Athletic Club de Bilbao

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
L-Train
Postovi: 18154
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L-Train » 27 jun 2012, 15:24

pa u zadnje vrijeme kakve izbacuju igrace,uopste ne sumnjam da je i Ismail jos jedan u nizu dragulja Baskije :)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 27 jun 2012, 18:27

slika
Vratio se sime :mrgreen:
Po meni je ovo solidan transfer,moze on pruziti jos dobri partija.A dali ovo sada znaci odlazak Llorente ili Toquera to cemo jos vidjeti.

Uglavnom sretno Adurizu :D
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Saurman » 27 jun 2012, 18:30

Bulkin je napisao/la:Predsjednik Urrutia porucio Bayernu, Javi Martinez ce Bilbao napustiti samo ako dodje ponuda od 40 mill eura..
Ako se ne varam u klauzuli stoji 40 mil, cijena koja važi samo za timove iz Španije.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Bulkin » 27 jun 2012, 18:56

slika :)
FORZA NAPOLI

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41152
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 jun 2012, 17:09

Dva nova leonesa za El Locoa ;) :mrgreen:

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Colo Colo
Postovi: 582
Pridružen/a: 05 jun 2011, 09:33
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Colo Colo » 05 jul 2012, 10:04

Athletic predstavio dresove za novu sezonu

slika
slika
noc je tmava, noc je horka je to spramne cas pro tebe pane Murga

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la D10S » 06 jul 2012, 19:33

Bielsa napusta Athletic zbog neslaganja sa upravom. Koji kralj :lol:
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Bulkin » 07 jul 2012, 00:15

D10S je napisao/la:Bielsa napusta Athletic zbog neslaganja sa upravom. Koji kralj :lol:
Biesla im dao nogu... sad neka dovedu Clementea po 34567 put :mrgreen:
FORZA NAPOLI

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Zeman » 07 jul 2012, 22:47

D10S je napisao/la:Bielsa napusta Athletic zbog neslaganja sa upravom. Koji kralj :lol:
Je li službeno? Fakat je Loco, ali izgleda i da ima princpie preko kojih ne da preći. Po svemu je poseban i unikatan u današnjem nogometu.
NAPRIJED NARODE!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la amerosm » 08 jul 2012, 03:45

Razlog zbog kojeg je Bielsa napustio Bilbao je sukob sa predstavnikom firme koje je izvodila gradjevinkse radove na trening kampu Bilbao-a. Naime Bielsa je smatrao da isti nisu uradili svoj posao kako treba i doslo je do verbalnog sukoba, da bi sutradan iz Athletica rekli da su zadovoljni radovima i da su ispostvani svi rokovi i ovaj dao otkaz. :D :D Koji kralj, a ovi iz uprave najveci GLUPSONI.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la sonik24 » 08 jul 2012, 11:11

amerosm je napisao/la:Razlog zbog kojeg je Bielsa napustio Bilbao je sukob sa predstavnikom firme koje je izvodila gradjevinkse radove na trening kampu Bilbao-a. Naime Bielsa je smatrao da isti nisu uradili svoj posao kako treba i doslo je do verbalnog sukoba, da bi sutradan iz Athletica rekli da su zadovoljni radovima i da su ispostvani svi rokovi i ovaj dao otkaz. :D :D Koji kralj, a ovi iz uprave najveci GLUPSONI.
Građevina&fudbal, neraskidiva veza...

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la IlPrincipino » 09 jul 2012, 18:01

Bielsa se vraća... :mrgreen:
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Bulkin » 09 jul 2012, 22:42

IlPrincipino je napisao/la:Bielsa se vraća... :mrgreen:
argentinska sapunica
FORZA NAPOLI

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 13 jul 2012, 23:42

Aduriz dvostruki strijelac u utakmici protiv Lyona,u kojoj je Bilbao slavio sa 2:1
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7880
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la *p!p!t@* » 13 jul 2012, 23:54

DesimaL je napisao/la:Aduriz dvostruki strijelac u utakmici protiv Lyona,u kojoj je Bilbao slavio sa 2:1
Odličan come back :D
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 08 avg 2012, 10:37

Ljorente odbio produziti ugovor sa Athleticom . Iskreno ,iako su konkrencija Atleticu za LP,zao mi je zbog toga jer tesko da mogu naci boljeg napadaca( a da je Bask) . Spominje se da je Juve spreman ponuditi €20m 8-) .
Vidjecemo sta ce uraditi s tim parama ,jedino istinsko pojacanje bi bio Griezzman ,ali malo je vjerovatno da ce Erreala pristati da pojaca najveceg rivala .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la gruezi » 15 avg 2012, 01:56

Griezmann nije baskijac etnicki niti je rodzen tu stoga nemoze igrat za athletic.. Tu su toquero I aduritz I ako budu jos koga dovodili to moze biti samo immanol agiretxe mada sumnjam da bi ga ereala pustio...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 15 avg 2012, 11:13

A kako igra Amorebieta ? Rodjen tamo negdje u Venecueli . Upravo na ovoj temi ,mislim da smo par puta ustanovili da Griezman ima Baskijske krvi :D ,pa stoga moze igrati za Athletic . Ali mislim da Erreala nikada nece prodati svom najvecem rivalu .
Ljorente definitivno napusta ekipu . Bas je ispao pi'ka po meni . Ono,najmanje sto duguju klubu koji ga je napravio igracem je da produzi ugovor ,nebi li izvukli sto vise love . Takvo nesto je Aguero uradio za Atletico iako nije morao . 8-) Mislim da ce ove sezone gledati u ledja Sociedadu ;)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DonVito » 15 avg 2012, 20:22

Gori u Minhenu spremni su dati 40 mill za Javi Martineza 8-)
El Bayern paga 40 millones por Javi Martínez
Pise njemacki Bild, prenosi spanjolska Marca..

http://www.marca.com/2012/08/15/futbol/ ... omentarios" onclick="window.open(this.href);return false;
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 15 avg 2012, 22:56

Cuj 40 kilosa :o fudbal je definitivno otisao u ku'ac, kada Javi Martinez vrijedi tolike novce 8-) .
Napisao sam par puta da bi im to bila najbezbolnija prodaja,jer za njega imaju kvalitetne zamjene.
Problem ce biti odlazak Ljorentea. Toquero i Adurich nisu losi napadaci ,ali tesko da mogu nadomjestiti odlazak Fernanda . Prvo,dosta su limitirani na zemlji ,jedino u cemu su dobri je skok igra . Za razliku od njih ,Fernando je kompletan napadac . U napadu imaju jos mladog Ibai Gomeza ,ko zna mozda on bude otkrovljenje sezone .

Jedno je sigurno ,imace dosta novca na raspolaganju,kao nikada prije ,tako da mislim da trenutno i nisu pretjerano ponosni na svoju politiku da za njih igraju samo Baski :mrgreen: . Ovako su ograniceni i nemaju neki izbor da dovedu dobre igrace za te pare. Po meni najkvalitetnije pojacanja bi bila Benat i Griezman . Benat je mislim i ponikao u njihovoj skoli ,tako da je taj transfer itekako moguc . Sto se tice Grizza ,eh njega ce pokupiti Atletico za koju godinu ;) :mrgreen:
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 16 avg 2012, 16:29, ukupno mijenjano 1 put.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 5 gostiju.