Villarreal C.F.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Moze li Villarreal odmah da se vrati u Primeru ?

Da
29
88%
Ne
4
12%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 19 mar 2012, 22:08

Jel ovo neka zajebancija ? Lotina :shock: .Gori im pod nogama, A Roig dovode strucnjaka,koji je poznat po tome sto je pola klubova u Spaniji odveo u Segundu :mrgreen: .
Recimo najsvjeziji primjer,Deportivo . Imao je sasvim dobar sastav, sastav koji je sigurno kvalitetniji bio od sastava Sportinga ili Racinga. U napadu Adrian,Riki,Guardado .... Mislim sasvim dovoljno da se opstane u drustvu najboljih.
Imao je on i svojih blistavih trenutaka da se razumjemo ,trener s iskustvom ,mozda i bude od pomoci vidjecemo.
Najveci problem Villareala ove sezone je odbrana, s obzirom da je Lotina poznat po svojoj ultra defanzivnoj taktici vjerujem da ce to biti manji problem u nastavku lige , prema naprijed će igrati na polukontre i kontre... Uostalom, imacemo priliku uvjeriti se u to vec u tekmi protiv Madrida .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 25 mar 2012, 22:15

Dakle,tri vrlo vazna boda u borbi za opstanak. Pobjeda jos vise dobija na znacaju ,jer su Sporting i Racing odgrali nerijeseno . Tako da da su sada na ugodnih 6 bodova od zone ispadanja .


R. Sociedad 33
Betis 32
Villarreal 31
Granada* 31
Racing 25
Sporting 25
Zaragoza 25


Volio bi i Zaragoza da ostane u ligi ,nekako najbezbolnije bi bilo ako Granada ispadne :mrgreen:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Padovan » 04 apr 2012, 19:44

@juznjak>

Znas li kakva je situacija sa Rossijem, kakva su predviđanja, da li će zaigrati do kraja sezone ?
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 04 apr 2012, 20:35

Poceo je lagano trenirati i ocekuje se njegov povratak krajem ovog mjeseca. Sto znaci da bi mogao odigrati poneku utakmicu u finisu lige . Najvaznije da ce biti spreman za Euro ,a dosta klubova interesuje za njega Napoli,Roma,Inter,Juve i Malaga . Sto je razumljivo s obzirom da ga je Villareal spreman pustiti za nekih 15 mil.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Padovan » 04 apr 2012, 23:37

Zbog toga i pitam, jer Villareal je u teškoj situaciji, a i povreda mu je smanjila cijenu. Tako da bi se mogao dovesti za manje pare nego prošle sezone, negdje sam čitao da je Roma najozbiljniji kandidat, iako i Juventus prati situaciju.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 14 apr 2012, 15:36

Rossi obnovio povredu ligamenata :| a trebao se vratiti sljedece sedmice . Tako da ga sada ocekuje jos 6 mjeseci oporavka. Dakle,propusta Euro :| A vidim mali Perez ,kojega sam hvalio davno zbog odlicnih igara u Segundi,spasio Villareal ,izborio penal i zabio u 94 min. Nice. Bice dobar mali u to nema sumnje 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la IlPrincipe » 15 apr 2012, 16:40

Jel postoji mogucnost da ovaj Villareal dobije Santandera :|

Samo njih jos cekam na tiketu
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la LenBias » 15 apr 2012, 16:50

da vidis sta samo fulaju, tuga :|
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 15 apr 2012, 17:45

IlPrincipe je napisao/la:Jel postoji mogucnost da ovaj Villareal dobije Santandera :|

Samo njih jos cekam na tiketu
Vode golom malog Pereza 8-) lik je nova zvijezda Villareala definitivno .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 15 apr 2012, 18:07

juznjak> je napisao/la:
IlPrincipe je napisao/la:Jel postoji mogucnost da ovaj Villareal dobije Santandera :|

Samo njih jos cekam na tiketu
Vode golom malog Pereza 8-) lik je nova zvijezda Villareala definitivno .
I primaju gol u zadnjem minutu :roll:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 29 apr 2012, 13:15

Opet ovi levati zakomplikovase si zivot :roll: . Dobra stvar je sto u poslednje tri utakmice zavise od sebe,dok Zaragoza i Sporting NE . Doduse ,imaju najtezi raspored do kraja,sljedece kolo idu u Gijon ,direktnom rivalu za opstanak.Ukoliko izgube tu tekmu,onda vjerovatno ispadaju jer im slijedi gostovanje na Mestalli , da bi u zadnjem kolu docekali Atletico,koji ce ih k'o da gledam poslati u Segundu :mrgreen: .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la SirAlexFerguson » 29 apr 2012, 13:29

juznjak> je napisao/la:Opet ovi levati zakomplikovase si zivot :roll: . Dobra stvar je sto u poslednje tri utakmice zavise od sebe,dok Zaragoza i Sporting NE . Doduse ,imaju najtezi raspored do kraja,sljedece kolo idu u Gijon ,direktnom rivalu za opstanak.Ukoliko izgube tu tekmu,onda vjerovatno ispadaju jer im slijedi gostovanje na Mestalli , da bi u zadnjem kolu docekali Atletico,koji ce ih k'o da gledam poslati u Segundu :mrgreen: .
Ako izgube u Gijoni Segunda im ne gine
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 29 apr 2012, 14:04

Zao bi mi bilo da se ne spase do kraja sezone,a u jednu bi ruku to i volio.Nilmar i Bruno u Valenciu :mrgreen: :mrgreen:
Salu na stranu,ali naredno kolo ne smiju izgubiti u Gijon jer gostuju na Mestalli gdje ce tesko do bodova.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la hodža » 13 maj 2012, 21:55

marš u drugu ligu mater vam je.bem :evil:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Papilon20
Postovi: 809
Pridružen/a: 25 dec 2008, 16:14
Lokacija: Sarajevo-Kosevsko Brdo
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Papilon20 » 13 maj 2012, 21:57

hodža je napisao/la:marš u drugu ligu mater vam je.bem :evil:
Meni su uzeli petobanku ali mi je drago jer ce oni izgubiti puno vise ,nikad se ne vratili :evil:

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la amadeus21 » 13 maj 2012, 22:04

sretno u segundi, nikad se ne vratili...eh sad je totalna rasprodaja...ko bude sretan dobro ce se pojacat u njihovoj ekipi... :D
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2012, 22:06

Al' ce profitirati Atletico,Valencia i Malaga 8-) . Jbga,zao mi je sto su ispali ...
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 13 maj 2012, 22:07

Bye,bye Villarrel :mrgreen:
Bruno,Borja i Nilmar u Valenciu odmah :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Saurman
Postovi: 29494
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Saurman » 13 maj 2012, 22:12

Ekipa koja je 2006 igrala 1/2 CL sad ispada u drugu ligu zaista nevjerovatan pad, šteta za Primeru žuta podmornica mi je nekako uvijek bila simpatičan tim.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la messilla » 13 maj 2012, 23:25

Nek su zabari ispali, vazda je bilo tesko igrati protiv njih na El Madrigalu :D
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.