Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
7
14%
2) polufinale minimum
10
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
5
10%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
29
57%
 
Ukupno glasova: 51

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2017, 23:26

Besic je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Poldi majstorski :clap:

Inače, i večeras se vidjelo da igra njemačkih ubleha jednostavno ne postoji bez čarobnjaka turskog porijekla, najjače desetke na dunjaluku :kafa:
slika

Pa jeste, nedostajao je, on bi dao taj Pepov štih ovome timu.
Gundogan nije 'desetka' neznalice :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 22 mar 2017, 23:30

Raonffa je napisao/la:
Gundogan nije 'desetka' neznalice :kafa:
Pa to me je bunilo na početku šta hoćeš reći,a onda sam se sjetio da je i Gundo x puta igrao na ceneru i da je jedini čarobnjak turskog porijekla kao što ti govoriš. Isprva su mi mnogi igrači prošli kroz glavu.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kawhi » 22 mar 2017, 23:35

Pa može se i za Ozila reći da je čarobnjak. Doduše, druge vrste. Najbolje mu ide nestajanje kad je bitno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2017, 23:37

Besic je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Gundogan nije 'desetka' neznalice :kafa:
Pa to me je bunilo na početku šta hoćeš reći,a onda sam se sjetio da je i Gundo x puta igrao na ceneru i da je jedini čarobnjak turskog porijekla kao što ti govoriš. Isprva su mi mnogi igrači prošli kroz glavu.
Loše asocijacije imaš :damn:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 22 mar 2017, 23:38

Kawhi je napisao/la:Pa može se i za Ozila reći da je čarobnjak. Doduše, druge vrste. Najbolje mu ide nestajanje kad je bitno.
Imaš Ozila u timu - imaš i tri chokanja zaredom u polufinalu
Nemaš Ozila u timu - imaš decimu i još jednu titulu ,te si zakinut za još jedno finale zbog Sturarove kopačke na Jamesovoj glavi.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 23 mar 2017, 06:49

Kakva golcina za kraj :!: :tokralju:
Nego, kako je odigrao Kimmich desno :?: Nisam gledao utakmicu, pa pitam..a i Hector lijevo :?:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Feldmarschall » 23 mar 2017, 07:21

Krivac za dvije najveće šanse Engleza koje su realno trebale biti golovi. Osjeti se nedostatak minuta. Hector standardno bezličan.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la KayserSose » 23 mar 2017, 07:54

Kawhi je napisao/la:Pa može se i za Ozila reći da je čarobnjak. Doduše, druge vrste. Najbolje mu ide nestajanje kad je bitno.
Jel ima veće magije od toga. :mrgreen:

Hvala Poldiju, dobrom duhu jednog vremena.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 23 mar 2017, 11:00

Ja vam govorim da je Henrisch bolji bek od Kimmicha , što će i pokazati ovo ljeto. Sinoć se momak gubi po terenu,kardinalne greške je pravio.

Ter Stegen na golu :kafa: ne osjeti se nedostatak Neuera.

slika
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 23 mar 2017, 11:26

Besic je napisao/la:Ja vam govorim da je Henrisch bolji bek od Kimmicha , što će i pokazati ovo ljeto. Sinoć se momak gubi po terenu,kardinalne greške je pravio.

Ter Stegen na golu :kafa: ne osjeti se nedostatak Neuera.

slika
Kad se gubi protiv nizerazredne reprezentacije sta ce biti protiv jacih :think:
Mislim da su trebali naci jaceg protivnika, ako nista zbog Poldija.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 23 mar 2017, 11:37

Vijadukt je napisao/la:
Kad se gubi protiv nizerazredne reprezentacije sta ce biti protiv jacih :think:
Mislim da su trebali naci jaceg protivnika, ako nista zbog Poldija.
Kimmich klupa cijele sezone, ne čudi što se gubi.

U17 protiv Armenija 9:1 trenutno.
U19 protiv Kipra 1:1

Sollten #Kolasinac und #Goretzka am Ende der Saison gehen, wäre das verständlich. Sie könnten sich aber auch beim #s04 unsterblich machen.

Ode ti Leo iz ruadara :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 23 mar 2017, 11:52

Hvala na odgovoru. Svaka ekipa ima slabu tacku, nemam nista protiv da Kimmich bude najslabija karika u Njemackoj/Bayernu.
Hector ima iskustva na LB, i mislim da on lakse moze igrati tamo, u odnosu na Kimmicha i RB.
Ima Njemacka finu ekipu, nadam se da ce Müller cesce na AM, sad kad se ima Draxler, Sane i Co. na krilu. Nazad samo da se uigraju (po rezultatima se cini da vec jesu :D ), sredina i napad su vec tu.
Ne treba brinuti za Rusiju :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 23 mar 2017, 12:01

slika

Pa ne mogu da vjerujem :rol: Debituje i faasuje povredu mišića valjda
Werner muss mit Muskelfaserriss abreisen Gute Besserung,
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Feldmarschall » 23 mar 2017, 12:25

Scouts from Chelsea, Manchester City and Manchester United watched Germany defender Antonio Rudiger against England on Wednesday ahead of a potential move, **** close to the player have told ESPN FC.

Chelsea je već bio zainteresovan za njega, Unitedu i Cityju očajno treba štoper, a ni sam igrač nema ništa protiv prelaska na Otok. Ja ga nisam dovoljno gledao da mogu ozbiljnije procijeniti gdje mu je plafon. Besicu voliš li ti crne Švabe i kakav ti je ovaj?

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 23 mar 2017, 12:31

Rüdiger je atleta i mogao bi proci kod Pepa. Jos je igrao i kao RB nekad..eto najslicniji je Boatengu. :D Mozda malo okretniji od njega.
Potencijal ima, sad hoce li napredovati ili ne, druga prica.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Bundesliga » 23 mar 2017, 12:36

Rudiger je krampa, baš kao i Tah.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 23 mar 2017, 12:40

Panj
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 23 mar 2017, 13:05

Feldmarschall je napisao/la:Scouts from Chelsea, Manchester City and Manchester United watched Germany defender Antonio Rudiger against England on Wednesday ahead of a potential move, **** close to the player have told ESPN FC.

Chelsea je već bio zainteresovan za njega, Unitedu i Cityju očajno treba štoper, a ni sam igrač nema ništa protiv prelaska na Otok. Ja ga nisam dovoljno gledao da mogu ozbiljnije procijeniti gdje mu je plafon. Besicu voliš li ti crne Švabe i kakav ti je ovaj?
Pratio sam ga nešto malo tipa zadnju sedmicu , zaokupljen sam stalno razmišljanjem šta će prelomiti kod Lowa od narednog ljeta - Henrisch bek kod njegovog miljenika Pepa ili Kimmich bek u Bayernu. :roll:

Ne volim baš sve crne Švabe :mrgreen: Taha precijenjenog npr...

Ovaj Rudiger , prvo mu je na treningu pred Euro Muller pokidao ligamente koljena ,nisam ni upratio kad se vratio možda u decembru nekad.Roma igra sa tri pozadi,a vidim i on stalno igra , možda tako prikrivaju neke njegove mane :hmmmmm: Conte bi to još bolje riješio ( kao što je s Luziom) , dobar je u zračnim duelima ali ja njega zbog jedne stvari ne vidim kod Pepa, njegova tačnost pasova je ispod 80% ako se ne varam,pa to je ni blizu šta pokazuje Pepova/Lowova plejada - Hummels,Boateng,Sule pa i Mustafi.

PS.Ali Chelsea valjda ima i u Gladbahu ovo štopera Christensena kako već, kontam gdje će im još ovaj - Cahill, Azpi , Luiz i ovaj iz Gladbaha , on bi već bio peti, a čini mi se da Conte ne rotira nikako, ne bi se baš naigrao.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Feldmarschall » 23 mar 2017, 13:35

Isto da je bitno, dok je Ozil živ drugog krivca za neuspjeh nema. :kafa:

Rudiger i meni liči na atletu i ništa više od toga trenutno. Ne vjerujem da može otvarati igru iz zadnje linije, a čitanje igre igrača koji se oslanjaju na fizikalije obično je daleko od optimalnog.

Conte će morati rotirati više sljedeće sezone kad dođu europske obaveze. Sad igra jednu utakmicu sedmično i nema potrebe narušavati koheziju ovih trinaest igrača koje trenutno koristi. Christensena namjerava vratiti, ima još i Akea koji može igrati kao lijevi vanjski i bek, ali bi još jednim štoperom oslobodio Azpilicuetu koji bi mogao povremeno umjesto Mosesa desno odigrati. United ostaje opcija, ali će Mou prije toga morati prodati jednog ili dvojicu.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Besic » 23 mar 2017, 13:45

Dok je Ozil živ i dok je Low na klupi - uvijek će krivac biti neko između te dvojice :kafa:

Pep se vjerojatno šamara jer je pustio Sulea u Bayerna ,a nije da ga nije mogao dovesti ,pa se sad traži kod Laporeta i Rudigera.

PS. Dahoud će put Dortmunda kako stvari stoje i on će izbjeći Pepu,ali mi nije jasno što ne ide po Goretzku , vidim i Arsenal se interesuje za njega, pa neću mu valjda i dalje Fernando biti relevantan igrač.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.