Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
7
14%
2) polufinale minimum
10
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
5
10%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
29
57%
 
Ukupno glasova: 51

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la OnlyUnited » 27 jun 2015, 19:05

Potop.
- Ed Woodward for Prime Minister !

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la DANTES » 27 jun 2015, 19:12

ne mogu da vjerujem, sve što sam imao na wwin uložio sam na njemačku :-(
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Nerminovic » 27 jun 2015, 19:30

DANTES je napisao/la:ne mogu da vjerujem, sve što sam imao na wwin uložio sam na njemačku :-(
0:5 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la gruezi » 27 jun 2015, 20:00

Iskreno mi je drago sto se ovo desilo tako da ce idioti sljedeci put Dobro razmisliti isplatili I'm se ostavljat goetzea ,draxlera ,goretzku kuci...Heinz koji do prije par mjeseci uopste nije bio standardan u cvajti je u timu prije knochea koji godinama igra prvoligaski fudbal :crazy: ... Pola ovih portugalskih igraca su a reprezentativci , oni su doveli najbolje sto su imali , a svabe nek se I dalje brukaju sa igracima koji nikad nece ni prismrdit a timu ....prvo mali sa u20, sad Portugal , jedva cekam da vidim protiv koga ce se u 19 obrukat

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 27 jun 2015, 20:13

gruezi je napisao/la:Iskreno mi je drago sto se ovo desilo tako da ce idioti sljedeci put Dobro razmisliti isplatili I'm se ostavljat goetzea ,draxlera ,goretzku kuci...Heinz koji do prije par mjeseci uopste nije bio standardan u cvajti je u timu prije knochea koji godinama igra prvoligaski fudbal :crazy: ... Pola ovih portugalskih igraca su a reprezentativci , oni su doveli najbolje sto su imali , a svabe nek se I dalje brukaju sa igracima koji nikad nece ni prismrdit a timu ....prvo mali sa u20, sad Portugal , jedva cekam da vidim protiv koga ce se u 19 obrukat
Ovo jeste pravi, nevjerovatni potop. A pogotovo djeluje nevjerovatno, jer njemačke ekipe , pogotovo A reprezentacija obično portugalsku ubije trkom, snagom, robusnošću. A danas su Portugalci na terenu i više trčali i uvijek bili brži, bili borbeniji, taktički bolji. Za neprepoznat je bila njemačka selekcija.
Samo ne slažem se s tobom da treba voditi igrače na ovakva prvenstva, koji su već dobro osjetili A repku. Što da to sebi sada čine npr. Goetze i Draxler? Šta bi im značilo ovakvo prvenstvo? Neka ovi drugi plivaju, pa bolje im je sada na ovom nivou dobiti po ušima, ali će barem naučiti lekciju, nego da na nivou A reprezentacija fasuju.

A eto i pored sramotnog nastupa izborene su i OI, na kojima će ovi igrači imati priliku da se bolje predstave i gdje sam siguran da će tada ta olimpijska reprezentacija Njemačke se boriti za odličje. Pogotovo ako bude još pojačana s 3 igrača starija od 23 god.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la KayserSose » 27 jun 2015, 23:08

Malo se ovdje precjenjuju ovi njemački mlađi uzrasti.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la adnan24 » 28 jun 2015, 00:17

effe_sa je napisao/la: Samo ne slažem se s tobom da treba voditi igrače na ovakva prvenstva, koji su već dobro osjetili A repku. Što da to sebi sada čine npr. Goetze i Draxler? Šta bi im značilo ovakvo prvenstvo? Neka ovi drugi plivaju, pa bolje im je sada na ovom nivou dobiti po ušima, ali će barem naučiti lekciju, nego da na nivou A reprezentacija fasuju.
:clap: :clap:

Lijepo je osvojiti titulu ali ovdje treba da je cilj priprema za A tim,pa tek onda titula.Bolje je da se dobiju 3-4 nova igraca nego da Gotze ili Draxler donesu titulu s obzirom da su vec igraci koji su clanovi A tima.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Greivis » 29 jun 2015, 14:54

effe_sa je napisao/la:Na preskoke sam gledao ove dvije utakmice njemačke U-21 reprezentacije, a pohvatao sam uglavnom sve ključne detalje. Ma definitivno su beton, mislim kada pristupe ozbiljno, onda malo koja reprezentacija im može pružiti pravit otpor.
:urnebes:

:rol:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Utopija
Postovi: 95
Pridružen/a: 27 maj 2015, 10:03
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Utopija » 07 jul 2015, 22:36

Njemci i u ovoj generaciji u19 kada pristupe ozbiljno, malo koja im reprezentacija moze pruziti pravi otpor.. :problem:

Ocekujemo onu dobru staru sa ovog PDF-a selektor nema pojma :kafa:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la DANTES » 07 jul 2015, 22:59

pa prošla godina je bila njihova... svjetski prvaci seniori... evropski U19... ne može svake godine... uostalom večeras su igrali protiv španije crne beštije nove ere njemačkog fudbala
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la lumani » 07 jul 2015, 23:08

Utopija je napisao/la:Njemci i u ovoj generaciji u19 kada pristupe ozbiljno, malo koja im reprezentacija moze pruziti pravi otpor.. :problem:

Ocekujemo onu dobru staru sa ovog PDF-a selektor nema pojma :kafa:

Spanci odradili laksi trening ;) ovi momci imaju isti Problem kao oni iz u21 :arrow: previse uzvikani...

Avatar
elbflorenz
Postovi: 294
Pridružen/a: 01 jul 2015, 18:52
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la elbflorenz » 08 jul 2015, 02:30

Jos jedno deranje. Ako nista nije egzoticna reprezentacija.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muamerc » 08 jul 2015, 02:35

lumani je napisao/la:
Utopija je napisao/la:Njemci i u ovoj generaciji u19 kada pristupe ozbiljno, malo koja im reprezentacija moze pruziti pravi otpor.. :problem:

Ocekujemo onu dobru staru sa ovog PDF-a selektor nema pojma :kafa:

Spanci odradili laksi trening ;) ovi momci imaju isti Problem kao oni iz u21 :arrow: previse uzvikani...
Uzvikani od strane neobjektivnih navijaca. Sumnjam da struka radi taj posao. Mi, navijaci a i igraci bi trebali da se uzdrzimo od takvih ocijena i precijena. Zelja i motiv su bitni faktori u sportu i ako ih na ovaj nacin slabis vjerujem da bi trebali da pokusamo da prestanemo da to radimo.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 08 jul 2015, 23:59

[youtube][/youtube]

Godinu dana od do tada neviđene demonstracije sile u jednom polufinalu SP..... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 09 jul 2015, 00:11

effe_sa je napisao/la:[youtube][/youtube]

Godinu dana od do tada neviđene demonstracije sile u jednom polufinalu SP..... :D
tad smo se svi ibretom ibretili, ali nakon Copa Americe shvatili su svi gdje je Brazil a gdje Njemačka.
Njemačka je ove godine u svim ovim prvenstvima mladjih kategorija U20, U21 imala predstavnike koji su podaleko dogurali, nisu osvojili, ali nisu ni bili u punim sastavima, nije bilo potrebe da se forsiraju igrači kad se ima tako širok roster mladih igrača, a sad ima i ovo europsko U19. Njemačka je jedna od rijetkih država čije ekipe uvijek vidiš u glavnom takmičenju u svim kategorijama, a za Brazil se to ne može reć, kontinuirani nerad sa mladjim selekcijama ih je doveo do toga.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la DANTES » 09 jul 2015, 00:20

pa brazil je igrao finale SP U20 :rol:
njemačka ispala od malog
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 09 jul 2015, 00:25

naravno, al malo se koja repka moze pohvalit da ima predstavnika i na prvenstvima(svjetskim ili kontinentalnim) U19,U20 i U21 + ženski nogomet

Avatar
elbflorenz
Postovi: 294
Pridružen/a: 01 jul 2015, 18:52
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la elbflorenz » 10 jul 2015, 21:58

Teska utakmica i bitna pobjeda. Werner je trebao sam da dobije Holandiju, ali golman mu je sve branio. Sada svi u grupi imaju po 3 boda, dakle pobjednici u trecem kolu prolaze dalje.

Sane i Werner melju u napadu, malo skripi u odbrani. Klostermann mi ne djeluje sigurno.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 jul 2015, 22:51

elbflorenz je napisao/la:Teska utakmica i bitna pobjeda. Werner je trebao sam da dobije Holandiju, ali golman mu je sve branio. Sada svi u grupi imaju po 3 boda, dakle pobjednici u trecem kolu prolaze dalje.

Sane i Werner melju u napadu, malo skripi u odbrani. Klostermann mi ne djeluje sigurno.
Zato što on i nije štoper, bezveze ga forsira na toj poziciji. On puno više može dati na lijevom beku. Anulirali su loš rezultat protiv Španije. Rusi se moraju dobiti, ali evidento je da su u ovoj grupi svaki tim može i proći i podbaciti na kraju. Jas e nadma da će biti ovo prvo.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 10 jul 2015, 23:00

većina mladih timova nema tu konstantu dobrih igara poput seniora, kolko god na papiru bili jaki, svima se desi da loše odigraju pa tako i Nijemcima, još su u igri nije to toliko loše.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.