La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2017, 02:29

Epidaurus je napisao/la:Pa Pero je sposoban predsjednik za razliku od ovih Barcinih marioneta i ne da se zaje.bavat od strane bilo koga. Ja samo kazem da je prica kako je jadna Barcelona potlacena u Spaniji i da se svi funkcioneri spanskog saveza/vlade trude sj.ebat jadnu Barcu jako, jako glupa i smijesna.
Tebas je navijač Real Madrida, više puta izjavio i pokazao, predsjednik saveza. Di to ima, kaži mi :D

Barcelona sasvim dobro gura s obzirom ko je vodi, to se slažem, ali otići će i ovi brzo. Al Messi neće :cool:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 17 jun 2017, 02:32

Kajzer10 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Legendo, prica oko utaje je izasla ima par dana i ne znam da je bilo gdje toliko punila naslovnice odnosno da je bio boom kao ovo. Dok je vec danas druga stvar i svi o Ronaldu pricaju, a temelj price je utaja poreza. Dakle, ako je to djelo njegovog genijealnog PR tima, onda to moze biti samo navlacenje paznje a nikako odvracanje.
:?

Neko shvatio šta je korisnik @Kajzer želio reći ?
AKo si malo upratio medije, mogao si primjetiti da prica o porezu nigdje nije bila vruca tema sve do ovog danas.
O majko mila slika

Ti baš ne kontaš ?

Nije bila jer je upravo PR punih 6 godina uspijevao sakriti i najmanji mogući detalj oko utaje poreza. Uporedi sa Messijevim slučajem i ako još uvijek budeš mislio kako je ''priča o PR-u neko prkno'' ja i ti više nemamo šta pričati.
Kajzer10 je napisao/la:Ocigledno je PR tim mogao birati dvije opcije, da se o Ronaldu prica kao utajivacu poreza kao prva, te Ronaldu kao utajivacu poreza i smecu koje ucjenjuje klub kao druga.
Osim par navijača Madrida ko o Ronaldu još priča kao o smeću ?

Danas svijet priča o Ronaldu koji napušta Madrid i kojeg pola planete priželjkuje u svom timu umjesto o Ronaldu lopovu.
Kajzer10 je napisao/la:U ostalim vijestima, PR tim rijesio cetvrtfinale, polufinale i finale Lige prvaka i koracaju ka novoj Zlatnoj lopti. Znaju ti i lopte poigrati.
Nakon 2013-te i produženja, 2 puta Ramosa bilo je i vrijeme da je napokon zasluži slika

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 17 jun 2017, 02:36

Let3-najbitnije da necu ja :mrgreen: a ko ce da plati,Ronaldo,Pero,kralj ili neko cetvrti ma zabole me.Samo se bojim da ce tusiti ovu temu kao i prethodnih par godina sa Messijevim dugovima prema drzavi,a smorili su u picku maternu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 17 jun 2017, 02:38

Lillard je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Kanta strikes again :urnebes:
Samo je naveo činjenice, sve to je istinito. Ali najlakše vrijeđat kad ne znaš šta bi rekao, a biva moderator.
Daš mu priliku da te pobije argumentima, a pametnjaković kao i obično laprda u prazno. Na kraju će, kao i uvijek, u nedostatku istih podviti rep i šmugnuti u rupicu :mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 17 jun 2017, 02:39

Kanta bi lakse podnio threepeat Reala u Ligi Prvaka (ili u prevodu totalno obesmisljavanje tog takmicenja) nego da Rona prestigne Messija po broju Balona. Sto je najtuznije, covjek ga odera u Balonima ko malog majmuna u Messijevom primeu :rol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2017, 02:41

Rajaz je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Kanta strikes again :urnebes:
Samo je naveo činjenice, sve to je istinito. Ali najlakše vrijeđat kad ne znaš šta bi rekao, a biva moderator.
Daš mu priliku da te pobije argumentima, a pametnjaković kao i obično laprda u prazno. Na kraju će, kao i uvijek, u nedostatku istih podviti rep i šmugnuti u rupicu :mrgreen:
Vješto izbjegava pitanja, šta jest jest :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 17 jun 2017, 02:45

Epidaurus je napisao/la:Kanta bi lakse podnio threepeat Reala u Ligi Prvaka (ili u prevodu totalno obesmisljavanje tog takmicenja) nego da Rona prestigne Messija po broju Balona. Sto je najtuznije, covjek ga odera u Balonima ko malog majmuna u Messijevom primeu :rol:
Bitno je da si ti kao i ja detektirao tu nepravdu i pokušavaš joj se suprotstaviti na bilo koji način
Epidaurus je napisao/la:Privilegija je zivjeti u eri covjeka koji se igra fudbala i svakim potezom stvara visak. Pravi primjer legende i vodje kluba za razliku od portugalske egoisticne debilcine kojoj je jedina satisfakcija bit jednak po nagradama Messiju iako mu igracki ni blizu nije.
:mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 17 jun 2017, 02:45

Ljudi vi tvrdite da je jedan brend kao sto je FC Barcelona, jedan od dva najuticajnija i najpopularnija kluba svijeta, potlacen i da spanski savez na sve moguce i nemoguce nacine gura Real Madrid. De se malo preslusajte kakve gluposti pricate, pa gori ste od navijaca Zvezde/Partizana kad se krenu prepucavat kome Vucic daje vise para :urnebes:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2017, 02:49

Epidaurus je napisao/la:Ljudi vi tvrdite da je jedan brend kao sto je FC Barcelona, jedan od dva najuticajnija i najpopularnija kluba svijeta, potlacen i da spanski savez na sve moguce i nemoguce nacine gura Real Madrid. De se malo preslusajte kakve gluposti pricate, pa gori ste od navijaca Zvezde/Partizana kad se krenu prepucavat kome Vucic daje vise para :urnebes:
Joj stalno furaš istu priču. Ja te pitam di je to normalno da predsjednik saveza otvoreno navija za jedan od najvećih klubova u državi? Ja te pitam zašto Marta Silva sjedi u loži Santiago Bernabeua?

Eto, 2 jednostavna pitanja :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 17 jun 2017, 02:52

L-Train je napisao/la:Let3-najbitnije da necu ja :mrgreen: a ko ce da plati,Ronaldo,Pero,kralj ili neko cetvrti ma zabole me.Samo se bojim da ce tusiti ovu temu kao i prethodnih par godina sa Messijevim dugovima prema drzavi,a smorili su u picku maternu.
:thumbup: hajd da se složim jednom sa tobom :mrgreen:

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mozambik » 17 jun 2017, 02:54

Koga treba pobit argumentima?

Da vadim video potpredsjednika barcelone koji prica o izborima Villara za predsjednika? kako ce to pomoci barceloni kod sudija koje kontrolise savez a ne Tebas, koji je btw, predsjednik od 2013 godine, pa eto izracunajte te titule koje je donio Realu u Spaniji.

Sta jos treba pobit? Da je Marta Silva namjestila Mesiju, nije tacno. Spanija nije Svicarska, ali nije ni Burkina Faso. Marta Silva nije sudija, a Mesijeva zalba nije prosla ni na vrhovnom sudu Spanije, vjerovatno Pero kontrolise i vrhovni sud.

Messi ako je iz ovog ili onog razloga zavalio drzavu treba da plati isto kao i Ronaldo i bilo koji drugi fudbaler. Druga stvar, Messi je optuzen u ljeto 2013 godine, a sudjenje je zavrseno ove godine, dakle 4 godine se vukao postupak. Ronaldo je optuzen prije neki dan, dakle ima jos 4 godine da ga pljuju mediji, a najvise ce paznje izazivati naravno kad su bude blizio dan presude.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kajzer10 » 17 jun 2017, 02:56

Nije bila vruca tema ovih dana nakon sto se to sve otkrilo jer PR tim godinama nije dopustio da se to otkrije? Ne vidim ovdje bilo sta da ima smisla.
Dobro citav svijet ne prica o Ronaldu kao smecu. Citav svijet prica da Ronaldo zeli napustiti Real jer isti ne staje u njegovu zastitu u slucaju 'utaja poreza'. Ok i to.
Ja ne znam koje medije ti pratis ali tema dana nije 'Ronaldo napusta Real' nego 'Ronaldo napusta Real zbog slucaja porez' tako da ne vidim da su vizionari iz PR tima uspjeli bilo sta prikriti nego su jos svojim radnjama uspjeli od ovog napraviti top temu u citavom fudbalskom svijetu sto nikako nije bila zadnjih dana i izmedju ostalog ocrniti Ronalda medju milionskom navijackom bazom Reala.
Dosta od mene. Ne vidim nikakvo uporiste u toj prici i vrtimo se u krug.
Lillard je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ljudi vi tvrdite da je jedan brend kao sto je FC Barcelona, jedan od dva najuticajnija i najpopularnija kluba svijeta, potlacen i da spanski savez na sve moguce i nemoguce nacine gura Real Madrid. De se malo preslusajte kakve gluposti pricate, pa gori ste od navijaca Zvezde/Partizana kad se krenu prepucavat kome Vucic daje vise para :urnebes:
Joj stalno furaš istu priču. Ja te pitam di je to normalno da predsjednik saveza otvoreno navija za jedan od najvećih klubova u državi?
I sta ako navija? Jel ima nekih konkretnih dokaza da je isti koristio svoj utjecaj da pomogne Realu da osvoji silne titule ovih godina? Pa nije to korumpirana Bosna i Hercegovina.

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 17 jun 2017, 02:56

@Lillard-Cuj zasto sjedi u lozi Santago Bernabeu?,neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj,jednostavan odgovor :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 17 jun 2017, 02:58

Predsjednik spanskog saveza je Villar, a nesto sumnjam da bivsi igrac Athletic Bilbaoa i rodjeni Bask ima uopce pozitivno misljenje o Real Madridu. Tebas s druge strane, predsjednik La Lige je izjavio da je navijac Real Madrida, ali ja ne znam bas da je Real Madrid guran na sve moguce nacine da osvoji La ligu. Da je uticaj toliko jak kao sto pricate, sigurno se ne bi desilo da Real ima 2 La Lige u zadnjih 10ak godina.

Za ovo drugu nisam cuo iskreno i ne bih da komentarisem ali ponovit cu opet, te teorije zavjere u koje vi vjerujete su smijesne i za sizofrenicare, a kamoli za normalne ljude.

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 17 jun 2017, 03:02

Tebas nije samo predsjednik La Lige i deklarisani navijac Hale, vec i Perezov licni pušikurac, batler, vrtni patuljak, nosač papuča i rezač noktiju.
Ukratko receno, frajer ne izlazi iz Florentinovog rektuma, a ko biva predsjednik Lige.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2017, 03:03

Jer gdje bi se tako nešto dogodilo u uređenoj zemlji kao što je Španjolska :D
Čuveni Viljar nas gura, nisu svirali penal protiv Barce otkad ikad, to što poništavaju golove di lopta prijeđe pola metra liniju je ništa :D

Epi ako ništa jednake teorije zavjere furate i vi, tj neki od vas, znaš ko, onaj od kojeg vučeš informacije, tako da :D
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mozambik » 17 jun 2017, 03:43



Nikakve teorije zavjere, izvolite izjavu potpredsjednika Barcelone iz vremena Laporte o izboru Villara i odlicnom odnosima sa federacijom i komitetom sudaca

Jadni Tebas mozda i jeste navijac Reala, al pita se kolko i mi na forumu ovdje. Komitet sa sudjenje je u rukama Villara i federacije, kao sto je i Villar predsjenik sudijskog komiteta UEFA, gdje je potpredsjednik komiteta bio izvjesni Senes Erzik, inace slucajno direktor operacija UNICEFA.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Centre forward » 17 jun 2017, 12:55

Pravni sistem u Španiji na nivou onog u R. Šumskoj.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 17 jun 2017, 16:46

Mozambik je napisao/la:Da vadim video potpredsjednika barcelone koji prica o izborima Villara za predsjednika? kako ce to pomoci barceloni kod sudija koje kontrolise savez a ne Tebas, koji je btw, predsjednik od 2013 godine
Pa eo postavio si opet i šta si dokazao ? :mrgreen:

Mozambik je napisao/la:pa eto izracunajte te titule koje je donio Realu u Spaniji.
Poništen čist gol Messija za titulu
Druga izbijena titula, šta reći, koju posluku porati, kome :?
slika
Mozambik je napisao/la:Da je Marta Silva namjestila Mesiju, nije tacno. Spanija nije Svicarska, ali nije ni Burkina Faso. Marta Silva nije sudija, a Mesijeva zalba nije prosla ni na vrhovnom sudu Spanije, vjerovatno Pero kontrolise i vrhovni sud.
Marta Silva je državni advokat i predstavlja upravu prihoda na suđenju. Državu je predstavljala i u slučaju Messi.

Znaš li da je Messi prvobitno bio oslobođen svih optužbi oko utaje poreza. Samo DAN nakon oslobađajuće presude, država ulazi u slučaj odbijajući zahtjev javnog tužioca za oslobađanjem! Država traži 22 mjeseca zatvora uz obrazloženje: ''Iako Lionel Messi nije važan u ovom procesu, moraće mu se suditi."

I gle slučajnosti, upravo nakon toga bivša tajnica Florentina Pereza, gospođa Marta Silva preuzima slučaj.
Mozambik je napisao/la:Messi ako je iz ovog ili onog razloga zavalio drzavu treba da plati isto kao i Ronaldo i bilo koji drugi fudbaler.
Apsolutno se slažem.

Problem je u tretiranju jednog i drugog i to je ono o čemu se raspravlja.
Mozambik je napisao/la:Druga stvar, Messi je optuzen u ljeto 2013 godine, a sudjenje je zavrseno ove godine, dakle 4 godine se vukao postupak. Ronaldo je optuzen prije neki dan, dakle ima jos 4 godine da ga pljuju mediji, a najvise ce paznje izazivati naravno kad su bude blizio dan presude.
Znaš li ti da je Ronaldo ranije već imao problema s porezom ?
U Španiji je u zadnjih pet godina zabilježeno 1012 nepravilnosti kada su u pitanju sportisti i njihovo oporezovanje. Među njima i ikone kao Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal, Fernando Alonso, Casillas, Xabi Alonso. Sve je riješeno na diskretan način, plaćanjem kazne. Ipak Messi ide na sud i traže mu godinu i osam mjeseci zatvora .. Iako je platio kaznu !!! ZAŠTO ?
Zašto nismo čuli pljuvačinu o ovima, a Messi se pune 4 godine po medijima provlačio kao najokorjeliji kriminalac ?

Kako objašnjavaš potez Marte Silve, gospođe koja je tri godine redovno vodila slučajeve Messi i Neymar, da napusti funkciju 6. decembra 2016-te godine, samo par dana nakon slučaja Ronaldo ?

I dalje ne vidiš razliku ?
Kajzer10 je napisao/la:I sta ako navija? Jel ima nekih konkretnih dokaza da je isti koristio svoj utjecaj da pomogne Realu da osvoji silne titule ovih godina? Pa nije to korumpirana Bosna i Hercegovina.
Kontrapitanje, jel ima konkretnih dokaza da Bakir Izetbegović, Dodik i Čović godinama sistemski potkradaju Državu ?

Znaš li da je upravo Španija po mnogočemu najkorumpiranija država Evrope ?

http://www.theolivepress.es/spain-news/ ... in-europe/

http://www.telesurtv.net/english/news/S ... -0007.html

http://www.typicallyspanish.com/news-sp ... avia.shtml

Mogu li se gore prikazane situacije svrstati pod ''konkretne dokaze'' ?

Da li je konkretan dokaz kada Neymar dobije 3 utakmice suspenzije zbog aplaudiranja, dok Ramos za isto prođe neokrznut uz izjavu predsjednika gdje javno kaže da ga ne treba kazniti jer je on plah i srčan, ali divan momak ?

Da li je konkretan dokaz to da na 4 godine pranja Messija šuti, a momentalno skače u obranu Ronalda ?

Da šuti kada predsjednik Malage izjavi '' Šljam iz Katalonije neće ni prismrditi ligaškoj tituli'' ?

Jesu li to konkretni dokazi ?

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kajzer10 » 17 jun 2017, 17:29

Ne, ja vidim da je sudija pogrijesio. Neko ko ima vremena moze napraviti slucaj i za Real, gdje sudija ne svira ocigledan penal, svira nepostojeci penal kontra njih, ne svira offside i slicno. Svaki konkretniji od konkretnijeg dokaza da je savez kontra Reala.
Stvarno, vjerovati u te idiotarije, pa ne znam stvarno...
Zamisli da si predjednik saveza i imas neki utjecaj, ekipa za koju navijas se takmici u tvojoj ligi i dopustis sebi da tri sezone u nizu tvoja ekipa gubi titulu za jedan, dva ili tri boda. Pa ja bih pogurao tu jednu utakmicu koja fali pa taman me ona dokrajcila. :lol:

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.