Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 24 apr 2017, 00:39

Furymaker je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Eto ja kao neznalica mislim da je Maradona bolji....Sam sa Napolijem titule osvajao , a i sa Argentinom....Messi sa onakvim suigračima , ništa....
osvajao sam? De bgti ne prdi, i ne poredi mi nogomet kad se igralo krpenjacom i kad igraci nisu mogli meda, Maradona je definitivno bio najbolji dok Messi nije dosao, a tebi ako treba **** titula SP za tako nesto onda i jesi neznalica.

Stare fore katalonaca , prije Messija fudbal nije postojao....Navedi mi jednog igrača Napolija ili Argentine a da ne odeš na Google , da provjeriš sa kojima je Maradona osvajao titule...I naravno da treba titula SP , ili bar Copa America da bi bio najbolji....Tamo nema Toma Heninga Overbroa , opet Fifa je jača od Uefe , nema toliko navlačenja.... Naravno da je najbolji trenutno , ali ikada nema šanse.... Hvala sveznalice :thumbup:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la let3 » 24 apr 2017, 00:57

Al realno, koga trenutno boli tuki za Maradonom i njegovim Napolijem, posebno na temi koja glasi "Barcelona vs. Real Madrid" :facepalm:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 24 apr 2017, 01:01

Pa kad se konstantno spominje da je Messi najveći ikad....Ako ne znaš Maradona je igrao za Barcelonu jednu sezonu...I tako svaki put kada Barca pobjedi a Messi zabije gol , a kada izgube i bude nevidljiv nema veze,,,, Znači sami krenete sa uzdizanjem ,neko vam na to odgovori i eto ne valja....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la andro234 » 24 apr 2017, 01:06

let3 je napisao/la:Al realno, koga trenutno boli tuki za Maradonom i njegovim Napolijem, posebno na temi koja glasi "Barcelona vs. Real Madrid" :facepalm:
Tocno to
Nego ovo je Ramov 5. crvendac u El clasicu, pretpostavljam da je to rekord kojem ce se ljudi cuditi za 30ak godina kao mi danas onima koje su postavljali dopingirani atleticari iz istocnog bloka 80ih godina :D

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la let3 » 24 apr 2017, 01:08

bombaysaphire je napisao/la:Pa kad se konstantno spominje da je Messi najveći ikad....Ako ne znaš Maradona je igrao za Barcelonu jednu sezonu...I tako svaki put kada Barca pobjedi a Messi zabije gol , a kada izgube i bude nevidljiv nema veze,,,, Znači sami krenete sa uzdizanjem ,neko vam na to odgovori i eto ne valja....
Ma znam jarane da je i Maradona igrao za Barcu, ali ta poređenja su postala više ofucana i smiješna.
Ne trebaš nam objašnjavati ko je i šta je Maradona, nismo toliki debili jbg ti ;) ništa licno ;)



Al uvijek je ista prica :shock: kako vam više ne dosadi.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 24 apr 2017, 01:27

Don't feed the troll

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2017, 07:27

Nema Kassaia da priznaje neregularne golove i odmah prc, inače zaslužena pobjeda Barcelone iako su defanzivno stajali loše.

Messi još jednom pokazao da najveći ikad praktično sam je demolirao Real brojka od 22 gola u el classicu govori sve. :salut:
A Sergio Ramos red card is hardly the most surprising thing in El Clasico, he has now been sent off 22 times in his career, five of those in games against Barca.
:lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la sekretar » 24 apr 2017, 14:53

Koji je panj ovaj bombaysaphire. Jarane, ako se ne kuzis u loptu,nemoj buraz komentarisati majke ti. Ima nas ovdje sto smo ljudi u poslu,obavezama,navratimo ovdje malo da misli oslobodimo,procitamo sta pametno,malo s rajom komentarisom, a ti nas onda ugusi jarane kao narkoman u tramvaj kad udje.

Messi je Bog,Allah,Isus,Juda,krava u Indiji,sta dalje da ti kazem.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Dzoni » 24 apr 2017, 23:40

sekretar je napisao/la:
Messi je Bog,Allah,Isus,Juda,krava u Indiji,sta dalje da ti kazem.
Sve si reko nemoj više ništa.
Ok,razumijem da je pobjeda barce (zasluzena pobjeda dakako) satisfakcija za sve "bavarce" sirom svijeta,ali to još uvijek ne mjenja cinjenicu da je ovakav raspali Real izbacio (zasluzeno dakako) njemackog giganta.
Imaš,cini mi se,drugog ili treceg utakmicu protiv Atletica.
Pogledaj možda se opet budes radovao.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la leorey » 24 apr 2017, 23:56

bombaysaphire je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Eto ja kao neznalica mislim da je Maradona bolji....Sam sa Napolijem titule osvajao , a i sa Argentinom....Messi sa onakvim suigračima , ništa....
osvajao sam? De bgti ne prdi, i ne poredi mi nogomet kad se igralo krpenjacom i kad igraci nisu mogli meda, Maradona je definitivno bio najbolji dok Messi nije dosao, a tebi ako treba **** titula SP za tako nesto onda i jesi neznalica.

Stare fore katalonaca , prije Messija fudbal nije postojao....Navedi mi jednog igrača Napolija ili Argentine a da ne odeš na Google , da provjeriš sa kojima je Maradona osvajao titule...I naravno da treba titula SP , ili bar Copa America da bi bio najbolji....Tamo nema Toma Heninga Overbroa , opet Fifa je jača od Uefe , nema toliko navlačenja.... Naravno da je najbolji trenutno , ali ikada nema šanse.... Hvala sveznalice :thumbup:
Najbolji strijelac Primere svih vremena.
Najbolji strijelac Barcelone svih vremena.
Najbolji strijelac Argentine svih vremena.
Najbolji strijelac Clasica svih vremena.
Najbolji asistent Primere svih vremena.
Najbolji strijelac LP svih vremena- sigurno do kraja karijere jer je mnogo mladji od Ronalda a blizu mu je.
Najbolji dribler u ligama petice u zadnjih 9 godina.
Najvise golova u jednoj sezoni ikada.
Najvise golova u jednoj godini ikada.
Najvise golova u Primeri u jednoj sezoni-50.
500+ golova u karijeri i 200+ asistencija u danasnjem atomskom nogometu.
Viceprvak svijeta u raspaloj Argentini.
5 Zlatnih lopti, 4 zaredom.
3 puta zlatna kopacka- vjerovatno i 4 na kraju ove sezone.
3 puta UEFA igrac godine.
8 puta prvak Primere, mozda i 9 nakon ove sezone.
4 puta prvak Europe.
3 puta prvak svijeta sa klubom.

Titule kupa kralja, super kupova i ostale manje znacajne necu ni da brojim.

Ovo su ti samo ugrubo titule i rekordi koje on drzi, dovoljno je pogledati sta covjek radi na terenu od kada se pojavio. Ono sto je Maradona radio svaku 20u tekmu on radi svaku drugu.

Jednostavno najbolji i najdominantniji igrac od kada se igra ova prelijepa igra. Najbolji u najbitnijem i najvaznijem sportu na svijetu.

Sta je to Maradona upola ostvario ko on ? Naravno da ce presisati do kraja karijere i golove Pelea, koje je sebi biljezio dok je sluzio u vojsci , dok offsidea nije ni bilo. Pele mu bjezi nekih 150 golova kao igrac koji je zabio najvise golova u klubovima. Naravno da ce i njega presisati. Igrat ce na ovom nivou dok se ne oprosti, kao sto to radi sada Federer, jednostavno to je dar od Boga.

Po tebi je Maradona veci igrac jer Higuain nije zabio 3 mrtve sanse. Da jeste bilo bi kao drugacije jel ? :lol:

Cao. Ti trolaj i dalje.
27.10.2020

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 00:42

Najbolji strijelac Primere svih vremena.
Najbolji strijelac Barcelone svih vremena.
Najbolji strijelac Argentine svih vremena.
Najbolji strijelac Clasica svih vremena.
Najbolji asistent Primere svih vremena.
Najbolji strijelac LP svih vremena- sigurno do kraja karijere jer je mnogo mladji od Ronalda a blizu mu je.
Najbolji dribler u ligama petice u zadnjih 9 godina.
Najvise golova u jednoj sezoni ikada.
Najvise golova u jednoj godini ikada.
Najvise golova u Primeri u jednoj sezoni-50.
500+ golova u karijeri i 200+ asistencija u danasnjem atomskom nogometu.
Viceprvak svijeta u raspaloj Argentini.
5 Zlatnih lopti, 4 zaredom.
3 puta zlatna kopacka- vjerovatno i 4 na kraju ove sezone.
3 puta UEFA igrac godine.
8 puta prvak Primere, mozda i 9 nakon ove sezone.
4 puta prvak Europe.
3 puta prvak svijeta sa klubom.

Titule kupa kralja, super kupova i ostale manje znacajne necu ni da brojim.

Ovo su ti samo ugrubo titule i rekordi koje on drzi, dovoljno je pogledati sta covjek radi na terenu od kada se pojavio. Ono sto je Maradona radio svaku 20u tekmu on radi svaku drugu.

Jednostavno najbolji i najdominantniji igrac od kada se igra ova prelijepa igra. Najbolji u najbitnijem i najvaznijem sportu na svijetu.

Sta je to Maradona upola ostvario ko on ? Naravno da ce presisati do kraja karijere i golove Pelea, koje je sebi biljezio dok je sluzio u vojsci , dok offsidea nije ni bilo. Pele mu bjezi nekih 150 golova kao igrac koji je zabio najvise golova u klubovima. Naravno da ce i njega presisati. Igrat ce na ovom nivou dok se ne oprosti, kao sto to radi sada Federer, jednostavno to je dar od Boga.

Po tebi je Maradona veci igrac jer Higuain nije zabio 3 mrtve sanse. Da jeste bilo bi kao drugacije jel ? :lol:



Cao. Ti trolaj i dalje.[/quote]



Ok napisao si argumente , svaka čast. I zašto ako neko ima drugačije mišljenje odmah se proziva da trola? Ako u ekipi imaš Aguera , Higuaina , Di Mariu kako je ta ekipa raspala? Znači ubuduće ako neko slučajno pokuša da napiše kontra Messija , biće označen da trola....Svašta... Koliko ja znam ovo je FORUM , mjesto gdje se raspravlja...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 00:47

sekretar je napisao/la:Koji je panj ovaj bombaysaphire. Jarane, ako se ne kuzis u loptu,nemoj buraz komentarisati majke ti. Ima nas ovdje sto smo ljudi u poslu,obavezama,navratimo ovdje malo da misli oslobodimo,procitamo sta pametno,malo s rajom komentarisom, a ti nas onda ugusi jarane kao narkoman u tramvaj kad udje.

Messi je Bog,Allah,Isus,Juda,krava u Indiji,sta dalje da ti kazem.


Buraz to je tvoj kućni odgoj da vrijedjaš , ja se neću spuštati na tvoj nivo i vrijedjati...Ovo je FORUM mjesto gdje se raspravlja , ako neko ima drugačije mišljenje to je izgleda PROBLEM? Evo vidiš odgovor poslije tebe , čovjek iznjeo argumente i na fin način piše , nema provokacija , ali ponavljam kućni odgoj je čudo.... Nije ovo tvoj forum da nekome govoriš šta da radi...Sportski pozdrav !
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 25 apr 2017, 01:00

bombaysaphire je napisao/la:Ako u ekipi imaš Aguera , Higuaina , Di Mariu kako je ta ekipa raspala?
Kako to da ta mega ekipa Argentine bez Messija ne može meda, a kamoli izborit Svjetsko? A s Messijem doći do finala i produžetaka, i 2, tačnije 3 finala Copa Americe?

http://www.goal.com/en/news/14552/world ... stats-that

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 01:09

Blejzer10 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Ako u ekipi imaš Aguera , Higuaina , Di Mariu kako je ta ekipa raspala?
Kako to da ta mega ekipa Argentine bez Messija ne može meda, a kamoli izborit Svjetsko? A s Messijem doći do finala i produžetaka, i 2, tačnije 3 finala Copa Americe?

http://www.goal.com/en/news/14552/world ... stats-that


Ja ništa ne bih pisao da se ovdje nije napisalo Bog , radi šta on želi , uvijek pobjeuje....Ne brine li te činjenica da čovjek sa jedinom ekipom a da nije Barca nema ništa osvojeno i uz to 4 izgubljena finala?Nisu Mega , ali su daleko od raspale ekipe...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 25 apr 2017, 01:11

bombaysaphire je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Ako u ekipi imaš Aguera , Higuaina , Di Mariu kako je ta ekipa raspala?
Kako to da ta mega ekipa Argentine bez Messija ne može meda, a kamoli izborit Svjetsko? A s Messijem doći do finala i produžetaka, i 2, tačnije 3 finala Copa Americe?

http://www.goal.com/en/news/14552/world ... stats-that


Ja ništa ne bih pisao da se ovdje nije napisalo Bog , radi šta on želi , uvijek pobjeuje....Ne brine li te činjenica da čovjek sa jedinom ekipom a da nije Barca nema ništa osvojeno i uz to 4 izgubljena finala?Nisu Mega , ali su daleko od raspale ekipe...
Nisi mi odgovorio na pitanje.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 01:19

Pa možda što su u lošoj formi , promjenili 5 selektora , nije im neka atmosfera u svlačionici...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 25 apr 2017, 01:31

bombaysaphire je napisao/la:Pa možda što su u lošoj formi , promjenili 5 selektora , nije im neka atmosfera u svlačionici...
Ni to nije odgovor. Kako ta world class ekipa nije u stanju dobiti dvije tekme bez Messija, a s njim se pretvore u mašinu koju samo Brazil dobije? Nije valjda da su promjenili 5 trenera tokom Messijevog odsustva a isti ih vodi dok je Messi tu?

po meni je nezahvalno porediti starije igrače sa novim, jer znam da će za par godina neki klinci tvrditi da je neki mali bolji od Messija, a mi što smo gledali Messija ćemo se smijati ili nervirati. Ali osporovati Messija zbog manjka trofeja s reprezentacijom je idiotski.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 01:45

Blejzer10 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Pa možda što su u lošoj formi , promjenili 5 selektora , nije im neka atmosfera u svlačionici...
Ni to nije odgovor. Kako ta world class ekipa nije u stanju dobiti dvije tekme bez Messija, a s njim se pretvore u mašinu koju samo Brazil dobije? Nije valjda da su promjenili 5 trenera tokom Messijevog odsustva a isti ih vodi dok je Messi tu?

po meni je nezahvalno porediti starije igrače sa novim, jer znam da će za par godina neki klinci tvrditi da je neki mali bolji od Messija, a mi što smo gledali Messija ćemo se smijati ili nervirati. Ali osporovati Messija zbog manjka trofeja s reprezentacijom je idiotski.


Igra li Messi u toj Argentini ? Igra. Je li osvojio trofej? Nije. Je li ima 4 izgubljen finala? Ima. I šta je idiotski kad se iznesu činjenice?
Eto molim te reci mi koja je ekipa kvalitetnija od njih u Južnoj Americi......
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 25 apr 2017, 01:50

bombaysaphire je napisao/la:Igra li Messi u toj Argentini ? Igra. Je li osvojio trofej? Nije. Je li ima 4 izgubljen finala? Ima. I šta je idiotski kad se iznesu činjenice?
Eto molim te reci mi koja je ekipa kvalitetnija od njih u Južnoj Americi......
Pošto vidim da nisi ni otvorio link, da kopiram:

slika

S Messijem je kvalitetniji samo Brazil. Bez Messija, (dodaj i nedavni poraz od mrtve Venecuele), bar 3 ekipe. Da završimo diskusiju, to ćemo najbolje vidjeti ako Messiju ostane suspenzija, a Argentina se ne uspije kvalifikovati bez njega.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la bombaysaphire » 25 apr 2017, 01:55

Pošteno , mada mislim da su zadnju od Bolivije izgubili , a i tu sa Messijem redovno gube , opasna nadmorska visina ....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.