Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la FCBAYERN » 14 avg 2017, 00:05

Smijesan klub. Steta samo sto jedan ovakav velikan se bruka iz godine u godinu, konstantno, bez naznaka poboljsanja. Nisam gledao utakmicu, ali rezultat sve govori, kao i crveni karton.
Spamm

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 14 avg 2017, 13:16

Weinzirl bi mogao doci, ali Tuchel jako tesko, prerastao je on izazov da dize iz cvajte.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 18 avg 2017, 19:13

@ ledar

sta mislis ko ce pocetkom Septembra naslijediti Gisdola i Todta ? Nakon kritike KMK-a njihovi dani su odbrojani, ali ne vjerujem da ce Bruchhagen imati muda da reaguje prije Septembra.

Sto se trenera tice tu Tuchel i Weinzierl jedino dolaze u obzir, a sto se SD-a tice tu ne znam ko bi mogao doci...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 19 avg 2017, 16:24

Augsburg igra i stvara prilike, dok mi sa druge strane ni sami ne znamo kako smo postigli gol...

Ja licno ne vidim nikakav napredak u nasoj igri i sve se svodi na slucajnost. Iole kvalitetnija ekipa bi nam dosad postilga tri gola...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 19 avg 2017, 22:28

@amer

Teško će Bruchagen nekog mijenjat, to bi trebao bit stvarno veliki debakl, da izgubimo priključak za predzadnjim desetak bodova.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 25 avg 2017, 21:53

Mavraj kapitenski :D slijedi standardna patnja do kraja tekme

p.s.
odlican potez Gisdola sa izmjenom Luce :D momak garant prsti od samopouzdanja :D
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 25 avg 2017, 22:32

Pusi ga DFLu za ovih 13 minuta Nachspielzeita!
Bravo Ekdal!
fino otvori sezonu "ubjedljivo najgori tim lige" :cool:

ndHSV!
075

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 avg 2017, 22:46

Mislim da ce nas svi jos vise mrzit zbog ovakve igre al tako igra vecina iz donjeg doma. Samo da sto manje igraju Santos, Jung i Holtby.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la effe_sa » 26 avg 2017, 01:41

I kuda sada HSV? U Ligu prvaka, u EL??? :) :)
Dobar vam je ovo start. Kostić jako dobro igra, ali ne samo da je igrački na nivou, nego se i bori ko lud. Takav je slučaj i kod brojnih drugih igrača. Trenutno timski duh na visokom nivou. Vidi se da postoji ta želja, vidjelo se tu kod onog sjajnog prodora Ekdala...Ovaj malac Van Drongelen, dobro pojačanje. Mali je inteligentan, dobro se postavlja, a zna i s loptom.

Kuehne sada neka manje sere i neka pusti trenera da radi i tako će vam biti dobro. Treba da trener ima mir, a ne da stalno želite smjenu trenera... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 27 avg 2017, 13:10

Da mi je neko pricao da ce Gisdol takticki nadmudriti Stögera ne bih mu vjerovao...

Prepustio loptu jarcevima i iz prekida i kontri trazio priliku za postizanje gola sto mu je i poslo za rukom.

I pored cinjenice da smo odlicno krenuli u novu sezonu, ovaj rezultat ne treba da nas zavara i nadam se da uprava planira dovesti lijevog beka i desno krilo...
effe_sa je napisao/la:Kuehne sada neka manje sere
Bili ti srao kada bi u tri godine ulozio 100 miliona €, a ekipa se bori za opstanak ? KMK je sa svojim izjavama bio upravu i jedino sta mu ja licno zamjeram je cinjenica da nije insistirao da postavi svoje ljude na kljucne pozicije u klubu nego gledao da se u nekoj mjeri i udovolji klaunima iz bloka 22C...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 28 avg 2017, 13:56

effe_sa je napisao/la:I kuda sada HSV? U Ligu prvaka, u EL??? :) :)

Cilj je samo jedan: 38 bodova na kontu. 6 imamo, fali nam još 32. Osim vas i dortmunda sa svakim možemo, nisu slabiji ali ni puno jači od nas. Igra ništa, samo presing, prekidi, kontra i rekontra. Sve je stvar u glavi, u borbi za opstanak nemaju šta tražiti psihički labilne jedinke (santos, jung) i oni skloni zamozadovoljstvu (holtby), igraju samo impregnirani.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 31 avg 2017, 15:00

Konačno je završena ta Stafylidis priča, fugeri su u zadnji čas htjeli snizit kad su vidjeli da neće ić po 10 milki, ali stvar je ionako bila prenapregnuta jer je u igri bila i treća strana (PSV je trebao potpisat Santosa da se oslobodi mjesto za Grka). Ne znam zašto mi uvijek nešto kemijamo u zadnji čas, kad bi transferfenster bio otvoren i 10 mjeseci mi bi opet izvodili neke kombinacije u zadnjih par sati. :roll:

Sve u svemu, Santos nažalost ostaje pa se čovjek pita zašto smo se odrekli Ostrzoleka koji je bio solidnije rješenje.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 31 avg 2017, 20:21

Wegen des geplatzten Transfers von Linksverteidiger Konstantinos Stafylidis rechnet Augsburgs Manager Stefan Reuter mit den Verantwortlichen des HSV ab. Warum der Wechsel nicht zustande gekommen sei? „Weil der HSV für mich in der Situation ein ganz komischer Verein ist und ich manchmal den Eindruck habe, da weiß die eine Hand nicht, was die andere tut“, zitiert ihn „Bild“.
Saljivdzija Reuter mislio na Stafylidisu uzeti 10ak miliona :lol:
Po meni i nije losa stvar sto smo "zadrzali" Santosa! misljenja sam da bismo vise na njemu mogli uzeti od tih 5mil koji su se spominjali. ako nista opciju vise imamo na LVu
Lasso u Leeds na posudbu :thumbup:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 sep 2017, 01:33

To je bila situacija gdje su svi bili "lukavi". Reuter je čekao da prodamo Santosa pa da nam uzme 10 milki jer ćemo teško nekog u zadnji čas potpisat. Eindhoveen je čekao da potpišemo Stafylidisa pa da im damo Santosa budzašto jer će nam bit višak. Mi smo htjeli istovremeno preklopit oba smjera ali nije bilo izvedivo. Kad je vidio da nema ništa od cenera Reuter je u zadnji čas spustio cijenu i to bi još bilo išlo da PSV nije odustao vidjevši da mora iskrcat cijelih 5 milja.

Sad smo ostali kratki sa lijevim braničem - imamo Santosa kojem je to prirodna pozicija ali ima problem mentaliteta i Drongelena i Sakaija koji nemaju problem mentaliteta ali im to nije prirodna pozicija. Na desnom boku je nešto bolje jer Dieku i Sakaiju konkurira još i perspektivni Behounek. Ne znam zapravo zašto nismo potpisali nekog perspektivnog drugoligaša kad već ništa drugo nismo našli.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 04 sep 2017, 12:53

Zbog ovih terminski promašenih, a i inače nepotrebnih kvalifikacijskih utakmica (bolje je napraviti kvalifikacijske turnire nego cjepkati nacionalna prvenstva) ostali smo bez prvog napadača protiv Leipziga, jer se Wood vraća tek u četrvtak a utakmica je u petak.

A i inače od uefe ništa pametno, cijeli sustav eurotakmičenja u kojem se u grupama već unaprijed zna 90% prolaznika je jedan veliki promašaj. Kad je nezanimljivo razigrava se po skupinama a kad se napravi filtracija i ostaju samo najbolji igra se po kup sistemu. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la kraljttbvb » 04 sep 2017, 14:29

ledar je napisao/la:Zbog ovih terminski promašenih, a i inače nepotrebnih kvalifikacijskih utakmica (bolje je napraviti kvalifikacijske turnire nego cjepkati nacionalna prvenstva) ostali smo bez prvog napadača protiv Leipziga, jer se Wood vraća tek u četrvtak a utakmica je u petak.

A i inače od uefe ništa pametno, cijeli sustav eurotakmičenja u kojem se u grupama već unaprijed zna 90% prolaznika je jedan veliki promašaj. Kad je nezanimljivo razigrava se po skupinama a kad se napravi filtracija i ostaju samo najbolji igra se po kup sistemu. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ja sam ovo sinoc govorio dok je BiH igrala protiv Gibraltara. Treba 20-ak ekipa da ide u kvalifikacije, a ostale u pretkvalifikacije i od tih 30-ak reprezentacija pustiti jos 4-5. Kao sto smo mi prethodno ljeto igrali u kosarci.
I na kraju bi imali 24 ekipe, podijeli ih u 6 grupa i neka najboljih 24 igraju...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 06 sep 2017, 15:14

Anderas Peters najavio povlačenje na zimu, ajd konačno i jedna dobra vijest kod nas.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 08 sep 2017, 21:24

Fala q za ovu tehnologiju, onaj majmun aytekin nas je opet htio oštetit za penal. I treću utakmicu za redom ostajemo bez jednog igrača, najnovija žrtva je Kostulja. Inače utakmica zeznuta, kako se i očekivalo. Igra ništa, samo vrebamo kontre al onda to, moj Kostiću, treba i pospremit.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 08 sep 2017, 22:27

Zbrzali su nas nakon dva prekida i moš ga j. Stajali smo preduboko i previše terena prepustili protivniku. Izlazak Kostića bio je prevelik gubitak. Leipzig je dobra momčad ali ništa posebno.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 08 sep 2017, 22:29

ledar je napisao/la:Fala q za ovu tehnologiju, onaj majmun aytekin nas je opet htio oštetit za penal. I treću utakmicu za redom ostajemo bez jednog igrača, najnovija žrtva je Kostulja. Inače utakmica zeznuta, kako se i očekivalo. Igra ništa, samo vrebamo kontre al onda to, moj Kostiću, treba i pospremit.
Mislim da nemate sto zamjeriti svojim igracima ,igrali ste na gornjoj granici svojih mogućnosti ,na granici fanatizma,međutim ekipa je poprilično limitirana kad treba graditi igru i smisliti nesto izuzev kontri i dugih lopti na wooda....mozda da je kostic zabio mrtvac vjerovatno bi se stvari zakomplicirale iako je razlika u kvaliteti jednostavno prevelika

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.