Athletic Club de Bilbao

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la gruezi » 15 avg 2012, 23:17

Alo ba amorebieta je 100 posto baskijske krvi ... Rodzen je u venezueli jer su mu tad roditelji zivjeli tam a oba roditelja su mu iz baskije... Griezman niti je baskijac niti je rodzen tu rodzen je negdje u centru francuske tako da nema sanse da igra za athletic... Moguce je da ibai gomez bljesne ... Toquero je jak sto se tice trcanja covjek stalno ganja odbranu neumoran je I to moze biti jedna od prednosti

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la anelbavarac » 15 avg 2012, 23:25

Savjetnik Martineza demantovao transfer u Bayern,na pitanje o transferu Martineza rekao je da je to cista laz da Bilbao nije sreman prodati Javia.Sad ko ovde laze pitanje je sad...

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la D10S » 18 avg 2012, 14:47

slika
"Placenici, odlazite!" - poruka za Javija Martineza i Llorentea. Neka, neka, tako treba.
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la LBJ MVP » 18 avg 2012, 14:52

Eto Llorente plaćenik,cijelu karijeru proveo tu,davno je prerastao tu sredinu i trebao otići,ostajao u vrijeme kada nisu ni bili jaki kao što su sad,nije više ni tako mlad,i to on nema pravo okušati se u jačem klubu :roll:
I navijači su nekad nezahvalni.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la D10S » 18 avg 2012, 15:19

A kad je to prerastao Athletic? Prerastao ih je nakon Svjetskog prvenstva u Juznoj Africi. Do tada niti je zabijao preko 15 golova u sezoni, niti je za njega bilo interesa klubova iz vrha. Cim je uprava vidjela da ga zeli Real, ponudila mu je novi ugovor, a on ga elegantno odbijao, odbio ga je i nedavno, odbit ce ga ako mu ga opet ponude.

"Moj uzor je Julen Guerrero" - da, covjek koji je odbio i Madrid i Barcu i Englesku samo kako bi ostao u Athleticu. Napravi i ti isto i ispadni mudonja. Llorente je cistokrvni Spanac koji se rodio u Baskiji. Athletic mu naravno znaci, ali nikada nece kao Erceberiji, Yesteu, Muniainu, Gurpegiju i ostalim Baskima. Ako ode, za navijace Athletica bit ce izadjnik, ako ostane, bit ce junak. Neka bira. Karanka i Alkorta su barem priznali da su otisli za parama.

Fernando Llorente Torres, inace je uzeo materino prezime. - Eabilbaioxkaobkoxyko.
Prije ti je dok procitas sastav Athletica trebalo pola sata, danas pod Baske uvoze sve i svasta.
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la LBJ MVP » 18 avg 2012, 15:33

Za mene tu ništa nije loše,godinama je igrao za Athletic,mogao je otići i prije nekoliko godina još ali nije,sada ako sačeka još nekoliko godina ući će u tridesete i puno manji interes će biti za njega,povezuje se velikim klubovima najviše Juventusom i zaslužio je da igra za jedan takav klub.
Javi Martinez je očito shvatio i da ostane kao Llorente do 27me i tada odluči otići da bi ga i tada proglasili izdajnikom pa kad je već tako odlučio je da je bolje da ode sada kada ima 23.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DonVito » 18 avg 2012, 15:48

Nije mala para ni u Bilbau, ali Ath. Bilbao treba da drzi cijenu za svoje najbolje nogometaše.. ko želi neka plati kvalite.

Cijankanje sa Signorom Omicidi ni pod razno.
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la gruezi » 18 avg 2012, 18:16

D1os lorrente nije spanac on je bask familija mu je iz navare a to je baskija on je rodzen tu ali je rastao u la roji... Pod domace se broji baski I oni koji su rodzeni u baskiji a nisu etnicki baski...po meni martinez I nije toliki gubitak jer noze biti nadoknadzen ako recimo dovedu artetu ili benata etcxebariju iz betisa... Tu je itturaspe pa gurpegi uglavnom moze se...

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la D10S » 20 avg 2012, 17:31

gruezi je napisao/la:D1os lorrente nije spanac on je bask familija mu je iz navare a to je baskija on je rodzen tu ali je rastao u la roji...
Grijesis lave. Ako je rodjen u Baskiji ne mora znaciti da je Bask. Isto kao sto Srbin rodjen u Bosni nije Bosnjak. Krajem devedestih u Athleticu nisu vise toliko rigorozni pa tako mogu igrati u klubu igraci koji su rodjeni u Baskiji a nisu Baski. Niti su mu otac koji se preziva Torres, niti mu je mati koja se preziva Llorente Baski.

slika
"Umri Spanjolce, Llorente", "Llorente, kopile jedno"
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 21 avg 2012, 23:48

Llorente
"I am happy to play at Athletic Bilbao because I feel an important player and I would like to continue here."
:roll:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Colo Colo
Postovi: 582
Pridružen/a: 05 jun 2011, 09:33
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Colo Colo » 29 avg 2012, 13:53

http://www.athletic-club.net/web/main.a ... 2404&idi=2" onclick="window.open(this.href);return false;
noc je tmava, noc je horka je to spramne cas pro tebe pane Murga

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Adi_Zepce » 29 avg 2012, 17:50

Znaci Bayern je platio 40 miliona klauzulu Javi Martineza.Eh sad treba u ovih narednih nekoliko sati ocekivati prava pojacanja za Bilbao.S tim novcem mogu dovesti dosta dobrih igraca iz Baskije.Evo na Marci ima neka lista kogamogu dovesti,a njoj su:Monreal (Malaga),Raul Garcia (Atl.Madrid),Beñat (Betis),Rico (Granada),Rubén Pardo, Griezmann i Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Idealna pojačanja bi im bili Monreal (6-7 miliona),Beñat (oko 15 miliona),Griezmann (oko 12 miliona).Imali bi onda prejak tim :)

P.S Za Javia sto se je ponio tako neljudski zelim mu sve najgore u Bayernu,da Bog da prosao kao Timosčuk.Da je pametan Del Bosque ma koliko god kvalitet bili ti igraci da ih ne zove u reprezentaciju.Treba samo zvati one koji igraju u Primeri :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Colo Colo
Postovi: 582
Pridružen/a: 05 jun 2011, 09:33
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Colo Colo » 29 avg 2012, 18:07

Adi_Zepce je napisao/la:Znaci Bayern je platio 40 miliona klauzulu Javi Martineza.Eh sad treba u ovih narednih nekoliko sati ocekivati prava pojacanja za Bilbao.S tim novcem mogu dovesti dosta dobrih igraca iz Baskije.Evo na Marci ima neka lista kogamogu dovesti,a njoj su:Monreal (Malaga),Raul Garcia (Atl.Madrid),Beñat (Betis),Rico (Granada),Rubén Pardo, Griezmann i Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Idealna pojačanja bi im bili Monreal (6-7 miliona),Beñat (oko 15 miliona),Griezmann (oko 12 miliona).Imali bi onda prejak tim :)

P.S Za Javia sto se je ponio tako neljudski zelim mu sve najgore u Bayernu,da Bog da prosao kao Timosčuk.Da je pametan Del Bosque ma koliko god kvalitet bili ti igraci da ih ne zove u reprezentaciju.Treba samo zvati one koji igraju u Primeri :D
Dobiti će Athletic 46 miliona za Javia ;)
noc je tmava, noc je horka je to spramne cas pro tebe pane Murga

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Saurman » 29 avg 2012, 19:24

Colo Colo je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Znaci Bayern je platio 40 miliona klauzulu Javi Martineza.Eh sad treba u ovih narednih nekoliko sati ocekivati prava pojacanja za Bilbao.S tim novcem mogu dovesti dosta dobrih igraca iz Baskije.Evo na Marci ima neka lista kogamogu dovesti,a njoj su:Monreal (Malaga),Raul Garcia (Atl.Madrid),Beñat (Betis),Rico (Granada),Rubén Pardo, Griezmann i Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Idealna pojačanja bi im bili Monreal (6-7 miliona),Beñat (oko 15 miliona),Griezmann (oko 12 miliona).Imali bi onda prejak tim :)

P.S Za Javia sto se je ponio tako neljudski zelim mu sve najgore u Bayernu,da Bog da prosao kao Timosčuk.Da je pametan Del Bosque ma koliko god kvalitet bili ti igraci da ih ne zove u reprezentaciju.Treba samo zvati one koji igraju u Primeri :D
Dobiti će Athletic 46 miliona za Javia ;)
Kako si uspio doći do tih 46 mil.? Bayern je platio iznos koji je bio u klauzuli a to je 40 mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 29 avg 2012, 22:23

Adi_Zepce je napisao/la:Znaci Bayern je platio 40 miliona klauzulu Javi Martineza.Eh sad treba u ovih narednih nekoliko sati ocekivati prava pojacanja za Bilbao.S tim novcem mogu dovesti dosta dobrih igraca iz Baskije.Evo na Marci ima neka lista kogamogu dovesti,a njoj su:Monreal (Malaga),Raul Garcia (Atl.Madrid),Beñat (Betis),Rico (Granada),Rubén Pardo, Griezmann i Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Idealna pojačanja bi im bili Monreal (6-7 miliona),Beñat (oko 15 miliona),Griezmann (oko 12 miliona).Imali bi onda prejak tim :)

P.S Za Javia sto se je ponio tako neljudski zelim mu sve najgore u Bayernu,da Bog da prosao kao Timosčuk.Da je pametan Del Bosque ma koliko god kvalitet bili ti igraci da ih ne zove u reprezentaciju.Treba samo zvati one koji igraju u Primeri :D
Nece Erreala pustiti Griza u Bilbao . To su nekoliko puta ponovili . Po meni najveca pojacanja bi bila Benat,Raul Garcia i Agirretxe . Benat je i prosao njihovu skolu ,stoga vjerujem da nebi imao nista protiv da se vrati u maticni klub . Agirretxe bi bio najbolja moguca zamjena za Ljorentea , Iako je Ljorente jedno 10400549 puta bolji napadac,ali u ovome trenutku ,ne postoji bolja zamjena od Agirretxea . Raul Garcia moze im valjati u toj namjeri da sa Agirretxeom cini tandem koj bi kombinirano nadomjestio golove Ljorentea .
A kada bi doveli RG,na taj nacin bi pomogli mladjem burazu ,jer bi Atleti s tim novcem pokusao vratiti Diega . 8-)
Mada sumnjam da ce zeljeti angazovati RG, jer je ovaj, navodno ,jos davno dok je igrao u Osasuni ,rekao da nikada nebi zaigrao za Bilbao .Sam je veliki navijac Osasune,tamo je i ponikao,a znamo kako su Osasunisti veliki anti-athleticovci :D
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la gruezi » 31 avg 2012, 20:48

D1os ponovo cu te ispravit I reci da nisi u pravu... Baskijska pokrajina navarra je u zadnjih 600 godina bila pod puno vecim latinskim uticajem nego ostatak baskije zato ces cesto vidjeti prezimena koja su najcesce spanska kontas... Isto kao sto zbog turskog uticaja na kulturu bosnjaka imas prezimena tipa hasanbegovic, halilbegovic ,hasanagic itd kapis? Llorenteova sva familija je iz pamplone a to je historijski glavni grad baskije... Gore neko rece da raul garcia nece htjeli u athletic jer kao bilbao I pamplona nemaju dobre odnose? Po meni je to glupost jer ima 6-7 igraca u athelicu iz pamplone ali et... Po meni najbolja zamjena za javia bio bi benat etxebaria...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 01 sep 2012, 20:09

gruezi je napisao/la: Gore neko rece da raul garcia nece htjeli u athletic jer kao bilbao I pamplona nemaju dobre odnose? Po meni je to glupost jer ima 6-7 igraca u athelicu iz pamplone ali et... Po meni najbolja zamjena za javia bio bi benat etxebaria...

Prije dvije godine bio je onaj slucaj Nacha Monreala i famozne klauzule anti-Athletic.Tada je u klauzuli stajalo da svi klubovi osim Athletica imaju pravo da pregovaraju oko njegovog dovodjenja . Pa dobro je poznato kako se Osasunisti posebno napale kada igraju protiv Athletica . A upravo jedan od razloga antagonizma izmedju bilbaa i pamplone jest da im redovno athletic uzima igrace, pogotovo dok su jos klinci .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 05 sep 2012, 17:24

Radovi na novom San Mamesu fino napreduju -
slika
slika

U sezoni 2013/2014 trebao bi biti otvoren .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la M4kaveli » 28 okt 2012, 20:04

Sta se desava sa Bilbaom ?
Mogli bi oni lagano voditi grcevitu borbu za opstanak ako ovako nastave.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la azTer » 28 okt 2012, 21:25

otpad je.beni, oboriše me na kladionici, samo njih čekao

bielsa se previše glupira sa llorenteom, neće oni nikog pobijedit ako ga bude držo na klupi

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.