Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Centre forward » 09 dec 2017, 17:40

Epidaurus je napisao/la:Samo sto je problem sto je Ronaldova i Messijeva "za qrac sezona" jednaka vrhunskoj sezoni nekog takvog igraca tipa Ribery il Hazard
A daj. :tokralju: :tokralju:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11952
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 dec 2017, 17:41

Ne znam kako iko ovdje Epidaurusa shvata za ozbiljno nakon ovoga:
Epidaurus je napisao/la:Da li ce forumska elita simpatizera katalonske organizacije za utaju poreza predvodjena @leorey-em izvrsiti kolektivno samoubistvo kada Najveci Kapiten po ko zna koji put pogodi glavom u 90oj minuti i izbaci Bayern ? Imam osjecaj da bi prolazak Reala u polufinale i ispadanje Bayerna 3 puta teze pao cigansko-katalonskom forumaskom puku nego navijacima Bayerna. Cudni li su ti kompleksi.
Najsmiješniji moderator na ovome forumu. Ne znam samo zašto ga i ko ga još uvijek drži za moderatora. :crazy:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kajzer10 » 09 dec 2017, 17:44

Nepostojeci u polufinalu protiv BAyerna a dao dva gola i generalno odlican dvomec. U prvoj utakmici odlican pass kod prvog gola Benzeme.
I to su argumenti. :lol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 09 dec 2017, 17:50

Epidaurus je napisao/la:Evo ga napokon pokazuje pravo lice (@Feld neki dan, da ponovim, rece kakvo), isto ono kakvo pokazuje na jednom drugom forumu, dok ovdje glumi nevinasce. Hvala ti sto si potvrdio moje sumnje, zao mi je sto te vrijedja iznosenje cinjenica o tvom nacinu razmisljanja.
Kako će me neko poput tebe okarakterizirat boli me ku.rac, barem imam svoje mišljenje, ne mijenjam ga ko ti svakodnevno, u svakoj mogućoj temi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Rajaz » 09 dec 2017, 17:51

Epidaurus je napisao/la:Pa o cemu da raspravljam s covjekom kojem je Messijevo nabijanje statistike protiv nejaci vrijednije od 10 golova od cetvrtfinala do finala LP ?
Užasan pokušaj spina, o tome se uopšte nije raspravljalo. Iz priloženog se vidi da je rasprava bila o 2013-toj, 14-toj i 16-toj.

Ali kada si već spomenuo, evo šta mislim o istom:
Rajaz je napisao/la:A onda skontaš da mu je ovaj, uz Manchestersku, najzasluženiji, makar je ostalih 9 mjeseci ličio na bivšeg fudbalera. Prvi put je od dolaska u Madrid on bio clutch, a ne Ramos ili neko treći.
Makar je jasno da je ponovo na INDIVIDUALNOM nivou bio svjetlosnu godinu iza Messija koji je uradio ovo:

Most goals: Messi
Most assists: Messi
Most chances created: Messi
Most successful dribbles: Messi
Most through balls: Messi
Most Key Passes: Messi
Most MOTM awards: Messi

Epidaurus je napisao/la:Il po kojem je Messi valjda i 2014. trebao dobit BdO iako je protiv Atletica u cetvrtfinalu pretrcao koliko i golman valjda ? Il po kojem je za svaki Messijev neuspjeh kriv Higain, Suarez, Neymar, Bog, Allah, Isus, kisa itd al on nikad nije ? Ne sporim ja da je Messi bolji igrac i najbolji igrac koji je ikad igrao fudbal, al da je trebao 2013., 2014., 2016. i 2017. dobit BdO ispred Ronalda ? Nema jeb.ene sanse.
Nema j'ebene šanse iako mu portugalska egoistična debilčina igrački ni blizu nije, ali eto sada je izjednačena po Balonima. Kontradikcija u punom sjaju slika

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 09 dec 2017, 17:51

Meni je u ovoj prici najsmjesnije ovaj kvaziargument madridista u koji stvarno vjeruju, a to je da je Messi nabijao statistiku na buraniji. U ligi zabio svim ekipama osim Granadi i Malagi za razliku od Rone koji je zabio ovako u manje od 20 tekmi. A to sto je Rona nabio statistiku preko Farskih otoka, nikom nista.

Da ne postavljam onaj chart u kojem je omjer datih i bitnih golova. Ako se dobro sjecam, Messi je vrhu ljestvice izdvajajuci se bezobrazno dok je drugi prosjek. Ali naravno, zabio je dva gola Bayernu iz ofsajda nakon sto Marcelo predribla citav tim pa treba dr.kat na njega

evo ga ipak slika

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Epidaurus » 09 dec 2017, 18:00

Lillard je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Evo ga napokon pokazuje pravo lice (@Feld neki dan, da ponovim, rece kakvo), isto ono kakvo pokazuje na jednom drugom forumu, dok ovdje glumi nevinasce. Hvala ti sto si potvrdio moje sumnje, zao mi je sto te vrijedja iznosenje cinjenica o tvom nacinu razmisljanja.
Kako će me neko poput tebe okarakterizirat boli me ku.rac, barem imam svoje mišljenje, ne mijenjam ga ko ti svakodnevno, u svakoj mogućoj temi.
Cholo nisam te ja okarakterisao, @Feld je. Ja se samo slazem s njim, pogotovo sad kad sam siguran ko si ustvari. De nastavi malo vrijedjat, iscekujem to zeljno.

@Blejzer

Mislim da je ta statistika ukljucivala iskljucivo golove za vodstvo pa je tako npr gol Messija za 1-0 protiv Granade lupam u pobjedi od 5-0 bitan, a npr Ronaldov za 2-0 i 3-0 protiv Atletica nebitan. Moguce da grijesim al cini mi se da sam to negdje vidio.

@Rajaz

To sto je Messi bolji fudbaler (osjetno) ne znaci da mu po automatizmu treba davat BdO i da moze drk.at kur.rac u bitnim tekmama. LP+Euro 2016. su odlucili Balon, 2014. liga i LP uz brutalnu sezonu. Ovu nemam vise namjeru ni ponavljat, ne da mi se. Samo mi nemoj u Effenbergovom stilu prosipat neke teorije o zavjerama i slicnim glupostima, inteligentniji si od toga (glupa osoba ne moze slusat Camel btw :kafa: )

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Rajaz » 09 dec 2017, 18:00

Kajzer10 je napisao/la:Nepostojeci u polufinalu protiv BAyerna a dao dva gola i generalno odlican dvomec. U prvoj utakmici odlican pass kod prvog gola Benzeme.
I to su argumenti. :lol:
Dao dva gola nakon što je Ramos već riješio pitanje pobjednika sa 2 gola.

Od 3 kampanje izdvojio jedno polufinale i kur'či se kako je nešto argumentovao, budi kao Kajzer slika

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 09 dec 2017, 18:07

Sve kao nije im krivo, a ubise se dokazivajuci nesto. :mrgreen:

Sreca pa je Messi razvalio protiv tog istog Atletica.

Parametri po kojim su odredjeni ovi bitni golovi su katastrofa.
Zadnja izmjena: Jeftha, dana/u 09 dec 2017, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 09 dec 2017, 18:10

Epidaurus je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Evo ga napokon pokazuje pravo lice (@Feld neki dan, da ponovim, rece kakvo), isto ono kakvo pokazuje na jednom drugom forumu, dok ovdje glumi nevinasce. Hvala ti sto si potvrdio moje sumnje, zao mi je sto te vrijedja iznosenje cinjenica o tvom nacinu razmisljanja.
Kako će me neko poput tebe okarakterizirat boli me ku.rac, barem imam svoje mišljenje, ne mijenjam ga ko ti svakodnevno, u svakoj mogućoj temi.
Cholo nisam te ja okarakterisao, @Feld je. Ja se samo slazem s njim, pogotovo sad kad sam siguran ko si ustvari. De nastavi malo vrijedjat, iscekujem to zeljno.
Ti si s rasprave o Ronaldu i Messiju otišao na ovo. I onda sam ja problem, a ti još moderator :rol:

Iščekuj koliko hoćeš, boli me kita.

@Jefta meni je krivo što će m iza 40 godina unuk mislit da je Ronaldo bolji igrač :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 09 dec 2017, 18:11

Epidaurus je napisao/la: @Blejzer

Mislim da je ta statistika ukljucivala iskljucivo golove za vodstvo pa je tako npr gol Messija za 1-0 protiv Granade lupam u pobjedi od 5-0 bitan, a npr Ronaldov za 2-0 i 3-0 protiv Atletica nebitan. Moguce da grijesim al cini mi se da sam to negdje vidio.
A Ronaldove golove nisu pikali ili sta? Statistika je ukljucivala sve golove za izjednacenje ili vodstvo. Svakako da uleti nekad tako gol protiv Granade, ali ne uleti samo Messiju vec Ronaldu i svim ostalim. Ne pravi zavjeru statistike protiv Ronalda, infantilno je.

ja sto se sjecam gostovanja: Messi protiv Reala u zadnjem minutu za pobjedu( drugi gol veceri), protiv Atletica i Valencije za pobjedu( isto drugi gol veceri). Protiv Seville zabio za izjednacenje pa asistirao za pobjedu. Protiv Villareala isto u zadnjem minutu za remi. Zabio je i Sociedadu na Anoeti za izjednacenje isto.

al' dobro, to je sve buranija ocito

@jeftha da onda postavimo statistiku ko je donio najvise bodova svojoj ekipi golovima? ili je i to katastrofalan kriterij? Zanima me koji to ti bolji imas koji ce opravdat tvrdnju iznad da Messi kupi statistiku na buraniji

ili da postavimo statistiku koji je igrac prosle godine zabio najvise golova izvan 16 :hmmmmm:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kajzer10 » 09 dec 2017, 18:24

Rajaz je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Nepostojeci u polufinalu protiv BAyerna a dao dva gola i generalno odlican dvomec. U prvoj utakmici odlican pass kod prvog gola Benzeme.
I to su argumenti. :lol:
Dao dva gola nakon što je Ramos već riješio pitanje pobjednika sa 2 gola.

Od 3 kampanje izdvojio jedno polufinale i kur'či se kako je nešto argumentovao, budi kao Kajzer slika
Ok, dao dva gola nakon sto je Ramos rijesio utakmicu sto znaci da je bio nepostojeci? Kakvo plitko posmatranje.
Ne mozes ti nekom oduzeti odlican dvomec samo jer je neko drugi zabio dva gola do 20-te minute.

Ja zapravo ne znam kakav je to pogled na nagradu da igrac ne treba osvojiti nagradu ako nije bio clutch. Covjek godinu svede na dvije utakmice. :roll:
I Messi je bio los u tim jakim utakmicama. KO je onda trebao uzeti nagradu te godine? Ramos?

2013-tu sam obrazlozio milion puta. Sto se tog pomjeranja roka za glasanje tice, ne ulazim koji su razlozi ali su to trebali ranije pomjeriti.
Kakva je logika zatvarati rok za glasanje a imas jos 2 mjeseca fudbala!?

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Rajaz » 09 dec 2017, 18:26

Epidaurus je napisao/la:To sto je Messi bolji fudbaler (osjetno) ne znaci da mu po automatizmu treba davat BdO i da moze drk.at kur.rac u bitnim tekmama. LP+Euro 2016. su odlucili Balon, 2014. liga i LP uz brutalnu sezonu. Ovu nemam vise namjeru ni ponavljat, ne da mi se. Samo mi nemoj u Effenbergovom stilu prosipat neke teorije o zavjerama i slicnim glupostima, inteligentniji si od toga (glupa osoba ne moze slusat Camel btw :kafa: )
To što je Ballon d'or INDIVIDUALNA nagrada ne znači da je treba dodijeljivati Ronaldu na osnovu timskih trofeja, pogotovo ne na osnovu onih koje mu donesu Ramos i društvo.

Ne možeš Ronalda prodavati 3 godine, a nakon istog dobijenog Balona pisati kako je zasluženo. Ne ide nikako. Ovo se ne odnosi isključivo na tebe nego generalno na simpatizere Reala.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Epidaurus » 09 dec 2017, 18:31

Blejzer10 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la: @Blejzer

Mislim da je ta statistika ukljucivala iskljucivo golove za vodstvo pa je tako npr gol Messija za 1-0 protiv Granade lupam u pobjedi od 5-0 bitan, a npr Ronaldov za 2-0 i 3-0 protiv Atletica nebitan. Moguce da grijesim al cini mi se da sam to negdje vidio.
A Ronaldove golove nisu pikali ili sta? Statistika je ukljucivala sve golove za izjednacenje ili vodstvo. Svakako da uleti nekad tako gol protiv Granade, ali ne uleti samo Messiju vec Ronaldu i svim ostalim. Ne pravi zavjeru statistike protiv Ronalda, infantilno je.

ja sto se sjecam gostovanja: Messi protiv Reala u zadnjem minutu za pobjedu( drugi gol veceri), protiv Atletica i Valencije za pobjedu( isto drugi gol veceri). Protiv Seville zabio za izjednacenje pa asistirao za pobjedu. Protiv Villareala isto u zadnjem minutu za remi. Zabio je i Sociedadu na Anoeti za izjednacenje isto.

al' dobro, to je sve buranija ocito

@jeftha da onda postavimo statistiku ko je donio najvise bodova svojoj ekipi golovima? ili je i to katastrofalan kriterij? Zanima me koji to ti bolji imas koji ce opravdat tvrdnju iznad da Messi kupi statistiku na buraniji

ili da postavimo statistiku koji je igrac prosle godine zabio najvise golova izvan 16 :hmmmmm:
Ne kazem da je to pokazatelj koji pravi neku zavjeru protiv Rone nego da je pokazatelj malo glup jer ce golove za 1-0 u pobjedi od 5-0 predstaviti kao bitne. Ronaldo je imao 10 bitnih golova u LP i to je cinjenica. Imao je i niz bitnih golova u La Ligi u zadnjim kolima. Nema sanse da je Messi dao ubjedljivo najvise bitnih golova u sezoni gdje je Rona bio definicija clutcha.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 09 dec 2017, 18:31

Kakav je kriterij ko je zabio najvise golova izvan 16? Ronaldo je ove sezone zabio jedan izvan 16, a Messi nijedan. To automatski znaci da je Ronaldo bolji?

I ja nisam uopce rekao da Messi nabija statistiku na buraniji. Prosle sezone u Ligi je podero, kao uostalom i svake sezone. Za Ligu Prvaka je totalno druga prica, i tu se u KO fazi pojavi svake 3-4 godine sa nekim od najlegendarnijih golova.(2011. Madrid, 2015. Bayern).
To sto protiv Chelsea iz penala gadja vrh precke u stilu Griezmanna pa onda 2x protiv Atletica nista ne napravi ide na njegovu dusu. U preokretu protiv PSG-a je bio posmatrac, a prva utakmica u tom dvomecu mu je jedna od gorih u karijeri.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 09 dec 2017, 18:40

Jeftha je napisao/la: I ja nisam uopce rekao da Messi nabija statistiku na buraniji. Prosle sezone u Ligi je podero, kao uostalom i svake sezone. Za Ligu Prvaka je totalno druga prica, i tu se u KO fazi pojavi svake 3-4 godine sa nekim od najlegendarnijih golova.(2011. Madrid, 2015. Bayern).
To sto protiv Chelsea iz penala gadja vrh precke u stilu Griezmanna pa onda 2x protiv Atletica nista ne napravi ide na njegovu dusu. U preokretu protiv PSG-a je bio posmatrac, a prva utakmica u tom dvomecu mu je jedna od gorih u karijeri.
Ok, moj post iznad je bio iskljucivo argumentacija da Messi ne kupi statistiku na buraniji.

Sto se tice LP, tu se slazem s tobom. I ja mu zamjerim ta ista nestajanja. Doduse protiv Chelsea onda stvarno nije htjela u gol, i ne ide u kos s ostalim nabrojanim jer se trudio ko konj. Za Atletice i PSG se definitivno slazem. Skoro pa sramotno nezalaganje

Ali nije ni Ronaldo osim ove godine bio neki clutch igrac u lp. Godinu ranije nestao nakon Wolfsburga, a i taj hat trick, koliko god bitan i dalje je protiv raspalog Wolfburga. I on je bio kao Messi, nekad bljesne nekad promasi penal protiv Bayerna i ispadnu. I prvo finale protiv Atletica je nestao, i morao mu je Ramos spasavati guzici. Cak i nakon toga je Di Maria bio taj koji je preokrenuo, a ne Rona.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 09 dec 2017, 18:51

LP 2016. protiv Citya prvu nije igrao zbog povrede, a drugu vjerovatno rovit.
Za Atletico ne znam sta da kazem. Utakmicu nisam gledao uzivo jer sam imao druge obaveze. Samo sam vidio da su svi svoje penale rutinski odradili i onda me bolio qrac poslije toga kako je ko odigr'o.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 09 dec 2017, 19:19

Nego, kakve to prijetnje spominju, jel Ivane :mrgreen: ?

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 09 dec 2017, 19:50

Blejzer10 je napisao/la:Nego, kakve to prijetnje spominju, jel Ivane :mrgreen: ?
Ne znam o čemu pričaš. :zviz:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Rajaz » 09 dec 2017, 19:52

Kajzer10 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Nepostojeci u polufinalu protiv BAyerna a dao dva gola i generalno odlican dvomec. U prvoj utakmici odlican pass kod prvog gola Benzeme.
I to su argumenti. :lol:
Dao dva gola nakon što je Ramos već riješio pitanje pobjednika sa 2 gola.

Od 3 kampanje izdvojio jedno polufinale i kur'či se kako je nešto argumentovao, budi kao Kajzer slika
Ok, dao dva gola nakon sto je Ramos rijesio utakmicu sto znaci da je bio nepostojeci? Kakvo plitko posmatranje.
Ne mozes ti nekom oduzeti odlican dvomec samo jer je neko drugi zabio dva gola do 20-te minute.
Ok, nije bio nepostojeći. Samo je opet čekao Ramosa da prelomi utakmicu. Bolje ?

U drugom polufinalu i finalu 14-te i 16-te jeste bio nepostojeći. Kad već vadimo stvari iz konteksta, 3>1.
Kajzer10 je napisao/la:Ja zapravo ne znam kakav je to pogled na nagradu da igrac ne treba osvojiti nagradu ako nije bio clutch. Covjek godinu svede na dvije utakmice. :roll:
I Messi je bio los u tim jakim utakmicama. KO je onda trebao uzeti nagradu te godine? Ramos?
Od čovjeka kojeg se trpa kao najboljeg je previše očekivati da povuče u najvažnijim utakmicama sezone i da ne liči na bivšeg fudbalera ? slika

Niko godinu ne svodi na dvije utakmice. Onaj ko je pratio sve utakmice jednog i drugog i ko se iole razumije u fudbal, mogao je vidjeti razliku između jednog i drugog. J'ebeni Whoscored, koji poput tebe, gleda gotovo isključivo statistiku je dao višu prosječnu ocjenu Messiju. Zapravo svaku sezonu, osim 2013/14, u kojoj je Messi propustio dobar dio zbog povrede, je znatno bolje ocijenjen od Ronalda. Vjerujem da tebi kao statističaru takvo nešto puno znači.
Kajzer10 je napisao/la:2013-tu sam obrazlozio milion puta. Sto se tog pomjeranja roka za glasanje tice, ne ulazim koji su razlozi ali su to trebali ranije pomjeriti.
Kakva je logika zatvarati rok za glasanje a imas jos 2 mjeseca fudbala!?
Kakva je logika praviti najveći presedan u historiji Zlatne lopte i po prvi puta pomjerati rok glasanja ?

Jesi li uopšte svjestan da su time direktno promijenili prvobitnu odluku i utjecali na konačnog pobjednika ? I to nakon, pazi sad, hattricka protiv Švedske u BARAŽUslika
Zadnja izmjena: Rajaz, dana/u 09 dec 2017, 19:56, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.