Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 10 maj 2017, 23:16

u ovakvoj situaciji i Kühne poceo unositi nemir. sve razumijem, njegov novac, posjeduje 11 posto AG-a i toliko je klub finanxijski potpomogao, ali je trenutak katastrofalan. mogu se paralele povuci sa Rudolphom, isto je baljezgao prije nego li mu je sve dojadilo i klub potonuo. necemo se ugasiti kao rukometasi (iako osim imena sa njima nikakve povezanosti nemamo) ali trenutno smo nazalost poprilicno vezani za parajliju. Adler zavrsio sezonu, NM se mozda posljednje kolo vrati u tim (na sta li ce to da lici nakon ovako duge pauze) sve u svemu...nije bas najbolje pred posljednje dvije tekme
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 maj 2017, 11:42

Koliko sam shvatio Kühne je samo pojasnio da nema namjeru dalje ulagati ako ispadnemo i da za uložene pare ne očekuje da će mu se ikad vratiti (to je bilo predviđeno u slučaju da se poluči određeni uspjeh), odnosno da ih je otpisao. Korektno je s njegove strane da je to pojasnio kad ga iz uprave očito nisu pitali, a bitno je za financijsku poziciju kod licenciranja za cvajtu. Nema mu se što zamjeriti, ko bi dao pare nakon što su ga izdali i zabili mu nož u leđa, ko bi dao pare klubu kojem upravljaju birokrate i neznalice peters i meier, ko bi dao pare u ruke likovima kao što su ishlapjeli bruchhagen i karikatura todt?

Koliko će to utjecati na naš kadar? Pa vjerojatno nikako, kao što ni sve drugo što se pokušavalo nije imalo apsolutno nikakvog utjecaja. Jedina nada je u tome što protiv štrumfova i vukova od njih više niko ništa ne očekuje i da se gismo možda vrati taktici visokog presinga pa da igrači kojim slučajem počnu igrat.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 11 maj 2017, 13:08

ledar je napisao/la:Koliko sam shvatio Kühne je samo pojasnio da nema namjeru dalje ulagati ako ispadnemo i da za uložene pare ne očekuje da će mu se ikad vratiti (to je bilo predviđeno u slučaju da se poluči određeni uspjeh), odnosno da ih je otpisao. Korektno je s njegove strane da je to pojasnio kad ga iz uprave očito nisu pitali, a bitno je za financijsku poziciju kod licenciranja za cvajtu. Nema mu se što zamjeriti, ko bi dao pare nakon što su ga izdali i zabili mu nož u leđa, ko bi dao pare klubu kojem upravljaju birokrate i neznalice peters i meier, ko bi dao pare u ruke likovima kao što su ishlapjeli bruchhagen i karikatura todt?

Koliko će to utjecati na naš kadar? Pa vjerojatno nikako, kao što ni sve drugo što se pokušavalo nije imalo apsolutno nikakvog utjecaja. Jedina nada je u tome što protiv štrumfova i vukova od njih više niko ništa ne očekuje i da se gismo možda vrati taktici visokog presinga pa da igrači kojim slučajem počnu igrat.
Jucer koliko sam citao u bildu je kuhne rekao da je zadovoljan sa bruchagenom,da je biesedorfer bio odlican sportski direktor ali da se nije snasao na mjestu predsjednika

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 maj 2017, 13:33

schickeria je napisao/la:
Jucer koliko sam citao u bildu je kuhne rekao da je zadovoljan sa bruchagenom,da je biesedorfer bio odlican sportski direktor ali da se nije snasao na mjestu predsjednika
Rekao je on i da je zadovoljan gismom ali to su kurtoazne izjave. Nikome ništa ne zamjeram, ali novce ne dam. Tek kad pokažete da znate možemo razgovarat, dotle prosto vam bilo.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la gruezi » 12 maj 2017, 00:46

vama bi cvajta bila infuzija za oporavak i povratak u vrh...dok ne ispadnete nikad se necete pomaket s mjesta kao i mi...imate par finih igraca u drugom timu i u u 19, definitivno bi se kroz cvajtu ekipa dala uigrat da bude ozbiljan klub u bundeski...

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 13 maj 2017, 17:21

Laaaasso!!!!!!!!!!!!!!!!!
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 13 maj 2017, 17:30

Ko ce kome nego svoj svome :D Bravo Gladbeck!
Posljednje kolo ne mozemo nista Izgubiti
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 16 maj 2017, 12:16

Objektivno je Wolfsburg puno bolja momčad ali to u ovakvim tekmama ne mora biti presudno. Utakmica je "mind game", tko uđe sa boljim pristupom ima veće šanse.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 16 maj 2017, 12:45

ledar je napisao/la:Objektivno je Wolfsburg puno bolja momčad ali to u ovakvim tekmama ne mora biti presudno. Utakmica je "mind game", tko uđe sa boljim pristupom ima veće šanse.
ne znam sta da ocekujem od ove utakmice. prizeljkujem pobjedu ali se pribojavam da nas ceka jednaka tekma kao ona protiv Mainza. nadati se ranom golu i po mogucnosti dobrom rezultatu Hoppenheima vec na poluvremenu. ekipa WOB mi je pomalo cudna. u posljednjem kolu su zbog prekida imali 10ak minuta vremena da kontra BMG-a rijese pitanje opstanka ali nisu ni pokusali da dodju do 3ice. i tu s psiholoskog aspekta vidim, pored domaceg terena/publike, nasu najvecu prednost!
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 17 maj 2017, 00:30

Demirbay ce izgleda biti uvrsten u sastav za Confed-Cup a kod nas nije imao mjesta :lol: BRAVO LABBADIA :lol:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 17 maj 2017, 13:19

Ništa se nije promijenilo, evo brazilski olimpijac zbog 1-2 loše utakmice (u kojima su i ostali bili loši) nema mjesta u sastavu. Čak i za odsustva Ekdala Gizmo na toj poziciji preferira Junga, Janjičića, Ostrzoleka pa i Sakaia. Kad sutra ode reći će za njega da se nije uklopio. S druge strane Jungu i Holtbyju oprašta se desetak loših utakmica i to se uzima pod normalno.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 17 maj 2017, 14:12

mislis na Santosa ili Walacea? ovom 2. je eto kao potrebno jos vremena jer je tek zimus dosao i hajde da to kao prodje. ali meni nikako nece biti jasno zbog cega Blondie Ozzy jos uvijek igra! pa covjek kako je dosao stagnira a na klupi drzis Santosa koji se moze razviti i napredovati i uz sve to bismo na njemu mogli zaraditi. a za Demirbaya, jasno mi je da DFB ovom tamicenju ne pridaje veliki znacaj i ne treba od ove nominacije sad preveliki Hype praviti ali da BL u svojoj procjeni ovoliko kiksa i da ga klub proda za kikiriki je neshvatljivo! sad malo gledam sastav Schanzera i ukoliko Papa ne ostane volio bih da se potrudimo oko Tisseranda!
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 17 maj 2017, 15:33

Na Walacea, pa ne može jedan prestrašeni Jung imati prednost. Ili Janjičić koji je istina talent ali ne još na toj razini. A Santos je imao dosta prilika da se dokaže i nije ih iskoristio. Premlak, pogrešno se postavlja, uvijek predaleko od igrača, unosi veliku nesigurnost na lijevoj strani, a osim toga u zadnjim nastupima pao je i ofenzivno i počeo igrat ziheraški, što mu je dosad bila jedina prednost. Ozzy nije neka velika sreća ali je bar pouzdan otraga.
A Sakaia bi trebalo stavit na njegovu prirodnu poziciju, dosta je vala više i tog Diekmeiera.

Kako se moglo pretpostavljati protiv vukova neće bit ništa od rekonvalescenata, müller se žali na koljeno, lars ocker na aduktor, a ekdal valjda na sve (samo su najveći optimisti mogli očekivati da bi se on mogao vratiti). Hunt je isto upitan al njega će valjda pokrpat.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 18 maj 2017, 00:43

ne bih se usaglasio za Santosa, Ledar. po meni je bolji bio od Blondie ovo utakmica sto je odigrao. zbog cega mu se ne pruzi jednak broj prilika kao antitalentu Ostrzoleku? gori nije i ne moze biti. sve vise pocinjem vjerovati u pricu koju su mi Batuhan Altintas i menadzer prosle godine ispricali. ali sam mislio da su nezadovoljni njegovim neigranjem i da su izjave tipa "der HSV ist ein Nazi-Verein" nastale vise iz revolta... cisto sumnjam da i on kod nas ima pespektivu, u najboljem slucaju da ga posaljemo u 2. BL na jednogodisnju posudbu. ne gubimo izostancima Müllera i Ekdala u narednom kolu nista. ionako se sa njima nije planiralo (iako mozda Gisdol pokusava zavarati protivnika pa NM mozda "nekim cudom" i zaigra u subotu :D ) a evo ga otpad bIld vec vrsi pritisak, u subotu izgleda treba Gräfe da sudi finale. pa mora nam se vratiti za onaj slobodanjak kontra KSC-a :D
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 18 maj 2017, 11:58

@Leon

Poštujem tvoje mišljenje, normalno je da svako neke stvari vidi drukčije. Ovo sa famoznim slobodnjakom se medijski napuhava do enormnih proporcija, ko da su nam poklonili tri penala i dva crvena. Pa nama protiv baye i dortmunda skoro svaku sude sramotno, cijele sezone ako smo u jednoj utakmici imali malu naklonost suca, ostalo je bilo kriminalno, zašto se po tome medijski malo ne pročačka?
Ovo sa Nazi vereinom je deplasirano, što se tiče Altintasa vidim samo da se nije naigrao ni u jednom osrednjem turskom klubu pa kako očekivati da će kod nas.

Što očekivati od utakmice sa vukovima? Ako ćemo igrat kao protiv Mainza onda je bolje da igramo sa rezervnim sastavom i prvi čuvamo za braunere. Ne moš igrat polupresing, to je ništ. Istina je da se kod visokog presinga preuzima rizik da te prebace dugim loptama, ali to je sastavni dio igre. Ako izdržimo bez primljenog gola vjerojatno ćemo mrčit loptu do 80-te a onda svi u napad i na horuk.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 19 maj 2017, 01:15

ja Ozzya i DD jednostavno vise ne mogu da gledam da igraju. u posljednjih nekoliko sezona mi je njihovo igranje jednaka misterija kao svi oni nastupi koje je Westermann sakupio za vrijeme boravka u HH . nekim cudom su se uvijek pomenuti nalazili u sastavu iako se moglo pokusati sa nekim rotacijama i vecinom su postojale alternative ali su pomenuti vecinom imali zagarantovano mjesto.

obzirom da smo za Altintasa platili obestecenje i prilikom potpisivanja ugovora se predstavio kao ogroman potencijal, moglo se ocekivati da ga se integrira, kako u grad/okruzenje tako i u ekipu. pa porazavajuci je podatak da taj malac niti rijeci njemackog ne poznaje. kako da bilo sto ozbiljnije napravi u klubu kad se o novajlijama poput njega ne vodi nikakvog racuna.

za subotu, kao sto sam vec pisao, ne mogu nikako pametan da budem. sve je moguce, od pobjede do debakla od neka tri gola razlike.
a evo i navijaci su nam vec nabrijani i spremni za subotu. dan prije tekme tj za sutra, najavljeno sranje kontra Oldenburga :D (HSV2-Oldenburg)
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 19 maj 2017, 01:33

p.s. kad vec pisem o Altintasu,
sve me ovo podsjeca na dovodjenje Maseka 2012. i za njega smo platili obestecenje, pisalo se kako su ga zeljeli engleski i spanski klubovi, kako je ogroman potencijal blablabla.... a momak kod nas totalno propao upravo zbog jednakog zapostavljanja kao sto je to trenutno slucaj sa Batuhanom!
075

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 19 maj 2017, 11:23

Kod mladih talenata treba uzeti u obzir da će njih tek 10-tak posto ostvariti zapaženu profesionalnu karijeru. Uzmemo li npr. deutsche u21 prije 7 godina od 37 igrača samo su dvojica iskočila - Gündogan kao ekstra klasa i Schürrle kao klasa, te ima još par solidnih klupskih igrača tipa Herrmann, Vogt, Jantschke, Didavi, Holtby. Ko se npr. sjeća više Neumanna, Salgera, Schindlera, Bella, Rauscha, Fardija, Funka, Hornshuha, Kocha, F. Kroosa ... koji su tada svi odreda bili taletni. I Ozzy je bio u21 reprezentativac i veliki talent, pa čak i Diek je jednom bio pozvan. Od našeg Arpa recimo može bit odličan igrač, ili solidan igrač, ili završit ko npr. Mlapa, Sukuta-Pasu ili Vukčević, ako uopće dođe na nivo posljednje trojice, sve je to još na jako dugom štapu.

A naše najave su posebna priča, pa mi smo najavili i Bahouija kao veliko pojačanje a znalo se da je to samo alibi potez kvazi menadžera.

Ja osobno, između ostalih, ne bih u klubu više htio gledat Santosa koji mi je premlitav i premlak igrač, i Junga koji me jako podsjeća na Mancienna, uvijek prestrašen i kad god dobije loptu osjeća se velika doza panike.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 20 maj 2017, 14:59

Situacija pred posljednu utakmicu je sljedeca:

1. panjevi imaju podrsku 57.000 navijaca, koji su ih od hotela do stadiona ispratili
slika
2. panjevi mogu biti rastereceni, jer u ovoj utakmici samo mogu dobiti i nikako izgubiti

3. pobjeda panjevima donosi direktan opstanak

Rezultat svega ovoga ce biti rutisnka pobjeda Wolfsburga i ponovni baraz za panjeve...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 maj 2017, 16:05

Bravo Koki :ljepota: iako je ovo vise nego nezasluzeno. idemo dalje
075

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.