FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 12 avg 2013, 21:08

Eto, navodno je potvrdjeno da je Rode od narednog ljeta nas igrac, no ovo mi je malo nejasno, s obzirom da ce se Gusta prodati a dovesti igrac koji ce imati istu ulogu kao i on a to je sjedenje na klupi. Stoji to da ce se transfer desiti za godinu dana, ali po meni bi bila bolja odluka ostaviti Brazilca. Mozda se ide na tu kartu da je Rode jeftiniji, da ce imati manju platu a dolazi za dzaba, tako da i ako se ne pokaze moze se prodati pa cemo biti na nuli ili cak u plusu sto se ovog igraca tice.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 12 avg 2013, 21:31

effe_sa je napisao/la: A drug Klare zna podvalit loptu, mnogi su na njegove trikove pali na ovom forumu, pa onda kuhali s njim (kad se sjetim i sebe i ja sam bio proletio na početku..... :D ).
Ta stara bitanga ispade dijete....... :lol:
Prvo da ti kazem, i ja sam jedan od njih :D ali vremenom mi je ercegovac bas postao jedan od zanimljivijih forumasa :lol: iako o fussballu nema pojma :D
Djelovao mi je kao neozbiljan tako da nis strasno sto ga je drugar valencia podmladio :D
Bez ´ercegovca ovaj forum definitivno nije isti :mrgreen: (kako mi ovo poznato :lol: )
geronimo je napisao/la:Dugogodišnje simpatizere najdražeg nam kluba neću komentarisati jer su toliko kul, nadmoćni, superiorni...da nama (odnosno meni :mrgreen: ) ostaje samo da upišemo ono famozno (i meni odvratno :? ) +1.
+1 (mor´o sam :lol:)

Usput, mislim da sam zadovoljio kriteriji po pitanju smajlija u postu :?

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 22:50

BadrHari je napisao/la:
gerdmuller je napisao/la:Po njemackim medijima i dalje je glavna tema katastrofalna atmosfera na stadionu protiv Gladbacha 8-) Pritisak raste sa svih strana na nasu upravu.Kad skupimo 50 000 potpisa uprava ce da se zacrveni od srama 8-) A i neki sa ovog foruma koji nisu bas za ultrase(prepoznat ce se koji) " onclick="window.open(this.href);return false; je BAYERN 8-)
Recimo da sam iz Berlina i da Shickeria ima podrsku u vidu mog glasa :) .
Zivio ti meni jos 100 godina ;)
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 22:53

Hvala i Zuckeru na glasu :) Ajmo momci,vjerujem u vas :) Neutral tvoj glas posebno ocekujem.Ajmo i ostali.Samo se sjetite "atmosfere" protiv Gladbacha.Znam i ja a znate i vi da to ne zelite u buducnosti.Preko 5000 potpisa je skupljeno vec prvi dan 8-) Ovako nesto zelimo i kod kuce- 8-)
AJMO BAVARCI,SVAKI GLAS JE VAZAN! https://www.openpetition.de/petition/on ... ianz-arena" onclick="window.open(this.href);return false;
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la moustapha » 12 avg 2013, 23:00

I ja sam ostavio glas. Isto tako mislim da se ostale navijace koji ovo citaju ne treba posebno moliti da to urade, nekako je prirodno da svi stanemo uz ovaj zahtjev navijaca.
#divovi

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:03

moustapha je napisao/la:I ja sam ostavio glas. Isto tako mislim da se ostale navijace koji ovo citaju ne treba posebno moliti da to urade, nekako je prirodno da svi stanemo uz ovaj zahtjev navijaca.
:thumbup:
Zadnja izmjena: gerdmuller, dana/u 27 jul 2014, 03:29, ukupno mijenjano 1 put.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 12 avg 2013, 23:07

Nadam se da će ovu akciju vidjeti mnogi fanovi i na Facebooku jer tamo se najbrže može doći do ovih 50 milja potpisa.

Pozorište na AA nije dobrodošlo. :)
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:12

Saurman je napisao/la:Nadam se da će ovu akciju vidjeti mnogi fanovi i na Facebooku jer tamo se najbrže može doći do ovih 50 milja potpisa.

Pozorište na AA nije dobrodošlo. :)
Jesi ti potpisao? Osobno sam stavio na par foruma pa i na Facebooku na jednoj stranici i iskreno da ti kazem fenomenalno se napreduje.Evo dok sada pisem trenutno je skupljeno 5,383 potpisa a akcija traje tek jedan dan :mrgreen: Ma dobit cemo i ovu bitku 8-) FOREVER SUDKURVE!
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 12 avg 2013, 23:21

I ja obavih svoju gradjansku duznost. 8-)

Ne znam da li ce ova peticija nesto promijeniti ali kada vidis da je 50 hiljada ljudi nezadovoljno atmosferom, onda moras da znas da nesto nije uredu. Nadam se da ce ovo barem malo promijeniti misljenje Henesa i kompanije i da ce popustiti sa svojim kriterijima.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 12 avg 2013, 23:23

gerdmuller je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Nadam se da će ovu akciju vidjeti mnogi fanovi i na Facebooku jer tamo se najbrže može doći do ovih 50 milja potpisa.

Pozorište na AA nije dobrodošlo. :)
Jesi ti potpisao? Osobno sam stavio na par foruma pa i na Facebooku na jednoj stranici i iskreno da ti kazem fenomenalno se napreduje.Evo dok sada pisem trenutno je skupljeno 5,383 potpisa a akcija traje tek jedan dan :mrgreen: Ma dobit cemo i ovu bitku 8-) FOREVER SUDKURVE!
Suvišno pitanje. :mrgreen:

Ostavi na Bayern Balkan neće li ova naša ex Yu malo pogurati. :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 12 avg 2013, 23:25

I ja bih taj potpis metno, ali kad vidjeh slova njemačkih stranica puna... :?

A i šikeria je dobrano sama ovome kumovala,
hoće se miješati u rad Uprave, te se hoće takmiti sa Ulijem čiji je veći? :?

E bome da su dobili, nek' vam vacke, klopo i zorc pričaju. :lol:

A Gustavoljupci okanite se ćorava posla ;) ,
Brazilče ide i sretni mu puti, sigurno da će biti pojačanje za bilo koga, a nama je višak, eto koliko smo jaki. 8-)

Ruku na srce u ovom sistemu i nejma šta da traži. ;)

A evo blizu je Topdžijama, možda i bliže no Vukovima. :?

Eh Rode je već drugi profil i može da se nađe, a te defanzivne zadaće Kirho obavljati može, kako igra čoek od 2m, ni 'tica ga prelititi nemere. :lol:
Saurman je napisao/la:Šaćir jedan od najmanjih na terenu a trza glavom ko crna mamba.
:lol:
Jedini komentar vrijedan pažnje prethodnh par stranica,

ostalo je nadmetanje Valencia samog sa sobom ko će budalastiji da bude. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Klare, dana/u 12 avg 2013, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:28

Danke Omer Danke Saurman :) Tko zna sto slijedi ako se skupi 50 000 potpisa? Mozda neki prosvjed pred Säbener Strasse? Pa zamisli na desetke tisuce ljudi kako zele donju juznu tribinu sa stajacim mjestima,pa mislim da upravi ne bi bilo svejedno izac pred razjarenu gomilu :mrgreen: Idemo korak po korak pa cemo vidjet sta nam buducnost donosi :)
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 12 avg 2013, 23:30

I ja sam evo dao potpis. Stavljaj to gdje stignes GerdMuller, a i ostali, na nama je da uradimo sta je do nas, pa sta bude.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:33

Klare gore desno si mozes promijeniti jezik u koji ti zelis pa vjerujem da ces se nakon toga lakse snaci :) Nema tu nikakve posebne muke:Ime i prezime,Postanski broj i Grad,Ulica i E-mail i nakon toga si jedan od mojih mnogobrojnih heroja :mrgreen:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 12 avg 2013, 23:39

Valjda sam uspio "potpisat" :mrgreen:

Edit: Našao sam se sad kad je MMarcos postavio :D
Zadnja izmjena: S-Y-L-A-R, dana/u 12 avg 2013, 23:46, ukupno mijenjano 1 put.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 12 avg 2013, 23:41

gerdmuller je napisao/la:Klare gore desno si mozes promijeniti jezik u koji ti zelis pa vjerujem da ces se nakon toga lakse snaci
Mah snaš'o se jevto, nego se uživio u svoju rolu. :mrgreen: Ko biva da mu Vale ne bude usamljen. :D

Kad se već dotičem dotičnog :lol: možeš li nam objasniti Rode-ovu ulogu. Kakav je on profil i kak' je Guga tako olako postao otpisani? :?
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
MMarcos
Postovi: 246
Pridružen/a: 09 maj 2012, 10:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la MMarcos » 12 avg 2013, 23:44

slika

Malo nas je al' smo zaHebani :D
MIA SAN MIA!!!

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:49

Bundesliga je napisao/la:I ja sam evo dao potpis. Stavljaj to gdje stignes GerdMuller, a i ostali, na nama je da uradimo sta je do nas, pa sta bude.
Hvala majstore ;) Ma jesam,objavio sam na jos par stranica na Facebooku,za prvi dan i vise nego dobro.Idemo dalje.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:51

S-Y-L-A-R je napisao/la:Valjda sam uspio "potpisat" :mrgreen:

Edit: Našao sam se sad kad je MMarcos postavio :D
Javi se u pvt ako trebas kakvu pomoc i ako te zanima sta u vezi navijaca.Isto vrijedi i za ostale.

Kolega Geronimo pa moram se i ja "ufatit" nekog posla kad sam vec neko vrijeme slobodan " u stvarnosti" :mrgreen:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 12 avg 2013, 23:55

Samo jos da kazem kada potpisite peticiju u E-mail trebate dobiti poruku u kojoj cete samo otvoriti link i kada otvorite taj link i sluzbeno ste potpisali peticiju ili kako kolega Omer kaze obavili građansku duznost :)
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.