Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
26%
2) 10 bodova
19
26%
3) 15 ili više
34
47%
 
Ukupno glasova: 72

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 13 avg 2017, 06:03

harden je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:Hajde kravari iskesirajte 150 milki i vodite Dembelea, neka ostane u ligi, da liga ne nazaduje :mrgreen:
Ako bude prelazio kod nas, bit ce najskuplji transfer Bayerna. Recimo nekih 45 milki je max :wave:
Mi ovdje pricamo o ozbiljnom klubu, ne pricamo o Salkeu :mrgreen:
BVB je na svojim greskama ucio, ali je naucio i tesko ce se vise do BVB-ovih igraca dolaziti preko smijesno malih klauzula ili da igrac ode nakon sto mu istekne ugovor. Obzirom da bajern ne zeli placati velike cifre za igrace, ostaju im Salke i ostali Bundesligasi da im za malu lovu prave prvotimce...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Nerminovic » 13 avg 2017, 17:12

HSV :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 13 avg 2017, 17:47

Sramota je za Wolfsburg što je 0-1 pobijedio ovo nešto, a HSV ne vrijedi ni komentarisat, dabogda im skinuli više onaj sat što otkucava, oni već zadnje 4 godine ne zaslužuju da se nazivaju Bundesligašem

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la FRANK RIBERY » 13 avg 2017, 17:49

Da hoce vise ispasti, zgadili su se i Bogu i narodu. Van svake sumnje najslabija ekipa u ligi, valjda je sreci i nafaci dosao kraj.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Nerminovic » 13 avg 2017, 18:11

Frank Arnesen, vrati se i spasi ovaj mrtvi HSV ahaaaa
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 15 avg 2017, 15:22

Liga nam pocinje vrlo brzo cini se da ne vecina klubova zavrsila sa kupovinom igraca mozda jos schalke i leverkuzen da se pojacaju ali to bi bilo to
Mislim da ce sezona biti jako zanimljiva nekoliko klubova je bas dobro odradilo ovaj prelazni rok..
Tu mislim na Koeln koji je sigurno jaci doveli su par dobrih igraca bice jako nezgodni za sve sigurno
Mainz isto tako par zanimljivih igraca a tu je i Kodro nadam se da ce uspjeti da se nametne i odigra dobru sezonu
Wolfsburg po meni sjajno se pojacao mada se s njima nikad nezna ali dosta mladih kvalitetnih igraca je doslo
Dortmund pa mislim da sve zavisi od ove situacije sa dembeleom i aubom....sigurnk veliki upitnik
Leverkuzen po meni razocaravajuci prelazni rok bez pravih pojacanja otisli bitni igraci jedino bender ako bude zdrav uopste
Schalke izgleda solidno sa embolom konopljankom goretzka sigurno mogu bolje od prosle sezone
Hoffenhajm pa veceras cemo vidjet koliko mogu nadam se da ce pobjediti liverpul pa u engleskoj sta bude

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 15 avg 2017, 18:56

Bayern111 je napisao/la:Liga nam pocinje vrlo brzo cini se da ne vecina klubova zavrsila sa kupovinom igraca mozda jos schalke i leverkuzen da se pojacaju ali to bi bilo to
Mislim da ce sezona biti jako zanimljiva nekoliko klubova je bas dobro odradilo ovaj prelazni rok..
Tu mislim na Koeln koji je sigurno jaci doveli su par dobrih igraca bice jako nezgodni za sve sigurno
Mainz isto tako par zanimljivih igraca a tu je i Kodro nadam se da ce uspjeti da se nametne i odigra dobru sezonu
Wolfsburg po meni sjajno se pojacao mada se s njima nikad nezna ali dosta mladih kvalitetnih igraca je doslo
Dortmund pa mislim da sve zavisi od ove situacije sa dembeleom i aubom....sigurnk veliki upitnik
Leverkuzen po meni razocaravajuci prelazni rok bez pravih pojacanja otisli bitni igraci jedino bender ako bude zdrav uopste
Schalke izgleda solidno sa embolom konopljankom goretzka sigurno mogu bolje od prosle sezone
Hoffenhajm pa veceras cemo vidjet koliko mogu nadam se da ce pobjediti liverpul pa u engleskoj sta bude
Nema tu ni jedan kapitac ,sve mlafi nedokazani igraci koji ce mozda biti dobri
Klubovi kupuju onoliko koliko prodaju pa je tako cordoba dosao umjesto modestea ili camacho umjesto gustava ki to nije pojačanje nego nadomjestak

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la KingJamesMVP » 15 avg 2017, 18:57

Samo se nadam da ovaj HSV napokon ispada
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Vijadukt » 15 avg 2017, 20:59

Ja nehljeba. Istjerao bih ga momentalno
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Mokes » 15 avg 2017, 21:03

Vijadukt je napisao/la:Ja nehljeba. Istjerao bih ga momentalno
Pa sto po svom Hrvatu :lol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Saurman » 15 avg 2017, 21:07

E Kramariću klocu amaterski izveden penal.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la harden » 15 avg 2017, 21:31

KingJamesMVP je napisao/la:Samo se nadam da ovaj HSV napokon ispada
Isčupat će se u zadnjem kolu :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la miki_92 » 15 avg 2017, 22:13

:mrgreen:

slika

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 16 avg 2017, 00:28

schickeria je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Liga nam pocinje vrlo brzo cini se da ne vecina klubova zavrsila sa kupovinom igraca mozda jos schalke i leverkuzen da se pojacaju ali to bi bilo to
Mislim da ce sezona biti jako zanimljiva nekoliko klubova je bas dobro odradilo ovaj prelazni rok..
Tu mislim na Koeln koji je sigurno jaci doveli su par dobrih igraca bice jako nezgodni za sve sigurno
Mainz isto tako par zanimljivih igraca a tu je i Kodro nadam se da ce uspjeti da se nametne i odigra dobru sezonu
Wolfsburg po meni sjajno se pojacao mada se s njima nikad nezna ali dosta mladih kvalitetnih igraca je doslo
Dortmund pa mislim da sve zavisi od ove situacije sa dembeleom i aubom....sigurnk veliki upitnik
Leverkuzen po meni razocaravajuci prelazni rok bez pravih pojacanja otisli bitni igraci jedino bender ako bude zdrav uopste
Schalke izgleda solidno sa embolom konopljankom goretzka sigurno mogu bolje od prosle sezone
Hoffenhajm pa veceras cemo vidjet koliko mogu nadam se da ce pobjediti liverpul pa u engleskoj sta bude
Nema tu ni jedan kapitac ,sve mlafi nedokazani igraci koji ce mozda biti dobri
Klubovi kupuju onoliko koliko prodaju pa je tako cordoba dosao umjesto modestea ili camacho umjesto gustava ki to nije pojačanje nego nadomjestak
Wolfsburg nije doveo samo camcha dosa je brooks iz herte ev koliko vidim mogao bi doci malcolm iz bordoa tu su vrc mali gomez ntep arnold po meni fina ekipa ...
Koln isto tako jest prodao modestea ali su se potrudili da to nafoknade pa dali su 17 mil za cordobu
Mozda grijesim ali ja naredne sezone ocekujem puno od wolfsburga frankfurta pa i stutgarta
Rb leipzig fino su i oni odradili ovaj prelazni rok bruma bi mogao biti top ove sezone tu je i augustin napadac iz psg pored werner i drustva sigurno mogu mnogo

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la KingJamesMVP » 16 avg 2017, 17:56

Kevin Pronce Boateng se vraća u Bundesligu, dolazi u Frankfurt
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Zdena04 » 16 avg 2017, 18:32

Bum bum bum! Nastavlja se učvrčivanje Domuzistana kao velesile iz Njemačke. Dolazi veliki TOLJAN i to, pazi sad, kao bagatela!
Ponovo fenomenalan rad uprave koji je cijeli svijet, pa tako i Hoffenheim, "odradio" svojim novim nenadjebivim potezom na nogometnoj pijaci.
Svi misle da će dobiti ogomne noFce od Gervinha 2.0 ali super moć žutih se iskoristila prije nego će ih ostali početi da muzu kao stevuljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Idemo sad pratiti žuti forum kako se masovno klika ovaj smajli: :opaopa: :opaopa:

:D Nemojte zamjeriti. Morao sam malo.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 16 avg 2017, 18:39

Bayern111 je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Liga nam pocinje vrlo brzo cini se da ne vecina klubova zavrsila sa kupovinom igraca mozda jos schalke i leverkuzen da se pojacaju ali to bi bilo to
Mislim da ce sezona biti jako zanimljiva nekoliko klubova je bas dobro odradilo ovaj prelazni rok..
Tu mislim na Koeln koji je sigurno jaci doveli su par dobrih igraca bice jako nezgodni za sve sigurno
Mainz isto tako par zanimljivih igraca a tu je i Kodro nadam se da ce uspjeti da se nametne i odigra dobru sezonu
Wolfsburg po meni sjajno se pojacao mada se s njima nikad nezna ali dosta mladih kvalitetnih igraca je doslo
Dortmund pa mislim da sve zavisi od ove situacije sa dembeleom i aubom....sigurnk veliki upitnik
Leverkuzen po meni razocaravajuci prelazni rok bez pravih pojacanja otisli bitni igraci jedino bender ako bude zdrav uopste
Schalke izgleda solidno sa embolom konopljankom goretzka sigurno mogu bolje od prosle sezone
Hoffenhajm pa veceras cemo vidjet koliko mogu nadam se da ce pobjediti liverpul pa u engleskoj sta bude
Nema tu ni jedan kapitac ,sve mlafi nedokazani igraci koji ce mozda biti dobri
Klubovi kupuju onoliko koliko prodaju pa je tako cordoba dosao umjesto modestea ili camacho umjesto gustava ki to nije pojačanje nego nadomjestak
Wolfsburg nije doveo samo camcha dosa je brooks iz herte ev koliko vidim mogao bi doci malcolm iz bordoa tu su vrc mali gomez ntep arnold po meni fina ekipa ...
Koln isto tako jest prodao modestea ali su se potrudili da to nafoknade pa dali su 17 mil za cordobu
Mozda grijesim ali ja naredne sezone ocekujem puno od wolfsburga frankfurta pa i stutgarta
Rb leipzig fino su i oni odradili ovaj prelazni rok bruma bi mogao biti top ove sezone tu je i augustin napadac iz psg pored werner i drustva sigurno mogu mnogo
Dosao je camacho umjesto gustavo otisao rodriguez dosao brooks,cisto popunjavanje kadra ovi ostali nitko nije kapitalac(dobro broks je stoper rpdriguez bek ali poanta je jasna)

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Vijadukt » 16 avg 2017, 19:55

miki_92 je napisao/la::mrgreen:

slika

slika
Zweifel am Alter des gebürtigen Kameruners mit deutschem Pass erstickt Vater Joseph direkt im Keim. "Sofort nach der Geburt haben ich ihn beim Deutschen Konsulat in Yaounde angemeldet. Wir haben eine deutsche Geburtsurkunde", erklärte er der Bild. Außerdem sei Mutter Marie erst 28 Jahre alt, sein Sohn könne also nicht älter als zwölf Jahre sein.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 16 avg 2017, 20:37

Dobar transfer bvb u vezi toljana ,za smijesne novce doveden vrlo kvalitetan igrac ocekivao sam ga kod nas kad ode rafinha ali ocito smo se odlucili za hernrichsa ako kimmich zakaze

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la miki_92 » 16 avg 2017, 21:00

Vijadukt je napisao/la:
关于年龄的本地喀麦隆与德国护照的疑虑窒息而死的父亲约瑟夫就在萌芽状态。“出生后不久,我曾在雅温得德国领事馆签下他。我们有一个德国出生证明,”他说的形象。此外,玛丽是年仅28岁的母亲,他的儿子,因此不能超过十二以上。
:mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.