Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Klare » 22 okt 2017, 12:50

Hajde ne pričajte gluposti, ako ono nije crveni onda nek se crveni isključi iz upotrebe, što će nam uopšte.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 22 okt 2017, 13:36

@Klare

Nema razloga za "ostrašćenim" izjavama. Prema onome što sam ja iz snimke vidio mogu reći dvije stvari. Prvo, moglo se dat crvendać al se nije moralo. I drugo, siguran sam da je situacija bila obratna ne bi se dao.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Klare » 22 okt 2017, 14:32

Morao sam ovako odreagovati, jer me naljutilo što pričate o nekom povlaštenom položoju Bayerna, što uopšte nije istina.
A što se tiče starta klizeći, namjera igrač ne lopta, ne znam o čemu ovdje pričamo?
Da je kojim slučajem na drugoj strani bilo, to su talođer izjave koje osnova nemaju, te se ne uvažavaju,
a ja vjerujem da bi opet crvene boje bilo.

HSV borben, isto kao i prošle godine i opet minimalna pobjeda za nas.
Osim borbenosti zaista ništa tu ja nisam drugo vidio, teško ćete vi s ovom igrom nešto u budućnosti postići,
ova odbrana sa svih 11 igrača gdje napadači igraju kao stoperi, to je izbjegavanje sramote i ništa drugo.
Također vaš trener je katastrofa sa stalnim protestima i svađama koje veze s vezom nemaju, trebao je jučer na tribine već u prvom poluvremenu, nekultura na nivou.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 22 okt 2017, 14:49

Svako ima pravo na svoje viđenje, poštujem tvoje viđenje ali se ne slažem. Ja mislim da ste vi i Dortmund povlašteni u odnosu na ostatak lige (jučer je npr. Bartra trebao dobit crveni pa nije), ne drastično ali ipak u određenoj mjeri, kao što će to bit Real ili Barca kad igraju s vama. Ja sam to prihvatio tako kako je, čak ni ne zamjeram sucima, uvijek se sudilo u korist jačih i neće se to promijeniti ni ubuduće.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 22 okt 2017, 15:53

situacija je bila 50-50 i mogao se zuti pokazati, bez ikakvih problema. start nije s ledja, nije krvnicki, nije postojala nikakva toliko ocigledna namjera da se se ide na masakriranje protivnickog igraca. zanimljivo takodjer kako se nakon prekrsaja gostujuci igraci u coporu okupljaju oko suca i traze crveni karton nakon cega pi3dek fritz popusta... sta je sa situacije i lakta Vidala? je l´ makar za zuti karton bilo? mozda nam se igrac trebao poceti da valja po terenu jedno 10ak minuta i u coporu okruziti sudiju i traziti karton :lol:

da vidimo koliko ce ga utakmica kazniti nakon ove smijurije
075

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 okt 2017, 13:13

Hunke je najavio svoj povratak u Nadzorni čime bi se i faktički poništio HSV+. A za trenera predlaže Tomasa Dolla. Dakle, sad je jasno da inicijativa nije bila dobro promišljena i da su nedostajali mehanizmi koji bi onemogućavali povratak ovih karikatura u klupske strukture. Nakon jednog koraka naprijed napravili smo dva unatrag, svjetlo u tunelu bio je zapravo vlak iz drugog smjera. Ovo bi se još dalo podnijeti kad bi nakon ispadanja ova garnitura odstupila, ali bojim se da oni imaju misiju da nas malo duže zadrže na dnu.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 25 okt 2017, 17:43

13.5 miliuna eura minusa i u ovoj godini.
Ako se kuhne povuce a po svemu sudeci on vise ne namjerava ulagati ovaj klub ce dozivjeti sudbinu munchena 1860

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 okt 2017, 21:39

Ma daće Kühne novac za licencu, ali sportski mi neizbježno padamo i vraćamo se u neka već viđena vremena koja nam ništa dobro nisu donijela.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 26 okt 2017, 16:18

da vidimo da li ce Gisdol imati testise da Arpa uvrsti u sastav za Hauptstadt. trenutno bi tesko mogao igrati gore od Woodpeckera.
jao Dolli za narednog trenera :lol: sjecam se kao jucer kad sam prisustvovao njegovoj posljednjoj tekmi na nasoj klupi. 1:1 bilo protiv super snaznog Cottbusa :lol: Ljuboja, Sorin, Atouba.... fino pocelo ali se bas na ruzan nacin sve zavrsilo. hajde valjda ne bude nista od jos jedne neuspjele Rückholaktion
Marcell Jansen in den Aufsichtsrat?!
Das wäre ein Hammer. Vor zwei Jahren beendete Marcell Jansen seine aktive Karriere beim HSV, nun steht er möglicherweise vor seinem Comeback – im Aufsichtsrat der Hamburger!
Der 31-Jährige ist einer der ganz heißen Kandidaten für das Gremium, das sich im Dezember neu bilden wird. Wird das die Rückkehr des Jahres?
eh ovo bi vec bilo nesto :thumbup:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 27 okt 2017, 14:52

Sutra protiv Herthe jedan siguran tip: pušing rođo.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 28 okt 2017, 16:24

Na poluvremenu gubimo, u drugom ćemo se morat otvorit a to je situacija kakvu Hertha najviše voli. Naša igra prema naprijed je čisto slučajna igra, sa takvom opskurnom taktikom ne može se do bodova.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 29 okt 2017, 00:37

bespotreban poraz, starica iz Berlina i nije bila bolja te se uz malo srece i moglo do boda. Hahn me sve vise pocinje nervirati, Santos bukvalno eksplodirao prilikom naseg pogotka :lol: , Wood u cijeloj 2017. igra kao Berg svojevremeno, pa djecak od 17 godina za 15 vise uradi nego isti u prethodna dva mjeseca! daj ga zakuj za klupu koji ce nam quratz uopste!? propast i zalost da su nam Fiete i Ito danas medju boljim igracima bili.... valjda uberemo koji bod do zimske pauze. imamo jos 7 pokusaja da zaokruzimo Hinrunde sa masnih 10 bodova....
075

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 29 okt 2017, 09:53

Ocekivan poraz s obzirom da imamo ublehu na klupi...

No posto ne pratim clanke dok je ubleha na klupi zanima me je li se javila attention whore Heribert (nisam nikad odpustio trenera) Bruchhagen i dao izjavu s kojom bi se dalo naslutiti da ce za ublehu max sutra biti kraj.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 29 okt 2017, 11:21

@Leon

Sve stoji, ali mi smo imali inicijativu zadnjih 20 minuta jer su nam je dali u zamjenu za opasne kontre (Selke), pitanje je kako bi se ova trojica snašla da su bili otpočetka. Taktika sa troredom se čini promašena, da je tu Đuro opet bi mogo reć "šefe, ali mi to nismo uvježbali". U fazi defanzive ne zna se ko šta pokriva i ko koga preuzima, napad je nasumično nabacivanje naprijed, a sredina nepostojeća.

@Amer

Ne. Ali zato su neki zadovoljni njegovom "eksternom prezentacijom". Uopće ne sumnjam da će mu takva prezentacija bit i u cvajti.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la kraljttbvb » 30 okt 2017, 08:36

ledar je napisao/la:U fazi defanzive ne zna se ko šta pokriva i ko koga preuzima, napad je nasumično nabacivanje naprijed, a sredina nepostojeća.
Jel' ovo opisujes Bosa i BVB :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 31 okt 2017, 12:21

Werder je promijenio trenera prije nas i sad je u prednosti kod izbora. Mada izbor baš i nije neki - Tuchel je na previsokoj polici, Weinzirl navodno još prima lovu od Schalkea i trebaće dat kompenzaciju, ostaju lepi, Weh, Šubi, Šuster (dirk), Froncek,...

Kod nas se spominje Doll, a slobodan je i Joe.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 03 nov 2017, 12:25

Nemam nikakav predosjećaj za sutra za Stuttgart. Jasno je da gizmo u slučaju poraza leti, ako dobijemo ostaje, a ako igramo neriješeno nemam pojma, valjda ovisi o dojmu. Mislim da ćemo početi sa Arpom umjesto Wooda, bez Ita, a Wood bi mogao ući kao drugi napadač ovisno o kretanju rezultata.

Također, vidjećemo hoće li gizmo vratit sredinu ili ćemo i dalje ići na preskakanje igre i peglanje uz aut liniju.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 03 nov 2017, 18:19

Vidim ponovo se javila attention whore Heribert (nisam nikad odpustio trenera) Bruchhagen sa sljedecom izjavom:
„Wir spielen gegen einen Aufsteiger, und es besteht die Notwendigkeit, zu Punkten zu kommen“, lässt Bruchhagen heute verlauten.
Izmedju redova javno porucio ublehi da ga pobjeda jedino ostavlja na trenerskoj klupi...

@ ledar i @leon

za koje ste vi rjesenje na klupi trenera ? Iskusni trener koji je vec ima ogromno trenersko iskustvo kao npr. Weinzierl, Koeman, de Boer ili Weiler, ili za ovu mladu gardu kao npr. Markus Anfang (Kiel) ?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 03 nov 2017, 19:17

Weinzierl ima ugovor sa Schalkeom do 2019. i Heidel se pravio grbav kad ga je Austrijski nogometni savez nedavno htio angažirati pa pretpostavljam da bi mi pogotovo dobili košaricu. Mislim da je iskustvo jako bitno u ovakvoj situaciji, tako da od raspoloživih trenera Paolo Sousa možda ne bi bio loš odabir, naravno ako bi prihvatio.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 04 nov 2017, 00:10

Bio bi dobar štos da napravimo kao u Kelnu, znogiramo Todta i uzmemo Schmadtkea, a kad oni otpuste Stögera uzmemo i njega za trenera.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.