Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Jeftha » 12 dec 2016, 20:29

Mozes misliti onda koliko je Messi smijesan igrac kad ju je 5 puta osvojio.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Saurman » 12 dec 2016, 20:29

Nagradu zalatna kopačka mogu slobodno ukinuti jer je izgubila svoju svrhu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la let3 » 12 dec 2016, 20:35

Jeftha je napisao/la:Mozes misliti onda koliko je Messi smijesan igrac kad ju je 5 puta osvojio.
slika

Yebo Balon, Bota de Oro je prava nagrada :thumbup:

Ma niko ko portugalski GOAT :kafa: Dok se trpaju APOEL, Malme, Madjarska, Osasuna, Eibar i slicni nesretnici

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Garfield » 12 dec 2016, 20:36

Kukanje se nastavlja :mrgreen:
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Donnie Darko » 12 dec 2016, 20:38

Zar je ova tema stvarno potrebna? :rol:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la SlevinKelevra » 12 dec 2016, 20:38

Kajzer10 je napisao/la: Mislim da nikad nisu ni pravili ceremonije (osim kada su bili spojeni). Najbitnija individualna nagrada u fudbalu i ne vidim zasto je smijesna.
Smijesna jer se pravi spektakl od individualne nagrade u kolektivnom sportu
Smijesna je jer nije zasnovana na cistoj statistici (tipa, najbolji strijelac) vec i nema kriterij
Smijesna je jer se jedne godine daje za individualni, a slijedece za ekipni uspjeh
Smijesna je jer u glasanju ucestvuju ljudi za koje nisi siguran jesu pogledali tekmu te godine
Smijesna je jer svako dvije-tri godine hladno zavrsi u pogresnim rukama (misljenje vecine)

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la KingJamesMVP » 12 dec 2016, 20:38

gasi temu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la theboss_RD07 » 12 dec 2016, 20:39

Lillard je napisao/la:Kakvi su tvoji argumenti?

Guardiola je u Cityu 6 mjeseci, ni sezona nije završila, a ti si ga već osudio kao neuspješnog.

Ne razumiješ ti da Messi čini Barcelonu boljom, a ne obrnuto, ali šta ja tebi to pričam jbt, ne razumiješ ti k.urca kad si to gore napisao.
Jao. Nisam mislio da bi Messi bio qrac u drugom klubu. Mozda sam se malo pogresno izrazio.
Mislio sam na cinjenicu da su svi pisali kako ce Guardiola od Sitija istog momenta napravit velesilu koja ce osvojit svaki trofej koji pogledaju.

S druge strane sam spomenuo dvostruke arsine sto se tice ova dva igraca. Messi cini Barcelonu boljom, a Ronaldo ne cini Real boljim nego obrnuto?

Na kraju krajeva uopste se ne gleda ko je bolji igrac, nego ko je vise osvojio trofeja. Nema smisla, ali je tako. Do sad je to bio Messi, sad je Ronaldo. Kraj.
Zadnja izmjena: theboss_RD07, dana/u 12 dec 2016, 20:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Garfield » 12 dec 2016, 20:40

Donnie Darko je napisao/la:Zar je ova tema stvarno potrebna? :rol:
Potrebna je, ovo je tema na kojoj let3 "argumentima" pokusava osporit ovogodisnji uspjeh najboljeg fudbalera na svijetu.
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Dzoni » 12 dec 2016, 20:42

Donnie Darko je napisao/la:Zar je ova tema stvarno potrebna? :rol:
Kako nije **** ga ti.
Ko da ne znas da su najprestizniji umovi koncentrisani bas na ovom forumu i da se svako drugo misljenje automatski smatra nekompetentnim?

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la let3 » 12 dec 2016, 20:42

Svezo se Garfield moje malenkosti vec 4-ti post :kafa: ocito da istina boli :tralala: :mrgreen:

Dirnule ga moje logicke i nepogriješive opsrevacije :salut:

Rona je osvojio Balon, bacio je drkicu i veceras ce sretan leci spavati.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 12 dec 2016, 20:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Lillard » 12 dec 2016, 20:43

theboss_RD07 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Kakvi su tvoji argumenti?

Guardiola je u Cityu 6 mjeseci, ni sezona nije završila, a ti si ga već osudio kao neuspješnog.

Ne razumiješ ti da Messi čini Barcelonu boljom, a ne obrnuto, ali šta ja tebi to pričam jbt, ne razumiješ ti k.urca kad si to gore napisao.
Jao. Nisam mislio da bi Messi bio qrac u drugom klubu. Mozda sam se malo pogresno izrazio.
Mislio sam na cinjenicu da su svi pisali kako ce Guardiola od Sitija istog momenta napravit velesilu koja ce osvojit svaki trofej koji pogledaju.

S druge strane sam spomenuo dvostruke arsine sto se tice ova dva igraca. Messi cini Barcelonu boljom, a Ronaldo ne cini Real boljim nego obrnuto?
Ronaldo ne čini suigrače boljima već 2 sezone. Kako devetka i golgeter da čine suigrače boljim? Prije par godina je to radio, sada više ne.

Ali mislim, pogledaš utjecaj Messija na igru Barcelone i Ronaldov, čak i u prajmu kad je bio, postojala je razlika, kamoli sad.

Ali Ronaldo uzeo nagradu, svaka mu čast, ali mu je zadnja, dok za Messija ima još vremena.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Balon de Oro aka Barcelona vs Real Madrid vol.2 aka zašto ova tema uopšte postoji?

Post Postao/la Donnie Darko » 12 dec 2016, 20:45

Ako se želite prepucavati ko je bolji Messi ili Ronaldo, možete to raditi na temi koja je stvorena samo za takve rasprave (Barcelona vs Real Madrid), a ako imate potrebu da pišete o samoj nagradi, odnosno dodjeli iste, možete otvoriti temu i o tome pisati tamo gdje se svake godine do sada o tome pisalo: Međunarodni fudbal.


Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 12 dec 2016, 20:50

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"


Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la HankMoody » 12 dec 2016, 20:54

Irina Shayk trudna, bijedni Ronaldo ni to nije mogao odraditi. :mrgreen:

Hajde što je najbolji ikad u prednosti što se broja zlatnih lopti tiče, uspješniji je i u realizaciji spermatozoida koje pošalje u ženu s ukupno dva. :opaopa:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la KingJamesMVP » 12 dec 2016, 20:57

HankMoody je napisao/la:Irina Shayk trudna, bijedni Ronaldo ni to nije mogao odraditi. :mrgreen:

Hajde što je najbolji ikad u prednosti što se broja zlatnih lopti tiče, uspješniji je i u realizaciji spermatozoida koje pošalje u ženu s ukupno dva. :opaopa:
Ronaldo tu igra za drugu momčad :shh: :shh: :shh:
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Kajzer10 » 12 dec 2016, 20:58

SlevinKelevra je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la: Mislim da nikad nisu ni pravili ceremonije (osim kada su bili spojeni). Najbitnija individualna nagrada u fudbalu i ne vidim zasto je smijesna.
Smijesna jer se pravi spektakl od individualne nagrade u kolektivnom sportu
Smijesna je jer nije zasnovana na cistoj statistici (tipa, najbolji strijelac) vec i nema kriterij
Smijesna je jer se jedne godine daje za individualni, a slijedece za ekipni uspjeh
Smijesna je jer u glasanju ucestvuju ljudi za koje nisi siguran jesu pogledali tekmu te godine
Smijesna je jer svako dvije-tri godine hladno zavrsi u pogresnim rukama (misljenje vecine)
Ne bih nazvao nekim spektaklom. Prica o Zlatnoj lopti krene mjesec pred ceremoniju koju osim zadnjih 6-7 godina nisu ni pravili, dodjele nagradu i to je to. U Americi citavu godinu vijecaju ko ce uzeti MVP i to je ok. Jako bitna nagrada koja jasno pokazuje neke stvari.
Sluzbeno i nema kriterij ali ono o cemu je Monolog pisao je rekao bih ispravno i mislim da se glasaci drze te logike.
Nagrada je uvijek otisla u prave ruke. Ko je to uzeo nezasluzeno?
To predzadnje je istina ali iskreno ne smeta mi dok ljudi zasluzeno uzimaju nagradu odnosno ne znam da se desilo da su ti ljudi pogurali pogresnog.

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Balon de Oro (onaj pravi,sto se pika a ne ove pizdarije France Footbala)

Post Postao/la Garfield » 12 dec 2016, 21:00

let3 je napisao/la:Svezo se Garfield moje malenkosti vec 4-ti post :kafa: ocito da istina boli :tralala: :mrgreen:

Dirnule ga moje logicke i nepogriješive opsrevacije :salut:

Rona je osvojio Balon, bacio je drkicu i veceras ce sretan leci spavati.
Obozavam te, imas jedinstven stil kukanja sto je svakako kompliment, cak me uopce ne nerviras za razliku od tvog kompica Rajana ili nesto tome slicno
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCB1986 i 19 gostiju.