RB Leipzig

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2016, 19:46

KayserSose je napisao/la:Tradicija je kad igras na stadionu koji se zove po sponzoru, kad ti svaku utakmicu opiturani redikuli na tribinama sacinjavaju logo sponzora, kad svake godine trosis 50+ milja na nove igrace, kad drzavni privredni giganti pumpaju u tebe lovu ka sto se onomad radilo u Istocnom bloku, kad ti je na celu svjezi zatvorenik, kad ti je jedan od glavnih igraca shevvac maloljetnih prostirutki, kad cijelu ligu podredis sebi i kad si gadljivo arogantan. Ovi plasticni Ratten nema skoro nista od toga. :kafa:
Sram ih bilo. Tikva bez korjena.. :D
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la samo_lijevo » 22 dec 2016, 19:49

Leipzig ima temelje u Markranstadtu, sta ce im vise od toga. Kao i svaki novoformirani klub tako i oni kupise licencu za petu ligu, logicno. :kafa:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2016, 19:51

samo_lijevo je napisao/la:Leipzig ima temelje u Markranstadtu, sta ce im vise od toga. Kao i svaki novoformirani klub tako i oni kupise licencu za petu ligu, logicno. :kafa:
Bajern je sa nebesa sišao da igra fudbal... Ne trolaj yebaču stari :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la samo_lijevo » 22 dec 2016, 19:55

DANTES je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Leipzig ima temelje u Markranstadtu, sta ce im vise od toga. Kao i svaki novoformirani klub tako i oni kupise licencu za petu ligu, logicno. :kafa:
Bajern je sa nebesa sišao da igra fudbal... Ne trolaj yebaču stari :mrgreen:
Bajern je kao i svaki drugi klub krenuo odakle mu je bilo propisano pravilnikom loptacke igre. Nije Bajern kao ni bilo koji drugi klub imao milione prvi dan kad je registrovan pa da kupi licencu i stadion, kao sto nije imao stelu u DFB-u pa u DFL-u.

Ne znam ja ko trola. Ti i slicni ste dolazili samo kad je Bajern gubio europske utakmice, a sad ste redovniji od stalnih clanova ovo dijela foruma. :tralala:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la Kawhi » 22 dec 2016, 19:57

samo_lijevo je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Leipzig ima temelje u Markranstadtu, sta ce im vise od toga. Kao i svaki novoformirani klub tako i oni kupise licencu za petu ligu, logicno. :kafa:
Bajern je sa nebesa sišao da igra fudbal... Ne trolaj yebaču stari :mrgreen:
Bajern je kao i svaki drugi klub krenuo odakle mu je bilo propisano pravilnikom loptacke igre. Nije Bajern kao ni bilo koji drugi klub imao milione prvi dan kad je registrovan pa da kupi licencu i stadion, kao sto nije imao stelu u DFB-u pa u DFL-u.

Ne znam ja ko trola. Ti i slicni ste dolazili samo kad je Bajern gubio europske utakmice, a sad ste redovniji od stalnih clanova ovo dijela foruma. :tralala:
Zato sad ima i previše štele.

Razumijem ove navijače Bayerna kad se žale na Konzerve. Yebiga, ljudi konačno dobijaju ozbiljnu konkurenciju. Navijače drugih klubova ne kontam. Dosad su svakako sve najbolje prodavali Bayernu, a sad s Konzervama u igri mogu izvući koji euro više.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la Saurman » 22 dec 2016, 20:02

samo_lijevo je napisao/la:
Bajern je kao i svaki drugi klub krenuo odakle mu je bilo propisano pravilnikom loptacke igre. Nije Bajern kao ni bilo koji drugi klub imao milione prvi dan kad je registrovan pa da kupi licencu i stadion, kao sto nije imao stelu u DFB-u pa u DFL-u.
To bi bilo to što se tiče ove rasprave.Al' ajd ti objasni onom domuzaru a klub mu spasio bankrota taj isti Bayern. :kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la samo_lijevo » 22 dec 2016, 20:03

Samo sanjaj ...

Saurman je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:
Bajern je kao i svaki drugi klub krenuo odakle mu je bilo propisano pravilnikom loptacke igre. Nije Bajern kao ni bilo koji drugi klub imao milione prvi dan kad je registrovan pa da kupi licencu i stadion, kao sto nije imao stelu u DFB-u pa u DFL-u.
To bi bilo to što se tiče ove rasprave.Al' ajd ti objasni onom domuzaru a klub mu spasio bankrota taj isti Bayern. :kafa:
Ma on je tu samo radi kontriranja i sto misli, kao i ovi ljubitelji cuvenog nogometa sa otoka i blizanaca iz Spanije, da ce neko skinuti Bayern. :)
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la gerdmuller » 22 dec 2016, 20:09

Saurman je napisao/la:[
Al' ajd ti objasni onom domuzaru a klub mu spasio bankrota taj isti Bayern. :kafa:
Domuzar koji za vrijeme tekme voljenog kluba igra tenis,podrzava ratnog profitera i kriminalca Mamica,sam za sebe kaze da je troller,itd.Da ga nema trebalo bi ga izmisliti :lol:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la KayserSose » 22 dec 2016, 20:16

gerdmuller je napisao/la:
Saurman je napisao/la:[
Al' ajd ti objasni onom domuzaru a klub mu spasio bankrota taj isti Bayern. :kafa:
Domuzar koji za vrijeme tekme voljenog kluba igra tenis,podrzava ratnog profitera i kriminalca Mamica,sam za sebe kaze da je troller,itd.Da ga nema trebalo bi ga izmisliti :lol:
Nije mi jasna taktika tvog iznosenja lazi, ali ako tebe to veseli kbkk, meni nebitno. Ionaki si nedovoljnog mentalnog kapaciteta za argumentiranu raspravu, pa zasto ti kvariti zabavu u onom minimumu koji je tvoj minimozak u stanju kreirati.

:wave:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2016, 20:39

samo_lijevo je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Leipzig ima temelje u Markranstadtu, sta ce im vise od toga. Kao i svaki novoformirani klub tako i oni kupise licencu za petu ligu, logicno. :kafa:
Bajern je sa nebesa sišao da igra fudbal... Ne trolaj yebaču stari :mrgreen:
Bajern je kao i svaki drugi klub krenuo odakle mu je bilo propisano pravilnikom loptacke igre. Nije Bajern kao ni bilo koji drugi klub imao milione prvi dan kad je registrovan pa da kupi licencu i stadion, kao sto nije imao stelu u DFB-u pa u DFL-u.

Ne znam ja ko trola. Ti i slicni ste dolazili samo kad je Bajern gubio europske utakmice, a sad ste redovniji od stalnih clanova ovo dijela foruma. :tralala:
Ti se uhvatio pravilnika ko pijan plota.. Jesu oni ušli u bundesligu preko štele? Nisu? Jesu igrali rang po rang? Jesu? Jesu li doveli najbolje igrače svijeta za velike pare? Nisu. Daju li šansu mladim igračima? Daju. Hoće li donijeti dobro bundesligi i njemačkom fudbalu? Hoće.
Koji je njihov grijeh? Smetaju lažnim moralistima i navijačima klubova koji imaju monopol nad ligom.
Svakom ko voli fudbal i igranje, zabavu, je drago što konačno postoji klub u njemačkoj koji ima plan, program, ima finansije i ima šansu da dominira kroz par godina. Klub koji ima tendenciju rasta. Svi oni koji imaju nešto protiv RB se ponašaju kao razmažene mlade koje bi da se ništa ne mijenja da stvari uvijek budu iste učmale i dosadne. Zašto mrziti novo? Zašto se bojati promjena? Zašto ti iracionalni nastupu prezira bijesa i mržnje? Jbg ga miš to je samo fudbal..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la samo_lijevo » 22 dec 2016, 20:55

DANTES je napisao/la: Ti se uhvatio pravilnika ko pijan plota.. Jesu oni ušli u bundesligu preko štele? Nisu? Jesu igrali rang po rang? Jesu? Jesu li doveli najbolje igrače svijeta za velike pare? Nisu. Daju li šansu mladim igračima? Daju. Hoće li donijeti dobro bundesligi i njemačkom fudbalu? Hoće.
Koji je njihov grijeh? Smetaju lažnim moralistima i navijačima klubova koji imaju monopol nad ligom.
Svakom ko voli fudbal i igranje, zabavu, je drago što konačno postoji klub u njemačkoj koji ima plan, program, ima finansije i ima šansu da dominira kroz par godina. Klub koji ima tendenciju rasta. Svi oni koji imaju nešto protiv RB se ponašaju kao razmažene mlade koje bi da se ništa ne mijenja da stvari uvijek budu iste učmale i dosadne. Zašto mrziti novo? Zašto se bojati promjena? Zašto ti iracionalni nastupu prezira bijesa i mržnje? Jbg ga miš to je samo fudbal..
A pazi molim te ja se uhvatio pravilnika :o Jok eto ja bih da sve bude kako kaze onaj sto ima vise para. Daj ba nemoj mi te price prosipat.

Oni postoje preko stele, sve nakon toga je suvisno za pricu.

I tebi poruka kao i Kawhiju, samo sanjajte da ce neko skinuti Bayerna.
I da, te price oko planova u klubovima prosipaj(te) na dijelu foruma vezanog za Premier ligu. Govoriti Svabi da nema viziju u nogometu je smijesno, fakat smijesno. Pogledaj ti,ziv bio, sta sve moras imati da bi se mogao takmiciti u iole ozbiljnijem rangu u Njemackoj pa onda pokusaj ponovo stvarati laznu velicinu ovom laznom klubu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la Kawhi » 22 dec 2016, 21:10

Ne znam šta je smješnije, to što branite neku "tradiciju u fudbalu" ili što je najviše brani čovjek koji na avataru nosa žemku koja se piša po tradiciji Njemačke.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2016, 21:21

samo_lijevo je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Ti se uhvatio pravilnika ko pijan plota.. Jesu oni ušli u bundesligu preko štele? Nisu? Jesu igrali rang po rang? Jesu? Jesu li doveli najbolje igrače svijeta za velike pare? Nisu. Daju li šansu mladim igračima? Daju. Hoće li donijeti dobro bundesligi i njemačkom fudbalu? Hoće.
Koji je njihov grijeh? Smetaju lažnim moralistima i navijačima klubova koji imaju monopol nad ligom.
Svakom ko voli fudbal i igranje, zabavu, je drago što konačno postoji klub u njemačkoj koji ima plan, program, ima finansije i ima šansu da dominira kroz par godina. Klub koji ima tendenciju rasta. Svi oni koji imaju nešto protiv RB se ponašaju kao razmažene mlade koje bi da se ništa ne mijenja da stvari uvijek budu iste učmale i dosadne. Zašto mrziti novo? Zašto se bojati promjena? Zašto ti iracionalni nastupu prezira bijesa i mržnje? Jbg ga miš to je samo fudbal..
A pazi molim te ja se uhvatio pravilnika :o Jok eto ja bih da sve bude kako kaze onaj sto ima vise para. Daj ba nemoj mi te price prosipat.

Oni postoje preko stele, sve nakon toga je suvisno za pricu.

I tebi poruka kao i Kawhiju, samo sanjajte da ce neko skinuti Bayerna.
I da, te price oko planova u klubovima prosipaj(te) na dijelu foruma vezanog za Premier ligu. Govoriti Svabi da nema viziju u nogometu je smijesno, fakat smijesno. Pogledaj ti,ziv bio, sta sve moras imati da bi se mogao takmiciti u iole ozbiljnijem rangu u Njemackoj pa onda pokusaj ponovo stvarati laznu velicinu ovom laznom klubu.
Nemoj pod Švabo staviti samo Bajern.. Koje štele? To što su igrali rang po rang i došli do prve lige? Da su kojim slučajem deseti na tabeli nikoga kita ne bi svrbila za njima. Ovako svima smetaju jer su se usudili da se nadmeću i da budi dugo vremena prvi.
Svi razlozi koje navodite protiv njih su čist apsurd... A što je najcrnje oni nisu prekršili pravila samo su ih iskoristili našavši sve rupe u istim.
I kakve poruke o skidanju Bajerna? Bajern će srušiti sam sebe jer će uništiti ligu. Bajernu prvom treba jak RB, i jak Hamburg, jaka Herta i Dortmund.. To ko ne vidi slijep je. To što je bajern osvajao titule u martu ga je ubijalo zadnje tri godine u evropi, gdje su ga španci koji se međusobno krve lako rješavali..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la coelho41 » 22 dec 2016, 21:27

Opet vi momci zaobilazite ono zbog čega se nogometna javnost buni u Njemačkoj. Hoffenheim je ušao iz druge lige u prvu i tada je bio velika priča slično kao Leicester i bili su prvi na polusezoni, pa onda i Wolfsburg se pojavio niotkuda i nikada se Bayern nije bunio zbog konkurencije, pa da nije bilo Dortmunda 2011. i 2012. Bayern nikada ne bi bio to što jeste i vjerojatno RBL će doprinijeti činjenici da Bayern pojača tempo u BL, ali i dalje ostaju klub kojega drži privatni sektor austrijske firme, a nije u službi grada kao ostali klubovi.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la DANTES » 22 dec 2016, 21:28

coelho41 je napisao/la:Opet vi momci zaobilazite ono zbog čega se nogometna javnost buni u Njemačkoj. Hoffenheim je ušao iz druge lige u prvu i tada je bio velika priča slično kao Leicester i bili su prvi na polusezoni, pa onda i Wolfsburg se pojavio niotkuda i nikada se Bayern nije bunio zbog konkurencije, pa da nije bilo Dortmunda 2011. i 2012. Bayern nikada ne bi bio to što jeste i vjerojatno RBL će doprinijeti činjenici da Bayern pojača tempo u BL, ali i dalje ostaju klub kojega drži privatni sektor austrijske firme, a nije u službi grada kao ostali klubovi.
I što to nas u Bosni boli qrac? Mi hoćemo da gledamo fudbal što bolji i što napetiji
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la Kawhi » 22 dec 2016, 21:34

coelho41 je napisao/la:ali i dalje ostaju klub kojega drži privatni sektor austrijske firme, a nije u službi grada kao ostali klubovi.
Ne vidim kako nisu u službi grada. Čak, štaviše u službi su cijele regije. Istočna Njemačka bez Leipziga ne bi imala nijednog kluba u BuLi dok se ovako djeca mogu ugledati na Keitu, Wernera, Forsberga, Sabitzera... Ljudi u Leipzigu će konačno imati priliku gledati vrhunski fudbal, kao i u cijeloj regiji. Da ne pričam o porezima koje vjerovatno plaćaju Leipzigu i Sachsenu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la coelho41 » 22 dec 2016, 21:35

Ma ja @DANTES donekle si s tim upravu, a što se tiče da li su u službi grada treba još istaći da RBL plaća svojim navijačima i gostovanja, tako da su oni pravi klub po mjeri navijača.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la gerdmuller » 22 dec 2016, 21:40

DANTES je napisao/la:Bajern će srušiti sam sebe jer će uništiti ligu. Bajernu prvom treba jak RB, i jak Hamburg, jaka Herta i Dortmund.. To ko ne vidi slijep je. To što je bajern osvajao titule u martu ga je ubijalo zadnje tri godine u evropi, gdje su ga španci koji se međusobno krve lako rješavali..
Bayern je 2013.godine pomeo Europu bez da je imao konkurencije u Bundesligi.Druga je stvar sto nas je demagog vodio zadnje tri godine.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la adnan24 » 22 dec 2016, 21:45

gerdmuller je napisao/la: Bayern je 2013.godine pomeo Europu bez da je imao konkurencije u Bundesligi.Druga je stvar sto nas je demagog vodio zadnje tri godine.
Pomeo je europu zato sto je prethodne 2 godine dobio po usima u Bundesligi pa su te 2013.-e odigrali na 110% sto je rezultiralo najboljom sezonom ikad.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Klub loptačkih travnatih sportova Leipzig

Post Postao/la samo_lijevo » 22 dec 2016, 21:46

DANTES je napisao/la: Nemoj pod Švabo staviti samo Bajern.. Koje štele? To što su igrali rang po rang i došli do prve lige? Da su kojim slučajem deseti na tabeli nikoga kita ne bi svrbila za njima. Ovako svima smetaju jer su se usudili da se nadmeću i da budi dugo vremena prvi.
Svi razlozi koje navodite protiv njih su čist apsurd... A što je najcrnje oni nisu prekršili pravila samo su ih iskoristili našavši sve rupe u istim.
I kakve poruke o skidanju Bajerna? Bajern će srušiti sam sebe jer će uništiti ligu. Bajernu prvom treba jak RB, i jak Hamburg, jaka Herta i Dortmund.. To ko ne vidi slijep je. To što je bajern osvajao titule u martu ga je ubijalo zadnje tri godine u evropi, gdje su ga španci koji se međusobno krve lako rješavali..
Ma da se vama na svakoj stranici napise sta su sve krsili i sta i dalje krse od pravila vi bi ponovo istu pricu pricali. Sve se to na kraju svodi na Bayern. Tako da ne mogu vise glumiti papagaja.

Vidis, da si cesce navracao znao bih da se o ovoj tvorevini pise od prvog dana.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.