načina da Barca, Espanyol, Girona i drugi igraju u Primeri.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 sep 2017, 21:49

Hahahahahaha pa ako Barcu izbace iz La Lige, Real će za par godina biti kao Bayern. Dominirati u kikiriki ligi a u Evropi redovno biti nabijan.
No konkurencija no party.
A Francuzi bi na koljenima došli obaliti Štakoru i ostaloj kompaniji iz vrha kluba da pređu u Ligue 1.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:51

madridist je napisao/la: Cemo da vidimo.
I ja sam protiv referenduma i naravno za ostanak barselone u Primeri.
Ali....
Dobar si covjek al mojne meni šuplje :mrgreen:
Nema tog realovca koji ne bi želio vidjeti Barcu izbacenu iz Primere, da se sad ne lažemo.

Samo ljudi izgleda ne kontaju koji bi udarac za La Ligu i njene finansije bilo kad bi im FC Barca rekla: Vozda levati, otpušteni ste, mi odosmo u Francusku, a vi nastavite pušiti kite Perezu i slicnim pokemonima.
Ako prođe referendum, Barca nece ni cekati da je Tebas i slicne perezove kujice nogiraju iz lige :nene: sama ce se ispaliti.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 24 sep 2017, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 24 sep 2017, 21:52

BoixosNois1899 je napisao/la: A Francuzi bi na koljenima došli obaliti Štakoru i ostaloj kompaniji iz vrha kluba da pređu u Ligue 1.
Politika je malo komplikovanija od toga.
Činjenica je da bi FC Barcelona i Real Madrid bili najveće žrtve potencijalne nezavisnosti. Naravno, poslije ljudi u Kataloniji.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 24 sep 2017, 21:55

Ponavljam ja sam protiv istupanja katalonije pa time i barse,imam svoje razloge,
a vala ne vidim da ste neka opasnost po broj titula kako u Primeri tako i LP,jedino ste opasni u kupu kralja :mrgreen:
Ali vidjeti barselonu kako igra ligue1 :urnebes: :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 21:58

Kawhi je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la: A Francuzi bi na koljenima došli obaliti Štakoru i ostaloj kompaniji iz vrha kluba da pređu u Ligue 1.
Politika je malo komplikovanija od toga.
Činjenica je da bi FC Barcelona i Real Madrid bili najveće žrtve potencijalne nezavisnosti. Naravno, poslije ljudi u Kataloniji.
De ne brukaj se.
Katalonija je najbogatija pokrajina u Španiji, ljudi hoce da se odvoje što je njihovo demokratsko pravo, hoce bolji život...cuj najvece žrtve :lol:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 sep 2017, 21:58

Kawhi je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la: A Francuzi bi na koljenima došli obaliti Štakoru i ostaloj kompaniji iz vrha kluba da pređu u Ligue 1.
Politika je malo komplikovanija od toga.
Činjenica je da bi FC Barcelona i Real Madrid bili najveće žrtve potencijalne nezavisnosti. Naravno, poslije ljudi u Kataloniji.
Zato i mislim da Barca ostaje u ligi bez obzira na referendum. Nema teorije da bi se išlo protiv interesa dva najveća kluba u ligi. Ipak je prevelika lova u igri. Pa sam Tebas je kmečao kada je Neymar trebao potpisati za Pariz, a to je samo jedan igrač. Možeš misliti tek koja bi kuknjava bila za Barcelonom.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Laslo
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 sep 2017, 22:40
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Laslo » 24 sep 2017, 22:00

Sociedadu ce biti najgore ako izbace Barcu

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 24 sep 2017, 22:01

madridist je napisao/la:Ponavljam ja sam protiv istupanja katalonije pa time i barse,imam svoje razloge,
a vala ne vidim da ste neka opasnost po broj titula kako u Primeri tako i LP,jedino ste opasni u kupu kralja :mrgreen:
Ali vidjeti barselonu kako igra ligue1 :urnebes: :urnebes:
Tako ce i biti najvjerovatnije :kafa: ne kontam šta je smiješno tu.
I Monaco igra u Ligue1, a nezavisna su kneževina.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.