Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
26%
2) 10 bodova
19
26%
3) 15 ili više
34
47%
 
Ukupno glasova: 72

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la opel » 23 okt 2017, 09:37

ledar je napisao/la:@opel

Vidim diplomacija na djelu.
Nema tu nikakve diplomacije, niti je Tuchel tolika klasa da može tjerati kaprice najjačem klubu u njegovoj dosadašnjoj karijeri, niti je BVB toliki gigant da može nakon dvije sezone tjerati nekoga ko je osvojio kup i dogurao do 1/4 finala LP i to u sezoni kada je prethodno ostao bez 50% ključnih igrača. Glupost velika i to se već vidi. A šta je iza paravana, to ne znam niti me zanima.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ledar » 23 okt 2017, 16:53

opel je napisao/la:
Nema tu nikakve diplomacije, niti je Tuchel tolika klasa da može tjerati kaprice najjačem klubu u njegovoj dosadašnjoj karijeri, niti je BVB toliki gigant da može nakon dvije sezone tjerati nekoga ko je osvojio kup i dogurao do 1/4 finala LP i to u sezoni kada je prethodno ostao bez 50% ključnih igrača. Glupost velika i to se već vidi. A šta je iza paravana, to ne znam niti me zanima.
Osim kontroverznog odlaska ne sjećam se da je Tuchel u Mainzu imao nekakvih trzavica, dapače ne samo da ga nisu tjerali nego mu nisu dali ni razrješnicu nakon 5 uspješnih sezona. A ni Watzke nije poznat kao neko ko tjera trenere, pogotovo ne one sa prosjekom 2,12 bodova po utakmici (Klopp je npr. imao projek 1,9). Izgleda da odgovor ipak leži iza paravana.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 23 okt 2017, 17:16

ledar je napisao/la:
opel je napisao/la:
Nema tu nikakve diplomacije, niti je Tuchel tolika klasa da može tjerati kaprice najjačem klubu u njegovoj dosadašnjoj karijeri, niti je BVB toliki gigant da može nakon dvije sezone tjerati nekoga ko je osvojio kup i dogurao do 1/4 finala LP i to u sezoni kada je prethodno ostao bez 50% ključnih igrača. Glupost velika i to se već vidi. A šta je iza paravana, to ne znam niti me zanima.
Osim kontroverznog odlaska ne sjećam se da je Tuchel u Mainzu imao nekakvih trzavica, dapače ne samo da ga nisu tjerali nego mu nisu dali ni razrješnicu nakon 5 uspješnih sezona. A ni Watzke nije poznat kao neko ko tjera trenere, pogotovo ne one sa prosjekom 2,12 bodova po utakmici (Klopp je npr. imao projek 1,9). Izgleda da odgovor ipak leži iza paravana.
zakacili su se oko isaka i utakmice sa monacom ,tu je jasna stvar .

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la opel » 23 okt 2017, 18:22

schickeria je napisao/la:
Nema

zakacili su se oko isaka i utakmice sa monacom ,tu je jasna stvar .
Pa neka se sad zakače zbog Apoela i ispadanja iz
grupne faze LP ako su tako suptilni.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ledar » 24 okt 2017, 15:09

schickeria je napisao/la:
zakacili su se oko isaka i utakmice sa monacom ,tu je jasna stvar .
Pa sad, kolko je meni poznato ima tu jako puno materijala. Prva stvar je bila godinu dana prije Isaka kad je puko već dogovoren transfer Olivera Torresa. Pa diskusija oko Hummelsa prije kupa protiv baye 15/16, neslaganja oko kadra za sezonu 16/17 (prodaju Mikhitaryana je Tuchel označio posebno "riskantnom"), latentna svađa sa Mislintatom koja je prošle jeseni eskalirala do otvorene netrpeljivosti, pa Isak, onda Monaco i komunikacija onog termina preko sms poruke i prozivka Watzkea zbog krive postave, spor oko izostavljanja Sahina iz finala sa Eintrachtom 16/17 ...

Uglavnom, otvaraju se mnoga pitanja. Npr. je li pametno da Mislintat ima velik utjecaj na pripremu utakmica, da li njegov odabir taktike favorizira "njegove" igrače, koja je bila njegova uloga u neuspjelom tranferu Torresa, kako to da o potpisivanju Isaka Tuchel ništa nije znao, je li konstruktivna Watzkeova obrana Hummelsa prije finala kupa netom prije njegova transfera u bayu, je li pametno rješavat se cijele okosnice ekipe pred sezonu 16/17, je li Watzkeova prozivka zbog postave sa Monacom samo izlika za prihvaćanje apsolutno neprihvatljivog novog termina odigravanja, kako to da Tuchel izostavlja Sahina iz finala usprkos neslaganja velikog dijela igrača ...

Ja mislim da je razrješenje Tuchela tijesno povezano sa Mislintatom. Watzkeu je Mislintat važniji jer misli da trenera može lakše zamijenit i mnogi njegovi potezi meni izgledaju oportunistički, uključujući i prihvaćanje onog novog termina igranja sa Monacom. Ali to su samo moji površni dojmovi, bilo bi zanimljivo čuti što navijači dortmunda misle o ovim stvarima, oni su kudikamo bolje upućeni.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 24 okt 2017, 16:53

ledar je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
zakacili su se oko isaka i utakmice sa monacom ,tu je jasna stvar .
Pa sad, kolko je meni poznato ima tu jako puno materijala. Prva stvar je bila godinu dana prije Isaka kad je puko već dogovoren transfer Olivera Torresa. Pa diskusija oko Hummelsa prije kupa protiv baye 15/16, neslaganja oko kadra za sezonu 16/17 (prodaju Mikhitaryana je Tuchel označio posebno "riskantnom"), latentna svađa sa Mislintatom koja je prošle jeseni eskalirala do otvorene netrpeljivosti, pa Isak, onda Monaco i komunikacija onog termina preko sms poruke i prozivka Watzkea zbog krive postave, spor oko izostavljanja Sahina iz finala sa Eintrachtom 16/17 ...

Uglavnom, otvaraju se mnoga pitanja. Npr. je li pametno da Mislintat ima velik utjecaj na pripremu utakmica, da li njegov odabir taktike favorizira "njegove" igrače, koja je bila njegova uloga u neuspjelom tranferu Torresa, kako to da o potpisivanju Isaka Tuchel ništa nije znao, je li konstruktivna Watzkeova obrana Hummelsa prije finala kupa netom prije njegova transfera u bayu, je li pametno rješavat se cijele okosnice ekipe pred sezonu 16/17, je li Watzkeova prozivka zbog postave sa Monacom samo izlika za prihvaćanje apsolutno neprihvatljivog novog termina odigravanja, kako to da Tuchel izostavlja Sahina iz finala usprkos neslaganja velikog dijela igrača ...

Ja mislim da je razrješenje Tuchela tijesno povezano sa Mislintatom. Watzkeu je Mislintat važniji jer misli da trenera može lakše zamijenit i mnogi njegovi potezi meni izgledaju oportunistički, uključujući i prihvaćanje onog novog termina igranja sa Monacom. Ali to su samo moji površni dojmovi, bilo bi zanimljivo čuti što navijači dortmunda misle o ovim stvarima, oni su kudikamo bolje upućeni.
Moguce da se milsinat bolje uklapa u viziju bvb-a i zato se bolje slaze sa watzkeom.Svaki trener zeli sto bolju momcad i vjerovatno je tuchel burno reagirao nakon prodaje najboljih igraca a milsinat je stao na stranu watzkea jer mu je prihvatljivija politika bvb-a jer ne odgovara direktno kod rezultata vec je uvijek prvi na tapetu trener.
Također to njemu otvara dosta prostora i dovodi nove talente i vjerovatno uzima proviziju(ima toga i u njemackoj)
Isak je vjerovatno prelio čašu i tu je postalo sve jasno ,ovo tuchelovo izbacivanje sahina su vec bili nekakvi njegovi dispeti ali na kraju je osvajanjem kupa pokazao da je bio u pravu

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 24 okt 2017, 17:02

schmadte odleprsao ,poprilicno cudno da se mjenja sportski direktor prije trenera.Za neke klubove jednostavno nije igrati europu

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ledar » 24 okt 2017, 19:38

Pa i nije toliko neočekivano, pravila su jednostavna: ili ti smjenjuješ drugog ili drugi smjenjuju tebe. Jasno je da ovako dalje ne ide, ja sam očekivao da će Stöger otić nakon Stuttgarta, Schmadtke je oklijevao i na kraju dočekao da smjene njega. Možda ovo trgne momčad i Stöger spasi stolicu, iako ja mislim da je on već dosta dugo u momčadi i teško da nešto novo može ponudit. S druge strane, Schmadtke nije imao baš nekih blistavih poteza, osim Modesta koji se pokazao iznad svih očekivanja. Na novom menadžeru je da pronađe novog trenera, ako ne odmah sada onda na kraju sezone sigurno.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ledar » 24 okt 2017, 19:52

schickeria je napisao/la:
Također to njemu otvara dosta prostora i dovodi nove talente i vjerovatno uzima proviziju(ima toga i u njemackoj)
To će bolje znat navijači Dortmunda, ali ja mislim ne da uzima proviziju nego je provizija najveći dio njegove zarade. Osim Watzketa mislim da i Zorc zdušno podržava Mislintata jer ovaj u stvari odrađuje njegov poso.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Feldmarschall » 24 okt 2017, 21:55



Magdeburg. Treća liga. :bow:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 25 okt 2017, 17:54

ledar je napisao/la:Pa i nije toliko neočekivano, pravila su jednostavna: ili ti smjenjuješ drugog ili drugi smjenjuju tebe. Jasno je da ovako dalje ne ide, ja sam očekivao da će Stöger otić nakon Stuttgarta, Schmadtke je oklijevao i na kraju dočekao da smjene njega. Možda ovo trgne momčad i Stöger spasi stolicu, iako ja mislim da je on već dosta dugo u momčadi i teško da nešto novo može ponudit. S druge strane, Schmadtke nije imao baš nekih blistavih poteza, osim Modesta koji se pokazao iznad svih očekivanja. Na novom menadžeru je da pronađe novog trenera, ako ne odmah sada onda na kraju sezone sigurno.
izgleda da je schmadtke prije htio maknuti stogera pa kad je predsjednik saznao za to udrio je kontru i maknuo schmadtkea.

Navodno su imali dogovor da se svo drze skupa a schmadtke je to pokusao izigrati i na kraju jedini nastradao.Stoger je izgleda dobio vrijeme do zime

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la KingJamesMVP » 25 okt 2017, 17:58

Leipzig večeras dobiva Bayerna a to je samo predigra za vikend i prvenstvo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 25 okt 2017, 20:07

KingJamesMVP je napisao/la:Leipzig večeras dobiva Bayerna a to je samo predigra za vikend i prvenstvo
Prodaj kuvu i stavi 1kad si tako siguran

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la KingJamesMVP » 25 okt 2017, 20:09

schickeria je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Leipzig večeras dobiva Bayerna a to je samo predigra za vikend i prvenstvo
Prodaj kuvu i stavi 1kad si tako siguran
Stavio sam ja, ne sekiraj se
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 25 okt 2017, 20:17

KingJamesMVP je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Leipzig večeras dobiva Bayerna a to je samo predigra za vikend i prvenstvo
Prodaj kuvu i stavi 1kad si tako siguran
Stavio sam ja, ne sekiraj se
Imam ti ja veze u sirotistu pa se ne brini

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la KingJamesMVP » 25 okt 2017, 20:21

Samo ti, valjat će ti
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Feldmarschall » 25 okt 2017, 21:49

RBL razbija Bayern. Osim pretjerane agresivnosti kojom spašavaju živu glavu, Bayern nije pokazao aposlutno ništa. Rigidno, sporo i bezidejno.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la LeonBest » 25 okt 2017, 22:00

odlicno sudjenje veceras u Leipzigu :urnebes:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ledar » 25 okt 2017, 22:09

schickeria je napisao/la: izgleda da je schmadtke prije htio maknuti stogera pa kad je predsjednik saznao za to udrio je kontru i maknuo schmadtkea.

Navodno su imali dogovor da se svo drze skupa a schmadtke je to pokusao izigrati i na kraju jedini nastradao.Stoger je izgleda dobio vrijeme do zime
Schmadtke u Kölner Stadt-Anzeigeru opovrgava da je htio maknuti Stögera. Razlog za razlaz nije poznat i niko o tome ne želi govoriti javno. Čini se da je Schmadtke žrtveno janje da se prodrma momčad. Ako je tako nije im to neki potez jer Stöger će svejedno morat otić, prije ili malo kasnije.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 26 okt 2017, 07:25

Kad je zrijeb Kup-a :?:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.