Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
25%
2) 10 bodova
19
25%
3) 15 ili više
38
50%
 
Ukupno glasova: 76

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 maj 2017, 10:16

Bayern111 je napisao/la:Borusija zeli modestea
On bi super bio za borusiju siguran sam
:rol: Kakav te bolan Modeste spopao skoro 30 g ima , uzmite ga vi neka bude zamjena Lewatu.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 02 maj 2017, 10:20

Covjek ima 28 i pored lewe i aubum.. je najbolji napadac u ligi sigurno....a nepitam se ja brate jutros citam borusija zeli modestea vec poceli pregovori
Covjek nije los i pored ove djece dobro bi dosoa borusiji neko iskusan

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 maj 2017, 10:30

Bayern111 je napisao/la:Covjek ima 28 i pored lewe i aubum.. je najbolji napadac u ligi sigurno....a nepitam se ja brate jutros citam borusija zeli modestea vec poceli pregovori
Covjek nije los i pored ove djece dobro bi dosoa borusiji neko iskusan
Nema od toga nista nama M. city nudi nigerijanca 20. god ima gledao sam ga na youtube lik je zvjer , veliki talenat i plus uz njega 65€ , to odmah potpisujem ako bvb prihvati.
Za tu lovu mozemo francuza Lacazette ili A Morata potpisati.
Plus imali bi i tog nigerijanca uz vec potpisanog A Isaka da se kale.
Samo da napisem da se radi o Kelechi Iheanacho , ako imas vremena pogledaj malo lika na youtube

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 02 maj 2017, 11:16

jamesrodriguez je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Covjek ima 28 i pored lewe i aubum.. je najbolji napadac u ligi sigurno....a nepitam se ja brate jutros citam borusija zeli modestea vec poceli pregovori
Covjek nije los i pored ove djece dobro bi dosoa borusiji neko iskusan
Nema od toga nista nama M. city nudi nigerijanca 20. god ima gledao sam ga na youtube lik je zvjer , veliki talenat i plus uz njega 65€ , to odmah potpisujem ako bvb prihvati.
Za tu lovu mozemo francuza Lacazette ili A Morata potpisati.
Plus imali bi i tog nigerijanca uz vec potpisanog A Isaka da se kale.
Samo da napisem da se radi o Kelechi Iheanacho , ako imas vremena pogledaj malo lika na youtube
Znam ko je igrac ali on nije pravi napadac vec neki poluspic ili desetka.....dobar je sigurno
I volio bi da tako bude druze ja samnnavijac bayerna vec 20 i vise godina i bolio bi vidjeti jaku borusiju da bundesliga bude puno zanimljivija
A sto se tice morate on odavno govori da zeli samo u celzi
A moje misljenje je da se nekad mora dovesti pravi i iskusan igrac a ne samo talenti....realno borusija nemoze biti zadovoljna 4mjestom....
A lacazet iz lijona je zvijer i on bi bio sila u napadu mada i to nesto sumnjam a na transfermarkt mozes vidjeti ovo za modestea

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la jamesrodriguez » 02 maj 2017, 11:32

Bayern111 je napisao/la:
jamesrodriguez je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Covjek ima 28 i pored lewe i aubum.. je najbolji napadac u ligi sigurno....a nepitam se ja brate jutros citam borusija zeli modestea vec poceli pregovori
Covjek nije los i pored ove djece dobro bi dosoa borusiji neko iskusan
Nema od toga nista nama M. city nudi nigerijanca 20. god ima gledao sam ga na youtube lik je zvjer , veliki talenat i plus uz njega 65€ , to odmah potpisujem ako bvb prihvati.
Za tu lovu mozemo francuza Lacazette ili A Morata potpisati.
Plus imali bi i tog nigerijanca uz vec potpisanog A Isaka da se kale.
Samo da napisem da se radi o Kelechi Iheanacho , ako imas vremena pogledaj malo lika na youtube
Znam ko je igrac ali on nije pravi napadac vec neki poluspic ili desetka.....dobar je sigurno
I volio bi da tako bude druze ja samnnavijac bayerna vec 20 i vise godina i bolio bi vidjeti jaku borusiju da bundesliga bude puno zanimljivija
A sto se tice morate on odavno govori da zeli samo u celzi
A moje misljenje je da se nekad mora dovesti pravi i iskusan igrac a ne samo talenti....realno borusija nemoze biti zadovoljna 4mjestom....
A lacazet iz lijona je zvijer i on bi bio sila u napadu mada i to nesto sumnjam a na transfermarkt mozes vidjeti ovo za modestea
Vidio sam za Modeste sada je %18 cini mi se u minusu znaci u silaznoj putanji , sto znaci da nema od toga nista.
A sto se tice BvB-a , zivio sam u Dortmundu od 91-98 , uzivao sam u svakoj tekmi.
Pa eto da i ja puknem samoreklamu , da navijam za BvB skoro 27 godina! :njanjanja:
A to je tacno sto jacem bayernu , treba jaca borussia ili obratno.
Ako se ovako nastavi , bundeska vise nece biti interesantna jer unaprjed se zna tko ce osvojiti.
Pozz drug

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 02 maj 2017, 12:18

Iheanacho je napadac i na jako dobrom je putu da bude "zvijer".
Morata je poprilicno slican Aubameyangu jer je i on u stanju sam sebi kreirati priliku iz teske situacije ali nerijetko promasuje nemoguce.

Za Dortmund ce biti poprilicno tesko rijesiti to pitanje napadaca jer je danas malo kvalitetnih napadaca na trzistu (Immobile flop² u Njemackoj i Spaniji a u Italiji opet rastura). Super je imati talente u ekipi ali tu treba neki stari lisac poput Pizzara, Ibisevica ili tako nekoga ko ce biti u stanju da realizira vecinu prilika koje mu suigraci stvore.
Po mom misljenju bi BvB sto prije trebao na kvalitetan nacin rijesiti pitanje golmana. Bürki i Weidi nisu kalibri za ekipu koja zeli da bude konkurentna u borbi za titule.
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Besic » 02 maj 2017, 12:20

horn
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 02 maj 2017, 12:38

Besic je napisao/la:horn
Golman druge Borusije. :kafa:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Besic » 02 maj 2017, 12:42

nije švabo
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 02 maj 2017, 12:51

ne_znam_ko_sam je napisao/la:Iheanacho je napadac i na jako dobrom je putu da bude "zvijer".
Morata je poprilicno slican Aubameyangu jer je i on u stanju sam sebi kreirati priliku iz teske situacije ali nerijetko promasuje nemoguce.

Za Dortmund ce biti poprilicno tesko rijesiti to pitanje napadaca jer je danas malo kvalitetnih napadaca na trzistu (Immobile flop² u Njemackoj i Spaniji a u Italiji opet rastura). Super je imati talente u ekipi ali tu treba neki stari lisac poput Pizzara, Ibisevica ili tako nekoga ko ce biti u stanju da realizira vecinu prilika koje mu suigraci stvore.
Po mom misljenju bi BvB sto prije trebao na kvalitetan nacin rijesiti pitanje golmana. Bürki i Weidi nisu kalibri za ekipu koja zeli da bude konkurentna u borbi za titule.
Ihenacho ove godine jako malo igra u cityu ali mislim da bi borusia mogla da dobije puno s njim
Ali jednostavno nemislim da on ili bilo koji drugi mladi igrac nemogu unaprijediti borusiju....i ako ode aubumejang borusia mora naci nejog ko ga moze odmah zamjeniti jer siguran sam da ce sljedece godine biti mnogo jaca bundesliga
Nadam se da ce schalke i leverkuzen napokon poceti ozbiljnije igrati i pojacavati se mada mozda njima prijw svega treba trener koji ima vise mozga od ovih polovnjaka koji ih vode

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 02 maj 2017, 12:59

:kralj:
jamesrodriguez je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:
jamesrodriguez je napisao/la:[quote="Bayern111"
Vidio sam za Modeste sada je %18 cini mi se u minusu znaci u silaznoj putanji , sto znaci da nema od toga nista.
A sto se tice BvB-a , zivio sam u Dortmundu od 91-98 , uzivao sam u svakoj tekmi.
Pa eto da i ja puknem samoreklamu , da navijam za BvB skoro 27 godina! :njanjanja:
A to je tacno sto jacem bayernu , treba jaca borussia ili obratno.
Ako se ovako nastavi , bundeska vise nece biti interesantna jer unaprjed se zna tko ce osvojiti.
Pozz drug
Vjerujem da si puno vise upucen u stanje u ekipi dortmunda od mene ja sam ovo vise pisao kao fan bundeslige jer bi stvarno volio gledati puno jacu bundesligu a samim tim bi i bayern bio jos jaci kao i borusija.nadao sam se da ce schalke i bayer leverkuzen bit napokon nesto vise od prosjeka ali jednostavno te dvije ekipe nikako da nesto naprave da napokon vidim u prve cetri ekipe bayern borusiu schalke leverkuzen nebi se ljutio da bas bude tim redom :salut:

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 02 maj 2017, 13:47

Besic je napisao/la:nije švabo
B'ome brani kao da j'es. :kafa:


Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 03 maj 2017, 11:03

Ostade lik gospodin i dosljedan sebi, a i dalje na istoj deredzi ko i ovi ostali. Levatu, geceu, gundoganu i humelsu i dalje u biografijama pise da su igrali finale LP sa BVB-om i to im je najveci uspjeh u karijeri, ali im pise i da su minjde i izdajnici :cool:

Jedino sto su im bolji racuni u bankama ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la phily » 03 maj 2017, 11:29

i reus bi napustio BVB samo da nema staklene nogice, pa niko ne zeli riskirati sa njim :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut


Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 03 maj 2017, 18:50

phily je napisao/la:i reus bi napustio BVB samo da nema staklene nogice, pa niko ne zeli riskirati sa njim :kafa:
Ja da sam sportski direktor Barse doveo bih Reusa. Sa ovakvim igracem ne mozes biti na gubitku. Neymar bi maksimalno grizao jer ovaj decko svakog moze izbaciti iz prve postave. :kafa:

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la AlemC85 » 03 maj 2017, 22:18

Bayernu titula, Dortmundu KUP i svako zadovoljan. :mrgreen:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 04 maj 2017, 08:18

Navodno reusvsve dogovorio s arsenalom

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la jamesrodriguez » 04 maj 2017, 09:31

schickeria je napisao/la:Navodno reusvsve dogovorio s arsenalom
Ne znam odkud ti ta info , ali ako ima istine u tome meni kao navijacu bvb-a ni malo mi ne bi bilo zao.
Da je klasa jeste igracina je , ali povrede ga satrase.
Reus kako je dosao u bvb iz druge borussie , pola sezone odigra , drugu polovicu je na stakama.
Kad nam je najpotrebniji bio uvjek ozljeđen , tako ako je to istina , a i pre mjesec i pol je Bild pisao da Arsenal nudi za Reusa 65€ upakovati ga sa masnicom i poslati na ostrvo. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.