La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 11:49

Nije ovo loše. + 4 u odnosu na cigane. Čeka se El Clasico da odemo na +7 :kafa:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 20 sep 2017, 12:01

jasmin10 je napisao/la:Nije ovo loše. + 4 u odnosu na cigane. Čeka se El Clasico da odemo na +7 :kafa:
Biće to lijep El Clasico, ne samo radi tekme, već radi svečane ceremonije prije utakmice, koja će biti veoma bolna. :lolno:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 12:05

anonymousHD je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Nije ovo loše. + 4 u odnosu na cigane. Čeka se El Clasico da odemo na +7 :kafa:
Biće to lijep El Clasico, ne samo radi tekme, već radi svečane ceremonije prije utakmice, koja će biti veoma bolna. :lolno:
Ciganima iz Madrida će biti bolno nakon 90 minuta :kafa:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 20 sep 2017, 12:08

jasmin10 je napisao/la:Ciganima iz Madrida će biti bolno nakon 90 minuta :kafa:
Brzo se zaboravila petarda i poniženje na Camp Nou i Bernabeu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 12:12

anonymousHD je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ciganima iz Madrida će biti bolno nakon 90 minuta :kafa:
Brzo se zaboravila petarda i poniženje na Camp Nou i Bernabeu.
Baš kao i kmečanje nakon Messijevog pisanja u Madridu u 90oj.

U zadnja 5 ligaška El Clasica, samo jedna pobjeda cigana.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la sekretar » 20 sep 2017, 12:17

Ljudi moji, ja stvarno volim Barcelonu, dok Penalovce mrzim, ali ove godine u derbijima nam se loše piše bude li ovakva igra. Još plus se ozljedio Dembele. Da je Dembele zdrav, do tada bi se puno bolje uklopio i uigrao,ali mišljena sam da već kod Atletica gubimo prve bodove ove sezone, a da nećemo nešto dobro proći ni protiv Reala. Puno su bolje popunjeni na mnogim pozicijama od nas. Jedino ako Bog bude do kraja motivisan, onda nije bitno ko je ostalih 10 igrača u Barci, što je dokazano više puta.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 20 sep 2017, 12:36

jasmin10 je napisao/la:Baš kao i kmečanje nakon Messijevog pisanja u Madridu u 90oj.

U zadnja 5 ligaška El Clasica, samo jedna pobjeda cigana.
Čujem pravili ste slavlje povodom tog gola na Camp Nou, jer ništa više niste mogli da slavite prošle sezone.

Zadnjih 5 El Clasica, 3 pobjede RM, 1 pobjeda Barce i jedan remi.

Penalovce? Držite rekord po broju penala u jednoj sezoni, unazad 80tak utakmica u ligi imate 32 penala za i samo 1 protiv. :lol: :lol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 12:50

anonymousHD je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Baš kao i kmečanje nakon Messijevog pisanja u Madridu u 90oj.

U zadnja 5 ligaška El Clasica, samo jedna pobjeda cigana.
Čujem pravili ste slavlje povodom tog gola na Camp Nou, jer ništa više niste mogli da slavite prošle sezone.

Zadnjih 5 El Clasica, 3 pobjede RM, 1 pobjeda Barce i jedan remi.

Penalovce? Držite rekord po broju penala u jednoj sezoni, unazad 80tak utakmica u ligi imate 32 penala za i samo 1 protiv. :lol: :lol:
Kakav gol na Camp Nou ?
Zadnjih 5, po dvije pobjede i jednih i drugih i remi. Ne znam gdje nalaziš te nebuloze.

Šta uradi jedna Primera od cigana :rol:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 12:55

anonymousHD je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Baš kao i kmečanje nakon Messijevog pisanja u Madridu u 90oj.

U zadnja 5 ligaška El Clasica, samo jedna pobjeda cigana.
Čujem pravili ste slavlje povodom tog gola na Camp Nou, jer ništa više niste mogli da slavite prošle sezone.

Zadnjih 5 El Clasica, 3 pobjede RM, 1 pobjeda Barce i jedan remi.

Penalovce? Držite rekord po broju penala u jednoj sezoni, unazad 80tak utakmica u ligi imate 32 penala za i samo 1 protiv. [emoji38] [emoji38]
kakve ti jadne argumente imas, stvarno si ocajan u pokusaju da nesto dokazes, zanimljivo kako traze vremenski period u kojem je ronaldo il real bolji od barce i kako samo to forsiraju.
Kad vec ulazis u argumente Ronaldo il Messi, iscupaj bar brojeve citave sezone ili eto od Ronaldove najbolje godine u Unitedu il od prve sezone u Realu.
Messi je na 6 golova manje u karijeri od Ronalda u 150 utakmica manje, asistencija ima bar 50 vise, 10 trofeja vise, a 2 godine mladji, eto i ako mozes iscupati neki argument da vam je Kiki blizu Messija, nece ni to zadugo.

A prica Ronaldo uzeo Euro, Messi garib s Argentinom gubi 3 finala i Ronaldo uzeo 3lp u 4god okacite macku o rep, kad se bude diskusija vodila tko je sta napravio, nece niko doci i reci u ove 2god je Ronaldo osvojio vise trofeja, zato je bolji, pogledat ce se karijera, brojevi, trofeji, tko je sta pravio za ekipu, Ronaldo je u toj diskusiji nadmasen.
Svaka Ronaldu cast, top 5, mozda cak i top 3 igrac svih vremena, al s Messijem se ne moze bas porediti.

Nego, sto mi ne odgovoriste na pitanje, tko je po vama najbolji igrac u povijesti NBA lige?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jeftha » 20 sep 2017, 13:25

**** nam Messi mater u Clasicu, pogotovo kad vidi kako Ronaldo prima peti balon.

Samo da princ od Velsa bude full spreman, ima da ih ubijemo kako posjedom, tako i na kontre.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la sekretar » 20 sep 2017, 13:29

Ljudi moji ako je potrebno porediti njih dvojicu to ce najbolje se moci uraditi kad zavrse karijere obojica. Broj nastupa, golova,asistencija,ekipnih trofeja,individualnih nagrada i brojke ce sve reci. A sad porediti kako je jedan igrao prosle sezone,drugi prije 5 godina, sta je Rona napravio s Portugalom,sta Leo s Argentinom glupo je. Brojke ljudi. Koliko je koji odigrao utakmica,koliko su dali golova,asistencije,trofeji. To govori.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la andro234 » 20 sep 2017, 13:52

Jeftha je napisao/la:**** nam Messi mater u Clasicu, pogotovo kad vidi kako Ronaldo prima peti balon.

Samo da princ od Velsa bude full spreman, ima da ih ubijemo kako posjedom, tako i na kontre.
Ubit cemo mi jedino ako taraba od velsa bude klupirana.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 20 sep 2017, 14:55

@furymaker, ko je ušao u argument Ronaldo vs Messi? Pričam o Barceloni i Real Madridu.
Hahahahahaha, šta čovjek sve napisa, veze s mojim postom nema. :lol: :lol: :lol: :lol:
jasmin10 je napisao/la:Kakav gol na Camp Nou ?
Zadnjih 5, po dvije pobjede i jednih i drugih i remi. Ne znam gdje nalaziš te nebuloze.

Šta uradi jedna Primera od cigana :rol:
Pa priredili ste slavlje povodom tog gola, jer niste imali nijedan trofej da ga slavite na Camp Nou.
Čovjek otvorio rezultati i gledao zadnjih 5 utakmica i ubrojao prijateljsku utakmicu iz Amerike, hahahaha. Kakav amater. :lol: :lol: :lol:
3 pobjede RM (2 na Camp Nou, 1 na Bernabeu), 1 pobjeda Barce (Na Bernabeu) i remi na Camp Nou.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la Furymaker » 20 sep 2017, 15:06

anonymousHD je napisao/la:@furymaker, ko je ušao u argument Ronaldo vs Messi? Pričam o Barceloni i Real Madridu.
Hahahahahaha, šta čovjek sve napisa, veze s mojim postom nema. [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
jasmin10 je napisao/la:Kakav gol na Camp Nou ?
Zadnjih 5, po dvije pobjede i jednih i drugih i remi. Ne znam gdje nalaziš te nebuloze.

Šta uradi jedna Primera od cigana :rol:
Pa priredili ste slavlje povodom tog gola, jer niste imali nijedan trofej da ga slavite na Camp Nou.
Čovjek otvorio rezultati i gledao zadnjih 5 utakmica i ubrojao prijateljsku utakmicu iz Amerike, hahahaha. Kakav amater. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
3 pobjede RM (2 na Camp Nou, 1 na Bernabeu), 1 pobjeda Barce (Na Bernabeu) i remi na Camp Nou.
vrati se par postova nazad, ne govorim o zadnjem, nego o prvom kad sam ti prvi put pisao a ti normalno ignorirao, al dobro, ne isplati se ulazit s tobom u diskusiju, pa do prije 2mj si se pozivao na trofeje iz 50ih, sad se dicis pobjedama prakticki u pripremnim utakmicama dok si 99% sigurno govorio "superkupovi se ne pikaju, tko jos to spominje kao trofej"

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 sep 2017, 15:55

4 godine kmecanja i nastavljamo..
Ova generacija barselonu koju nazivate naajboljom ikad koja je startala od 2006 ili od pocetka vremena :lol: je imala svoju priliku ali je popusila i ostace upisana kao generacija koja je ispratila Madrid na putu ka 3 lige prvaka u 4 godine i ka prvoj odbrani titule u tom najjacem i najelitnijem takmicenju u svijetu.I po tome ce biti upamcene 2010-te u buducnosti,naravno i Njemacko samaranje Brazila i osvajanje SP ...
I da sutra vec pomalo ostarjeli Iniesta povede cergu ka takvom poduhvatu ostace upisani ka drugi kojima je to poslo za nogom.
Naravno da Ronaldo apsolutno treba osvojiti GB i to samo budala moze osporavati.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 20 sep 2017, 16:07

I ovaj anonymous stao na mrve negdje.

E cuj brzo zaboravili petardu na oba stadiona :rol:



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 20 sep 2017, 16:10

Derdiyok je napisao/la:I ovaj anonymous stao na mrve negdje.

E cuj brzo zaboravili petardu na oba stadiona :rol:



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Jbga pogresno se izrazio
Covjke vam kaze brzo ste zaboravili kako ste lose izgledali proriv nas.
Il je to hype od ovih pobjeda protiv kikiriki timova

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 16:17

anonymousHD je napisao/la:@furymaker, ko je ušao u argument Ronaldo vs Messi? Pričam o Barceloni i Real Madridu.
Hahahahahaha, šta čovjek sve napisa, veze s mojim postom nema. :lol: :lol: :lol: :lol:
jasmin10 je napisao/la:Kakav gol na Camp Nou ?
Zadnjih 5, po dvije pobjede i jednih i drugih i remi. Ne znam gdje nalaziš te nebuloze.

Šta uradi jedna Primera od cigana :rol:
Pa priredili ste slavlje povodom tog gola, jer niste imali nijedan trofej da ga slavite na Camp Nou.
Čovjek otvorio rezultati i gledao zadnjih 5 utakmica i ubrojao prijateljsku utakmicu iz Amerike, hahahaha. Kakav amater. :lol: :lol: :lol:
3 pobjede RM (2 na Camp Nou, 1 na Bernabeu), 1 pobjeda Barce (Na Bernabeu) i remi na Camp Nou.
Hahahahahahahahaa pa superkup je kao bitna utakmica :rol:
Ja sam rekao zadnjih 5 ligaških utakmica, onda si ti kao jadnik uletio i brojao superkup a prijateljsku preskočio :urnebes:
Kako nismo imali trofej ?

Koji komplexi jbt :rol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 sep 2017, 16:26

Pored oba zdrava oka, kome treba tamo neka iskomercijalizovana nagrada, da bi vidio ko je bolji igrač?!
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

let3
Postovi: 28979
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 sep 2017, 16:28

Romagnoli13 je napisao/la:Pored oba zdrava oka, kome treba tamo neka iskomercijalizovana nagrada, da bi vidio ko je bolji igrač?!
Kastiljskim čergašima.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.