Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 04 jul 2017, 18:08

Ledar
kakvi je derick kohn

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 05 jul 2017, 12:07

Wie die MOPO erfuhr, hat man sich beim VfL darauf verständig, bis zu fünf Millionen Euro für einen Müller-Transfer bereitzustellen. Sein Vertrag in Hamburg läuft 2018 aus, dann wäre der Flügelstürmer ablösefrei. Auch Schalke 04 sowie West Ham United und der FC Southampton sollen Interesse bekunden.

:lol:

Gregerl :wave:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 05 jul 2017, 14:32

schickeria je napisao/la:Ledar
kakvi je derick kohn
Pojma nemam, možda Leon ili Amer nešto znaju. Ne dirajte samo Arpa i Köhlerta.

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Pale_Companion » 18 jul 2017, 00:21

Agieren statt reagieren

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 jul 2017, 13:03



mislim da se ovom partijom rijesilo pitanje 1. golmana. Pollersbeck kao Piplica iz najboljih dana, pa prima covjek gol sa 60ak metara :lol:

Lasso, kako trenutno stvari stoje, je ponajvise od ovih otpisanih iskoristio pripreme. agilan je u ovim prijateljskim utakmicama :thumbup: neki dan sam ga gledao na treningu i izgleda kao da se covjek probudio. pozitivno me iznenadio i Thoelke (kojeg sam 1. put gledao). poprilicno cvrst i jak u zracnim duelima. mogao bi nam posluziti kao IV br 4. mislim da se tu zeli pokusati uci sa njim u sezonu kao backup. nadam se da necemo tu glupost napraviti. raduje i cinjenica da nam oba brazilca se sve vise integrisu u ekipu i mogu bez Edsona Büttnera koliko-toliko da se sporazumjevaju :thumbup:

Pezzella, Kapic, Denswil... imam osjecaj da niti jedan od ovih koji se spominju u medijima nece biti nase novo pojacanje. ali eto da vidimo.
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 26 jul 2017, 01:54



Pollersbeck ponovo briljirao u prijateljskoj tekmi :lol: cak mi je bilo draze geldati i Kurt Jaru nego pomenutog djecaka....

brine sto ponovo ama bas nista u napadu nismo napravili....
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 jul 2017, 13:46

Izgleda da je Denswil pred realizacijom, Kühne daje pare. Prema planovima menadžmenta trebo bi doć još lijevi fertajdiger. Što se napada tiče tu smo kao popunjeni, glavni kreativac nam je Holtby, znači samo kontra i rekontra.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 26 jul 2017, 15:21

nadam se da je transfer skoro pa siguran, jer inace nema nikakvog smisla da trener napusta pripreme. kao sto vecina po ostalim forumima pise, imali su dovoljno vremena da skautiraju igraca.
075

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 26 jul 2017, 18:36

ledar je napisao/la:Izgleda da je Denswil pred realizacijom, Kühne daje pare. Prema planovima menadžmenta trebo bi doć još lijevi fertajdiger. Što se napada tiče tu smo kao popunjeni, glavni kreativac nam je Holtby, znači samo kontra i rekontra.
Nakon thoelkea i papdopulosa i treci stoper stize .....

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 26 jul 2017, 22:07

Fin slobodnjak Denswila :thumbup: sad nas Briz dodatno moze oguliti za Ablöse :lol:

edit
evo ga jos jedan za 3:3
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 avg 2017, 12:32

Ipak ništa od Denswila, bilo je jasno čim je na njegovoj zadnjoj utakmici bilo menadžera iz desetak klubova. Ali zato nam dolazi mladi van Drongelen, navodno jedan od najtalentiranijih mladih stopera niskozemske. Tržišna vrijednost ispod milje sa dosta profesionalnih utakmica znači da je još daleko od realizacije potencijala, ali je zato blizu realizacije potencijala iznos transfera između 3 i 4 milje.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 01 avg 2017, 13:15

ne izgleda ovo lose :thumbup: nadati se da ce se razviti i da ce mu se pruziti dovoljno vremena. moze pokriti dvije pozicije IV i LV i napokon se nasao backup za Douglasa Santosa (iako se prethodnih dana pisalo o njegovom odlasku)

van Drongelena je Chelsea pocetkom 2016. imao pod lupom a za prethodnu sezonu je uvrsten u 10 Aufsteigera Eredivisie http://www.scisports.com/news/2017/the- ... eredivisie
Rick van Drongelen (Sparta Rotterdam)
SciSkill development relative to the previous six months: +20
Current SciSkill: 49.1

Rick van Drongelen became the first player ever with thirteen Eredivisie duels for Sparta before his eighteenth birthday, according to VI. The central defender has made great progress and is named with thick letters in the book of scout Piet de Visser. He missed only two Eredivisie games this season and keeps the more experienced Bart Vriends behind him.
p.s. sve vrijeme sam se pribojavao da necemo se ukljuciti u dovodjenje Badstubera... dobro je izgleda ce zavrsiti u Stuttgartu :D
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 avg 2017, 16:38

Pa ne znam baš kolko neko od 1,88 može igrat krilnog braniča, možda za nuždu, al trebao bi tu ipak okretniji igrač. Opet ćemo potrošit velik novac a rupe će nam i dalje ostat (braniči, ofenzivni veznjak).

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 02 avg 2017, 11:05

Santosov menadžer traži hitan sastanak, obzirom da je nakon odlaska Ostrzoleka on prva opcija na lijevom boku i ima ugovor do 2021. ne vidim nikakve potrebe za hićom. Ima inače jako "pametnih" menadžera, ko recimo u wolfsburgu koji Müllera vabe sa 3 milje plaće a nama nude "odštetu" od čak 1 milje. Pa ako ti igrač vrijedi 3 milje onda i nama ponudi bar toliko da nađemo adekvatnu zamjenu. :roll:

Izgleda da je Papak obnovio ozljedu koljena, nice.

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 05 avg 2017, 13:28

Idejni pokretač HSV+ Otto Rieckhoff kaže za večernji ono što smo više puta ovdje rekli, da je ideja kompromitirana i da je sve krenulo naopako, odnosno vratilo se na staro:
Mit großem Entsetzen hatte ich bereits ein Jahr nach der Ausgliederung während der Mitgliederversammlung mein Missfallen über die ganz bewusste Nicht-Umsetzung von HSVPlus ausgedrückt und den Verrat daran stark kritisiert.
Tražio je reformu Nadzornog, ali:
Leider ist mein Appell ungehört verhallt. Im Gegenteil feiert sich der Vorstand dafür, das Vorgehen als Instrument zur Erfüllung der Lizenzvoraussetzungen genutzt zu haben. Dabei ist es in Wahrheit das Ergebnis einer eklatanten Misswirtschaft.

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 13 avg 2017, 17:52

:clap: :clap: :clap:
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 13 avg 2017, 18:24

Pravo dosadan kup ove godine i bez nekih iznenadjenja :D
Sta ce im Kup, samo uzalud Doppelbelastung da imaju :lol:
075

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 13 avg 2017, 22:14

Treceligas koji je 70 minuta igrao sa igracem manje ti postigne tri gola :lol: :lol:

Takodjer historija je pokazala da trener koji ispadne u prvom kolu se ne zadrzi jos dugo na klupi, tako da nakon Leipziga ocekujem promjenu i samo je pitanje hoce li nasljednik biti Tuchel ili Weinzierl...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Volvic » 13 avg 2017, 22:17

amerosm je napisao/la:Treceligas koji je 70 minuta igrao sa igracem manje ti postigne tri gola :lol: :lol:

Takodjer historija je pokazala da trener koji ispadne u prvom kolu se ne zadrzi jos dugo na klupi, tako da nakon Leipziga ocekujem promjenu i samo je pitanje hoce li nasljednik biti Tuchel ili Weinzierl...
Tuchel nece NIKAD preuzet ovakav HSV. N I K A D :shh:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 13 avg 2017, 22:33

Volvic je napisao/la:
amerosm je napisao/la:Treceligas koji je 70 minuta igrao sa igracem manje ti postigne tri gola :lol: :lol:

Takodjer historija je pokazala da trener koji ispadne u prvom kolu se ne zadrzi jos dugo na klupi, tako da nakon Leipziga ocekujem promjenu i samo je pitanje hoce li nasljednik biti Tuchel ili Weinzierl...
Tuchel nece NIKAD preuzet ovakav HSV. N I K A D :shh:
NIKAD ne reci NIKAD

Tuchel je u Aprilu 2015. (kada smo velikim koracima koracali ka Cvajti) bio spreman preuzeti HSV cak i u drugoj ligi, ali je ponuda BVB-a na kraju sve pokvarila, sto je i sam Tuchel priznao.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.