Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
25%
2) 10 bodova
19
25%
3) 15 ili više
38
50%
 
Ukupno glasova: 76

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 31 dec 2017, 11:48

slika
Agieren statt reagieren

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 03 jan 2018, 11:52

Heidel poprilicno aktivan ,nakon pjace je stigao i teuchert iz nurnberga.Konopljanka pred raskidom ugovora

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 04 jan 2018, 10:17






Bio bi interesantan eksperiment sa simpatizerom Leipziga
Agieren statt reagieren

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 04 jan 2018, 14:33

Ne znam je li namjerno izabran klaun da predstavlja Bajernove navijace, ali mogli su i od njihovih navijaca izabrati nekog gospodina kao sto su ovu dvojicu iz Borusija ;)

Nisu valjda ovakvi i ovi nasi sa foruma :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la phily » 04 jan 2018, 14:36

kraljttbvb je napisao/la:Ne znam je li namjerno izabran klaun da predstavlja Bajernove navijace, ali mogli su i od njihovih navijaca izabrati nekog gospodina kao sto su ovu dvojicu iz Borusija ;)

Nisu valjda ovakvi i ovi nasi sa foruma :mrgreen:

:facepalm: :facepalm: novi nivo gluposti od tebe
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 04 jan 2018, 14:38

phily je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:Ne znam je li namjerno izabran klaun da predstavlja Bajernove navijace, ali mogli su i od njihovih navijaca izabrati nekog gospodina kao sto su ovu dvojicu iz Borusija ;)

Nisu valjda ovakvi i ovi nasi sa foruma :mrgreen:

:facepalm: :facepalm: novi nivo gluposti od tebe
Mozda je lik neki najveci navijac Bajerna u cijelom svijetu, ali za mene neupucenog sa onim salovima, sesirom i ostalim glupostima obicni klaun ;)

Ako si se prepoznao, izvini.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 04 jan 2018, 15:11

Opet Bošnjo sa svojim stereotipima. :crazy:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12654
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 04 jan 2018, 16:03

kraljttbvb je napisao/la:Ne znam je li namjerno izabran klaun da predstavlja Bajernove navijace, ali mogli su i od njihovih navijaca izabrati nekog gospodina kao sto su ovu dvojicu iz Borusija ;)

Nisu valjda ovakvi i ovi nasi sa foruma :mrgreen:
Ja sam licno proslo ljeto, 7 dana, boravio u Njemackoj u kuci jednog gospodina, navijaca Dortmunda, strastvenog navijaca, nesto poput ovoga Bayernovog iz videa, gospodin Sauer ima zuto auto, sa naljepnicama Dortmunda, dosta BVB detalja unutar auta i kuce, mnogo odjece sa grbom BVB, na utakmice ide slicno kao i ovaj sa videa.

U vremenu kada nismo radili, tako smo divno razgovarali o Bayernu i Dortmundu i tako otvarali teme oportunitetnih poteza koje bi uprave trebale poduzeti, bez vrijedjanja, niti sam ja njemu nabijao na nos sto je "klaun", kako ti nazivas ovakve niti je on mene osporavao sto sam navijac Bayerna iz BiH.

Tako da nadam se da te samo tvoja neinformisanost o personalitijima strastvenih navijaca natjerala da napises nesto ovakvo, jer ne znaci da je covjek hohstapler i klaun ako ovako dozivljava fudbal.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 07 jan 2018, 16:24

Bundesliga je napisao/la:Opet Bošnjo sa svojim stereotipima. :crazy:
Nije ovo nikakav stereotip, ja dok sam isao i gledao utakmice uzivo na stadionu vecina raje bi nosili sal oko vrata i bili normala obuceni. Sa utakmice si odmah mogao u grad... Samo su ovakvi privlacili paznju i mislili da je ovo neko cool oblacenje :crazy:

Nisam ni ja bio neki lik "blago majci, svi smo casualci" i nosio Fred Perry kackete, polo majice i ostalo, ali nisam se ni mackario i pravio majmuna od sebe.
coelho41 je napisao/la:Ja sam licno proslo ljeto, 7 dana, boravio u Njemackoj u kuci jednog gospodina, navijaca Dortmunda, strastvenog navijaca, nesto poput ovoga Bayernovog iz videa, gospodin Sauer ima zuto auto, sa naljepnicama Dortmunda, dosta BVB detalja unutar auta i kuce, mnogo odjece sa grbom BVB, na utakmice ide slicno kao i ovaj sa videa.

U vremenu kada nismo radili, tako smo divno razgovarali o Bayernu i Dortmundu i tako otvarali teme oportunitetnih poteza koje bi uprave trebale poduzeti, bez vrijedjanja, niti sam ja njemu nabijao na nos sto je "klaun", kako ti nazivas ovakve niti je on mene osporavao sto sam navijac Bayerna iz BiH.

Tako da nadam se da te samo tvoja neinformisanost o personalitijima strastvenih navijaca natjerala da napises nesto ovakvo, jer ne znaci da je covjek hohstapler i klaun ako ovako dozivljava fudbal.
Fino je to sto ste vi tako lijepo razgovarali o fudbalu, ali ja i dalje stojim kod svog stava.

A to ces i ti potvrditi ako si ikada bio na utakmici Bajerna - koliko je ljudi nosilo 17 zavezanih salova na sebi i neke smijesne sesire. Par njih :wave:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la proFCB » 10 jan 2018, 13:17

leon bailey je iz Jamajke, no da li ima pravo nastupa za elf?
Stern des Südens

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Barbarossa » 10 jan 2018, 13:46

proFCB je napisao/la:leon bailey je iz Jamajke, no da li ima pravo nastupa za elf?
Ako nije imao službeni nastup za Jamajku može,ali ne vidim odakle sad da se postavlja to pitanje?
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la proFCB » 10 jan 2018, 18:34

Zanimalo me da li je dostupan igrač za elf, sigurno jedan od budućih dragulja njemačkog nogometa ukoliko ne odleprša za novcima odmah...
Stern des Südens

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Zdena04 » 10 jan 2018, 21:14

Kako to misliš dostupan za Elf? Momak je tek prije godinu dana došao u Njemačku.
Meni nije poznato da je rođen u Njemačkoj.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la proFCB » 10 jan 2018, 23:10

Pod dostupan mislim da nema nastupe za A reprezentaciju neke druge države
Stern des Südens

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la effe_sa » 10 jan 2018, 23:38

proFCB je napisao/la:Pod dostupan mislim da nema nastupe za A reprezentaciju neke druge države
Pa u pravilu u Njemačkoj ne gledaju baš tako odmah da vrbuju igrače za reprezentaciju. Kao prvo morao bi on provesti više godina u Njemačkoj, tražiti njemačko državljanstvo, pokazati povezanost s državom i sam izraziti želju za nastupom, da bi tek tada savez poduzeo nešto da on zaigra za Njemačku. Nije praksa njemačkog fudbalskog saveza, da baš tako vrbuje igrače, koji nemaju poveznicu neku sa Njemačkom ili ne pokazuju da žele biti dio Njemačke. A momak nedavno došao u Njemačku, a čak izjavljuje da bi rado igrao u Engleskoj. Tako da...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Vijadukt » 13 jan 2018, 18:54

Sutra Keln uzme 3 boda i eto ga nazad u borbi za opstanak. Koliko god se trudili da ispadnu protivnici im ne dozvoljavaju. :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la effe_sa » 14 jan 2018, 18:00

Kakva pobjeda Koelna u derbiju, u zadnjoj minuti...I to baš golom Teroddea u debiju (tj u njegovom povratku u Koeln).
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Vijadukt » 14 jan 2018, 18:05

:zviz:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 14 jan 2018, 20:15

Vijadukt je napisao/la::zviz:
čestitke
Agieren statt reagieren

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 15 jan 2018, 09:37

Nakon povratka ozljedenih i neigranja europske lige bit će Koln dosta bolji , nije ovo realnost te ekipe
Iduće kolo mogu itekako zapaprit hsv

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.