Athletic Club de Bilbao

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la M4kaveli » 03 maj 2013, 21:45

Joj akcije. :o
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 maj 2013, 14:19

Dresovi za iduću sezoni, domaći i gostujući ;)

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 28 maj 2013, 20:51

Opa Buraz . Novi dresici i to manje ni vise nego Nike oprema. 8-) Znaci nova oprema,nov stadion,jos da promijene retardiranu politiku kluba oko dovodjenja igraca. Mozda bi bili uspjesni kao njihov slavniji brat iz Madridaslika Inace ,protiv Levante odigrali su posljednju tekmu na San Mamesu . Nekako nije svejedno kada znas da takav legendarni stadion odlazi u historiju . Ali to su zahtjevni modernog fudbala,i ako hoces da ides naprijed to je nesto sto moras uraditi ,ili u najboljem slucaju da modernizujes postojeci stadion .Nesto sto ce Livverpool uraditi od Anfielda odnosno Barca od Nou Campa . Zato navijaci tih klubova trebaju biti presretni zbog cinjenice da im omiljeni stadioni nece ici u historiju . Dok Mestalla,Calderon,Mames i ostali polako idu tim putem .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la M4kaveli » 28 maj 2013, 20:56

Nisam siguran da ce se Camp Nou obnoviti.
Postoji i opcija izgradnje novog stadiona.
Davno sam citao, mozda je vec odluceno da se samo malo modernizuje, nisam bas siguran.

Ovaj novi San Mames ce biti preyeben stadion. 8-)
A ni dresovi nisu losi ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Bertrand » 07 jun 2013, 23:30

Athletic i Bielsa su se razisli nakon dvije sezone saradnje jer su se Urrutia i drustvo slozili da mu ne zele ponuditi novi ugovor. Njegov moguci nasljednik je Valverde.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 jun 2013, 23:08

Kakav oproštaj od legendarne Katedrale slika

[youtube][/youtube]


San Mames je nastao davne 1913, i dobio je ime po obližnjoj Katedrali. Svetac kojeg su bacili lavovima a on ih je pripitomio. Živio je tamo 2 stolječa nakon Krista na području današnje Turske. Tradicionalno, on je zaštitnik dojenčadi i ljudi sa slomljenim kostima: )

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L_blancos » 15 jun 2013, 11:39

Primarne mete za dovodjenje su: Kike Sola, Benat, Mikel Rico

Ova dva gotova, Mikel Rico prema nekim navodima dosta blizu potpisa.

Prehebena sredina :o :shock:

----Rico
Benat---Ander

Tri najpodcjenjenija veznjaka u Spaniji. Uz Ernesta na klupi Athletic ce biti ozbiljan kandidat za najvisa mjesta.
Zadnja izmjena: L_blancos, dana/u 07 jul 2013, 12:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L_blancos » 29 jun 2013, 15:47

http://www.transfermarkt.co.uk/en/xabie ... 71559.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transfermarkt.co.uk/en/mikel ... 85258.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transfermarkt.co.uk/en/beat- ... 40888.html" onclick="window.open(this.href);return false;

To su tri nova igraca Athletica.
Pokusat' ce dovesti jos:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/kike- ... 51532.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transfermarkt.co.uk/en/mikel ... 51474.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Adi_Zepce » 29 jun 2013, 22:37

Fin posao je Athletic uradio u dosadasnjem dijelu transfer roka.Ocekujem da ce s ovim sastavom i Valverdeom na klupi se laganice boriti za mjesto u Europi 8-)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L_blancos » 01 jul 2013, 19:45

Izgleda da je Kike Sola gotov. :D
Ne znam...
Boljeg napadaca, a da je bask, nisu mogli naci. Druga stvar je sto je Imanol Aggiretexe nedostupan.
Imaju sad Aduriza i Solu u napadu a moguce je da ce promovisati i Ikera Hernandeza, dosta talentovan napadac inace.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 15 avg 2013, 12:07

Prvu tekmu domacini ,koliko sam shvatio ,trebali bi odigrati na Anoeti :D .Uglavnom,drugu ce sigurno igrati na svom novom stadionu koji izgleda predobro.
slika
slika
slika
slika
Bice ljepsi od Cornelle. 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Greenfingers » 28 avg 2013, 07:33

ma nije mi to onaj Athletic sa ovim novim stadionom, bas kao i Marseille sto gradi novi Velodrom, nekako mi nije onaj oldskulerski tim, kojeg krase ultrasi, ali vremena se mjenjaju, naravno, sretno Athleticu na novom stadionu, koji me neopisivo podsjeca na Emirates stadion.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 30 avg 2013, 16:26

Da.Dosta podsjeca na Amirates . Inace,United poslao ponudu za Herreru od 30 miliona,ovi traze par miliona vise,ali kazu da je izvjesno da ce prihvatiti tu ponudu . U tom slucaju kao zamjenu bi mogli dovesti Raula Garciu iz Atletica.

Po meni gresku veliku bi napravili ako se sve ovo realizuje. Prvo ,u Herreri imaju odlicnog igraca za narednih 10 godina ,zbog njihove retardirane politike tesko da bi nasli boljeg igraca u narednom periodu . A prodali su Javi Martineza za 40 miliona,a od tog novca nisu potrosili ni 15 miliona jer nemaju neki izbor . Dalje ,financijska situacija kod njih je takva da u Banci imaju desetine miliona koje nemaju na sta potrositi .Dakle,nemaju potrebe da prodaju Herreru .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L_blancos » 30 avg 2013, 18:10

Nemaju potrebu prodavati, i nece to ciniti ako Manchester na aktivira klauzulu od 36 miliona.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 13 sep 2013, 19:05

slika
:shock: :shock: :shock:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
FCUM
Postovi: 6924
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la FCUM » 13 sep 2013, 19:12

[youtube][/youtube]

kad vam je prva utakmica na novom stadionu ? strasan je
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la golden » 13 sep 2013, 19:17

Ja mislim da je u ponedeljak protiv Celte
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 14 sep 2013, 14:12

slika
Jucer su navijaci po prvi put mogli prisustvovati otvorenom treningu Athletica na ovom stadionu gdje se okupilo oko 10 000 ljudi .
slika
Pazi ti kakve su ovo stolice ,u stvari kakve stolice ovo su fotelje .
slika
Takođe ,Athleticov veliki rival Sociedad planira da remodelira stadion. Bice uklonjena atletska staza,povecan kapacitet sa 32 na 40 hiljada. Bice mozda jos ljepsi nego ovaj . Bar mi na maketi tako izgleda. Radovi bi trebali poceti ove godine ,a odvijat ce se tako sto ce svake godine raditi po jednu tribinu ,sto znaci da ce reforma cijelog stadiona zavrsiti za 3-4 godine.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la sonik24 » 28 nov 2013, 15:07

U Baskiji izgleda nema krize sto se rekonstrukcije stadiona tiče :)

Avatar
Korinov
Postovi: 994
Pridružen/a: 23 avg 2013, 12:08
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Korinov » 01 dec 2013, 18:59

[youtube][/youtube]
“I have the ball, I pass the ball; I have the ball, I pass the ball; I have the ball, I pass the ball.”

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.