Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la vozdra » 20 maj 2017, 16:18

Ajde još jedan u drugom :pray:
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 maj 2017, 16:22

nakon sto smo prvih 20 minuta potroslili samo na nabijanje lopte prema nnaprijed i gdje Knoche i Wollscheid nikakvih problema nisu imali smo se trgnuli. dobro nam je doslo 0-1, tek smo tu poceli da igramo. ukoliko nastave ovako i u 2. poluvremenu mogla bi se 3ica izvuci!
075

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la vozdra » 20 maj 2017, 17:19

Tooo bože :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 maj 2017, 17:25

TOOOOOOOOOOOOOOOO
BRAVO MATHENIA, KOKI, PAPA I LUCA :opaopa:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 maj 2017, 17:29

Uh, eh, oh, ah ... dirty victory, jaaaaaaa :salut: :salut: :tokralju: :tokralju:

Nek se vučići i lavići sad razigravaju, to više nije naša briga.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 maj 2017, 17:33

ledar je napisao/la:Uh, eh, oh, ah ... dirty victory, jaaaaaaa :salut: :salut: :tokralju: :tokralju:

Nek se vučići i lavići sad razigravaju, to više nije naša briga.
Gomez je u posljednjih nekoliko sedmica sve vrijeme baljezgao kako sa Abstiegom veze nece imati :lol: volio bih da ih sad mlatne BSV u relegacijI :lol: :lol: Didavi aka Afu-RA bi mogao ponovo da ispadne :lol:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 maj 2017, 17:38

Iskreno mi je svejedno, iako mislim da će vučići to proć. Još ne mogu vjerovat, sve se posložilo, gol u 87-moj baš u pravo vrijeme, a Mathenia skida Arnoldu iz samog kuta... :zviz: :zviz:

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 maj 2017, 17:44

ledar je napisao/la:Iskreno mi je svejedno, iako mislim da će vučići to proć. Još ne mogu vjerovat, sve se posložilo, gol u 87-moj baš u pravo vrijeme, a Mathenia skida Arnoldu iz samog kuta... :zviz: :zviz:
prije 5-6 sezona (mozda je i vise bilo ne da mi se guglati) su se provukli u posljednjem kolu. mislim da je bila tekma kontra Kaiserslauterna. valjda im ove godine podje za rukom da ispadnu :D prosle sedmice je VW propustio priliku da se osigura i igraci su izgleda toliko samouvjereni bili da ce ih ove dodatne dvije utakmice zaobici.... BSV, kao mi danas, u naredne dvije tekme nema nista da izgubi. i tu im je najveca prednost.
075

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 20 maj 2017, 19:36

Iako ne volim Gisdola moram ga pohvaliti zbog ovog sto je napravio...

Kostic tek danas vratio ulozene novce, a veliki minus sa moje strane ide navijacima nakon utakmice, jer ono utrcavanje u teren nije trebalo. Razumjem ja, da je nama svima pao kamen sa srca zbog izborenog opstanka, ali po meni to nije vrijedno takve proslave.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la kraljttbvb » 21 maj 2017, 12:18

HSV macka sa devet zivota :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 22 maj 2017, 00:40

amerosm je napisao/la:Iako ne volim Gisdola moram ga pohvaliti zbog ovog sto je napravio...

Kostic tek danas vratio ulozene novce, a veliki minus sa moje strane ide navijacima nakon utakmice, jer ono utrcavanje u teren nije trebalo. Razumjem ja, da je nama svima pao kamen sa srca zbog izborenog opstanka, ali po meni to nije vrijedno takve proslave.
zao mi sto stativu nisu uspjeli ranije zastekati i sto ih je policija "sklepala" :D a da se malo pohvalim, dobio sam jutros od kolege komadic travnjaka :ljepota:
a kako sam se ismijao situaciji Lasogga vs Ordner. nisu ga ljudi prepoznali kao igraca kluba i krenuli ga izbacivati :lol: a jos ludja stvar su komentari tipa: "sreca po redare da Spaha vise nije u timu" :lol: :lol: :lol:
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 22 maj 2017, 12:02

Adler napusta klub.
Sad kad kao Drobo potpise za wErder :D
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 23 maj 2017, 12:40

evo ga, nakon Adlera i Fußballgott Ostrzolek nas napusta :njanjanja: "Pikant: Ostrzolek ist nach René Adler (32/verkündete sein HSV-Aus gestern per Facebook), der zweite HSV-Profi mit auslaufendem Vertrag, der den geplanten Zukunfts-Gipfel mit Hamburgs Verantwortlichen platzen lässt, sich ein mögliches Angebot erst gar nicht mehr anhörte." bravo ljudino :ljepota: idi i ne vracaj se!

nadam se da ove spekulacije oko Subotica nemaju veze sa istinom i da cemo istog u sirokom luku zaobici!

edit: Wood ce izgleda po novom ugovoru (do 2021) imati masna 3mil eura po sezoni. za 5 golova i 2 asista, kao napadac, hladno ovolika primanja se mogu izgleda samo u HH dobiti :lol: :lol: :lol: hajde sto ovoliko ne vrijedi, ali da mu se u ugovor OPET unese Ausstiegsklausel je van svake pameti!
075

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 23 maj 2017, 23:36

Adlerov odlazak je očekivan, pružio je puno dobrih partija, spašavao nas u bundesu, ali došle su godine i ozljede, a plaća 2,75 milki jako opterećuje budžet i osim toga dolaskom Mathenie imamo dostojnu zamjenu. Sretno mu bilo u nastavku karijere!

Odlazak Ozzyja ima smisla ako ćemo potpisat adekvatnog lijevog beka, ali ako ćemo se oslonit na Santosa onda je to ozbiljna pogreška. Očito stručni štab s njime ne računa jer bi se još na proljeće dogovorilo produženje. Vidjećemo ko će doć, volio bih tu vidjet Plattenharda.

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 24 maj 2017, 11:28

Osim očitih kandidata (Lasogga i Bahoui) na prodaju su još Holtby, Hunt i Müller. Podržavam ove prodaje ali bi prije svih trebalo riješiti Santosa, Junga i Gregoritscha, ne vidim u njima neke perspektive a mogli bi se još dobit neki pristojni novci. Od akvizicija zainteresirani smo za Hauptmanna iz DD i to ne bi bilo loše kad bi bilo jer su šanse Hoppea puno bolje.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 24 maj 2017, 13:04

ledar je napisao/la:Osim očitih kandidata (Lasogga i Bahoui) na prodaju su još Holtby, Hunt i Müller. Podržavam ove prodaje ali bi prije svih trebalo riješiti Santosa, Junga i Gregoritscha, ne vidim u njima neke perspektive a mogli bi se još dobit neki pristojni novci. Od akvizicija zainteresirani smo za Hauptmanna iz DD i to ne bi bilo loše kad bi bilo jer su šanse Hoppea puno bolje.
hoce li kuhne dat koji euro

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 24 maj 2017, 15:35

Obećao je dat, ali je pitanje hoće li Bruchhager uzet. Naime, naglasak je na racionalnu potrošnju, mlade igrače sa potencijalom i niskom plaćom. Osim Hauptmanna u fokusu su Dicarli, Leistner, Dimata, Pollersbeck... Izuzetak od priče je Didavi za kojeg smo zainteresirani ako kojim slučajem wolfsi ispadnu, iako mislim da bi ga ovi svejedno dali, jedino što od toga neće biti ništa jer je Bruchhagenova računica da ga uzme ispod cijene. Drugi izuzetak je Subotić koji bi mogao na zamjenu umjesto Papka.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 24 maj 2017, 19:08

uf ,liga dogodoine nece bit lagana,ove godine su bili ingolstadt i darmstadt kao sigurni kandidati za ispast ,ove godine su tu stuttgat i hanover,sumnjam da bez ozbiljnih pojacanja hsv moze egzistirat.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la gruezi » 24 maj 2017, 23:06

nadam se da necete biti glupi i nedati torlesu knollu sansu u prvom timu sljedece godine....po meni nebi bilo lose dovesti grossa i hadergjonaja iz ingolstadta..prodat kostica dovest larsona iz herenvena..ima par finih lijevih bekova koje bi mogli dobit za manje od 5 miliona to su stafylidis iz augsburga i kostevytch iz lecha...stefan schwab iz beckog rapida je bolji igrac od sve i jednog vaseg veznjaka...ili eventualno luca zuffi iz basela...na trzistu za sljedecu sezonu ima jako puno kvalitetnih i jeftinih igraca i kako odradite ovaj prelazni rok ce odredityi vasu sudbinu u sljedecih 5 godina...ili ce te u cvajtu ili u borbu za el...

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 24 maj 2017, 23:36

Altintas, Ferati i Gouaida nas mogu napustiti dok ce Schipplock kroz pripreme dobiti jos jednu priliku da se nametne treneru. koji qratz.... pa kao da nije imao dovoljno vremena da se pokaze. ovo nikako ne razumijem! evo sad se i Klose spominje ali je na svu srecu mu Berater vec demantovao da je doslo do bilo kakvog kontakta. treba sad sacekati kako ce se stvari odvijati u Leverkusenu i vidjeti ko ce preuzeti ekipu i da li taj novi trener racuna na Papu. valjda se nece napraviti ponovo greska da se upustamo u maratonske pregovore! ukoliko Grk ne ostane valjda se potrudimo oko Tisseranda! a koja glupost je ovo za Didavija!? otpad bild radi super stvar I unosi nemir u ekipu pred relegaciju :lol:
075

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.