Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 maj 2017, 11:15

Osobno mi je žao za Pascala Grossa, trebali smo ga potpisat još prije par godina, sad je evo otišao u Brighton, a mislim i da nemamo što čekat sa Tisserandom, treba to uzet odmah jer konkurencija ne spava. Ne vjerujem da Bruchhagen misli kupit Papka, ko ni Subotića, prije će bit posudba ali onda treba pričekat da matični klubovi najprije pokušaju pronać kupca i to će se otegnut do početka sezone. Kostić za Larssona + 3-4 milje bi bio odličan poso.

Što se tiče mlađarije imamo mi dosta perspektivnih igrača - Jatta, Janjičić, Porath, Köhlert, Knöll, Feka, Behounek... samo pitanje je kako će se snaći u erste. Jatta je pokazao da je još prezelen a u prosjeku ima bolju statistiku od recimo Knölla. Janjičić se dosta dobro snašao u ovih par utakmica što je igrao.

Također, osobno mislim da je zweita jača od austrijskog bundesa i da se može napravit neki probir, uostalom zweita i absteigeri iz erste su klasika što se tiče čerupanja. Basel liga je isto tanka, iako ima zanimljivih igrača, npr. Elyounoussi.

Schipplock je i meni neobjašnjiv, svi vide da je škart, dokazao se kao škart, ali evo Gismo ga zna iz Hoppea i misli da se iz njega može još nešto izvuć. Inače, to što su Hunt, Holtby i Müller na prodaju ne znači da će se i prodat, puno je vjerojatnije da će ostat.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la KayserSose » 25 maj 2017, 14:51

ledar je napisao/la: Odlazak Ozzyja ima smisla ako ćemo potpisat adekvatnog lijevog beka, ali ako ćemo se oslonit na Santosa onda je to ozbiljna pogreška. Očito stručni štab s njime ne računa jer bi se još na proljeće dogovorilo produženje. Vidjećemo ko će doć, volio bih tu vidjet Plattenharda.
Diskutabilno je jedino ima li ijedan razlog zbog kojeg bi on sebe volio vidjeti u Amburgu. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 maj 2017, 16:20

Aj dobro, može i Stafylidis. :mrgreen:

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 26 maj 2017, 02:17

ledar je napisao/la:Osobno mi je žao za Pascala Grossa, trebali smo ga potpisat još prije par godina, sad je evo otišao u Brighton, a mislim i da nemamo što čekat sa Tisserandom, treba to uzet odmah jer konkurencija ne spava. Ne vjerujem da Bruchhagen misli kupit Papka, ko ni Subotića, prije će bit posudba ali onda treba pričekat da matični klubovi najprije pokušaju pronać kupca i to će se otegnut do početka sezone. Kostić za Larssona + 3-4 milje bi bio odličan poso.

Što se tiče mlađarije imamo mi dosta perspektivnih igrača - Jatta, Janjičić, Porath, Köhlert, Knöll, Feka, Behounek... samo pitanje je kako će se snaći u erste. Jatta je pokazao da je još prezelen a u prosjeku ima bolju statistiku od recimo Knölla. Janjičić se dosta dobro snašao u ovih par utakmica što je igrao.

Također, osobno mislim da je zweita jača od austrijskog bundesa i da se može napravit neki probir, uostalom zweita i absteigeri iz erste su klasika što se tiče čerupanja. Basel liga je isto tanka, iako ima zanimljivih igrača, npr. Elyounoussi.

Schipplock je i meni neobjašnjiv, svi vide da je škart, dokazao se kao škart, ali evo Gismo ga zna iz Hoppea i misli da se iz njega može još nešto izvuć. Inače, to što su Hunt, Holtby i Müller na prodaju ne znači da će se i prodat, puno je vjerojatnije da će ostat.
za svu ovu djecurliju ne mogu nista napisati. Joe Zinnbauer je isto pokusao sa omladincima i vidimo gdje su danas Götz, Mo (Gouaida), Marcos i Cigerci zavrsili. identicno svi ovi nadolazeci mogu zavrsiti, ali hajde da vidimo.... Jattu izgleda necemo slati na posudbu i kako stvari stoje ostaje u klubu i da odradi pripreme sa ekipom. ali zbog cega se npr Altintasu nije pruzila prilika? nadam se da nije samo zbog toga sto je igrac Knäbela! Papa je prioritet za IV poziciju.
kada je rijec o Larssonu. mislis na svedjanina iz Heerenveena? pa taj je samo nekoliko mjeseci mladji od Kokija. ko garantuje da ce upaliti odmah 1. sezonu? NM se kao Kostic nije snasao prvu godinu ali je nakon toga se pokazao kao jedan od bitnijih igraca. slicnu stvar ocekujem sa Kosticem!
075

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 maj 2017, 11:27

@Leon

Od 7-8 talenata bio bi uspjeh da dobijemo jednog vrlo dobrog igrača i još jednog solidnog za backup. Za Papka će völler tražit minimalno 12 milja i jasno je da mi to ne možemo platit, treba odmah tražit drugo rješenje, npr. Tisserand. Druga varijanta je posudba jer će ga oni teško utopit za te pare, kao i Wacke Subotića, ali onda čekamo do početka prvenstva. Što se tiče Altintasa nije se pokazao u Kasimpasi, tamo je igrao vrlo marginalnu rolu a osim toga bio i ozlijeđen tako da je prodaja logična.
Problem sa Kostićem je što Gismo forsira drukčiji način igre gdje njegove kvalitete ne dolaze do izražaja, to su prije svega ubačaji u 16 nakon prodora po krilu, što bi funkcioniralo npr. sa Lasoggom, pa čak možda i Gregoritschem, ali to nije Gismov stil.

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la lumani » 26 maj 2017, 11:50

ledar je napisao/la:@Leon

Od 7-8 talenata bio bi uspjeh da dobijemo jednog vrlo dobrog igrača i još jednog solidnog za backup. Za Papka će völler tražit minimalno 12 milja i jasno je da mi to ne možemo platit, treba odmah tražit drugo rješenje, npr. Tisserand. Druga varijanta je posudba jer će ga oni teško utopit za te pare, kao i Wacke Subotića, ali onda čekamo do početka prvenstva. Što se tiče Altintasa nije se pokazao u Kasimpasi, tamo je igrao vrlo marginalnu rolu a osim toga bio i ozlijeđen tako da je prodaja logična.
Problem sa Kostićem je što Gismo forsira drukčiji način igre gdje njegove kvalitete ne dolaze do izražaja, to su prije svega ubačaji u 16 nakon prodora po krilu, što bi funkcioniralo npr. sa Lasoggom, pa čak možda i Gregoritschem, ali to nije Gismov stil.

Sto prije otjerate Lewisa sto vece sanse imate naredne godine :)

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 26 maj 2017, 13:38

ledar je napisao/la:@Leon

Od 7-8 talenata bio bi uspjeh da dobijemo jednog vrlo dobrog igrača i još jednog solidnog za backup. Za Papka će völler tražit minimalno 12 milja i jasno je da mi to ne možemo platit, treba odmah tražit drugo rješenje, npr. Tisserand. Druga varijanta je posudba jer će ga oni teško utopit za te pare, kao i Wacke Subotića, ali onda čekamo do početka prvenstva. Što se tiče Altintasa nije se pokazao u Kasimpasi, tamo je igrao vrlo marginalnu rolu a osim toga bio i ozlijeđen tako da je prodaja logična.
Problem sa Kostićem je što Gismo forsira drukčiji način igre gdje njegove kvalitete ne dolaze do izražaja, to su prije svega ubačaji u 16 nakon prodora po krilu, što bi funkcioniralo npr. sa Lasoggom, pa čak možda i Gregoritschem, ali to nije Gismov stil.
Dat ce kuhne pare kao i do sada ,vi morate nesto ozbiljno napraviti, stuttgart i hanover mogu na pocetnu euforiju se ugurati i među 10 u ligi ,augsburg ima solidnu strucnu politiku i izbalansirani kadar dok mainz Svake druge godine bude u stanju da se bori cak i za europu dok eintracht ima zarađenih 10 miliona eura od dfb pokala u ovoj godini.
Ove godine bundesliga za klubove sa dna tablice sigurno nece biti mjesto za eksperimente i balansiranje kadra za iducu sezonu

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la KayserSose » 26 maj 2017, 18:54

Na ovoj temi se definitivno navija za Braunschweig protiv Woba. Time bi u ligi bio bar jedan nedvosmisleno (nominalno) lošiji. :mrgreen:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 maj 2017, 20:19

Meni je zapravo svejedno, bolje je za ligu da wob ostane a uostalom brauneri u prvoj tekmi nisu ničim pokazali da zavređuju promociju. Ko je bolji ili lošiji vidjećemo kad počne nova sezona, ja predviđam da bi mi mogli bit u istom košu sa frankfurtom, augsburgom i freiburgom koji će bit opterećen igranjem u EL i ostat će bez najboljih igrača (Philippa i Grifa).

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 30 maj 2017, 16:19

Opet ista priča, prošla su prva 2 tjedna prijelaznog roka, ona ključna kad treba brzo reagirat i zgrabit pravog igrača, a naši kvazimenadžeri nisu još odradili ni sastanak sa KMK-om. :facepalm: :facepalm: Bili smo zainteresirani za Dimatu al dok se naši zbroje ode voz.

Völler za Papka traži čak nešto manje nego što sam mislio, "samo" 10 milki, sad ćemo se natezat do kraja augusta i potpisat ga na kraju za 9. :facepalm:

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 31 maj 2017, 14:51

ledar je napisao/la:Opet ista priča, prošla su prva 2 tjedna prijelaznog roka, ona ključna kad treba brzo reagirat i zgrabit pravog igrača, a naši kvazimenadžeri nisu još odradili ni sastanak sa KMK-om. :facepalm: :facepalm: Bili smo zainteresirani za Dimatu al dok se naši zbroje ode voz.

Völler za Papka traži čak nešto manje nego što sam mislio, "samo" 10 milki, sad ćemo se natezat do kraja augusta i potpisat ga na kraju za 9. :facepalm:
upravo sam i ja o ovome razmisljao. prethodnih godina smo iste greske pravili i dovodili "pojacanja" 5 do 12 i sve se to koristilo kao alibi za lose rezultate, jer igracima kao treba vremena da se uklope.... a ovo ljeto nista novo. Bruchhagen izjavio kako prvo moramo prodati igrace prije nego li novajlije potpisemo. samo ne znam koga misli prodati!? mora da bi klubovi objerucki prihvatili igracine poput Lasogge, Hunta ili Holtbya
:lol:
Tante Käthe je pravi saljivdzija :D dovede 19godsinjeg Jonathana Tah-a, kojem je tada bila vrijednost 6mil (nastranu sto je ogroman potencijal tada vec bio) za obestecenje od 7.5mil pa onda sva ona prljava i nespostska natezanja oko Hurensohn Hakana i sad za Papu zeli uzeti duple pare :D pred kraj sezone se vidjelo da momak ne vrijedi ovih 10mil koji se pominju, iako je jedan od zasluznijih za nas opstanak. maksimalno 5-7mil i to bi bilo to....

p.s. ne razumijem odakle imena poput Didavija i Guilavoguia da se povezuju sa klubom :lol: :lol: :lol:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 31 maj 2017, 16:32

LeonBest je napisao/la:
p.s. ne razumijem odakle imena poput Didavija i Guilavoguia da se povezuju sa klubom :lol: :lol: :lol:
Ja mislim da se tu radi o klasičnom diletantizmu. Ne znaš posao i onda od konkurenata pokupiš info ko je na prodaju i odabereš nekog poznatog ko se već dokazao negdje nekad. To se onda prodaje pod strategiju.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 01 jun 2017, 21:43

TOMORROW MY FRIEND, TOMORROW

slika
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 06 jun 2017, 17:33

Kako se može pročitati Kühne će istresti 20-tak milki, a naši kvazimenadžeri će to odmah isporučiti Luzerkusenu za Papka (10 milki) i Mehmedija (6 milki). :damn: :damn:

Ništa se ne piše o ponudama za Hunta, Holtbya i Lasoggu, sve vrvi od upita. Nema druge nego čekati da sami isteknu. Ko što ćemo onda čekati za Mavraja i Mehmedija... i tako dalje i tako bliže... :think:

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 07 jun 2017, 11:58

Trenutno smo u pat poziciji što se tiče transfera - Peters, Meier i Bönte traže da se prije novih (starih) akvizicija smanji budžet za plaće sa 56 na 48 milki. S druge strane Kühne ne da pare dok se ne dogovore u Nadzornom. Prijelazni rok teče a mi se još nismo dogovorili ni sami sa sobom. :damn: :think:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 07 jun 2017, 17:58

Veliki problemi bi mogli biti za hsv i ove godine
U prosloj smo imali darmstadt i ingolstadt koji su bili absteigeri i prije sezone a sad su tu stuttgart i hanover koji ozbiljno rade na pripremama
Schalke wolfsburg lever ce biti u prvih 5-6 ekipa i prostor ce biti daleko tezi .Koln se stabilizirao sa stogerom ,u vasem polozaju jedino vidim eintracht i freiburg iako mi i oni sa kovacem i streichom djeluju ozbiljnije od vas

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 07 jun 2017, 22:25

Santos i Walace mogu klub napustiti ukoliko se priblizno vrati ulozeni novac u klub. eh sad ocekujem da obojicu, ukoliko se nista u evropi ne nadje, posaljemo u Brazil na kojekakve posudbe pa da pare u nekim ratama kroz 3-4 godine da nam se vrate. fantastican Deal JT-a, ne moze bolje :lol: koji qratz smo obojicu dovodili kad im se ne moze pruziti minimum sezona za adaptaciju!? Kuntz nominovao Junga za EP :thumbup: Feratija saljemo na jos jednu posudbu, ovaj put u Aue. valjda ga Tedesco, koji je s njim radio u Stuttgartu, vrati u kolosijek jer ova posudba u F95 nikome nista nije donijela.
075

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 08 jun 2017, 10:13

Ja već dugo u nas ne vidim nikakve konzistentne politike, a kako je onda očekivati sad sa šljamom u nadzornom, ishlapjelim bruchhagenom i diletantom todtom. Pa mi da smo Messija uzeli prodali bi ga budzašto za par mjeseci jer se ne bi uklapao u "koncepciju". Ako ćemo čekat da najprije prodamo da bi mogli uzimat onda je najbolje da odmah proglasimo da je za nas što se tiče dolazaka prijelazni rok gotov.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la FRANK RIBERY » 08 jun 2017, 10:44

Wallace i Santos zeli da idu. Ocekivano!
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 08 jun 2017, 12:47

ledar je napisao/la:Ja već dugo u nas ne vidim nikakve konzistentne politike, a kako je onda očekivati sad sa šljamom u nadzornom, ishlapjelim bruchhagenom i diletantom todtom. Pa mi da smo Messija uzeli prodali bi ga budzašto za par mjeseci jer se ne bi uklapao u "koncepciju". Ako ćemo čekat da najprije prodamo da bi mogli uzimat onda je najbolje da odmah proglasimo da je za nas što se tiče dolazaka prijelazni rok gotov.
nije uopste losa zamisao da se troskovi nasih antitalenata smanje na ovih 48mil, jer ne mozemo igracima davati CL/EL plate a da se isti minulih 5 godina do posljednjeg kola bore za opstanak. ali je glupost zrtvovati dvojicu igraca koji bi se kroz sezonu-dvije mogli puno bolje unovciti. Gisdol nije bio u klubu kad smo Santosa potpisali, ali je dao zeleno svjetlo za Walacea zimus. zar je moguce da se plati obestecenje od 9mil i za 4-5 mjeseci da se skonta kako se ne uklapa u "sistem"!? ne bih obojici dozvolio da napuste klub ukoliko su to i sami Berateri trazili. ko bi trebao da igra LV nakon sto nas Blondoe i Santos napuste? pa tu ama bas nikakvu alternativu nemamo! a igraci poput PML i Holtbya nas do isteka ugovora nece sigurno napustiti. ne bih ni ja otisao da igram kao Savio Nsereko a da me placaju kao igraca Bayerna :lol:
075

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.