Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la agentzero7 » 27 feb 2017, 14:55

.......................Wood......................
Kostic...............Holtby................Muller
...............Ekdal..........Wallace............
Santos....Papadoupolos...Mavraj.....Sakai
........................Adler.......................

Pravi trener,pravo zdravo okruzenje u i van kluba i ova momcad je igracki bliza tome da se bori za Europu nego za opstanak pa vi govorite meni da sam lud itd.
Najbitnija stvar od koje sve polazi je trener,jer on ako napravi tim,sistem,zdravo okruzenje unutar momcadi,doci ce rezultati i zdravo okruzenje van momcadi,trener je kljuc...ne kazem da je Gisdol los,ali da je sposoban za vise nesto ocito nije.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 27 feb 2017, 15:41

Kao i prethodnih nekoliko godina nas i ove hebe furiozno otvaranje sezone! Pa tako nakon 10 kola sa 2 boda na kontu gubimo prilljucak za konkurencijom, sto mediji jedva docekaju kako bi unijeli jos vise nemira u ionako nesigurnu ekipu! Svi znamo koji je scenarij ukoliko kiksamo u narednim tekmama...po meni bi najgora moguca opcija bila ponovo dovoditi novog trenera do kraja sezone! Ovih 0-8 ne izgleda najbolje, ali se ne bih bolje ni osjecao da smo npr u 90. izgubili sa 0-1! Ukoliko protiv BMGa i Stare Dame nesto napravimo niko o posljednjem porazu nece pricati. Nije nam prvi put da nas Lederhosen svirepo nakantaju :D
@Effenberg Pauli ce naredne godine aBd derbi protiv Hanse da igra, u 3. ligi :D
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 27 feb 2017, 17:03

Ne slažem se po pitanju rezultata u Münchenu, sa osmicom je nepopravljivo narušena gol razlika i sad moramo biti bar bod ispred schanzera, a i momčad je skroz demoralizirana. Oko smjene trenera moj stav je uvijek principijelan - za svakog trenera postoji prag tolerancije, što su mu prijašnji rezultati bili bolji to je taj prag veći. Recimo da izgubimo u ligi iduće tri - protiv herthe, gladbacha i u frankfurtu, treba li ostati ili otići? Ja mislim da treba otići, pogotovo ako momčad opet bude onako anemična kao protiv baye i schanzera.
I oni koji misle da trener svakako treba ostati imaju neki prag, ako se npr. osvoje samo dva boda do bremena vjerojatno će promijenit mišljenje.
Zadnja izmjena: ledar, dana/u 27 feb 2017, 21:11, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 27 feb 2017, 20:45

Stevens tritt gegen Gisdol nach

:kafa: :kafa:

Jos kada danas procitam njegov interviju gdje kaze da su povrede i prehlade/gripe ucinile svoje, ali ne zeli da to bude izgovor, onda :puke: :puke:
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 mar 2017, 15:30

Umjesto da današnju kup utakmicu odradimo sa rezervnom momčadi bojim se da ćemo ići sa prvom da se kao izvadimo za onaj sramotni debakl i time riskirati povrede ključnih igrača (papak, ekdal, müller).

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 01 mar 2017, 16:25

ledar je napisao/la:Umjesto da današnju kup utakmicu odradimo sa rezervnom momčadi bojim se da ćemo ići sa prvom da se kao izvadimo za onaj sramotni debakl i time riskirati povrede ključnih igrača (papak, ekdal, müller).
fino bi nam, Ledar, u slucaju prolaza leglo ovih 3.5mil ojrona :D
a veliko pojacanje za veceras nam je gripa Djourua :thumbup:
pokusati izbaciti Fohlen i nadati se Heimspielu kontra SGE-a u polufinalu :D

ndHSV!
075

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Pale_Companion » 01 mar 2017, 16:30

Bit će gusto, i kod nas izgleda napokon Raffael od prve minute
Agieren statt reagieren

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 01 mar 2017, 16:39

Pale_Companion je napisao/la:Bit će gusto, i kod nas izgleda napokon Raffael od prve minute
da je bogdom brazilac pauzirao jos nekih 7-10 dana :D uz njega imate opciju vise u napadu! Hazard otpada? neka bolji prodje i da se zavrsi bez povreda za obje ekipe. meni BMG od vremena Kampsa, Dahlina i Peterssona draga ekipa bila :D
075

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Pale_Companion » 01 mar 2017, 16:49

Nema Hazarda, da. Povreda.

Samo bez produžetaka i povreda ;)
Agieren statt reagieren

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 mar 2017, 19:34

I šta, da kojim slučajem prođemo idemo po cenera kod baye? Kod žutalja će bit nešto bolje, "give me five".

Po šansama smo tu negdje jer smo večeras odlučili igrat. Što ne mora ništa značit, već protiv Herthe može bit opća anemija.

Avatar
Saurman
Postovi: 29509
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Saurman » 01 mar 2017, 20:00

U 8 min prave dva penala. :roll:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la sljivo » 01 mar 2017, 20:02

Ovo drugo, cini mi se, nije vidjelo penala.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 01 mar 2017, 20:35

Cestitke BMGu na prolazu! U 1. Wood ne iskoristi priliku za vodstvo, u 2. dva glupa penala i to bi bilo to. Pa u posljednje dvije tekme protiv Gladbachq smo CETIRI penala skrivili :lol: :lol: :lol:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 mar 2017, 20:36

Savršeno bezbolan poraz. Čestitke @Pale. Penali po meni potpuno opravdani. Naše utakmice su u bundesu, jedino važno je da se niko nije povrijedio.
Pokazalo se evo i u drugoj utakmici da Mavraj baš i nije daleko od Djouroua.

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Pale_Companion » 01 mar 2017, 21:47

Ispucali ste se u prvom poluvremnu, i u šansama i kondicijski ... Dobro ste nas stisnuli bili prvih pola sata, malo ko je uspio onako u Heckingovoj eri ...

Prvi penal čist, drugi dosta diskutabilan ... Ovaj put smo zabili za razliku od prošlog susreta ...

Uz ovakvu igru i zalaganje HsV ne bi trebao imati problema što se opstanka tiče ...

Do idućeg susreta, za desetak dana :) :salut:
Agieren statt reagieren

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 02 mar 2017, 14:52

Pale_Companion je napisao/la:
Prvi penal čist, drugi dosta diskutabilan ...
Prema onom penalu protiv baye i ovaj drugi je čist, ono protiv baye je bila lakrdija. Holtby ako je samo i taknuo lewata s leđa a ovaj pao ko da ga je macolom pogodio. Ovdje je bar bio pokret nogom prema igraču s loptom u 100%-tnoj poziciji, a ono sa bayom je bilo doslovce ništa. Pokazuje se da smo i dalje u nemilosti sudaca i da bruchhagenov dolazak, koji je jedino tu mogao imati nekakvog smisla, nije ništa pomogo.
Do kraja lige očekujem da protiv nas sude još 10-tak penala, a bruchhagen šuti, ali zato svako malo spominje ispadanje u cvajtu, ko da je priziva.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 02 mar 2017, 15:14

Sinoc nije moglo ispasti bolje...

Dozivijeli smo minimalan poraz i tako sprijecili luzere sa wanna-be trenerom da nas u jos jednom takmicenju brukaju...Takodjer se sinoc vidijela razlika izmedju odlicnog (Weinzierl) i wanna-be trenera protiv iste ekipe...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 03 mar 2017, 13:39

Izgleda da sam uranio sa zaključkom o povredama u kup utakmici - Mavraj će 4 tjedna bit na oporavku zbog povrede tetive :damn:

Po onom poznatom Murphyjevom zakonu za očekivati je da se sad i Papak povrijedi.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 05 mar 2017, 10:10

@ ledar

sta ocekujes od danasnje utakmice tj. kako ce nas wanna-be trener iznenaditi sa postavkom kako bi upisali novi poraz. Mozda krene sa 5 napadaca i sa dva stopera ?

Ja licno ocekujem da wanna-be trener promasiti taktiku i da ce Hertha doci do rutinske pobjede od 3-0 ili 4-1...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 05 mar 2017, 11:22

@amer

Očekujem Junga sa Papkom na stoperu i kao zadnje vezne Ekdala i Walacea. Biće jako tvrda utakmica sa velikim mogućnostima za povredu, naročito Papka i Ekdala. Predviđam podjelu bodova.

Mislim da je jasno da ćemo se sa schanzerima boriti za relegaciju do zadnjeg kola.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.